• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2969930&vReferer=
koupila jsem malému auto,mělo to být na rok,ale nějak jsem neodolala a dala dneska... :slight_smile:
1. črc 2009 ve 21:31  • Odpověz
Ahoj holky,

Leni mam Chicca multiway a naprosta spokojenost - do mesta, jinak u nas na vsi nepouzitelny, ale proste to jsou golface... Brala jsem je protoze jsou prostorne a vysly jako nejlepsi v Dtestu a taky za normalni cenu. Taky jsem se rozhodovala mezi nima a PP pilko, je to tak nejak na stejno, jen ty peg perega maji vetsi boudicku, u tech chicco je to spis jen jak slunecni striska, ale mam k nim slunecnik a dá se to... malej stejne chce mít boudičku staženou aby měl větší rozhled...
Kupovala jsem je fungl novy, jelikoz pouzity vim ze casto "smajdaj" Kamaradka mela PP pilko s tou hlubokou korbickou a po pul roce byla z kolecek nestastna
1. črc 2009 ve 21:39  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz
Taka dneska prvni,. od nemoci mame budicek v 5 rano, ale rikam si ze jeste neni zdravy tak se to snad srovna...

Dneska jdeme ven jupiiii uz jsme 3 dny bez teplot, tak pujdeme na chvili nekam do chladku - doma je na padnuti... Prcek ma tilko a kratasky (pod kolena) oboji je volne a o cislo vetsi takze docela to jde... z bodycka mel potnicky jak blazen :frowning2: ale vlasky ma mokre i tak :frowning2:
2. črc 2009 v 05:42  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz
michele - uf to je drsný takhle vstávat... Pepča to taky umí... Dneska teda měl "společenskou hodinku" mezi jednou a druhou, a pak spal klasicky do půl šestý - přece musí vypravit tátu do práce, ne?

A golfky - včera jsem to řešila celej den, s verdiktem NEPOŘIZUJI. :grinning:
2. črc 2009 v 06:59  • Odpověz
Holky, dobré ráno!!!

stal se zázrak!!!!

my dnes nevstávali na mlíčko v 6hod, ale spali jsme až do 8hod vkuse od 19.30, v noci jsem ho jen jednou upravila... jo a Vašík ještě pokračuje, jsem jen musela rychle na net něco spravit, jinak bych byla ještě v posteli!!!!
jsem totálně v šoku!!!! ale je to moc příjemné a jsem vyspaná!!!!

začíná další horký den,tak se asi půjdeme dnes zase koupat, no uvidíme..

Michele díky ¨za info...
my to máme jen na cestování... prostě je budu mít v autě, ať stále neskládám ten quinny, s tím budu jezdit nejvíce, ale na výlety atd bych ráda golfáče...
mě se právě líbí na tom Peg perégu ta boudička...
2. črc 2009 v 08:19  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:

Pepíno spinká, až se probudí, tak dáme jogurt a půjdeme vyzvednout tátovi spravenou botu (ano jenom jednu, tu druhou kterou nebylo třeba spravovat mi dal rovnou zpátky... :grinning: )a asi i koupíme pár věcí pro Pepína - taková ty mlíčka Nestlé, ty krabičky, drahý to je jak sto čertů ale když ho teď bolej zoubky, tak mu nechcem večer rvát teplou kaši, aby ho to nebolelo o to víc, tak mu dáváme tyhle chlazený mlíčka...
2. črc 2009 v 08:33  • Odpověz
Ahojky hlásím stav:
Kája 37,6
Honza 38,1
Máma ? ale blbě je mi jak .... A to mám zítra školení a pak jedeme na koncert a v sobotu celý den práce :rolling_eyes: nejde to odvolat.
Včera na Motole rozhodla večer už sestra, že doktora nepotřebujeme a že nám žádného k dětem nezavola :slight_smile:, Jeli jsme na Bulovku a tam řekli, že tam nemají kluků karty a máme jet tam kam spadáme - Motol.
Takže dál léčím sama.
Za chvilku mi přijede ségra tak jdu trochu poklidit. Papa
2. črc 2009 v 10:11  • Odpověz
Jo a ješt jedno vzrůšo. Skoro o půlnoci nás vzbudili sousedi. Zabouchli si dveře a chtěli pomoct se dostat do baráku přez plastové okna. Lidi jde to a to vcelku lehko. Na pootevřených jsme to měli už nacvičené, ale otevřeli jsme zavřené okno a to má být bezpečnostní. Jak tak to raději nepovím .... ale pokud potřebujete tak písněte. Zloději zlodějům :grinning:
2. črc 2009 v 10:13  • Odpověz
ahoj , tak hlasime 4 mm, jsme o tyden mensi, ale jinak vse ok....dalsi kontrola za 14 dni
2. črc 2009 v 10:56  • Odpověz
ahojky vsem...

sroubku krasa :dizzy_face:
2. črc 2009 v 10:58  • Odpověz
Teda první těhulka :grinning: No nádhera, velký obdiv :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. črc 2009 v 11:13  • Odpověz
Ahoj,
sroubku myslela jsem na tebe,krása jak píše Lis :wink:
2. črc 2009 v 11:28  • Odpověz
Sroubi, tak to je paráda!!!!!
jen tak dál...

hlásím strašné vero!! byli jsme venku v parku a na sluníčku je strááášně... takže odpoledne se jdeme kouat, nic jiného se ani dělat nedá.. do města mě nikdo nedostane... :wink:

Jani, to vypadá na nějakou střevní virozu, ne? i ty teploty a pokud je vám špatně...
2. črc 2009 v 11:36  • Odpověz
my mame pod mrakem ale dusno jak prase ufff dalsi den nedam..Kata je protivka..nasla jsem spodni vycuhujici dvojky...muze to byt tim? doted neznam problem se zuby...no ja to prikladala pocasi... :confounded:
2. črc 2009 v 11:39  • Odpověz
Sroubku gratuluju

