• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
lis jmeno no bude boj no. A otoky hruza, ale horsi je jak se potim a jsem utahana z toho pocaska. :wink: No jeste aspon 10tt vydrzet minimalne a budu stastna,.
30. čer 2009 ve 21:54  • Odpověz
ahojky,

tak jsem se s Vašíkem vykoupali, ogrilovali jsme, ale odpo se zatáhla a pak i trochu zprchlo, ale bouřka byla jinde, tady jen tak lehce hřmělo...

ale doma máme nazdechnutí, mám okna do kořán a stejně je to hnus!!!

Michele, jsem ráda, že jsi spokojená.. jsem za ně také moc ráda, ale časem budeme muset vyměnit asi tu látku, ale až časem, zatím je to dobrý...
a hlavně je to teď fajn, že jakmile večer zatáhnu, tak je prostě tma a Vénovi se lépe usíná...

Ady, tak to moc gratuluji k chlapečkovi!!! myslím,, že na pohlaví nezáleží ne? hlavně ať je vše v pořádku a kluk zdravý!!!

Kátě přeji Vše nej k měsíčninám... abych pravdu řekla, tak nemám vůbec přehled, jen vím že Michele a Svela rodily se mnou ve stejný den, tak to si pamatuji....
30. čer 2009 ve 21:59  • Odpověz
já tu před porodem nechodila,tak právě nevím..vždycky zkouknu akorát nějaké pasy.
Já v těhu na otoky netrpěla,se mi to vyhlo...když jsem čekala Míšu,tak to bylo horší.
leni: doma na zdechnutí? my tu máme super vzduch,ani se nepotím...
30. čer 2009 ve 22:04  • Odpověz
jj hlavne ze je chlapecek zdravej a bude vam delat radost...a otoky no to je nejlepsi mit nohy ve skopku...a chladit a chladit a melouna k tomu :slight_smile:
30. čer 2009 ve 22:05  • Odpověz
my uz mame krasne z bourky bylo 3 hodiny slejvak...a ted je svěže a dychatelno... :sunglasses: huraááá
30. čer 2009 ve 22:06  • Odpověz
po melounu bych já nespala,bych musela furt čůůůůůůůůrat :slight_smile: a nejen v noci :grinning:
30. čer 2009 ve 22:06  • Odpověz
jooo to chce sedet rovnou na mise :grinning:
30. čer 2009 ve 22:07  • Odpověz
30. čer 2009 ve 22:08  • Odpověz
já jdu zase asi spát...jsem poslední dobou hotová,už neponocuji..nevydržím :frowning2: žehlení přesunuto možná na zítřek,jsem to dneska nedala.....
Vojta spí u sousedů,tak je tu božský klid :slight_smile:
a děcka si bere BM o víkendu a jedou na dovču k moři...se tak těší a já jim to přeji :slight_smile: ,teda snad pojedou,dneska mě postavil před hotovou věc...takže tu budu sama s Matym :slight_smile:
tak dobrou :slight_smile:
30. čer 2009 ve 22:17  • Odpověz
gabi dobryyy to budes mit veget..na jak dlouho jedou? dobrou noc.. :slight_smile:
30. čer 2009 ve 22:18  • Odpověz
lis: to se dozvím až zítra... :slight_smile: z BM něco vytáhnout je hrůza..zatím mi jenom volal,že si dojede pro rodné listy ..vše zařizuje na poslední chvíli..klasika.
30. čer 2009 ve 22:24  • Odpověz
už valím...pááááááááááá
30. čer 2009 ve 22:24  • Odpověz
Ahojky,
Lis, taky přejeme Kaťulce vše nej k měsíčninám. :slight_smile:
A moc děkujeme, ale my už jsme měli - 28. v neděli. ALe stejně moc děkujeme. :wink:
Adi, veliká gratulace - kluci jsou fajn :wink: .
30. čer 2009 ve 22:26  • Odpověz
ivda: tak jsem dvojity telatko :sweat_smile: :astonished:
30. čer 2009 ve 22:33  • Odpověz
tak si pamatuju velky prd :wink: ale Kaja snad zitra fakt slavi... :grinning:
30. čer 2009 ve 22:33  • Odpověz
Dobré ranko,
