• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
Lis, tady je stejne :unamused: nastesti doma mame porad prijemne, starej barak a tlusty zdi jsou jistota :wink: a me teda dnes vytaci spis Samous :angry:
1. črc 2009 ve 13:52  • Odpověz
my tu mame vedro jak prase - panelak posledni patro :rolling_eyes: :rolling_eyes: bojim se ven protoze bouri a asi tady chcipnu Kata se nudi a poti se jak blazen...a rve :angry:
1. črc 2009 ve 13:55  • Odpověz
tak to malej opravdu usnul.... odpadl jak muflon.... asi to je všechno opravdu o mámě a nastavení režimu.... Dala jsem ho do pelíšku, hračku, chviličku si pohrál a pak usnul :slight_smile:
1. črc 2009 ve 14:03  • Odpověz
já ho nechávala usnout kdy chtěl, trošku anarchie... dneska jsem ho dala do postýlky, a netrvalo 15 min než usnul....
1. črc 2009 ve 14:04  • Odpověz
Pepi to mas dobry...me odpo v postylce neusne, ani kdybych se postavila na hlavu a uz vubec, kdybych odesla z mistnosti....po pravde ted ji tam ani nedavam, je tam nejakych 28 stupnu vedro...ale jednou to musime zajet, na podzim zacneme trening :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. črc 2009 ve 14:04  • Odpověz
jak mate obleceny deti?? :confused:
1. črc 2009 ve 14:05  • Odpověz
lis já právě pořád měla zábrany, ale dneska jsem ho dala do postýlky, pomazlili jsme se (tzn. on stál, natáhl pacičky, já k němu sklonila hlavu, on si dal tvářičku ke mně, pak jsem mu dala dudánek a odešla. Jednou kníknul, a když jsem se šla mrknout, tak už spal. :dizzy_face:
1. črc 2009 ve 14:12  • Odpověz
pepi tak to je tezka pohoda...Kata by se musela urvat, aby tam spala :frowning2: zatim se nejak bourka vyhla, takze asi razim fakt ven...
1. črc 2009 ve 14:25  • Odpověz
Lis no hele uvidíme jak se na to bude tvářit až s ním budu chtít zítra provést repete:slight_smile: aby to nebylo že první vyhrání z kapsy vyhání :grinning:
1. črc 2009 ve 14:28  • Odpověz
Tak jsme vzhůru, teda Honza. Kája stále spí a je mokrý jako myš.
Honzíno je se mnou v pracovně a má zábavu lítá mezi dvěma klávesnicema od PC bouchne do ní pomačká a letí k druhé. Aspoň on vypadá trochu líp než ráno. Na mě jako by to totiž lezlo taky.
Honza má Bodi a ponošky, tím konec na ven v tom vedru dávám taky jen bodi, ale s těma nohavičkama a nebo kraťásky, nemíním aby se upekl. I když bude hůř.
1. črc 2009 ve 14:52  • Odpověz
Mě spí Honza už jen jednou přez den i když dlouho. cca od 11 do 14-15hod. Dostane flašku, žužlací plenku a šup do postýlky. Dopije flašku, vyhodí ji s postýlky, lehne chilku žužlá plenu a spí.
Tak se zase o něco bouchnul, řve jak tůr, ale můžu já mu za to? Nemůžu má dávat pozor. I když je s tou teplotou takový mírně nemotorný.
1. črc 2009 ve 14:55  • Odpověz
Pepča má body s krátkým rukávem, a takový slaboulinký tepláky, opravdu jen slabý - když leze po kolenou tak aby si je neodřel... a chudinu zase berou zuby chjo
1. črc 2009 v 15:01  • Odpověz
Jdu mu dát svačinku mám chlazenou přesnídávku tak třeba mu to na ty zoubky udělá dobře
1. črc 2009 v 15:04  • Odpověz
Tepláčky dostává jen pokud jsme dole tam je plovoučka, nahoře na kobercích nepotřebuje a na zahradě taky ne :slight_smile: Kraťásky postačí. No a až bude jó hork tak bez pleny jen trýčo a na zahradu a jdeme se učit bez plen, no už se na to těším :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. črc 2009 v 16:01  • Odpověz
Jani - tkay se chcem vrhnout na učení bez plín, chci koupit ty učící kalhotky :slight_smile: holt zahradu nemáme, tak ho nemůžu nechat lítat jen tak.... Nebo možná vyvalit ohrádku na balkon, na zem deku a když to proteče, tak to proteče? co myslíš, zkušenější matko :slight_smile:
1. črc 2009 v 16:32  • Odpověz
Ahoj dámy :slight_smile:
Tak hlásím,že Kája je konečně bez teplot.Zítra zkusíme jí, chvíli ven jinač mi doma hrábne :sweat_smile:

