• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
maru: tak chcanec se ti nevyhnul,co? tady teď leje jako z konve... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. čer 2009 ve 20:18  • Odpověz
a to vaše bydlení ,kde neprší,to je super :slight_smile:
27. čer 2009 ve 20:18  • Odpověz
Gabi, díky, no s mamčou máme super vztah, si u ni vždy postěžujia je mi hned lépe!!!
Ona je alespoň normální a můj taťka, tak ten to bere vůbec sportovně, někdy až moc, ale zase alepsoň nedělá z každé modřiny Haló... prostě to k dětem patří
a tchán? tak ten Vénu stále nosí v náruči, vytáhne si ho i z kočárku a nosí ho, mě vždy mále jebne...
vašík pak natahje ruky, ale jsem tvrdá, řeknu mu, že ho tahat nebudu a jsem s ním raději na zemi a hrajeme si, ale když vařím, tak to jsou někdy nervy, mám ho nalepenéhe ze zadu na nohách a visí tam.. se nemůžu hnout.. :grinning:
27. čer 2009 ve 20:26  • Odpověz
začalo foukat a ochladilo se, jde vidět, že někde prší.. my to tady jen tak cítíme ve vzduchu :grinning:
27. čer 2009 ve 20:26  • Odpověz
a to jej jejich první vnouče? tchánů?
27. čer 2009 ve 20:27  • Odpověz
http://www.rodina.cz/clanek7211.htm
na tohle jsem narazila..fakt dobrý článek,až mně z toho mrazilo...
27. čer 2009 ve 20:45  • Odpověz
baby..vy všechny koukáte na telku,či co? tak já taky jdu...se zas děcka hlásí o počítač...

tak brou :slight_smile:
27. čer 2009 ve 20:50  • Odpověz
Gabi, tak to je drsný článek, kdybych něco takového zažila, tak si asi stěžuji a Venca by tam udělal takový humbuk!!
27. čer 2009 ve 21:09  • Odpověz
tady nikdo neni?? :confused:
28. čer 2009 v 10:35  • Odpověz
Ahoja,

tak vám povím, že nevím co je lepší, jestli v noci být furt buzená nebo spát v klidu.
Já dnes spala 10 hodin v kuse a jsem jak praštěná. Mám oteklý oči, motá se mi hlava a stejně se mi chce ještě spát. Jsem se asi přespala. A ani to hnusný kafe nepomáhá :unamused:
28. čer 2009 v 10:35  • Odpověz
Čůůůs já tu jsem!
28. čer 2009 v 10:36  • Odpověz
A už asi zase mizím, v ložnici řve Aný... doufám, že ještě třeba zabere :confounded:
28. čer 2009 v 10:36  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
Taky tu jsem :dizzy_face:
Verusv tak já zjistila,že už ani v kuse neumím spát,malý spinkal krásně a já přesto ve 3h čumákovala,jsem se vzbudila a ne a ne usnout :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. čer 2009 v 10:37  • Odpověz
Jůů čauky Veru!!

Já mám asi marůdka,nevím co mu je,je rozhicovanej,potí se jak blazen,ale teplotku nemá,po odečtu 37...ale je protivka,uplakanej,furt chce nosit..teď teda spinká! :frowning2:

Jo to znám,taky když si přispím dělé,když tatínek vyjímečně vstane,jsem jak praštěná a totálně mimo
28. čer 2009 v 10:38  • Odpověz
:grinning: Marůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů ahoj

hele jukni do alba na poslední fotku...furt se potom sápal,tak to měl mít :grinning:
28. čer 2009 v 10:39  • Odpověz
jj jsem už viděla na facebooku :wink: náhodou tam vypadá spokojeně :sunglasses:

No to můžou být i zuby anebo s toho počasí,dyť to je na palici i pro dospělého,chčije a je dusno to je pakárna :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. čer 2009 v 11:02  • Odpověz
jj taky jsem si říkala,on se mi večer i 3x probudil,plakal,dostal čaj a spal hned..pak plakal i ze spaní..ale že hoří a teplota neni?
teď vstal a mokrej velej,horkej a 36,9 :sweat_smile:
28. čer 2009 v 11:10  • Odpověz
jo ale kašle chvílema :cry:
28. čer 2009 v 11:10  • Odpověz
verůůů co je good na kašel????
28. čer 2009 v 11:41  • Odpověz
ahojík,

tak dnes se nám stala nehoda...
Ráno jsme vstali před 6hod a říkám Vencovi, jestli malého mám nechat v posteli, a prý že jo, že ho pohlídá
jinak ho vždy dávám do postýlky..
tak jdu udělat mlíčko, vracím se nahoru a v tom slyším ránu a řev , tak valím a řvu jestli mu spadl... a samo že jo...
ale čyprý spadl na zadek a pak až se bouchl...
jsem se klepala jako ratlí a bylo mi fakt mizerně... pak jsem Vašíka utišila a dobrý...
vypil si mlíčko a spinkali jsme ještě 3 hodiny, do půl 10

