• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
no to co se mi líbí a je za super cenu je vždycky zamluvené,takže prdlajs..asi nevychytám čas :frowning2:
2. črc 2009 ve 21:16  • Odpověz
no u nás skoro každý měsíc je v kulturáku sekáč..dovezou plno pytlů a vysypou to na stoly a vše je za 20 kč...jsou u nás vždycky 3 dny a dá se tam super nakoupit,takže já kupuji tam :slight_smile:
2. črc 2009 ve 21:18  • Odpověz
značkové věci a pěkné..ale musím mít zamluvené hlídání nebo někoho sebou :slight_smile:
2. črc 2009 ve 21:19  • Odpověz
Cauky, ja jsem taky tady :wink:
Lis, co to mas z toho MMB? Mne se to neukazuje :unamused: a jeste jednou diky za ty rezervace.
2. črc 2009 ve 21:20  • Odpověz
linn: vesticku s medou mooc pekna :wink:

gabi: to muze byt super u nas jsou taky takove sekacky...ale jako vozi zbozi v pondeli a jinak je to prebrane, takze to chce taky hned... :confused:
2. črc 2009 ve 21:23  • Odpověz
ale ja se tam nikdy v po dopo nedostanu hmm nejsem schopna :grinning:
2. črc 2009 ve 21:24  • Odpověz
kdyz ja jsem presne takovou vesticku chtela a kdyz jsem ji nasla tak happy... :slight_smile:
2. črc 2009 ve 21:24  • Odpověz
lis: to potěší :slight_smile:
2. črc 2009 ve 21:25  • Odpověz
jako za pade i s postou....
No u nas je outletovy Next, ale zbozi taky maji dvakrat tydne rano, coz je pro me s prckama nerealizovatelne, a ty nejlepsi kousky jsou hned pryc :unamused: a sekacu mraky, ale taky vetsinou prebrane, aspon kdyz tam jdu ja :astonished:
2. črc 2009 ve 21:26  • Odpověz
no k nám jenom přijedou a tak jezdí po více městech a fakt se dá vybrat...furt mají plné jeviště( či jak se to jmenuje) pytlů s věcma a přihazují.....
2. črc 2009 ve 21:28  • Odpověz
jdu spát..já nevím,ale nic mně nebaví,takže zalezu do pelechu...zítra by se měla stavit po týdnu mamka,tak snad malého povozí..kurňa ta babička chybí,je týden v čudu a týden doma... :frowning2:
tak dobrou :slight_smile:
2. črc 2009 ve 21:37  • Odpověz
me taky nic nebavi..a manzel tu do me husti jak by mel zhubnout a to to to..jenze nic proto nedela uff nemam to rada :fearful: gabi tak dobrou...ja tu taky sedim a cucim, jak husa do flasky..
2. črc 2009 ve 21:40  • Odpověz
ja jsem celych 10 mes bez babicek..jedna s nami bydli, ale po te nic nechci a druha maka a je dal...takze to tahnu sama se sebou..ted jsem cetla diskusi o urvanych detech a teda jako zlata Kata :astonished:
2. črc 2009 ve 21:41  • Odpověz
lis: no je to v prd**i..taky to nemáš lehké..ale často tam jezdíš,tak aspoň tak :slight_smile:

