• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
Jo asi máte pravdu se pořád něčeho bojím :wink:
Sroubku moc gratuluju :wink: musí to bejt zase úžasněj pocit vědět, že máš zase v bříšku to malinkatý mimi :slight_smile:
2. črc 2009 ve 14:00  • Odpověz
Holky, říkala jsem vám, že od září se chcem snž? :slight_smile:
2. črc 2009 ve 14:27  • Odpověz
Pepi, jj myslím, že jsi tady o tom psala, ale že už od září to mi asi vypadlo. Tak to je super přeju, aby mimísek byl brzy na cestě :wink: My asi až příští rok uvidíme.
Samík se naučil stoupat v postýlce a tak teď nedělám nic jiného, když jde spát než, že ho chodím pořád pokládat - darebák :grinning:
2. črc 2009 ve 14:56  • Odpověz
Petul no uvidíme kdy to klapne :slight_smile:
2. črc 2009 ve 14:57  • Odpověz
Lis jj taky se vzteká,nejvíc teda jak ho vytahuji z vany a vemu mu sprchu to vyšvihne ječák jak šílený a jak ho přebaluji musí mít nutně něco v ruce jinak se točí a sedá a utíká mi normálně se sebere a jde pryč s holým zadkem,přebaluji na zemi.
No a večerní oblíkání a mazání po koupání je komedie,ale jak kdy,když není nějak extra unavený tak to jde,ale musím mu dát všechny krémy a hřebínek a on všechno kouše :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jak mu to nedám tak ječák :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No prostě to samé co jsi psala mám taky,začínají to na nás zkoušet :sunglasses:
jj Pepi psala,bavili jsme se spolu o tom :slight_smile:
2. črc 2009 v 17:16  • Odpověz
Jo a zrovna se tu prohnala šílená bouře :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. črc 2009 v 17:25  • Odpověz
maru tím vedrem mám nějak vypatláno... :slight_smile:

V Bille jsem koupila broskve, 30 kč /kg, a výýýýbornýýý :dizzy_face:
2. črc 2009 v 17:27  • Odpověz
To asi všichni :wink:
Já koupila v kaufu a taky výborný,ale cenu nevím :sweat_smile:
2. črc 2009 v 17:28  • Odpověz
Dneska večer bouřku neeeee, chystám se, až malej usne, do Globusu - v jejich mimi klubu chci malýmu koupit ty hipp suchárky, a v lékárně ten Baby plan (tam berou pro změnu Flexi passky :grinning: )
2. črc 2009 v 17:30  • Odpověz
Tak ta bouřka stejně přišla od vás,takže vy jste ji tam už měli,tak neboj vám pršet nebude :wink:
2. črc 2009 v 17:38  • Odpověz
Maru ty jsi tu buřinu na nás poslala, přiznej se :angry:
Taky se chystám na nákup a teda představa tahání tašek v dešti a to i do auta je teda fuj...
Jdu vařit na zítra a sobotu :confounded:
2. črc 2009 v 17:42  • Odpověz
tak sprcha Matyho taky baví :slight_smile: ani nepotřebuje hračky do vany :grinning: a při utírání natahuje ruce, ví,že dostane krémík a já ho můžu v klidu utřít a obléct..u nás je problém čištění nosu,to mi bije do ruk a za boha se do nosu nedostanu.Má sílu ....
u nás prší.....

pepi: o snž jsi psala,že proto začínáš brát listovku... :slight_smile:
2. črc 2009 v 18:45  • Odpověz
furt nikdo? tak jdu teda něco dělat,no... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. črc 2009 v 19:01  • Odpověz
2. črc 2009 v 19:06  • Odpověz
Ahojda,

nedočítám, nestíhám.
Já teď jezdím každý den na domeček, protože dořešujeme už detaily jako zábradlí, parapety atd. A pak přijedem s Aný úplně vyřízený a tak jsme vykempovaný v bazénku. Takže na net mi nějak nezbývá čas... A navíc Anča mi teď v těch vedrech spí přes den jen hodinu a půl (maximálně), takže přes den nemám kdy odpočinout a tak večer chodím spát se slepicema. Tož tak u nás :wink: :slight_smile:
2. črc 2009 v 19:19  • Odpověz
holky u nas se zatahlo spadlo par kapek a nic dusno porad a manza seklej na dalnici pry prutrz mracen a stoji to tam, tak asi se to tam nejak posekalo ach joo a Kata vyjimecne uz spi..dnes tu mela svou milovanou kamosku a uplne se vyridily...ale ona mi pred spanim ani nechtela jist...tak nevim :frowning2: asi je zazdena, celej den zadne kaku, dala jsem ji totiz boruvky vcera tak jsem ji asi zazdila :fearful: daly jsme holkam na balkon bazenek a to bylo rodeo, Kaci poprve v bazenku a fakt jako parada :dizzy_face:
2. črc 2009 v 19:30  • Odpověz
LIS, bezének je super fajn věc! A borůvky jsou beton nevídanej. Já jí jednou dala borůvkovej jogurt a už teda nidky více...
Tak snad se to rozjede a budete mít manžu brzo doma.
2. črc 2009 v 19:32  • Odpověz
ona byla s boruvkama uz obeznamela driv, ale ted jsem ji to dala s bananem a to je double zazdivarna, takze uz fakt nee to bude zapcha :rolling_eyes:
2. črc 2009 v 19:35  • Odpověz
obeznamena :wink:
2. črc 2009 v 19:35  • Odpověz
Tak jí zkus pomoct švestkama. Ach jo, je to trápení s těma hovňouskama.

No nic, já jdu do sprchy a pak se pomalu připravovat na spinkání. Chtěla jsem jet na nákup, ale prdím na to... Jééé teď koukám, že opakují na ČT2 Soukromé století. To jsem kdysi viděla asi až od 3.dílu, tak to teda půjdu dnes spát později :dizzy_face:
2. črc 2009 v 19:38  • Odpověz
Veru me spi Kata pres den stejne a dnes dala teda 2 hodiny to byl luxus :dizzy_face:
2. črc 2009 v 19:41  • Odpověz
jinak uvidim zitra kdyztak dostane svestk. Frutapuru...ci stavu :wink:
2. črc 2009 v 19:42  • Odpověz
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=24055863 musim vam to ukazat takovej super kauf :slight_smile:
2. črc 2009 v 19:57  • Odpověz
tak zase sama :pensive:
2. črc 2009 ve 21:01  • Odpověz
já tu jsem
2. črc 2009 ve 21:06  • Odpověz
juhůůůůů :sunglasses: nez Te vyhodi od pc deti...
2. črc 2009 ve 21:08  • Odpověz
děti už dneska nemůžou..teď jsem vyhodila Míšu od PC
2. črc 2009 ve 21:09  • Odpověz
ahaaaa :slight_smile:
2. črc 2009 ve 21:12  • Odpověz
vestička super :slight_smile: já teď na MMB ani nechodím....
2. črc 2009 ve 21:13  • Odpověz
no ja taky ne ale dnes jsem zabrouzdala a bylo to :sunglasses:
2. črc 2009 ve 21:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.