• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
jani kdyz ja uz jsem to rezervovala :confused:
1. črc 2009 ve 12:42  • Odpověz
adi - jaruško - nemáš čistě nááááhodou dneska svátek??? Jestli jo tak všechno nejlepší, mamino :slight_smile:

Jo, už od dětství, jako malá jsem měla vážný problémy se srdíčkem, dodnes mě pečlivě hlídají, ale už je to lepší... Podle tehdejších doktorů jsem se neměla dožít 5 let a mámě řekli aby si pořídila druhý....
1. črc 2009 ve 12:49  • Odpověz
pepi jo jo mam dneska svatek.

no vidis jak se doktori sekli.
1. črc 2009 ve 12:50  • Odpověz
Já se hlásila i před tím fňuk....
Vždyť je to jedno, jen tam zavolám až se dohodneme jestli pojede taky, i když si myslím, že nepojede. Stěhuje v tu dobu jednu firmu a zavolám tam. V klídku....
Adi nějak by jsme to vymysleli. Jen bych tě asi nebrala do auta já ale někdo s Pražskýh holek. Jsem domluvená už cca měsíc s Papi, že pokud pojedou tak je beru. Nenapadlo mě, že by jsi mohla chtít :slight_smile: No a jestli tatínek zázrakem pojede tak nepoberem ani nohu. Jedině, že do té doby koupíme to 7místné, ale to asi neprojde.
1. črc 2009 ve 12:51  • Odpověz
Jani, beruško, já tu už 14 dní všude tvrdím že jet nemůžem, že to bude těsně po dovči :slight_smile: tos jen přehlídla ale jsi hodná...

Ale sprdnu tě, takhle spíš? :slight_smile:
1. črc 2009 ve 12:52  • Odpověz
Jé tak taky vše nej nej.
1. črc 2009 ve 12:52  • Odpověz
Počkej tak proč já furt žiju v tom že vás opravdu beru a jen nějak musíme sesumírovat sedačky?
No jo to jsou ty státnice a lázně. Jsem mimo obraz. Nějak to vymyslíme a pojedete s Pepčou taky neboj, něco ukujem.
1. črc 2009 ve 12:54  • Odpověz
Jani, přesně, státnice a lázně, tak ti to ulítlo... No problém je v tom že bychom to takhle těsně po dovči neufinancovali.... nebudu nic zapírat
1. črc 2009 ve 12:56  • Odpověz
jani uz 14 dni se to tu resi a vyplnovaly se i ty tabulky kdo se zapsal do 30 tomu jsem rezervovala, pac ostatni nevedeli jestli pojedou a s kym...kdo nebyl v tabulce tak vola sam za sebe coz si myslim je fer :wink: a urco vas radi uvidime... :slight_smile:
1. črc 2009 ve 12:57  • Odpověz
jen pro upřesnění - naše dovča je 5 - 12/9
1. črc 2009 ve 12:58  • Odpověz
holky v klidu ja bych rada jela, ale tak daleko me manzel stejnak nepusti. :grinning:
1. črc 2009 ve 12:59  • Odpověz
Jo tak to bude to co mi uniklo :slight_smile:
Poslední co vým bylo, že jsme se právě domlouvali na cestě, ale tehdy nebyl ještě termín a ani místo. To bude ono.
1. črc 2009 ve 13:00  • Odpověz
Holky, ne teda teď na září, ale někdy na nějaký jiný sraz - dostali jsme pozvání sem, my teda nejedem protože by to bylo taky blbý (taky těsně kolem naší dovči) ale vypadá to pěkně a není to drahý....