Maty je taky zlatý,teď má super období,to žvatlání,ksichtíky a tak... :slight_smile:
hlavně,že jsou ty naše děti zdravé,to je nejdůležitější :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a Káťa byla zlatá vždycky ,ne? malinko akční,ale hodná... :slight_smile:
tak už jdu..pa
2. črc 2009 ve 21:48  • Odpověz
gabi: no prave ze byla akorat ted ma ty vztekaci obdobi, ale to je asi normos...jedno dite je pry vzdy zlobivejsi, tak co me jeste ceka... :confused: nejlepsi je jak tam ty holky popisuji o urvanych prvnich detech a ted tam padla myslenka, ze jako co kdyz maji zrovna to hodnejsi ty voe to je fakt mozny :grinning: :astonished:
2. črc 2009 ve 21:53  • Odpověz
pa a dobrou ..asi jdu taky chtela jsem delat tiramisu, ale manza me tema kecama o hubnuti nejak vykolejil..tak prd :fearful:
2. črc 2009 ve 21:54  • Odpověz
Ahojky, právě jsme zase přijeli z Motola. Tentokrát nás i prohlídli a udělali krev a moč. Oba dostali antibiotika a p. doktorka se dost rozčilovala, že to máme děsně rozjeté a jak je možné, že to dopadlo tak, že nás nikdo vyšetřit nechtěl. Já si pro ně mám prý zítra zajít taky. Jsem KO papa
2. črc 2009 ve 23:48  • Odpověz
ahoj holky... jsem jak zmlácená... Pepíno nespal od 2 - 3.45, byl teda hodnej, stál si v postýlce, hladil mě po noze.., a mě tak napadá, jestli by teda nestálo za to ho už odstěhovat z ložnice....
3. črc 2009 v 07:27  • Odpověz
Ahojky,
jj Pepi já myslím,že je čas ....
3. črc 2009 v 07:34  • Odpověz
maru, je/bylo to v plánu až v září po dovolený ale fakt mě to dneska napadlo - kdyby byl v pokojíku, tak bych tohle ani nevěděla, on by si tam hačal, hrál s hračkama a spal až se mu bude chtít, a já bych nehlídkovala, jestli už usnul...
3. črc 2009 v 07:37  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
Jani, tak to je dobře, že jste konečně narazili na rozumnou doktorku. Doufám, že vám bude brzo lépe.

Pei, to máš dobré, že je malý hodný a neřve. Mě malí už 3. noc spí strašně neklidně, co chvilku řev, vrtění ... už se na sebe nemůžu podívat do zrcadla :unamused:
3. črc 2009 v 08:03  • Odpověz
Krásné ranko rarášci .......... holky koukali jste na tuhle tříkolku..... :grinning:

http://www.kasa.cz/baby/koupit/909321/sportovni/italtrike-imaginarium-evolution/

je fakt vychytaná nejdříve kočárek a pak tříkolka.........jen ta cena je taky pěkná :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. črc 2009 v 08:12  • Odpověz
kacm ahoj....

ufff no to bych asi nedala... Já teď mudruju zda golfáče ano nebo ne.... takhle jsem mudrovala i s ohrádkou a jak jsem teď ráda že ji máme....
3. črc 2009 v 08:34  • Odpověz
Ahoj Pepi.... :grinning:
No je to pěkná pálka, ale hrozně se mi líbí.......jj peněz není nikdy dost, já jsem si ohrádku a golfky koupila ještě když jsem měla mateřsku, ted´ z toho rodičovského příspěvku nic moc nepořídím, je to akorát tak na jídlo pro Dandu a jeho potřeby....... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ale tuhle máme objednanou pro Dandu k ročku...... :wink: jsem z ní unešená......... :grinning:

http://www.detskyraj.cz/zbozi/6803-ofrat-leonardo-(smart-trike)-dx-3v1
3. črc 2009 v 08:52  • Odpověz
kacm - superrrrrr dík za tip... moje psychologická hranice je 2 tis a to by se vešlo, a měl by ji na dlouho... infikuju to babičkám k ročku :slight_smile:
3. črc 2009 v 08:58  • Odpověz
Pepi také byla moje hranice do 2 tisíc, líbí se mi že je od 10ti měsíců kde bude malý připoutaný bez.pásy a je až do tří let a hlavně není to zvířátko, nechtěla jsem tříkolku zvířátko, moc se mi to nelíbí......s touhle budu max. spokojená a doufám že i Danda..... :grinning:
3. črc 2009 v 09:09  • Odpověz
kacm právě, pak už by dostal normální dětský kolo :slight_smile: A já radši budu, když dostane k ročku od babiček tohle, než golfky... ty si radši vyberu sama bez moudrých rad :grinning:
3. črc 2009 v 09:11  • Odpověz
Ahojky,
kacm, krásná tříkolka něco podobného by jsme taky chtěli kupovat a pak ještě nějaký odstrakovadlo, tak uvidíme jestli něco nekoupí babičky a dědečkové :slight_smile:
Jani, tak konečně jste kápli na lepší dr. Stejně je to mazec, jak se chovaj. Kluci už se mohli dávno uzdravovat a nemuselo to dojít tak daleko. Hlavně, aby se brzy uzdravili držím pěsti :wink: :slight_smile:
3. črc 2009 v 09:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.