• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
jani: jdi se najist a spinkat... :slight_smile:

adi: jj ale horsi je, ze my bychom se na klucicim jmenu proste nedomluvili...mame kazdej jinej nazor...on porad Filip..ale to ja nechtela...takze jestli jednou bude kluk, tak asi bez jmena :sweat_smile:
1. črc 2009 v 11:39  • Odpověz
jani a ted myslis, tech 57 kg co rikali jako prvni nebo tech 51 kg co psali po jeho pitve?? :astonished: oboji je malo na takovou vysku :unamused:
1. črc 2009 v 11:40  • Odpověz
Lis tak dáte dvě jména. První to tvoje a druhé jeho. Takyse to dělá.

Adi, znáš mě. Já klidně 5dětí a klidně bez tatínka :slight_smile: Ale tentokrát po něm budu chtít písemné potvrzení, že si to přeje aby pak nemohl říct, že jsme se nedomluvili a já si ho vydupala když to tak není.
1. črc 2009 v 11:41  • Odpověz
hm jani no prave a detskou velikost dzin. :grinning:

lis no neco takoveho jenze u nas byla dohoda ze kluka vybiram ja ted vse blokuje ze se mu nic nelibi a ze si to vybere sam krom Eliáše. Tak jsme smutna jakej je to sobec holky si prosadil jasne.
1. črc 2009 v 11:41  • Odpověz
to druhý, včera oblečená po večeři a to se mi chtělo čůrat 52,4kg. Tuhle váhu jsem měla naposledy možná na základce a musím říct, že se mi nedaří přibrat a jdu furt dolů. S Kájou jsem skončila při stejném sestupu váhy na injekcích nějakého hormonu či co. Jenže nynější doktor mi to dát nechce. Jím hodně, teda krom dneška, ale prostě je toho na mě jak pracovně tak na nervy moc.
1. črc 2009 v 11:44  • Odpověz
Ne jen 34 a i ta je po pár hodinách nošení někdy velká :grinning: Jdu jíst papa
1. črc 2009 v 11:46  • Odpověz
jani znam tatinka takze nemusis vypravet a mozna te obdivuju ze snim jsi asi bych ho zabila. :grinning:
1. črc 2009 v 11:46  • Odpověz
jani o dvou jmenech nechtel ani slyset.... :angry: je trochu konzerva v tomto... :confused:

adi my meli taky takovou dohodu, jenze to byla holcicka..takze tak...
1. črc 2009 v 11:51  • Odpověz
Jani - sice s trochou nadsázky -ale nech si to potvrdit od notáře aby ti neřek "to není moje písmo," případně "bylo to pod nátlakem"

A k obdivu se přidávám, já bych to asi nedala, navíc ještě s úsměvem a klidem...
1. črc 2009 v 11:52  • Odpověz
No jo Pepi, já ti to včera říkala, a Ada to ví taky, jsem prostě tak blbá, že u něj stále jsem a ke všemu se na něj ani neumím zlobit. Blbá povaha, no....

Neboj, ověřený podpis minimálně na městském úřadě :slight_smile:
1. črc 2009 v 11:57  • Odpověz
Souset seká trávu a probudil mi tím Honzu :confounded:
1. črc 2009 v 11:58  • Odpověz
lis jenze dohodu ted opet porusil a nerespektuje moje rozhodnuti a ty holcici jmena si vynutil. :angry:

jani jo jo ja bych to sem nenapsala na plnou hubu, ale Jana zna muj nazor moc dobre. Ze
1. črc 2009 v 11:59  • Odpověz
Blbá? Jak se to vezme, mít jinou povahu, tak už jsi v blázinci nebo kriminále (co by přišlo dřív, buď bys ho zabila - kriminál nebo by ti hráblo - blázinec) :grinning: A nechme toho, nestojím v tvých botách tak si to neumím představit... Ale je teda pravda že jsem včera byla na Honzu hodnější, přestože mě točil svou akurátností atd atd atd
1. črc 2009 ve 12:00  • Odpověz
jani ale to nic nezmůžeš, je den, sekat může... minimálně do šesti... no snad mu už bude líp, bobečkovi malýmu
1. črc 2009 ve 12:01  • Odpověz
nazdárek, Vašík spí, tak vás jdu pozdravit a pak honem chystat věci na odpoledne.
Jdeme se ke kámošce koupat...
tady je strašný hic už od rána, v 9hod ve stínu 24 stupňů... motá se mi hlava, asi je i nízký tlak ajsem jako praštěná a ještě k tomu se mi spustila rýma... asi z toho horka a také jsem to dostala.... no krásný 1. červenec

