• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
nazdárek,

tak vašíka jsem uložila, dnes mi nechtěl vůbec nic jíst.. prostě zoubky...
k večeři snědl tak 10 malých lžiček kaše a mlíko už mi vůbec nechtěl..
k obědu snědl také tak, no spíš tak 5 lžiček... hrůza... snad zítra bude mít lepší apetýt

holky, jaké to máte ty golfáče a jak jste s nimi spokojené, stále nad nimi domám a už nějaké potřebuji pořešit...
jsou lepší hole nebo spojená rukojeť?
28. čer 2009 ve 20:11  • Odpověz
Veru, tak my mlíčko také tak pijeme, 2x denně dopoledne a večer kaši a pokud ji nechce tak mlíčko, i když dnes nechtěl nic :unamused:
28. čer 2009 ve 20:11  • Odpověz
Verus, malí mají mléko ráno, pak odpoledne na svačinu a večer kaši. V noci nic, přes den jinak pijí šťávu. No ale jestli Anička pije, tak bych to asi moc neřešila.
28. čer 2009 ve 20:12  • Odpověz
Holky nevíte jaký je poštovný doporučenýho balíku, rozměrů tak 25x30cm, chci poslat spací pytel :sweat_smile: .
28. čer 2009 ve 20:13  • Odpověz
Ahoj holky, snad Vas stihnu docist, zatim jen pro Petipacku - zalezi na vysce, do 5cm je to do 40Kc, jinak cca 50Kc. :wink:
28. čer 2009 ve 20:29  • Odpověz
Ahoj holky,byla jsem u našich na Vysočině a paráda.Chodila jsem na borůvky a na houby,mamka se starala o Káju a já v lese relaxovala :dizzy_face:

Dodatečně přeji všechno nejlepší Filípkovi a Tomáškovi od Ajiika k první svíčce na dortu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .
Chtěla jsem napsat už včera,ale našel nám net :pensive: .

Dočtu Vás zítra,zatim páček
28. čer 2009 ve 20:36  • Odpověz
Taky moc blahopreju Filipkovi a Tomaskovi. Ajiik, mate krasne fotecky, kluci jsou fesaci :dizzy_face:
28. čer 2009 ve 21:04  • Odpověz
A my jsme na tom s mlickem tak, ze stale kojim a Sebik mi vsechno ostatni ji hrozne a malo :sweat_smile: ale dari se mu, pribira, tak to neresim, akorat nejaky hlidani u nas nehrozi :sweat_smile:

Lencak, my mame Quinny Zapp, jsou to hole propojeny :wink: a jsem spokojena hlavne se skladnosti, jsou lehounky, ale ty plastovy kolecka jsou proste nesrovnatelny s nafukovacima :unamused: a ted je teda moc nevyuzivam, Sebik se nosi skoro porad v manduce a Samik vetsinou chodi :wink:
28. čer 2009 ve 21:19  • Odpověz
Hezký večer,
Juliet teda Tadeášek je velkej šikula - gratuluju k prvním krůčkům :slight_smile:
Veru, my pijeme mlíčko 2x denně. Ráno okolo 5 a potom okolo 9 hod 180ml. Ale když to Ani chutná, tak bych jí ho dávala dál.
Tak teploty u nás i dnes celý den pokračují. Začala nám rýma, tak uvidíme co se bude dít dál. Ráno vezu moč do laborky a po obědě jdeme k naší dr. Malej je strašně protivnej a po strašně dlouhé době brečí i před spaním. Tak si pořád říkám jestli to nejsou ty zuby a jestli se mu jich třeba nevyklube víc na ráz, když máme takovej skluz.
28. čer 2009 ve 21:26  • Odpověz
Lin, díky! Mrkla jsem se na stránky pošty a je to přibližně tak jak říkáš :slight_smile: .
Aji, zapomněla jsem gratulovat, jsem ostuda, tak to tímhle opožděně napravuju, ať ti kluci hezky rostou a dělají jenom radost!
28. čer 2009 ve 22:15  • Odpověz
Dobré ránko, tak dnes jsem chtě nechtě první...jsem vzhůru už od půl páté, ale né proto, že by se Kája vzbudila, ale proto, že naši úžasní sousedé si dělali nad námi na balkoně párty!!! :angry: A nepomohlo ani moje upozornění, že ať se jdou bavit dovnitř, že bychom rádi spali...a chvíli na to se pak vzbudila Kája a bylo po spánku úplně, takže to bude zase dnes den! :confounded: Ke všemu jsem si včera při koupání všimla, že má Kája pod paží úplně červeno, tak nevím, zda se jí to tam zapařilo nebo co, ale do rána to nezmizlo, takže budu volat mudr a uvidíme... :unamused:
Jinak já mlíčko taky neřeším, stále kojím, takže nemám představu kolik toho Kája vypije...a Linn, stejně jako u vás, tak ani Kája normoš jídlu moc nedá, prostě prso je prso! :sweat_smile:
29. čer 2009 v 07:02  • Odpověz
Ahoj kočky.... Tak se jdu chlubiti a svěřovati :slight_smile:

Takže chlubení - včera už stál chvilku bez opory -vím že to tu není už nic extra, že Juliet - a tímto gratuluju ke krůčkům :slight_smile: srpňátka jsou prostě šikulky :slight_smile:

A svěřovati :slight_smile: včera před "naší chvilkou" jsem Honzovi říkala, že už se mi ani ten krém (Pharmatex) dávat nechce, a z něj vypadlo, že až bude Pepčovi rok, tak už se další snaze o mimi nebrání :dizzy_face: takže možná si přivezeme Šumavčátko (5. - 12.9.) :dizzy_face: Takže v srpnu, resp. září se ze mě stane opět "snž" :dizzy_face:
29. čer 2009 v 07:21  • Odpověz
Dobré ranko,
no musím opět hlásít super noc,až na estrádu 22:30 ( chvilku kričel ze spaní,ale hned usnul) se spinkalo báječně,první probuzení bylo 05:30 a pak až po 6h ráno vstávačka,no kéž by mu to vydrželo :dizzy_face:
Gratuluji k dalším pokrokům a taky k rozhodnutí,snad se vám podaří na první pokus :dizzy_face: :dizzy_face: Budu držet palečky a doufám,že se brzy přidám :wink:
29. čer 2009 v 07:33  • Odpověz
Maru na první (resp. druhý první - první první jsme v 8tt potratili) pokus je i Pepča, tak kdyby Osud byl tak hodnej a byl i sourozenec, bylo by to fajn, ale jelikož je v přírodě všechno v rovnováze, tak se spíš připravuju tak na půlrok snažení nejméně :wink:
29. čer 2009 v 07:36  • Odpověz
Dítě mi "voní" pod nos, jdu přebalovat :slight_smile:
29. čer 2009 v 07:37  • Odpověz
No ono,že to nečekáš hned je taky dobře,pak už to bude opravdu na první šup :slight_smile:
Já bych se nebránila otěhotnět na potřetí jako u Domínka,to mi přijde ještě akorát na to než mi s toho začne hrabat :sweat_smile:
29. čer 2009 v 07:39  • Odpověz
Jak při tom prvním - nevydařeném - těhu tak pak při tom druhém jsem si říkala, že když otěhotním do půl roku, že si budu tleskat... :slight_smile: a povedlo se vlastně během dvou měsíců dvakrát.... :slight_smile: Po půl roce jsem byla připravená se podpořit kapičkama Gynex :slight_smile:
29. čer 2009 v 07:46  • Odpověz
Tak do třetice ať ti to vyjde stejně rychle :wink:
Těšíš se? Já hrozně
:grinning: :grinning:
29. čer 2009 v 07:54  • Odpověz
Já taky... ale už přemýšlím jak se to pak udělá s kočárkama... :grinning: Pepča už bude na golfky, mimi na hlubokej... tak jestli mimi bude v šátku u mně a Pepča jakožto těžší váha v kočáře nebo jak :grinning: jsem cvok že jo
29. čer 2009 v 07:56  • Odpověz
No proto já chci otěhotnět až když malý bude 100% šmajdat a do doby než porodím tak bude úplně bez kočárku :slight_smile:
29. čer 2009 v 07:57  • Odpověz
Maru no to by byl ideál ale co kdyby ne :slight_smile: tak pro mimi asi šátek nebo Manduca (kterou zatím nemáme ale chci si ji od jedný maminky tady půjčit a zkusit...) a Pepa ty golfky
29. čer 2009 v 07:59  • Odpověz
No tak určitě nejlepší na ten začátek šátek nebo tu Manducu,ale já fakt nezačnu dřív dokud Domi nebude chodit :zipper_mouth:
29. čer 2009 v 08:04  • Odpověz
