• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
Ahoj holky, dneska u nás bylo docela fajn, sice se ochladilo, ale vůbec nepršelo, tak jsem byla s Toníkem na dlouhé prochajdě. Tátu máme v zahraničí, tak spolu válčíme sami, ale je hodnej, asi ho už zase přestalo svědění dásní, tak je docela na usměvavo ( a zuby nikde :grinning: ). Jen to neustálý stavění, vždycky se někde postaví, pak se pustí jednou ručkou začne gestikulovat a vykřikovat, no sranda. A taky začíná lézt na schody, tak musíme udělat konečně zábranu.
Jak jste se zmínily o narozkách, už přemýšlíte, co raráškům dáte za dáreček a jakej upečete dortík? Jestli jo, tak sem s tím, pro inspiraci :slight_smile: !
12. kvě 2009 ve 22:03  • Odpověz
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=40963&user=170766
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=3776
o takových dortech uvažuji,že udělám sama a pak asi objednám jeden :slight_smile:
jinak k dárkům, koupila jsem v akci odrážedlo,tak asi to..je to to menší,ale je schované u mamky a nepočítám,že na tom bude řádit, tak jsem uvažovala o nějakém vozítku s kostkama,leporela na učení a ani nevím..mamce jsem řekla,a´t koupí nějakou velkou tatrovku...ještě se uvidí :slight_smile:
12. kvě 2009 ve 22:21  • Odpověz
asi nasbírám nějakou inspiraci tady od vás :slight_smile:

peti: stavění nezávidím, my jsme ve fází otáčení se na břichu a plazení vzad..dneska jsem Matyho vytahovala z pod postele,na parketách to děsně klouže,tak tam zajel a na čyři furt nic.....ještě máme měsíc čas,než půjdeme k dr. :slight_smile: Toník je frajer se už pouštět ... :slight_smile:

zítra ráno valím k mamině,dám tam matyho a jdu do města vyřizovat,se stavím v DM a prubnu tu kartu a ten jejich automat...

tak dobrou :slight_smile:
12. kvě 2009 ve 22:26  • Odpověz
gabi, dortík je moc pěknej, taky uvažuju o nepečeným. Tatrovku taky Tonda dostane od mamky :grinning:, to už jsme domluvený, ale co vymyslím já, tak to ještě nevím, asi nic velkýho, možná taky odrážedlo, líbilo by se mi nějaký obyčejný s gumovýma kolečkama, třeby tohle http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=16965491&tab=0
12. kvě 2009 ve 22:30  • Odpověz
peti: taky jsem na to odrážedlo koukala,jenom jsem měla strach ,jestli by ty gumové kolečka nedělaly paseku na plovoučce..nakonec jsem koupila Enduro nejmenší v akci :slight_smile: u nás v sámošce
12. kvě 2009 ve 22:36  • Odpověz
http://www.triorisky.cz/detail-2307/odrazedlo-motorka-enduro-male-/
já mám odrážedlo takové,ale v zelené barvě :slight_smile:
12. kvě 2009 ve 22:43  • Odpověz
No nic, jdu do pelechu, dobrou :slight_smile: !
12. kvě 2009 ve 22:44  • Odpověz
peti: dobrou..taky už jdu :slight_smile:
12. kvě 2009 ve 22:47  • Odpověz
autor
Ahojky holky,děkujeme za přání a tímto Domínkovi taky přejeme vše krásné a bez NEMOCÍ k 10 krásným měsíčkům :wink:
jinak verunka se uzdravuje výsledky jsou pořád lepší,jen já jsme ted omarodila,pěkně jsme nastydlá,mám horečky a frkám a smrkámkudy chodím :frowning2: musím spát i v obýváku abych nebudila manžu a hlavně verunku tím kašlem a tak....
koukám že řešíte co k 1 ročku,my máme už plány ale ještě se domluvíme....jinak ty věco co jste sem dali tak super,a ty dortíky jsou príma,teb piškotovej s tou stuhou budu taky dělat ale dvoupatrovej.... :grinning:
tak jdu taky na kuťe....papa snad zítra nakouknu :slight_smile:
12. kvě 2009 ve 23:45  • Odpověz
Ahoj holky, no letí to letí :slight_smile: My ještě před ročkem budeme slavit 9 měsíců - to že je na světě stejně dlouho jako byl v bříšku se přece musí taky oslavit, ne? :grinning: K tomu dostane nějakou vkládačku :slight_smile: A rok, no, to bude veliký, protože ještě tři dny po Pepínovo ročku má táta pětatřicetiny, pak bratrancova žena 40, no bude to veliký, až mě to děsí.
13. kvě 2009 v 07:01  • Odpověz
Ahojky,
všem moc a moc děkuji za včerejší gratulaci,opožděně i já přeji Verunce vše nej.nej a stejně jako ty Kaci ať se ji vyhnou všechny nemoci :dizzy_face: :dizzy_face:
Je to mazec,máme 10měsíců!!!!!!!! Jak psala Verusv jedno číselko už nikdy nebude,teď patříme do těch dvojčíslých :sunglasses: Neuvěřitelně to uteklo,za 2m slavíme :sweat_smile: No a Domínek svoje první narozeniny oslaví na Slovensku,včera jsme se dozvěděli,že ten termín zrovna má Martin dovču takže frkáme za babičkou,nic neva rodinná oslava bude o týden dřív :slight_smile:
Co koupit k narozeninám? Ještě teda nevím,mám v plánu asi takové to odrážedlo jak tam šlape a je tam i tyč na řízení,když Domík nebude moct a je tam i zábrana kolem pasu,aby nepřepadl,no uvidíme.
Gabi Matyášek je kouzelnej,hned jsem mrkala a ty jsi teda kus!! Hrozně mladičká mi připadáš a vůbec bych neřekla,že máš 3 děti :fearful: Vypadáš jako Matyho sestra :sweat_smile:
13. kvě 2009 v 07:55  • Odpověz
Maru ahoj, já taky opožděně gratuluju :slight_smile:

