• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
no vidíš.... takový kousek to je a u vás pěkně..to naštve sakra :grinning: :grinning: :grinning:

juli: gratulace Tadeáškovi ke krůčkům..to jich ušel teda fest :slight_smile:
jinak Matymu roste dvojka zub vedle jedničky,kterou už má venku,ale druhá jednička nahoře jako nic...to roste nějak na přeskáčku :astonished:
29. čer 2009 v 18:55  • Odpověz
veru: opravdu ..těžká pohoda :slight_smile: Anička je fešanda :slight_smile:
u nás bylo taky hodně stupňů,ale pod mrakem a pak chcalo....
29. čer 2009 v 19:02  • Odpověz
jé holky,ale to máte super,kdo máte zahrádku,takhle vytáhnout bazének....opravdu paráda :slight_smile:
29. čer 2009 v 19:03  • Odpověz
GABI, jojo je to fajn a dnes obzvlášť, páč důchoďák byl na výletě, tak jsme si tu vegetily úplně samy!!! :sunglasses:
29. čer 2009 v 19:28  • Odpověz
veru: no tak to jo :grinning: :grinning: :grinning: to je úplně o něčem jiném,jak je čistý vzduch :grinning:
29. čer 2009 v 19:29  • Odpověz
Ahojky,
veru, tak to jste měli super počasí. U nás bylo asi dvě hodinky, taky parno, ale pak se přihnala bouřka a přívalovej déšť. Jen z hrůzou v očích jsme pozorovali, jak se voda žene zahrádkou, ale naštěstí to včas ustálo - fuj. Stejně ty povodně jsou šílený už se na to ve zprávách nemůžu koukat je mi z toho vždycky úzko - chudáci lidi, který to zasáhlo a přišli o všechno.
Jinak na nočník, taky nechci zpěchat a jak píšete i vy ostatní je to i ze zkušeností druhých. Takže po roce uvidíme.

Byli jsme u dr. moč máme v pořádku. Teploty jsou prej zcela běžný i 4 dny, tak nevím mě to moc normální nepřijde a dneska se nám rozjela rýma, tak pořád osáváme :unamused:
29. čer 2009 v 19:39  • Odpověz
no tak to já nočník už vytáhla,ale zatím stojí netknutý za dveřmi :grinning: je čas...
petul: tak asi viróza,co?
29. čer 2009 v 19:44  • Odpověz
GABI, tak tak! :wink: :sunglasses:

PETU, tak to mohl mít Samík k té rýmě. Já jsem třeba vždycky jako malá mívala jako předzvěst kašle nebo rýmy 2 dny teplotu.
29. čer 2009 v 19:44  • Odpověz
jo a my jsme na kopci..takže my jsme v pohodě :slight_smile: já vůbec zprávy nesleduji....
29. čer 2009 v 19:45  • Odpověz
Hezký večer, dneska tady bylo opravdu dusno a teplo, tak snad konečně bude letní počásko... :sunglasses: My byly dnes u mudr a ty fleky pod paží má prý Kája z toho jak se potí, takže mažeme Imazol a uvidíme, zda to zmizne, však jdeme ve středu na 10M a druhý Synflorix, tak to prý zkontroluje! :slight_smile: A Kája si teď našla úžasnou zábavu, háže mi hračky na zem a má z toho ohromnou legraci, se vždy rozesměje až se pomalu zajíká jaká je to hrozná legrace to házet a máma ať podává... :grinning:
Jinak co se týče nočníku, tak to zatím neřeším, já jsem ráda, že Kája začíná sedět...jen opět večerní uspávání je hrůza děs, protože si v postýlce sedá a je na všech čtyřech apod., takže cirukus! :grinning:
29. čer 2009 ve 20:10  • Odpověz
A k těm povodním, je to hrůza a jen si říkám, jaké máme štěstí, že se nás to netýká, ale těch lidí je mi strašně líto! :frowning2:
29. čer 2009 ve 20:11  • Odpověz
tak unás po obědě bouřka a šílený děšť, teď už je modro
Verus, to je fakt pohoda, naši už mi také hlásili, že koupili bazének a teď má být horko, tak ho určitě brzo vyzkoušíme

malí mají už týden dost časté kakání (tak 4x denně, myslela jsem že zuby, lezly oběma) a dneska to z nich šlo po každém jídle a pití, tak jdu s nimi zítra k doktorce .. snad to bude OK