dneska budíček po dlouhé době v 5h ráno a to jen a jen díky Martinovi,ráno vstával do práce,nezavřel malého v pokoji,kraválu a bylo vymalováno,teď už haleká v postýlce,chystá se na spánek tak až usne hupsnu do postýlky taky :dizzy_face:
Lis omlouvám se já mám problém s tím,že ani nevím,kterého je :sweat_smile: Takže Káťě dodatečně vše.nej k 10.měsícům :dizzy_face: :dizzy_face: A Káje od Sil k dnešním měsíčninám :dizzy_face: :dizzy_face:
Gabus já nemyslela tak,že jsi mi ji ty tu schválně poslala jen,že přišla od vás :wink:
Adi gratuluji k chlapečkovi,no i pocity někdy selžou :wink: A žádných 10 tt,ale vydržet ještě minimálně 17tt :wink:
1. črc 2009 v 06:30  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Tak co, bude dneska stejný dusno jako včera? doufám že ne, dneska musíme chtíc nechtíc ven - už není skoro chleba a už dochází i co na něj - už ani tavený sýry nejsou :slight_smile: Tomuhle co máme doma se říká "myš se oběsila na špagátu od buřta" :slight_smile: Tak chci právě jít ráno, než se to tam ohřeje do nechutných teplot...
1. črc 2009 v 07:01  • Odpověz
AHojky.
Lis, to je vpohodě. Máš alespoň nějaký přehled, já vůbec žádný. A jak píše Maruška - mám problém i vědět, kolikátého je. Takže naopak - pamatuješ si hodně. :wink:
Sil, Káje vše nej. :slight_smile:
Pepi, já myslím, že tam bude zase jako včera :frowning2:
1. črc 2009 v 08:12  • Odpověz
Ahojky Ivdo :slight_smile: možná se vyhrnem až se Pepíno probudí...
1. črc 2009 v 08:17  • Odpověz
Tak jsem se opět pěkně rozbila,zlatíčko si dal jenom 40 minut,já šla spát až když už 10 minut spal a usla jsem samozřejmě jak jinak až kdesi těsně před tím než se probudil,takže jsem jak pratěná palicí,příště určitě půjdu zas :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak já nevím jak u vás,ale tady je mlhavo,deštivo(ale neprší) a fakt to nevypadá jako včera právě naopak :frowning2:
1. črc 2009 v 08:29  • Odpověz
Hezký sluníčkový den, tak jsem zpět od zubní dentistky a mám zase na rok klid...krásný začátek dne! :sweat_smile:
Lis, pamatuješ si dobře, jsme prvního...a děkujeme za přání tobě a Ivdě a Marušce...a já se omlouvám, ale já to nějak nestíhám sledovat ani přát, takže všem dodatečně vše nej a také s předstihem vše nej!!! :grinning: Je to hrozné jak to letí, Káje je dnes už 10M a včera to už oslavila s předstihem tím, že si v postýlce stoupla a od té chvíle v tom aktivně pokračuje (je to rychlovka - během týdne si začala sedat, lézt a teď stoupat), takže začínáme mít doma veselo...však včera JaniKrop viděla, jak je naše Kája akční, hlavně večer když má spát... :angry:
Adi, gratuluji ke kloučkovi...a tfuj, tfuj, tfuj, pro štěstí!!! :grinning:
Mě Kájula už taky usnula, však vstávala v 5 a včera dost pozdě usnula, tak ještě, aby nespala, že!!! :wink: Marusko, já si občas jdu s Kájou taky lehnout, ale pak si připadám jak po flámu... :sunglasses:
1. črc 2009 v 09:03  • Odpověz
ahojky,

maru: já to psala ze srandy :slight_smile:

sil: všechno nejlepšíííííííííí Káje k 10 měsícům :slight_smile:
1. črc 2009 v 10:06  • Odpověz
mně taky dneska čekají úřady,tak musím ven...snad bude krásně :slight_smile:
1. črc 2009 v 10:06  • Odpověz
Ahojky jdu si zanadávat.
1. črc 2009 v 10:31  • Odpověz
Ahoj,