A co se týká tý oslavy, tak se přiznám že nevím jak to pořešit.... jestli spojit aspoň tátu s Pepou, nebo jak... S bratrancem se vídám tak dvakrát ročně - oslavy u nich jsou mega (Zuza je z rodiny kde se pomalu slaví i východ slunce, takže tam to je vždycky velký) a já si nejsem jistá zda bych chtěla aby Pepča měl hlavní oslavu tam...
13. kvě 2009 v 07:57  • Odpověz
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=22542165&tab=9
princip tohoto odrážedla,ale představuji si trošku jiné :wink:
13. kvě 2009 v 07:58  • Odpověz
maru pane jo.... ale ty ceny jsou tragický....
13. kvě 2009 v 07:59  • Odpověz
Pepi tak já bych asi udělala malému oslavu doma s tatínkem,víš jak,aby měl dortík a fotečky a tak :wink:
13. kvě 2009 v 07:59  • Odpověz
Jo a pepi děkujeme za gratulaci :dizzy_face:
No ceny jsou tragický,ale je to první odkaz,který mi vylezl a mě se nechce hledat,takže jako princip tohoto,ale jinak úplně jiné a ceny .... no uvidíme jak bude hodný :slight_smile: Ještě bych totiž chtěla určitě,aby to odrážedlo mělo stříšku :slight_smile:
13. kvě 2009 v 08:01  • Odpověz
no uvidíme jak to dopadne s odrážedlem. A tu oslavu zcela určitě uděláme sólo.

Bože ten Pepa je dneska protivnej, vůbec nevím proč... U jogurtu dělal takový ciráty, že jsem se slovy "děláš kraviny - nemáš hlad" ho vytáhla ze sedačky a vrazila ho zpátky do ohrady. Nazdar. Až bude mít hlad, tak bude jíst bez toho aby si do pusy plný jogurtu strkal ruce, koukal kde co lítá atd. Fakt jsem teď běsná na něj a mám vztek na sebe, že to nedokážu přejít s pousmáním jako obvykle.
13. kvě 2009 v 08:26  • Odpověz
Pepi přesně toto začal dělat i Domi,ale jako dělá to u každého jídla a to jsou moje nervy :stuck_out_tongue_closed_eyes: První lžičky sní v pohodě,dokud nezažene ten nejvěší hlad a pak cirkus :rolling_eyes:
13. kvě 2009 v 08:53  • Odpověz
tak holky, musím vám něco říct :slight_smile:

Pepa má zubaře :dizzy_face:

Holky z plánovalek začaly mluvit o zubaři pro děti, že existuje i něco jako zubař se specializací na děti, tak jsem si to zgooglila, se specifikací že Praha 9, vypadl mi odkaz na nějakou maminkovskou diskusi, kde bylo tlf číslo, zavolala jsem, a hle - 22.5. jsme objednaný na půl desátou :slight_smile: Sice mi až pozdě došlo že to máme 9 měsíců, ale na druhou stranu, zoubky čistíme, tak proč by měl být problém :slight_smile:
13. kvě 2009 v 09:12  • Odpověz
to už k zubaři,jo? Tak vlastně proč ne,když už má zoubky,že? No taky se budu muset poohlédnout :confused:

Tak jak jsem ho tu sprdla,že dělá cirkus tak dneska mi chtěl ukázat jak je hodný a celý chlebík spapal bez problému + kousek banánu :dizzy_face:
13. kvě 2009 v 09:23  • Odpověz
maru, my máme v očkováku něco jako zubní kartu, a tam je napsáno že do roka se někde máš registrovat... A mně popíchly holky z plánovalek, řešily to tam, tak jsem to zkusila ale v takovejhle fofr jsem ani nedoufala :slight_smile:
13. kvě 2009 v 09:26  • Odpověz
No jo mám to tam taky :sweat_smile: Tak se zeptám své Dr.ona mě měla už jako malou tak uvidíme :dizzy_face:
13. kvě 2009 v 09:39  • Odpověz
ajoj babulky...nam zkolaboval pc, takze vcera jsem nemohla nic, no ale manza to cely den preinstalovaval, takze uz zase frcime.. :slight_smile: Taky gratuluji Domcovi k 10 a Verunce k 9 :slight_smile: no neni to ani mozny...a taky jsem rada, ze je Veru uz temer zdrava!! My jdeme dnes na kontrolu a hura i konec karanteny..dnes budeme mit opozdenou 8 mesicni ko...a jak tu nekdo psal snad pepi, stoji a pusti se jednou rukou macha a jeste se hybe do stran, takze to vypada jako kdyz mava.. :sweat_smile: je to prca..a chtela jsem se Vas zeptat taky Vam deti tancuji?? :astonished: Kata zaslechne melodii at uz hracku ci pisnicku a kdyz je na nohach zacne se krcit v kolinkach a pohupovat...a kdyz je na 4 tak to same dela dopredu a dozadu je to fakt prca :grinning: :grinning: ...jo jinak ja jsem prave nejaka nachcipla citim se divne boli me v krku.... :frowning2:
13. kvě 2009 v 09:46  • Odpověz
jo a dnes manza doveze Fabulu nakonec jsme se rozhodli pro ni a uz je potreba jak sul....holky ja vubec posledni dny nemam naladu jsem protivna i sama sobe,porad otravena a nechce se mi nic delat..s manzou taky porad neco vcera mi rekl, ze se ze me stava domaci semetrika hmm dobry ze?? :frowning2: :angry: asi je toho na me moc a me nastve, jak mi zacne vzdy davat kazani, jak nemam poradek ve svem vlastnim case a ze si neumim ujasnit priority ze delam 10 veci najednou a k nicemu...jenze me to tak neprijde ja v tom mam v hlave system a ze jemu to prijde chaoticky je mi fakt jednoo..jdu si dat kafe a zehlit nebo to nikdy nedodelam... :rolling_eyes:
13. kvě 2009 v 09:50  • Odpověz
ahojky Lis :slight_smile: jojo malej taky dělá tanyny... teď teda už skoro hodinu spí jak špalek :slight_smile: tak snad to nezakřiknu :slight_smile:
13. kvě 2009 v 09:50  • Odpověz
ahoj, ahoj, také opožděně gratuluji oslavencům :slight_smile:

My jsme byli včera na té neurologii a děti jsou OK, vývojově odpovídají svému věku i když nesedí a nelezou. Tak jsem ráda. Nelinka tam řádila jak černá ruka, povídala si, plazila se tam a zpátky, mlátila do zrcadla ... no sranda.

Holky, to máte dobré, že se dětičky při stání drží aspoň jednou rukou, náš malý si začal pouštět a to je síla, neustále ho musím chytat. Sice ho nechám spadnout, aby věděl, že se nemá pouštět, ale ten pád tlumím. A sedí tak, že má nohy pod sebou ne před sebou a asi tím, že tad už urdří stavilitu tak se pouští i ve stoje.

Já také zatím nevím co dětem k narozkám, určitě bych chtěla toho mluvícího pejska, pak asi nějaké kostky, knížky a to odrážedlo.

K zubaři by se už do 1 roku mělo zajít, někde jsem to četla.
13. kvě 2009 v 10:00  • Odpověz
LIS, klídek, já taky slýchám že jsem chaotik a že doufá že tohle po mně Pepča nezdědil :angry:
13. kvě 2009 v 10:07  • Odpověz
jezis jsem rozhodila celou stranku :sweat_smile: az ted ctu ze Juli taky pise o pejskovi
13. kvě 2009 v 10:18  • Odpověz
Lis, nechci ti kazit svatý nadšení z pejska, já o něm taky uvažovala, ale pak jsem mluvila se sousedkou která má Aničku o půl roku starší - a říkala, že to je akorát matoucí, kdyby každá packa říkala vždy to samý tak prosím, ale prý po jednom zmáčknutí to řekne třeba "pejskova pacička," po druhým zmáčknutí téže packy "jedna, dva, tři," při dalším "á bé cé," pak to třeba začne zpívat, a to děcko to prý spíš mate....
13. kvě 2009 v 10:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.