• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
ahoj holky, tak dnes jsem zase ko... celý den na vzduchu dělá svoje..a pak ta poslední štreka od našich, to je tak přes 4Km, jsem musela docela pádit, vyšli jsme už pozdě a Váša už pak byl protivka, tak jsem ěmla co dělat a pak ten maraton doma, koupání, krmení, uspávání..poslední dobou mi špatně usíná, padá na pusinu únavou,a le musí stále sedat a stoupat... šílený

tady se sice mraky honily, vypadalo to i na bouřku, ale nepadla ani kapka, bylo fajn, chvíli sluníčkoa hlavně teplo!!! tak jsme si to zase užívali u našich na zahradě...
s mamčou jsme si daly šáňo s jahůdkama, tak jsem odcházela lehce pod vlivem.. ale super :grinning: :grinning: :grinning:

Lis, fotečky super, jde vidět že už je spokojená...

ještě omrknu další.. ať se pokochám raráškama...

Kacm, jde vidět, že jste si to užili!!! :dizzy_face:

Maru a jaký nočník máte? jaký typ? a jste s ním spokojení?
11. kvě 2009 ve 20:42  • Odpověz
Michele, také budeme dávat síť do střešního okna a cenu už tak předběžně vím a je to šílený, budu ráda když se do 5tis.vlezem...
:unamused: :unamused: :unamused:

Vašíka jsme u našich dali do chodítka a je to fajn, hlavně venku, alespon mi tam neleze po zemi...
a už zdokonaluje lezení, více používá kolena a vstávání už je super, jako profík, už se mu tak netřepou nohy...i dopady piluje :grinning:
11. kvě 2009 ve 20:44  • Odpověz
holky asi jsem blbka, ale jak mam pridelat tu slunecni clonu? :frowning2: :confused:
11. kvě 2009 ve 20:47  • Odpověz
Lis, tak to jsme na tom stejně :grinning: , clona mi furt sjížděla, když jsem ji přidělala přes ty tunýlky, tak jsem to vyndala a přidělala normálně přes okraj a už je tam asi dva týdny tak a nesjela. Kdyžtak ti to zítra vyblejsknu.
11. kvě 2009 ve 21:31  • Odpověz
jezis ja to fakt nechapu ani kterou stranou to ma byt ke kocaru :grinning: :grinning:
11. kvě 2009 ve 21:33  • Odpověz
11. kvě 2009 ve 21:47  • Odpověz
Lis, tak jsem ti to fotla, jak to musím mít já :sweat_smile:
11. kvě 2009 ve 21:59  • Odpověz
Ahoj holky, máme to teď nějaký rozlítaný, tak jsem vás přišla aspoň pozdravit. Byli jsme teď na pár dní ve Slovinsku, malá to zvládla na jedničku, o víkendu jsme sportovali a dneska nám odjel manža pryč, tak toho využijeme a jedeme zítra k našim a pak k ségře. Tak doufám, že to nebude na prdítko moc. Jinak u nás celkem nic novýho, zítra se ještě cestou stavujeme na kontrolu na rehabce, tak doufám, že to bude Ok, přeci jen se mi to na těch cestách nepodařilo vždycky zacvičit tak jak by mělo:frowning2: :pensive:

Dneska jsme byly okouknout zahrádku, sice se mračilo, ale říkala, jsem si, že z toho určo zas nic nebude. Vyrazily jsme a po chvíli, co jsme tam byly se spustilo uplně děsný krupobití, ze jsem byla fakt ráda, že tam máme chatičku jinak by nás to pěkně pomlátilo. Takhle to odnesla jen záhrádka a čerstvě vysazené sazenice :angry: Kdybych to věděla, tak jsem si mohla ušetřit práci. Po cestě zpátky jsme pěkně zmokly a po těch kroupách to bylo ledový jak čert, ale když je to ten májovej, tak to snad bude aspoň na tu krásu:grinning:

Doufám, že jste všichni v pořádku a zdraví :dizzy_face: Dobrou...
12. kvě 2009 v 00:02  • Odpověz
Ahojky,

tak jsme včera byli podle všeho na předposlední rehábce :slight_smile: sestřička z něj měla velikou radost, prý je to pašák :slight_smile:
12. kvě 2009 v 08:30  • Odpověz
ahojky