už nikdy více... raději at víská v postýlce
28. čer 2009 v 11:44  • Odpověz
jo a tady začalo pršet a je stále jako v prádelně
28. čer 2009 v 11:44  • Odpověz
To se bude potit určitěfakt je dusno na to,že prší,nebo má vnitřní horečku jenom v sobě a potí to ven,jak kucká to fakt neporadím,Verusv má zkušenostim,mě malý ještě nekuckal,no myslím že je hedelix sirup,ale fakt nejsem vůbec jistá,já bych pohledala na netu :wink:
Leni tak jednou ten pád musel přijít,ale chlapi jsou chlapi,kdybych takhle nechala malého Martinovi ráno jak by se probouzel tak by to dopadlo naprosto stejně :wink: Tak u vás už taky prší,oho jaký zázrak :grinning: Tady přestalo tak uvidíme na jak dlouho :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Odpoledne jedeme nakoupit a malý bud emít premiéru,poprvé ho nechám na hodinu u mamky beze mě,rok se blíží tak začínám zvykat - spíše sebe jak jeho :sweat_smile:
28. čer 2009 ve 12:14  • Odpověz
Krásnou neděli,
ajiik, vše nejlepší klukům k ročku dodatečně. :slight_smile:
Tady u nás neprší, ale je dusno a tlak taky nic moc.
Veru, já tam autosedajdu nekupovala. A já jsem na toto hrozná, když se netváří a jsou nepříjemní, nic tam nekoupím. :angry:
Leni, to znám. Já pokaždé, když se řachne tak ho pak hlídám a kontroluji... Vím, že takových ran ještě bude, ale stejně. Ale u dalších dětí už to asi nebudeme tak prožívat. :wink:
28. čer 2009 ve 13:57  • Odpověz
Jo a Maru, my takto malého zvykáme asi od 4 měsíců, že třeba na 3 hodinky hlídají naši, dokud tam nejsme, je to ok, maminku nehledá, ale jak přijedeme, je to konec. :slight_smile:
28. čer 2009 ve 13:59  • Odpověz
NIKKYY, já když Anička kašla fakt hodně, tak jsem jí dávala olejový zábal na prsíčka a krásně jí to zklidnilo ten kašel a i se jí pak líp vykašlávalo.

IVDA, tak to byl někdo úplně jiný, ale kdo??? Tak to jsem ráda, že nejsem sama takovej magor a neudělám kšeft i když je to tam třeba i nejlevnější oproti jiným krámům :wink:

LENI, no co na to říct, chlapi, no. Ještě že je Vašík šikula a spadl na prdítko.

A my máme doma dusínko, jak jinak než kvůli M. rodině. Mně to tak sere!!! Nebýt tý jeho debilní family, tak máme naprosto ideální vztah bez jediné hádky.
28. čer 2009 v 18:01  • Odpověz
Tady je dnes pusto. Já už mám padlá, páč Anča spala přes den jen hoďku a tak si asi dokážete představit jak byla protivná :rolling_eyes:

Holky, kolikrát denně a kolik dáváte ještě mrňouskům mlíko? Já dávám Aničce 3x (180 ml ráno po probuzení, 150 ml před dopoledním spánkem a 210 ml před večerním spánkem), tak nevím, jestli to není moc a neměla bych třeba to dopolední vyřadit...
28. čer 2009 v 18:06  • Odpověz
Ahoj holky, tak se po delší době hlásím. Tondovi teď leze druhej zub a je trochu protivka, pořád kňučí, ale možná je to i tím blbým počasím, odpoledne pršelo, tak jsme nebyli venku a proto moc nespal, tak nevím.

Leni, zkus Vašíka naučit slézt z postele, Toník to teď už tak vypiloval, že se ho nebojím nechat na posteli, dokonce se snaží pozadu i lézt ze schodů. Z postele už leze jak profík :slight_smile:, ladně hodí nožky do zadu a dokud se nedotkne zamě, tak se prostě posunuje.

Verus, já nevím, já bych jí to mlíko dávala, když ti ho pije, my pořád kojíme, tak ani nevím, kolik vypije, jen večer ke kojení přidávám ještě 150ml mlíka, kaše nechce. A myslím, že by ještě půl litru mlíka vypít měli ti naši děcošci.
28. čer 2009 v 18:52  • Odpověz
Ahoj, jsem zpět ze svatby a musím se pochlubit: Tadeášek začíná chodit, už dokáže ujít sám tak 10-20 kroků :dizzy_face:

A teď jdu dočítat
28. čer 2009 v 19:03  • Odpověz
Juli, gratuluju ke krůčkům, Tadýsek je šikulka!
28. čer 2009 v 19:30  • Odpověz
jůů gratuluji,no to je šikulka ten to tak rychle všechno dohnal :dizzy_face: :dizzy_face:

Verusv mě malý od 6m bojkotoval mlíko tak boj ráno a večer kaše,alenějak se to opět zlomilo od toho 10m a pije mlíko na litry,no fáákt,ráno si 150 ml,dopoledne před spánkem si dá 150ml,odpoledne jak mám pocit,že málo obědval tak si dá 120ml,večer místo kaše(tu bojkotuje) si dá 180ml a v noci někdy dělám mlíko i 2x po 120ml,on to mlíko v noci nevyžaduje,nemá hlad a nebrečí tím,že chce mlíko já mu ho dávám jako uspaváčka,on jak mi v noci se pořád budí a já už k němu jdu po 5x během hodiny tak mu dám mlíko a je klid,usne a spí :sunglasses: Takže teď opět mlíkujeme :sweat_smile:
28. čer 2009 ve 20:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.