Jani... nevím co na to říct... tak snad bude dětem lépe a nebude to nic vážného...
a s tou váhou bys měla něco dělal, sice mám 52Kg také, ale také mám o 10 cm méně... tak šiup, honem se napapat!!!! :wink:

frčím něco dělat...
1. črc 2009 ve 12:04  • Odpověz
!!!!!!! HOLKY AD SRAZ: mame rezervaci na 6 pokoju...vsechno jsou to dvojluzaky...ale ty co chteli jedno jako Verush a Linn, tak proste budou mit ustlano jen na jedne posteli a maji levnejsi cenu (tj. 900 kc)..dozvedela jsem se, ze jako maji *** a **** pokoje, s tim, ze je rozdil v cene...ty *** jsou za 1200 kc a ty **** za 1600 kc, ale jsou pry vetsi a prostornejsi...nicmene nechala jsem to na tech ***, protoze rozdil ceny prece jen je...ty drazsi ovsem maji vanu a ty levnejsi sprchovy kout..bude teda jen na nas, jak se s tim popereme..ja jsem teda pro levnejsi variantu, ale da se to kdyztak zmenit, kdybyste mely jo zajem...postylka cestovni se tam pry vejde, ale uz nic vice, takze to bude trochu jako u sardinek..jenze nam jde ponejvice o to mit, kde prespat ze?? :slight_smile: a deti sprchovat ve sprchaci bude mazec, ale jako da se to ne?? :sweat_smile: najezd by byl v patek 19.9. od 14 hodin..a v nedeli opustit do cca 10-11 hodin...k dispozici maji dve postylky, kdybyste nekdo mel zajem, tak se daji vyuzit, pani je tam snad zarezervovala....tak to je ted snad vsechno...a cena je samo se snidani :wink: . Je to zarezervovany na moje jmeno...nic platit dopredu nechteji, je to pak na kazdem na miste...a kdyz se nekdo omluvi dopredu problem to neni, protoze to zase neni tak velke mnozstvi pokoju...zdaji se byt fakt v pohode a asi se tam da i leccos poupravit na miste...myslim pokoje atd...a urcite ikdyby nekdo chtel dojet tak bude mit kde spat...mista asi maji hodne...Jinak je to tedy hotel Anton v Telci.... :sunglasses:
1. črc 2009 ve 12:09  • Odpověz
Ty jofka Jani si teda fakt vyhublá,já mám teda pár cenťáku nad metr pade ( :sweat_smile: ) a váha je skoro stejná jako tvoje,tak fakt začni jíst :wink: NO a klukům držím palečky,ať se brzy uzdraví a zdravotnictví no comment,víme své :rolling_eyes:
1. črc 2009 ve 12:10  • Odpověz
http://www.ubytovani.cz/vysocina/telc/hotel-anton/10059/ pro připomenuti...jo a Leni a Mandul berete teda chlapi?? Ja jo a manza bude rad, kdyz tam nejaky budou :grinning:
1. črc 2009 ve 12:10  • Odpověz
ahoj Maru :dizzy_face: mas nove foto v pasu :wink:
1. črc 2009 ve 12:11  • Odpověz
jo a ja mam 60-61 kg jak kdy..a to jsem mela tolik let cca 55 kg.... :rolling_eyes:
1. črc 2009 ve 12:12  • Odpověz
Ahoj Lis,jj mám :slight_smile:
Já mám teda 48-50kg jako kdy,ale taky jsem kolik let mívala 45kg :sweat_smile:
1. črc 2009 ve 12:14  • Odpověz
hm holky ja jsem tloustik mam 97kg :grinning:
1. črc 2009 ve 12:15  • Odpověz
jé holky musím vás pobavit... já vymýšlím jak do malýho dostat tekutiny - šťávičky mu ředí, čajíčky vařím.... a včera? spěchali jsme, mně došlo že jsem mu zapomněla vzít pití, tak jsem mu nalila jen vodu bez ničeho, a to do něj vjelo..... :sweat_smile:
1. črc 2009 ve 12:15  • Odpověz
adi ty si to ted muzes dovolit :grinning:
1. črc 2009 ve 12:16  • Odpověz
Pepi: jj taky pijeme vodu ponejvice..ale i tak mi pije malo a je jedno co ji dam na piti... :confused:
1. črc 2009 ve 12:16  • Odpověz
pepi to je dobre se snazis a pak ma zizen a vypije vsechno vid.

lis no ted jo, ale po potratu jsem ztloustla hodne tak po porodu budu ok a zhubnu. :grinning:
1. črc 2009 ve 12:19  • Odpověz
Lis napiš si mě do seznamu taky. Pojedu 100%. Ale budu brát oba kluky, manžela si rozmyslím :angry:
1. črc 2009 ve 12:38  • Odpověz
Já si řekla, že se do nějakýho formování postavy (lépe řečeno vytváření postavy) pořádně obuju p druhém porodu - jelikož víc dětí už mít nebudu moct, oni doktoři budou držkovat i u druhýho jak je znám... tak po druhém porodu se nechám podvázat, a bude... a budu žít pro své dva uličníky :slight_smile:
1. črc 2009 ve 12:38  • Odpověz
Adi klyd, jsi taková jaká máš být. A jestli je kylo a nebo dvě přes to je přeci fuk.
1. črc 2009 ve 12:39  • Odpověz
pepi ty mas zdravotni problem.

jani no jsem zatim sva. Jinak s tim jestli pijedu nevim to muzu rict az tesne pred odjezdem. Jinak bych si mozna nacpla k Jane o auta. :grinning:
1. črc 2009 ve 12:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.