• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
Tak teď budu asi za mimoňa,ale co to je učíčcí kalhotky? To je jen pro děti co jsou na látkovkách? :sweat_smile:
29. čer 2009 v 08:41  • Odpověz
Neee, to nejsi... vypadá to jako klasický spoďárky... momentík hodím ti link
29. čer 2009 v 08:43  • Odpověz
Budeš hodná :sunglasses:
29. čer 2009 v 08:44  • Odpověz
Dělají je i jiné značky, ale my používali tyhle plínky, tak bychom je asi taky vzali od nich ať to je komplet
29. čer 2009 v 08:45  • Odpověz
Aha :sunglasses: Takže on se tam normálně vyčůrá a cítí mokro,ale ven to nejde,chápu to dobře?
29. čer 2009 v 08:47  • Odpověz
přesně tak to chápu i já :slight_smile:
29. čer 2009 v 08:48  • Odpověz
díky za tip,taky teda pořídím po výplatě :grinning:
29. čer 2009 v 08:49  • Odpověz
Hihi :slight_smile: ale teda zase IMSE VIMSE píšou že nenahrazují plínku... Tak jsem z toho taková všelijaká :slight_smile: ale BM píšou že mají voděodolnou nepropustnou vrstvu tak to by asi bylo silnější ochrana než imsky co :slight_smile:
29. čer 2009 v 08:51  • Odpověz
No já se teď dočetla,že existují i asi jednorázové a když se dítě počůrá cítí vlhkost a brzy si začne říkat o nočník a je tam nějaký motivační obrázek,který vyleze jen když tam je mokro,no to jsem s toho jelen,ale myslím,že Domínkovi to bude fuk jestli tam má mokro nebo ne mu nevadí ani hovínko v plínce :sweat_smile:
29. čer 2009 v 08:55  • Odpověz
Což mi teda lepší přijdou ty prací,jedna investice a jsou na pořád,vyperou se a jako nové,jednorázové kalhotky mi nepřijdou nijak výhodné :unamused:
29. čer 2009 v 08:57  • Odpověz
my zkrátka pořídíme tyhle...
Ad motivace- mě by spíš přišlo logický, kdyby obrázek po nehodě ZMIZEL - chceš vidět obrázek, nesmíš udělat nehodu :slight_smile:
29. čer 2009 v 08:58  • Odpověz
No právě,pak bude dítě čůrat,aby vidělo obrázek :rolling_eyes:
No tak mě zaujali ty IMSE VIMSE :slight_smile: Ale určitě mu koupím pratelné :zipper_mouth:
29. čer 2009 v 09:01  • Odpověz
Dobre ranko, takove ucici spodarky jsou fajn, ale nechteli byste jeste pockat do 1,5 r., dle Matějčka je to období, kdy uz díte chape, co se po nem chce.... a pry se v te dobe maji uz ucit i smrkat, to mě zaujalo :wink:
29. čer 2009 v 09:16  • Odpověz
Jo a pozor dle psychoanal. predcasne uceni na nocnik, muze vest v budoucnosti k lakotě....
29. čer 2009 v 09:17  • Odpověz
NO tak já teda nechápu co má učení na nočník v souvislosti s lakotou :sweat_smile:
29. čer 2009 v 09:21  • Odpověz
venuse eh???? :grinning:
29. čer 2009 v 09:22  • Odpověz
Dobré ráno.

Tady se nočníkuje, jo? :grinning:
No já plánuju Aničku určitě dřív jak před 1,5 rokem na nočník nedávat. Oni si uvědomujou, že čůraj a kakaj, ale to je vše, svěrače zatím ovládat nedokážou, takže tomu jako všemu nechám volný průběh a nebudu to lámat přes koleno :wink:
A teda taky by mě zajímalo jak to souvisí s lakotou... To teda naprosto všichni, kterým je víc jak dvacet musej být lakomí :slight_smile:
29. čer 2009 v 09:40  • Odpověz
No mně to přijde stejně "opodstatněný" jako že ženská nesmí v těhu dělat rukou kruhový pohyby, že motá děcku šňůru kolem krku
29. čer 2009 v 09:46  • Odpověz
PEPI, a taky věšet prádlo, resp. zvedat ruce do výšky
29. čer 2009 v 09:53  • Odpověz
Nic, za chvíli mi přijde práce - doučko, tak zatím a odpoledne po procházce ahoj
29. čer 2009 v 09:53  • Odpověz
Za Freuda nemuzu :wink: "predcasne davani na nocnik + neurotická matka = lakota", jde o to, kdyz je to prehnane, matka nepouziva cit, striktni rigidni...
Teorie, ale z neceho Freud vychazet musel :wink:
29. čer 2009 v 10:05  • Odpověz
Ahoj holky,
k nocnikovani - se Samouskem jsem taky obcas posazovala na nocnik kolem roku, obcas se povedlo, obcas ne, pak uz zacal protestovat, tak jsme nocnik odlozili a znovu zacali az pre druhymi narozeninami a pochopil to hned, co se po nem chce. A podobne skoro vsechny zname se stejne staryma detma, takze musim souhlasit s tim, co tady napsala Verus :wink:
29. čer 2009 v 11:30  • Odpověz
VENUS, tak to v kombinaci s neurotickou matkou musí být i něco jinýho než jen lakomej :wink:

LINN, já taky vycházím z informací od kámošek (Moniky, atd. :wink: ) + z mých vlastních prozatímních poznatků, že všechno přijde tak nějak nenásilně samo :slight_smile:
29. čer 2009 ve 12:09  • Odpověz
ahojky..

tak malý spinká, já jsem nabalená, najezená a za chvíli vyrazíme ven a pak k našim... táta zase spí mimo, tak si uděláme s mamčou večer dýchánek při vínku

holky tady je na padnutí, slunko paří, venku dusno a vedro, je to děs běs... mám ráda léto, ale ne dusno

Vašík zase bojkotuje jídlo, jsem z něj na mrtvici

a souhlásím s nočníkováním od 1,5 roku!!! děti opravdu neví co po nich chceme...
Vášu jsem na nočník zkusila posadit a hned vstával, takže jsem nenutila a nočník schovala

myslím, že kolem 2 let jsou děti už přes den jakž takž bez plíny a na noc se stejně ještě dává.. asi bych to neuspěchávala :wink:
29. čer 2009 ve 12:57  • Odpověz
ahoj,
to je počasí co? mně už z něho hrabe :grinning:
29. čer 2009 v 18:39  • Odpověz
Gabi proč? však dneska ani nechcalo,bouřka si to rozmyslela :grinning:
Jenom to dusno :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. čer 2009 v 18:49  • Odpověz
maru: u nás chcalo.... a pěkné dusno je..no teď už je docela dobře...
29. čer 2009 v 18:51  • Odpověz
aha,tak tady ne,hurááááááááá :grinning:
29. čer 2009 v 18:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.