• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
Maru a mám pocit že doporučujou dětem plnotučný mlíčko
30. čer 2009 v 11:07  • Odpověz
ajiik - já asi až od roka, ale je pravda že ani nám moc nesolím....

A k té plnotučnosti - POUZE plnotučný, jogurty POUZE smetanový - jsou tam mastné kyseliny, potřebné pro vývoj mozku
30. čer 2009 v 11:38  • Odpověz
ahojky,

hlásím, že tady je počasím na padnutí!!!
sedím tady polonahá a potímse děsně, fuj!!!
a Váša se potí v postýlce, jak se probudí, tak frčíme k našim do bazénku, a to jsme ráno od nich odcházeli domů přes celé město, akorát jsem se pěkně spařila.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Vášovi napustím bazének a očvachtám ho...

Maru, tak jak píí holky, tak jen Plnotučné mléko, také zkusíme tak za měsíc...

teď mi nechce moc jíst skrz ty toubky, je to k zoufání... ale alespoň půl skleničky mi snědl a nevařím, když mi teď jí tak málo, pak to musím vyhazovat

Man, tak ať je Julince brzy lépe... musí to být děs v tom horku mít ještě horečky, my tady v bytě v horním patře máme fakt strašně!!!! tak o 5 stupňů více než dole
30. čer 2009 ve 13:58  • Odpověz
Ahoj, tak jsme nakonec ven šli... Pepča byl trochu lepší venku, neplakal, dokonce si i zdřímnul :slight_smile:
30. čer 2009 ve 14:18  • Odpověz
taky jsme byli venku,te´d jsem dala Matyho spát a samo,že sprchlo,ale to neva...ale sluníčko nikde...
30. čer 2009 v 15:47  • Odpověz
jinak mě maty nechce v kočárku vůbec spát,on třeba leží ,ale neusne...
30. čer 2009 v 15:48  • Odpověz
Ahoj holky, tak se po dlouhe dobe hlasim, nedocitam, namam silu...
ATB nam zabrali v nedeli takze vcera uz bez horecek, ale zadni ryma nas nechce pustit, vcera vecer se mi osypal takze jsme dnes dopoledne travili v cekarne abych se dozvedela ze reakce na ATB to asi nebude a v krku to stale neni nic moc... tak se potime a smazime doma, je to hnus... Minimalne do konce tydne nesmime ven, jen zitra dopo kdyz nebude tak hnusny dusno muzeme na zahradku pokoukat...

Jinak uz mame prvni roletku do stresnich oken a LENCAK deeekujeme je to vazne zuzo, uz jsme objednala i druhou, sice me obe budou stat celou rodicovskou ale co by jsme pro mrnouska neudelali ze? :grinning:
30. čer 2009 v 15:52  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz
Ahojky, hledala jse dovču pro děti tak mrkněte možná se vám bude hodit: http://habach.go-west.at/cz/hotel/
je i síť kinderhotels, ale to mi háže, že stránky nejsou dostupné :angry: http://www.austria.info/cz/dovolena-tak-blizko/kinderhotels-slavi-20-let-1161564.html
30. čer 2009 v 16:26  • Odpověz
ahojky u nas je bourka silene boucha a leje a leje...zem to nepobira, ale pritom celou dobu sviti slunicko..dnes ale dusno cely den..blee :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. čer 2009 v 18:17  • Odpověz
michele to me mrzi, snad budete brzy ok :frowning2: v tomhle byt doma je na palici... :zipper_mouth:
30. čer 2009 v 18:18  • Odpověz
U nás byla bouřka před hodinou a už zase svítí sluníčko,přišla určitě od Gabus :wink:
Michel taky mi to je líto,držím palečky ať jste brzy oki.
Malý je taky nějaký flekatý,zádička se mu celá osypala,vypadá to jako nějaký exém,tak mažu Excipialem a uvidíme :confused: Spíš bych to tipla opět na kámošky potničky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No a Domi už spí,poslední dobou chodí spát opět 18:30 posunul si to. Ubral jeden spánek odpolední a dřív padá za vlast.
30. čer 2009 v 18:41  • Odpověz
maru opět máme to co vy :grinning: osypaný záda :grinning:
30. čer 2009 v 18:41  • Odpověz
no prima :grinning:
Ani mě to nepřekvapuje :sunglasses:
30. čer 2009 v 18:42  • Odpověz
:grinning: :grinning: ale komplet......mazec a bříško a pod kolenem a lokty z druhé strany
30. čer 2009 v 18:52  • Odpověz
Tak aspoň v něčem se lišíme,máme fakt jen ty záda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ale suchý flek na bříšku byl dříve,ten už jsem spacifikovala a pod koleny a kolena celá byla taky vysušená a už jsou taky good :slight_smile:
30. čer 2009 v 18:54  • Odpověz
Holky diky moc, je to fakt na palici i kdyz venku je na chcipnuti.... malickej ma pres den uplne mokry vlasky jak se poti a to ho neoblikam :frowning2:

Maru ja tu vyrazku co ma malej vidim taky na potnicky.... mame zada a raminka, dostali jsme na to masticku ale s kortikoidama (opravdu pouziju jen v nejvetsi nouzi) tak jsem taky vytahla Excipial a olejovou koupel a uvidime :slight_smile:

Jdu makat, ve 22 davame penicilin a pak jdu spat... ted apokud mne necha rarach jeden, neb se v noci boji a budi a v 5 rano je vyspinkanej :frowning2: posledni 2 dny sjou fakt super
30. čer 2009 ve 20:10  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz
Michele, to přesně vím o čem mluvíš, taky jsme zavřený doma a je to hnus, když je venku pěkně teda pokud není bouřka :wink:
30. čer 2009 ve 20:44  • Odpověz
Ahojky holky tak cekame kluka.
30. čer 2009 ve 21:38  • Odpověz
adajar: gratulace obrovská ke klučíkovi :slight_smile:
30. čer 2009 ve 21:41  • Odpověz
maru: já ti ji tam neposlala ,taková nejsem... :slight_smile:
30. čer 2009 ve 21:41  • Odpověz
lis: Kátě vše nejlepšííííííííííííííí k 10 měsícům :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: já na to zapoměla,ale hlavně,že jsi to tady včera psala....
30. čer 2009 ve 21:42  • Odpověz
adi super!! A jsi rada? asi je to uplne jedno vid? netusila jsi holcicku? nejak si to nepamatuju... :zipper_mouth:
30. čer 2009 ve 21:43  • Odpověz
gabi: diky jsi jedina to potesi :slight_smile:
30. čer 2009 ve 21:43  • Odpověz
zitra tusim slavi Kaja od Sil a Tonicek od IVdy..tak predem vse nej... :wink:
30. čer 2009 ve 21:46  • Odpověz
ty už gratuluješ předem,jo? já vůbec nevím,kdo slaví......
30. čer 2009 ve 21:47  • Odpověz
Tomasek od Ivdy jsem to ale tele omluva :slight_smile:
30. čer 2009 ve 21:47  • Odpověz
noo vsak jsme rodily mezi poslednima....tak proto... :wink:
30. čer 2009 ve 21:48  • Odpověz
lis jo jo tusila jsem holcicku nebo spis doufala, ale klucik je taky super. :grinning:
30. čer 2009 ve 21:48  • Odpověz
lis: aha... :slight_smile:
30. čer 2009 ve 21:51  • Odpověz
adi to je jasny...hlavne at je vse ok tydny pekne naskakuji a jak zvladas ty dusna? co otoky? ja na to trpela ve vedru jak zvire..a koukam nevite presne jmeno vid? to prijde :wink:
30. čer 2009 ve 21:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.