Gratuluji všem oslavenečkum-Karolínce od Sil.
Adajar-všechno nej k svátku a gratuluji k chlapákovi-vybrala jsi mu krásný jméno :slight_smile:
1. črc 2009 v 17:02  • Odpověz
Tak dneska se nás bouřka vyhla.
Ale je tu šílený dusno.
My spíme jedině v postýlce. Dopoledne jednou a odpoledne taky jednou. V kočárku jenom, když někde jsme dýl.
Dneska mi Samík vylezl dva schůdky, který máme z obýváku do kuchyně, tak mám po ptákách dokať si sem nevylezl, tak to byla pohoda, teď všechny sarapatičky musej pryč :grinning:
1. črc 2009 v 17:28  • Odpověz
taky přeji dodatečně všem oslavenečkům všechno nej nej :slight_smile:
1. črc 2009 v 17:29  • Odpověz
Zdravím, tak hlásím míry naší modelky, a to 9560g a 78cm... :sunglasses: Dostala včeličku-druhý Synflorix, tak doufám, že to bude bez teplot, protože dnes večer jsem sama doma, taťka zapíjí syna od kolegy! :slight_smile: A my dnes venku byly, sice tam bylo vedro na padnutí, ale zašila jsem se opět s časopisem do stínu na lavičku a pohodička... :sweat_smile:
Jo a Jani, aby v tom Honzík nebyl sám, tak Káje před chvilkou spadl na hlavu modem... :sweat_smile: ...zase lumpačila pod stolem s počítačem, tahala za kabely, a to byl výsledek!!! :rolling_eyes:
Děkujeme ještě jednou za gratulace...a držíme palečky ať je všem marůdkům brzy lépe...a Jani, já naše zdravotnictví raději nebudu komentovat, protože když nemáš problém, tak je vše super, jakmile máš problém, tak máš fakt problém!!! :angry:
1. črc 2009 v 17:31  • Odpověz
ahoojky,

tak se dnes Vašík rachtal v bazénku s kámoškou terezkou a moc ho bavila travička, d té doby co dává prstíky jako pinzetku, tak nedělá nic jiného, než že vše chytá mezi palec a ukazováček, takže tráva ideální :grinning:

všude kolem černo, bouřky, ale nakonec přišel jen děsnej půlhodinovej slejvák, krásně se pročistil vzduch a je fajn, předtím, bylo strašně.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dnes jsme sami doma, táta je zase přes noc pryč... ale Vašík už chrupká..
a v postýlce mi usíná bez problémů, když je unaven, tak ho tam dám, dám mu dudla, pusu, pohladím a odcházím... on se pomrví a pak usne a spí i dvě hodiny, jak dopo tak odpo a jsem za to moc ráda.. máme to tak od malička

Sil, tak Kája je kus ženské.... :slight_smile: je to super§!!
1. črc 2009 ve 20:12  • Odpověz
Ahojky holčiny. Přidávám se ke gratulacím k měsíčninám a Adi ke klukovi.
My extra nic nového, v neděli razíme na týden na Orlík, tak doufám, že bude relativně hezky. Jinak jsem si tak cca převažovala Honzíka má pořád jen 7,5 kg!!! Ach jo, to je normální Dachau. Ale mě nepříjde, že by zase extra nejeld, ráno cca 10 piškotů a půlku rohlíku s máslem. Na sváču 1,5-1 banán (jak kdy), oběd sní většinou plnou misku(takovou tu z Ikey, jak byla v sadě - barevný), pak na svačinu třeba dneska kus buchty, docela velký a na véču si ode mě bral asi 2 celý brambory a pak asi 150ml kaše...myslíte, že je to málo?
Mám z toho trochu depku, ale asi s tím nic nenadělám.
Jani doufám, že je klukům už líp.
K tomu výletu v září...doufám, že pojedu, ale uvidím, jak na tom budeme finančně, teď se to nějak se.., ale snad to bude do září OK...Kdybych jela, tak můžu někoho případně nabrat....
1. črc 2009 ve 20:27  •  2 děti  • Odpověz
holky, mám na vás prosbu!!