Jakub je taky protivka...budí se kdy nemá,chce jíst kdy nemá..mazec..kňučí,ječí....te´d šel spát,takže vstane za chvilku a jídlo má až ve dvě,to bude masakr
2. črc 2009 v 11:45  • Odpověz
holky vztekaji se vase deti? Kata nekdy predvede totalni hysterak... :frowning2: zejmena, kdyz ji zakazu veci, ktery ji bavi..jenze to je jako napr. triskani vickem od pracky, tahani za zaluzie, bouchani dverma a proste takovy blbiny si vymysli a kdyz ji to zakazu nebo ji vezmu z ruky telefon tak vystrihne hysterak jak blazen..to same napr. kdyz ji vezmu pokadenou od hracek nebo ze zeme a dam ji na prebalovak to proste jako mi da sezrat, ze jsem si dovolila ji vzit a omezovat v pohybu..nemuzu ji prebalit ani udrzet.... :pensive: nekdy mam pocit ze me klepne a vecer po koupani ani nemluvim je neuroticka, nevydrzi ani utirani, mazani a rve a rve..dokud nedostane kasi a pak spat...ja si rikam, ze je unavena a ma asi i hlad, ale jako to je vecer co vecer...nekdy uz nemam fakt sil.. :rolling_eyes:
2. črc 2009 v 11:47  • Odpověz
Lis, to je norlmání, už se prostě začínají projevovat... nenechají si všechno líbit..
Vašk sice není hysteraák,a le začne také natahovat a pak plakat a prostě divadlo...hlavně, když ho odháním od trouby, když mi točí knoflíkama na troubě a pak žaluzky, to je zákaza tam prostě nesmí,a le zkouší to... :wink:
2. črc 2009 v 11:50  • Odpověz
tady je modrá obloha, pařák, ale koukám, že se opět dělají bouřkové mraky, tak uvidíme, kdy to sem dorazí...
2. črc 2009 v 11:50  • Odpověz
Vaška jsem nakrmila a šel spát, tak se jdu také najíst a pak nachystat na odpoledne...

dnes to máme celé překoapné s tím svtáváním, měl o jedno mlíčko méně, když vstával až po 8hod...
jsem mu ted šupla rovnou oběd
2. črc 2009 v 11:52  • Odpověz
Leni presne :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: taky to na me zkousi a ja reknu razne NE NE a ona zmizne a za chvili je tam zas :confused:
2. črc 2009 v 11:52  • Odpověz
Ahojky:slight_smile:
Lis vím o čem mluvíš s tím vztekám Samík je hroznej vzteklina někdy bych mu za to fakt dala na zadek, jak se vzteká. Přebalování mazec řev, otáčení na břicho a po koupání od malička vyvádíme. Někdy sefakt těším až ho dám spát. Ale někdy má den, že je naprosto v pohodě je náladovej asi po mě :grinning:
Jinak my ještě pořád nemáme ani jeden zoubek je to vůbec normální. A ani když se mu podívám do pusinky, tak to nevypadá, že by se mu nějakej měl klubat :unamused:
2. črc 2009 ve 12:07  • Odpověz
Petul normalni to je ono se to pak vyroji treba behem mesice...a to treba 4 najednou..Kamaradky holcicka bude mit rok a az ted nasli prvni zub a to je jen videt!! Takze casu dost fakt :slight_smile:
2. črc 2009 ve 12:15  • Odpověz
Peti, také si myslím, že je to v pořádku, ještě vydrž.... pak budete mít všechyn zoubky....a ještě si to užijete
někomu rostou prostě později.... :wink:
2. črc 2009 ve 12:21  • Odpověz
ahoj,
my už venku taky byli a je tam krásně :slight_smile: zatím to Matymu nevadí,takže paráda...mám za sebou úřad,nákup v Bille a teď obědvám...
2. črc 2009 ve 12:43  • Odpověz
peti: aspoň mu dýl ty první zoubky vydrží :slight_smile:
2. črc 2009 ve 12:43  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsme doma... vylejzali jsme do hezkých 22 stupňů, vraceli jsme se bylo 25 ale duuuusnooooooo tak jsem ráda že jsme doma
2. črc 2009 ve 12:58  • Odpověz
Já vím, že mu snad vyrostou taky vím, že existuje i pár případů nevím z kolika, že první zoubky prostě nevyrostou. Až druhý a to je okolo 6 roku dítěte což mě trošičku vyděsilo
Taky u nás už je zase zamračený, takže asi zase příjde pořádná burka a šílený dusno :unamused:
2. črc 2009 ve 13:16  • Odpověz
peti: vylezou,nestrachuj se..můžou až v roce..já bych to te´dka vůbec neřešila.....
2. črc 2009 ve 13:45  • Odpověz
přišla mi " maminka" tak si jdu číst... :slight_smile:
2. črc 2009 ve 13:47  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:
Lis, u nás je to úplně to samé, vztekání, při přebalování řev a přetáčení a po koupání ani nemluvím. To už musím počítat do deseti jinak bych byla hnusná.

U nás bylo ráno krásně, teplo, ne moc, prostě tak letně a teď už je zase zataženo a hřmí, takže čekám 3. den po sobě buřinu.

Peti, jak píšou holky, to je v pořádku, že ještě není zoubek, pak to budete mít rychle za sebou.

Šroubku, pěkne rostete, už se těším, jak nahlásíš další novinku.

Jani, snad už bude klukům líp a tobě také.
2. črc 2009 ve 13:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.