• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
Jo "nenenene" taky frčí a někdy to zakončí "nený" :grinning: :grinning: :grinning:
29. čer 2009 ve 21:44  • Odpověz
Ty jovka, ses naklonovala ne??? A já miluju mojí malou myčku! :wink:
29. čer 2009 ve 21:45  • Odpověz
veru: tak to máš mnohem horší,taky teda stojíš u sporáku....a ještě to musíš stihnout na čas...no já se snažím taky na 12,jsem tak naučená,ale někdy nestíhačka,hlavně od doby,co se narodil Maty :slight_smile:
29. čer 2009 ve 21:45  • Odpověz
Veru ne je novej, ale byl spatne zateplenej...a pak se nasledne zateplil a to je jeste horsi tj. opacny efekt, kdyz je hezky je tam klada, protoze to nepusti to teplo..driv tam bylo v lete cca 25 takze ideal..no je to cely zaklety tam proste spoustu chyb a nedostatku..spatne provedeny system vytapeni atd... :unamused:
29. čer 2009 ve 21:46  • Odpověz
tak to jsi LIS dobrá hospodyňka :slight_smile:
29. čer 2009 ve 21:47  • Odpověz
ty joo ja ve 12 hodin tak sotva stiham a najim Katu :grinning: varim vetsinou vecer :confused:

Veru co ze jsi tu? Jo ty jsi vlastne nechutne urcite vyspava vid?? :grinning:
29. čer 2009 ve 21:47  • Odpověz
holky to byla vyjimka, jsem mu chtela udelat radost jsme se o vik. zase chytli..Veru to je stejny, my mame po narozeni Kati hezkej vztah a kazi nam to jen DD :frowning2: nekdy nedelam taky nic a nekdy zase az moc... :fearful:
29. čer 2009 ve 21:48  • Odpověz
jo a mycka bude az v novy kuchyni, nova kuchyn bude az pri dalsi prestavbe a ta bude az tu nebude ta co tu je, takze asi nikdy :pensive:
29. čer 2009 ve 21:49  • Odpověz
se musim smat jak jsem to napsala :grinning:
29. čer 2009 ve 21:49  • Odpověz
LIS, aha. To je teda blbý. Ale zase ty pařáky kdy je přes 30, tak tam musí být báječně, ne?

GABI, no hlavně to vymejšlení. Teď jsem právě čuměla do mrazáku jak husa do flašky a nic jsem nevymyslela. Asi zajedu ráno k řezníkovi, stejnak tam tenhle týden musím koupit maso na Aničky party.
29. čer 2009 ve 21:50  • Odpověz
lis: hezky jsi to napsala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. čer 2009 ve 21:50  • Odpověz
veru: no už se to blíží :slight_smile:
29. čer 2009 ve 21:52  • Odpověz
holky mam pocit, ze muzu porad uklizet, ale nekdy vsechny ty veci nejsou nad moje sily a navic nemame moc ulozny prostory..nase ulozny prostory obyva tchyne, takze asi tak si to umite predstavit, z decaku je skladiste a jsme odkazany neustale cekat na neco co se nestane..nicmene je potreba to resit, takze po lete se bude Kate delat pokojik stuj co stuj....a nevim kam ty vsechny veci pujdou nebo kdo teda pujde ?? :rolling_eyes: kurna je to pech... :cry:

Veru jo v lete je tam fajn, ale jen kdyz je kolem tech 30 st coz letos teda jeste moc nebylo...a jinak fotecky Anicky nemaji chybu fakt super!! a jakej mela klidek v bazenku..taky jsem o tomhle malem bazenku premyslela ale zatim se nekoupeme tak uvidime co a jak..jo a ta fotka, jak Ani stoji u talirku s jidlem mi neco pripomina... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: nemuzu pred Katou vubec ale vubec nic jist..to je porad mnam mnam..mlaska a jeste me placa do kolem jako jsem tady dej mi :sweat_smile:
29. čer 2009 ve 21:52  • Odpověz
LIS, tak to jste to měli stejný jako my :unamused: Taky bylo dusno kvůli DD.
Já už DD používám standartně, včera jsem třeba jela s mou mámou z domečku a Aný už v autě prudila a já jí říkám, "vydrž, už jsme skoro v DéDé" a moje máma absolutně nechápala :grinning: Prostě pro mně to tady není domov ale DD.
A napsala jsi to o té myčce moc hezky :slight_smile:
Jinak já jsem vyspaná, páč jsem šla včera spát ve 20 hod a vstávala jsem v 6 :wink:
29. čer 2009 ve 21:54  • Odpověz
taky nemůžu před Matym jíst,okamžitě vyplivne cumel ,natáhne ruce a ječí.... :grinning:
29. čer 2009 ve 21:55  • Odpověz
No, mě každej povídá jak jsem zhubla a tak jim říkám, že to je proto, že nemůžu před Ančou jíst. Jako já si fakt někdy připadám jako debil, páč si třeba kousnu v kuchyni rohlíku a Anča mezitím dělá v obýváku nějakou neplechu, takže já tam musím zasáhnout a po dobu zásahu nemůžu samozřejmně žvejkat, protože by byl kravál jakto že si dovoluju jíst a jí nic nedat. Nebo třeba zašustění obalem od Mily??? Neexistuje! Já jí rozbaluju a kašlu při tom abych to šustění přehlušila. No fakt chocholouškov....
29. čer 2009 ve 21:58  • Odpověz
jsou to žiraviny... :grinning:

Jinak ad sraz beru v potaz holky co se napsaly..tj rezervuju pokoj pro me, Veru a holky z Olmika...takze 2x jednoluzak (Veru urco jedno?) snad ho tam maji k dispozici, ale meli by..a 2x dvojluzak...jinak manza se pozastavil nad tim, ze jako je samotny chlap a ja rikala, ze se to jeste zmeni treba nekdo dorazi..a kdyz tak vam holky nebude vadit ze ne?? :confused:
29. čer 2009 ve 21:59  • Odpověz
veru: :grinning: :grinning: :grinning:

holky valím na kutě..dobrou :slight_smile:
29. čer 2009 ve 21:59  • Odpověz
Veru ty voe to je masakr to znam.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. čer 2009 ve 22:00  • Odpověz
A úložný prostory... já vlastně nevím co to slovo znamená, protože žádný nemám... A ta hnusná obýváková stěna je 2/3 nacpaná tch. věcma. Ale na domečku se vyřádím, tam jsem si vydupala špajzku, komoru a šatnu! :sunglasses:
29. čer 2009 ve 22:00  • Odpověz
jenze ja nehubnu radeji ji dam taky :sweat_smile: (proto asi taky tak pribrala.... :grinning:)

gabi paaa

jo jinak Jolanka slavi s nami, takze dopredu vse nej k zitrejsim 10 mesicninam :wink:
29. čer 2009 ve 22:01  • Odpověz
LIS, nebude nám vadit ani trošinku. A doufám, že na oplátku mu nebude vadit až mu dáme vysílačky a na anténce bude viset klíček od pokoje.
A já určo jednolůžák a kdyby nebyl tak cálnu dvou. :wink:
29. čer 2009 ve 22:02  • Odpověz
Veru mas alespon super vyhledy do budoucna ja bych se taky vyradila kurna... :confounded:
29. čer 2009 ve 22:02  • Odpověz
GABI, brou!
29. čer 2009 ve 22:03  • Odpověz
Veru ze by jako hlidal vsechny deti dobrej napad navrhnu mu to :grinning: :grinning:
29. čer 2009 ve 22:03  • Odpověz
Jojo, výhled mám, už aby to bylo!!!!
29. čer 2009 ve 22:04  • Odpověz
No zasahovat by musel až podle zvuků z vysílaček :grinning: :sunglasses:
29. čer 2009 ve 22:04  • Odpověz
Já už taky valím chrupat. Dobrou!
29. čer 2009 ve 22:05  • Odpověz
ty jooo to teda... :slight_smile: vsak se dockas...

JInak jako jsem taky rada, ze mam mamku je to kamoska nejvetsi reknu ji vse a pomaha mi hlavne s pocity DD takze to je nejvetsi opora :pensive:

musim jit manza ceka :slight_smile: tak pacek a Verus snad bude lip a dame to Kono..chci uz videt Ani nazivo. :grinning:
29. čer 2009 ve 22:06  • Odpověz
A POSLEDNÍ ŠANCE NECHAT SI POKOJ OBJEDNAT, pak už musíte samy.... :wink:

:slight_smile:

:wink:

:slight_smile:

:wink:

http://www.doodle.com/tzwzz882xkvhebz5
29. čer 2009 ve 22:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.