nemáte někdo zkušenosti s golfáčama Peg Perégo Pliko3? třeba i přes kámošky...
stále dumám nad nimi nebo na Chicco multiway.. bud moc ráda za každou radu, už musím jednat, protože dovča se blíží
1. črc 2009 ve 20:38  • Odpověz
Jani, nic si z toho nedělej že Honzík váží tak málo... my máme jen o kilo víc... už moc nenabírá a hlavně tedy Honzík je jedlík, to Vašík vůbec nechce moc jíst poslední dobou, sice ho trápí zoubky,a le i tak mi dělá strašné scény, takže každé jídlo = divadlo!!!!
1. črc 2009 ve 20:41  • Odpověz
Leni, díky. No my to máme taky někdy s divadle, snídaně je vždycky v poho, první sváča nic moc, oběd většinou v poho, druhá sváča taky a večeře je většinou s cirkusem...
Jinak bohuže s těmahle golfáčema zkušenosti nemám ani zprostředkovaně
1. črc 2009 ve 20:54  •  2 děti  • Odpověz
Janiso, mě malá také moc nepříbírá, stagnujeme někde mezi 6.5 - 7 kg. Je pravda, že také jídlu moc nedá a je pořád v pohybu, ale také mě to trochu znepokojuje. Uvidíme, co bude za 14 dní na roční kontrole.

Ještě jsem chtěla pogratulovat Káje k úspěšnému stoupání a Honzíkovi k prvním samostatným krůčkům.
A zároveň držím pěsti aby byli všichni marůdci OK.

A u nás byla opět šílená bouřka, přesně v půl 3 jako včera. Ještě, že bydlíme na kopci. Je mi hrozně líto těch lidí, co přišli o střechu nad hlavou. :frowning2:
1. črc 2009 ve 20:56  • Odpověz
u nás večeře také katastrofa, malý to má snězené hned, ale Nelinka ... no dnes jsem jedly 40 minut :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Leni, také nemám žádnou kamarádku s dětmi, takže neporadím
1. črc 2009 ve 20:57  • Odpověz
Koukám, že je to divadlo asi všude...i u nás...díky tomu, že Kája nechce kousky, tak vždy bojujeme i když dneska mě překvapila, protože jsem si vzala jablko a chtěla jsem jí ho lžičkou škrábat, ale to odmítla a sápala se po celém jablku, tak jsem jí ho podala a ona do něho začala zoubkami kousat, tak jsem jí ukrojila kus jablka bez slupky a dala jí ho do ruky a světe div se, ona si ho okusovala a vůbec jí nevadily ty velké kousky...šikulka moje, tak jsem měla hroznou radost, protože mě dnes "sjela" doktorka, že musí začít jíst kousky, jinak, že to bude špatné atd.... :angry:
1. črc 2009 ve 21:02  • Odpověz
Janiso, tak holt Honzík není žádná těžká váha, ale neboj se nic, on to určitě dožene...však dcerka od mé švagrové je taky taková lehká váha a když jednou běžely holky z kopce, tak jí dokonce spadly kalhoty... :grinning:
Leni, co se týče golfek, tak nevím, žádné nemám a asi ani žádné pořizovat nebudeme... :unamused:
1. črc 2009 ve 21:04  • Odpověz
ahoj,
no já dneska odpo vyrazila na úřad ,ale nedošla..jak jsemviděla to černo,tak jsem se obrátila a šla aspoň do obchodu....takže zítra a hned ráno znova :stuck_out_tongue_closed_eyes:

lis:takže Kateřina když zlobí,jo?

no Maty měří 74 cm a teď v nemocnici měl 9660g..tak se mi zdá ,že jsme krátcí..SIL máte obdobné míry,ale jste delší :slight_smile:
1. črc 2009 ve 21:29  • Odpověz
leni: ty chicco golfky budou dobré..nedívala ses na nějaký test? ale vyzkoušeno nic nemám....
1. črc 2009 ve 21:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.