Pepi tak super,Pepča je pašák :dizzy_face:
12. kvě 2009 v 09:04  • Odpověz
Niikkyy, předvedl sestřičce ukázkový lezení, pak se snažil chytit všeho co šlo aby si mohl stoupnout (včetně nohou sedící sestřičky :slight_smile:
12. kvě 2009 v 09:09  • Odpověz
tak super..asi se chtěl podívat pod šaty ne? :grinning:
12. kvě 2009 v 09:09  • Odpověz
niikkyy, kdo ví, ale k jeho smůle sestřička měla kalhoty :grinning:
12. kvě 2009 v 09:12  • Odpověz
ahojky,
Dominičkovi vše nejjjjj k 10 měsícům :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a všem dalším oslavencům,jestli nějací jsou takyyyyyyyyyyyy :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. kvě 2009 v 09:16  • Odpověz
tak jsem ještě koukla že i Verunka od kacisky,tak taky vše nejlepšíííííííííííííííííííí k 9 měsícům :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. kvě 2009 v 09:19  • Odpověz
ježiši mě to vypadlo..DOMÍNKOVI VŠE NEJJJJ PUSINKUUUUU A VERUNCE TAKY :dizzy_face:
12. kvě 2009 v 09:38  • Odpověz
pepi tomu říkám pech :cry: :grinning:
12. kvě 2009 v 09:39  • Odpověz
Ahojky,
po delsi dobe zdravim vsechny mami a mimi. Byly jsme u nasich.

Lis a Kaci, to jste si teda uzily, jsem moc rada, ze jsou prdolky uz v pohode.

mery,co u vas?

Vsechno nej oslavencum.

Barunka uz tyden leze jako drak a sama se posadi. dneska si zacala stoupat, takze mam po klidu. Stale jsme bezzubaci. Vcera jsme byly na koznim a opet na krvy, mela nejake hodnoty hranicni. brali ji z hlavicky a sestra ji drzela tak pevne, ze ji od toho a od revu popraskaly zilky pod ocima, chuderka moje. Kozarka nam dala na rozmyslenou, jestli nechce s tim hemangiomem do Brna na embolizaci (ucpou privodni cevy, rychlleji se vstreba), tak musim najit nejake info.
12. kvě 2009 v 10:31  • Odpověz
Všem oslavencům vše nej...

Lencak80 ja pořídila síť od Veluxu vyšla nás na 3tis a manža s tátou to za hodinku namontováno - jen byl trošku bordel ze sádroše... Dali jsme jí zatím jen do pokojíčku a jen na jedno okno, nekradu že? :sunglasses: Příští rok třeba dojde i na koupelnu a pokud budeme jednou přistavovat tak už střešní okna nechci, když vidím jak je na ně všechno drahé :frowning2:

Taky jsem zjistila že musíme zastřešit bazén, bohužel už mám v okolí 2 případy že se jim děcko v bazénu utopilo a předloni nám tam málem zahučela neteřinka a byli jsme u ní 4 dospělí :frowning2: takže pokud tu dlouho nebudu tak jsme v Bohnicích z těch peněz co to bude stát a nebo ho prostě zavezeme!!!
12. kvě 2009 v 11:59  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz
ahojky,

Michele, také budeme brát od Veluxu, koukala jsem že to vychází komel 3tis, ale namontovat si to nechám, protože přítel je na to kopyto...
a také jen an jedno okno v děcáku, na další snad jindy, ale podstatné je aby mu tam nelétaly vosy, které se nám tam létají vyhřívatm, však mě minulý týden jedna bodla do hrudi...
te´d moc okna neotevírám a hlavně to všude kontroluji

no, my si nemohli vybírat, prostě nám je do bytu dali a hotovo.... umývám je jednou do roka, nemá to cenu, protože jakmile zaprší tak veškerý prach ze střechy je na oknech.. takže to fakt neřeším...ale klasika je klasika...

Naši také mají bazén a vloni nám tam neteř také spadla, a to už měla 4 roky, jenže ještě neumí plavat a hlavně byla tak v šoku, bylo nás tam hodně dospělích a nikdo si toho hned nevšimnul, až za chvilku brácha zaregistroval divný pohyb, tak tam pro ni skočil, no mazec... je to fakt nebezpečný...
od té doby mají Verča s Adámkem v létě stále rukávky... a letos se budou učit plavat...

tak jdu vařit, zatím papa
a hlásím oblačno, občas sluníčko a pofkuje...včera bylo lépe, pršelo až v noci a to jen tak trochu
12. kvě 2009 ve 12:21  • Odpověz
Ahoj holky!