http://www.ubytovani.cz/jeseniky/loucna-nad-desnou/apartmany-loucna-nad-desnou/15331/
1. črc 2009 ve 13:03  • Odpověz
Jani v pohodě :slight_smile: vážím si nabídky :slight_smile:
1. črc 2009 ve 13:04  • Odpověz
Ale pustí a když bude prskat tak Davida zavřeš do kufru a pojede jako černý pasažer :grinning:
1. črc 2009 ve 13:06  • Odpověz
Jdu si lehnout, vzala jsem si něco abych to od kluků nechytla protože mi začíná být divně ale musím být OK.
Kvůli klukům a taky jdeme v pátek na koncert....
1. črc 2009 ve 13:07  • Odpověz
jani ne on se o nas boji vis. :grinning:
1. črc 2009 ve 13:07  • Odpověz
jani - nejlepší medicína na "abych něco nechytla" je panák slivovice :grinning:
1. črc 2009 ve 13:08  • Odpověz
Adi všechno nejlepší k svátku :dizzy_face:
Koblížek mi spinká už od 11h a já stále čekám a čekám,že už vstane a nic,už to jednou vypadalo,dokonce seděl a hrál si s nynánkem,říkám tak Domi chvíli počkej jen si odskočím,no byla jsem pryč 2 minuty,přijdu a Domi se skulal na bok a spí :sunglasses:
No a počasí se tu taky vybarvilo,vedro a dusno k padnutí,už abychom byli venku,lépe to snáším venku :wink:
1. črc 2009 ve 13:19  • Odpověz
taky čekám,až se malý vzbudí a razíme ven..je tam krásně,asi až moc :grinning:
1. črc 2009 ve 13:20  • Odpověz
jj moc krásně :dizzy_face:
1. črc 2009 ve 13:21  • Odpověz
Ahoj holky, jen jsem nakoukla, nejak moc kecate :wink: nestiham vas prelouskat,
LIS, diky za rezervaci :slight_smile:
ADI, krasne jmeno, gratuluju k chlapeckovi.

A jeste dotazek na majitelky Manducy - VERUS ? Uz jste ji praly? V pracce?
1. črc 2009 ve 13:23  • Odpověz
Hm tak Domi kňoural podruhé,chtěl napít,tentokrát se sedat nepokoušel a rovnou zalomil dál :fearful:
1. črc 2009 ve 13:28  • Odpověz
Marus, tak to je teda uzasne spinkani, ja chci taky :sweat_smile: u sebika je vykon hodina v kuse :sweat_smile:
1. črc 2009 ve 13:30  • Odpověz
jani: s tím zdravotnictvím,to je fakt na .......no nechci být sprostá!!!!!

juli: božinku,tak to jste měli teda horor doma,no ještě že se nic prckům nestalo,ale zas tobě jo,no já bych se zbláznila,ještě být sama...no ještě že to odnesly jenom ty stehy a není to nic horšího....
1. črc 2009 ve 13:30  • Odpověz
maru: no tak to je spaní....to závidíme :slight_smile:
1. črc 2009 ve 13:31  • Odpověz
NO vida,Juli na tebe jsem zapomněla,ale četla jsem,ty jo teda to musel být fakt horor,teda jako furt dáváme pozor na děti a pak se sami necháme zmrzačit :sweat_smile: Hlavně,že to dobře dopadlo :dizzy_face: Jednou budeš dětem vyprávět.

NO jo holky když ten můj sladoch dneska vstával v 5h ráno :angry: Díky tatínka jak jsem psala,ale je fakt,že co jsem mu zrušila jedno odpolední spaní tak spí teďka 2x denně,ale podruhé pořádně,to zase jo. NO a noci se zlepšili nevím jakto,ale už nekřičí.Budí se jen tak 2x za noc,prozatím.
1. črc 2009 ve 13:34  • Odpověz
zkusila jsem malýho dát do postýlky - zatím mi vždy usínal v ohrádce, tak uvidíme, evidentně si hraje a nebrečí, tak možná i usne... A šli bychom ven pak, až po tý třetí, to už bude po tý kritický době před kterou všichni doktoři varujou :slight_smile:
1. črc 2009 ve 13:35  • Odpověz
holky to je silenyy vedro k padnuti Katerina uplne na ranu chce si porad delat co chce a rve kdyz ji to nedovolim vzteka se a je pruderni..chtela jsem jit ven, ale venku to triska a pritom je vedro neco se zase zene me dnes na 100% trefi :pensive:
1. črc 2009 ve 13:45  • Odpověz
malej se zklidnil... že by opravdu usnul????
1. črc 2009 ve 13:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.