Gabi, Nelinka má už asi 14 dní horní jedničku a dvojku vylezlou a druhá jednička se prořezala asi 3 dny zpátky. Také jí to roste všelijak

Nočník také ještě ani nemám koupený, zapoměla jsem, když jsme jeli do Ikei, tak příště. Ještě máme čas.
29. čer 2009 ve 20:12  • Odpověz
ahoj holkyy...konecne jsem tu, nejak jsem ted rezignovala a pres vikend byla u nasich,takze jsem nemohla zajit....docetla jsem na mobilu a ted jdu pisat...ad nocnik no nevim, ja jsem taky drive neverila, ze by dite chapalo co se po nem chce, ale ted uz mam jiny nazor..my museli moc odchytavat kvuli nemocnici a tak, takze prvne jsme cekali a primo do ni nalevali piti, aby curala, ale ona to okamzite pochopila a od te doby co nocnikujeme, tak jsem si jista, ze moc dobre vi co se po ni chce a dam ji na nocnik, okamzite se vycura..a vi moc dobre ze cura, tudiz musi i ovladat sverac...neverila jsem nez mam osobni zkusenost s Katou..nekdy se ji taky nechce tak ji tam dlouho nenechavam...ale nekdy cura i 4x denne, ale jak pise Maru spis ji tam musim obcas zabavit a to hlavne, kdyz cekame na kaku...a reknu vam je to sakra pohoda (don by asi potvrdila), kdyz proste bobek odchytite na nocnik...zadne vyhrabovani z plen, ani ze stydkych pysku, coz je lahudk...a da se na to rychle zvyknout na tento konfort... :slight_smile: nicmene ne vzdy se povede to je pravda..vetsinou kaku po ranu odchytime, ale nekdy zacne tlacit stihneme a nekdy taky ne podle toho jaka je konzistence.. :sweat_smile: ale jako jsem rada, ze jsem to zkusila, alespon se to uci a verim, ze proste je to vedome!! Ale mozna je to dite od ditete to je asi jasne...ona Kata je chapava na tyhle veci..reknu ji podlez zidli a ona ji podleze..tanci a tak...obcas uz taky sleze z gauce, presne jak psala petipacka...je to sranda na tohle je desne chytra a jinak si vse ale dela po svem... :zipper_mouth:
29. čer 2009 ve 21:15  • Odpověz
jo a golfky myslim, ze se ptala Lenca ja mam hole a ted v tom desnym desti jsem poznala, ze s holema se absolutne neda ridit a drzet desnik..takze bych asi sla uz kvuli tomuto do jinych (co si budeme povidat jednou rukou ridit je pohoda, ikdyz clovek pije napr. kafe na ulici ci ji zmzlinu atd.. :sweat_smile:), takze vedet tehdy, ze existuji golfky spojena rukojet, asi bych uvazovala o nich... :wink:
29. čer 2009 ve 21:18  • Odpověz
jinak u nas dnes vedro jak prase a vecer kroupy a dest no zem to nebrala, nastesti prestalo a uz zase susim na balkone pradlo, tak jsem zvedava, jak dlouho tam bude.... :rolling_eyes:
29. čer 2009 ve 21:20  • Odpověz
sil: Maty mi takhle vyhazuje hračky z jídelní židličky..jako matko starej se a podej :grinning:
juli: tak nejsme jediní s těma zoubkama..taky jsem si říkala,že by měli růst postupně a houby...
lis: to je Káťa šikulík :slight_smile:

jinak se sem budu te´d o prázdninách dostávat méně,děcka jsou celý den doma,já musím každý den vařit( vopruz :stuck_out_tongue_closed_eyes: ),takže čas a klid nebude....aspoń večer si zasednu k PC.
29. čer 2009 ve 21:31  • Odpověz
tak tady opet nikdo mam smulu nelukrativni casy a pak se to tu zazdi a vlastne s nikym nekomunikuju :pensive: no a musim vam napsat, jak Kata dela opet sve pokroky, taha pred sebou cokoliv za ucelem kroku ani nepotrebujeme choditko tlaci pred sebou vysavac, zidli cokoliv a je to strasne sranda...tancuje na pisnicky, ale jako vytaci i kolinko anebo si vezme kdejaky predmet do pusy dva dalsi do kazde ruky a leze po 4 jak psik no nekdy je to k popukani :grinning:
29. čer 2009 ve 21:32  • Odpověz
jo a hazeni hracek to uz ani neresim... :sunglasses:

tak v mem nelukrativnim case alespon Gabi huraaa :slight_smile:
29. čer 2009 ve 21:34  • Odpověz
jj...já :grinning:
29. čer 2009 ve 21:36  • Odpověz
dneska tu po tobě byla sháňka a mně napadlo,že budeš u rodičů :slight_smile:
29. čer 2009 ve 21:37  • Odpověz
LIS, jojo, řízení jednou rukou je důležitý, já tak tlačím Anču většinu cesty, páč druhou furt hážu míček Boně, nebo dělám Andule divadýlko s dudlíkem a jinýma hračkama, držim pití, páč dáma si ho držet prostě v kočáru nebude atd.
A jak bylo u rodičů? Pohoda, co?
A je pravda, že teď začínaj vnímat mnohem víc, já taky kolikrát čumím co už Aný vnímá a ví :confused:

GABI, zlatá šk.jídelna, co?
29. čer 2009 ve 21:37  • Odpověz
veru: jj..mně nebaví vařit :stuck_out_tongue_closed_eyes: a hlavně vymýšlet..to zas bude
29. čer 2009 ve 21:38  • Odpověz
no a to si za chvilku budem muset dávat bachy na pusu,co říkáme :grinning:
29. čer 2009 ve 21:39  • Odpověz
jo u rodicu holkyy bajo nesmirne!! Je mi tam tak dobre, akorat ten net chybi a je tam klada :cry: no ale nejak to vzdy zvladneme a ted jsem tam krute improvizovala, pac spoustu veci jsem v tom kvapu nechala doma, takze bylo sprchovani ve sprsce nicmene Katulin mi porad utikala atd...no ale jako uzivame si to tam obe...alespon nekdo se stara i chvili za me a navic si ji chteji uzit a byt byt jen den dva bez DD je tak boziii!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face:
29. čer 2009 ve 21:40  • Odpověz
gabi: tak tak uz ted porad rika něněněněně kde to jako vzala? :grinning:
29. čer 2009 ve 21:40  • Odpověz
lis: to ti věřím :slight_smile:
29. čer 2009 ve 21:41  • Odpověz
no kde asi :grinning:
29. čer 2009 ve 21:41  • Odpověz
LIS, to věřím, já si to užívala dneska :wink: Hele a jakto že je tam taková zima? To je starej barák s tlustejma zdma nebo proč?

GABI, co vaření, hlavně vymejšlení. Já vařím každý den oběd a ještě navíc to mám na prd v tom, že MUSÍ být uvařeno mezi 11 - 12 max. páč to má manža pauzu.
29. čer 2009 ve 21:43  • Odpověz
jo a dnes jsem byla strasne vykonna manza ma svatek, takze ja dopo letela pro ingredience, abych mohla ukuchtit spešl vecu, pak jsme jeli k zubari oba dva i s Katou,ta ale spala v aute a my se u ni prostridali, pak jsem se vratila rychle po meste s kamoskou jen tak, domu, upekla jsem mu moucnik, udelala vecu, vysala a proste jsem se cinila a Kata honila vysavac... :grinning: docela dobry a ted tam mam nadobi...to uz je horsi...bleee :confounded:
29. čer 2009 ve 21:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.