Gratuluju Domískovi a vítám ho v klubu "dvoučíslých" :wink: Teda vlastně Anička :slight_smile: A Verunce taky přejeme jen to nej nej!

PEPI, Pepíno je šikula! Z toho stoupání u nohou jsem už šílená, nejčastěji to samozřejmě Aný dělá v nejnevhodnější chvíli jako je třeba čištění zubů, vaření atd. :rolling_eyes:

KARI, proč až do Brna? V Praze to nedělají? Už jsi něco nastudovala?

LIS, ten drátek má být jakoby ve vzduchu a dělat takový oblouk.

Ty jo holky, když vás tak čtu (Michele, Leni), tak jsem čím dál radši že chodíme na to plavčo. Krom toho že plavou občas i v overálcích aby jim pocit mokrého oblečení na těle nebyl cizí, tak minule jsme dělali to, že po takové té pěnové desce lezli a lezli až dolezli na okraj a žuchli do bazénu. Jako přišlo mi to dost drastické, ale teď koukám, že to určitě má svůj význam.
12. kvě 2009 ve 13:20  • Odpověz
Lencak jo to montovani byla sranda, manza na to taky neni moc zrucny, ale tatik dela ve stavebnictvi tak to zmalkli... rikali ze to je jednoduchy jen clovek musi byt precizni. Ty vosy jsou hrozne, take se nam tam vyhrivaji a pak lezou dovnitr mrchy jedny. Uz jsem byla nestastna ze nemuzu v pokojicku ani vyvetrat, zato ted vetram o 106 :slight_smile:

Veru vyznam to urcite ma, take se tam chystame chodit (na podzim az se zbavime koznich problemu - snad konecne :frowning2:) kazdopadne nic to nemeni na tom, ze zabezpecit se to musi... Neterinka co tam zuchla mela kurzy plavani za sebou a byly ji 3 roky, ale v tom soku co nastal ji to bylo k nicemu, jeste ze manza po ni pohotove chnapnul a prdelka se jen napila...
12. kvě 2009 ve 13:58  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz
verus - v Brne by to meli pry delat nejlip. Jestli to delaj i v Praze, nevim.
12. kvě 2009 v 15:54  • Odpověz
GAb moooc krásná fotka Matýska.....je krásnej :dizzy_face: :dizzy_face:
12. kvě 2009 v 17:51  • Odpověz
niikkyy: díky :slight_smile:
12. kvě 2009 v 18:47  • Odpověz
má tak krásný očička... :dizzy_face: :dizzy_face:
12. kvě 2009 ve 20:02  • Odpověz
ahojky,

tak jsem zase tady... Vašík usnul, tak na vás mrknu a jdu žehlit, ať mi to tady netrčí...

Veru, jojo, je to drsné, ale snad to dětem trochu pomůže... myslím, že plavání je super věc, jde o to, že refletivně by měli děti zavřít pusu, když tam padnou...
dcera od kámošky ce koupala v lavorku a sjela tam po hlavě a, ale díky kurzu plavání, věděla co dělata to byla také tak roční..
každopádně je nutné mít stále oči na šťopkách
12. kvě 2009 ve 20:08  • Odpověz
Všem oslavenečkům všechno NEJ...... roček se nám blíží děsnou rychlostí!!!! to bude párty!!!!! :grinning: :grinning: :grinning:

Gabi, máš pěkné fotky, koukla jsem!!!! je to šikula!!!
a máte to hezké v bytě! :wink:
12. kvě 2009 ve 20:09  • Odpověz
jůůů..děkuji za pochvaly :slight_smile:

no párty bude, už se těším :slight_smile: :slight_smile: ..utíká to jak voda....hlavně se těším,až přijede ségra s dětma,naposledy jsme se viděly v porodnici,když se Maty narodil....tak to pořádně oslavíme :slight_smile:

dneska nebyla ani Maruska a ani Lis....no kdepak holky jsou?
12. kvě 2009 ve 21:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.