Taky opožděně přeji Káje k 10.měsíčninám :slight_smile:

Adi tobě gratuluji k chlapečkovi :slight_smile:

Teď tu zvonila pošta a zbudila mi kluci zvoní jako když hoří hned bych ji křápla mura :rolling_eyes: , ale snad ještě usnou

Holky už jste na to přišly proč se děti budí s pláčem unás je to skoro pořád a jenom u Filípka. Já se přikláním k zoubkum jinak nevím co by to bylo anebo špatné sny.... anebo jak poznávají hodně věcí, tak je to možná ruší ze spaní :confused: možná jste to tady řešily, ale já nějak nestíhám :angry:
ještě že mi chodí pomáhat mamka s klukama když nám dělají okna jinak by mě asi hráblo, ale dneska tady nejsou, tak mám klid a doufám, že nebude pršet ať mužeme jít ven
:slight_smile:
1. črc 2009 v 10:37  • Odpověz
České zdravotnictví je bordel nad bordel.

Včerejší den. Kája ráno 37,6 křeče v bříšku že se nedovede postavit, zvrací.
Jedeme k naší doktorce - dovolená, zastupující není, něco si s dítětem udělejte. I když tu je tak bude ordinovat až od 13hod. Bylo 8hod.
Takže Motol. Bolí ho bříško? No tak chirurgie, to že ho neviděl pediatr nevadí. Čekali jsme 3hod. pak nás poslali na sono, tam nic jenže mu bylo už líp, zabral paralen od rána a tak nás doktorka odeslala domů že jsou to zaražené prdy a na teplotu má ležet a dát mu paralen.
Jenže odpo 40horečka po paralenu 39,6, studený zábal nic. V Noci Motol. Nemáme pediatra, ráno si zavolejte a zjistěte v okolí kdo ordinuje.
Volám od rána a nikdo nás vzít nechce, že nás má vzít ta kráva co zastupuje naši doktorku. Tam ale nikdo nedostane mě. Nemíním s dětí dělat pokusné králíky.
Kája ráno teplota 38,5
Honza teplota 37,9
Do prd...
Honzu musí okamžitě někdo skontrolovat kvůli ledvinám.
Motol na nás nemá kapacitu, prý až večer.
Jediná doktorka v okolí která je ochotná se mi podívat na Káju, ale až ZÍtra má s Honzi strach a toho neveme.
Co to je za bordel. jen proto protože jsou prázdniny necháme děti pochcípat?????
Já nejsem doktor a nemůžu mu nasadit antibiotika i když je doma mám.
Tohleto je prostě peklo.......
Jdu jim udělat zábali. Snad se aspoň na chvilku zase zlepší.
1. črc 2009 v 10:41  • Odpověz
Jo a uplně jsem zapomněla. Honza od včera chodí sám :slight_smile: Teda jen cca dva tři kroky a jde dolů, ale s napřaženýma rukama přechází mezi nábytkem.

Velká gratulace oslavencům.
1. črc 2009 v 10:47  • Odpověz
jani CO TO JAKO JE TOHLETO? to je to naše slavný zdravotnictví? to by jeden blil... :angry:

Hlavně ať je bobkům líp....
1. črc 2009 v 10:49  • Odpověz
jani co to ma jako byt?? :astonished: :astonished: :angry: :angry: :angry: :angry: to je vrchol teda toto...co kdyby jim bylo neco vazneho?? :angry: :angry: :angry: :angry:
1. črc 2009 v 10:50  • Odpověz
Jani hlavně ať je dětičkám líp. A to naše zas.... zdravotnictví postřílet na to že jim platíme a oni se chovají jak hov... :rolling_eyes:
1. črc 2009 v 10:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.