maru, no navíc já si myslím, že do doby než by přišlo mimi na svět tak Pepča bude suverénně běhat.... to si jen chystám plán B kdyby náááááhodou ne.... plus třeba kdybychom museli někam na delší vzdálenost a potřebovali pro něj úložiště
:dizzy_face:
29. čer 2009 v 08:06  • Odpověz
Ale stejně se moooooooc těšííííííímmmmm :slight_smile: A řekla jsem si, že hubnutí budu řešit až pak po druhým porodu, že teď to tak nějak nemá cenu :slight_smile: nebudu se přežírat, to určitě ne, ale nějaký diety a cvičení budu řešit až pak :slight_smile:
29. čer 2009 v 08:08  • Odpověz
no já se taky těším a doufám,že to dopadne dobře až do konce!
Diety neřeš,ono to fakt nemá smysl,když za chvíli opět budeš účelně přibírat :wink: Já teda neřeším dietu,ale taky jsem si řekla,že nějakéformování postavy přijde až potom :slight_smile:
29. čer 2009 v 08:11  • Odpověz
Maru, vy už vysazujete na nočník, že jo? Jak na to mám nastoupit, když jsme to zatím ještě ani nezkoušeli, ale myslím že už na to Pepča má? myslím že už si uvědomuje, kdy čurá atd....
29. čer 2009 v 08:20  • Odpověz
No já ho tam normálně posadila,když se vzbudil,rychle jsem sundala plínku,posadila ho na trůn a začala zabavovat,aby mi neutíkal a čekala až se vyčůrá,když bylo hotovo tak jsem jásala jako bych našla poklad,zatleskala a tak jsem to dělala a dělám vždycky,když se povede :wink:
Začala jsem tedy pokaždém probuzení a teď jak si vzpomenu,někdy mi za den nenačůrá ani jednou a někdy i 3x,záleží jak se mu tam chce sedět.
Jako pořádně se chystám až na ten jeho rok,to chci už chytat i kaku,když uvídím,že tlačí tak rychle svlíknout posadit a čekat.Největší problém je,že utíká z nočníku takže to ho fakt musím zabavovat a něco sakra zajímavého mu ukazovat,aby hačal a neutíkal. Já si myslím,že děti si zhrba od toho 10m uvědomují,že čůrají a kakání to je jasnačka to jsem si 100%jistá,že Domi ví,pokaždé totiž ztuhne vyhledá mě očima a začne se smát a tlačit a pak mi začne utíkat neboť ví,že se jde přebalit.
29. čer 2009 v 08:27  • Odpověz
Malej vždycky když právě dočurá, tak se "oklepe" - takže dá echo až když je po všem :wink:
29. čer 2009 v 08:32  • Odpověz
No Domi se sekne,přestane všechno dělat tak vím,že čůrá,ale to kaku to nejde přehlídnout to můžu chytnout ještě před tím než to skončí v plíně,ale ještě jsem to neudělala.
29. čer 2009 v 08:34  • Odpověz
víš co, já to řeším hlavně proto, že jak jsme měli ty bavlněné plínky, tak nevím jak je to možný, ale začaly mu normálně odírat pytlík... tak jsem si řekla že to může být i tím, že vlastně tu moč neodvede zcela dovnitř tý plíny, tak jsme začali hoooodně mazat aby se to zahojilo, plus jednorázky... a po výplatě už chcem koupit učící kalhotky, tak si říkám, když už bude velkej kluk s učícíma spoďárkama, že už bychom začali trénovat nočníček....
29. čer 2009 v 08:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.