• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
petul, my bychom právě koupili jenom tohle.....

Jani krop - nekomentuju to jinak bych musela bejt sprostá... nechápu že někdo má to srdce nechat trpět děti "jen" kvůli volnu :angry:
3. črc 2009 v 09:49  • Odpověz
ahoj,
u nás noc super..ráno si bere Matyho Míša do pokojíčku a já ležím :slight_smile:
babi te´d vozí a já mám dělat oběd....chtěla jsem plněné papriky,ale furt čuchám k masu..koupila jsem ho včera v Bille a až doma jsem si všimla na etiketě: baleno 2.7...spotřeba 2.7..tak jsem z toho jelen :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a začíná svítit malinko sluníčko :slight_smile:
3. črc 2009 v 09:59  • Odpověz
ta tříkolka vypadá pěkně..ale já mám auto a odrážedlo pro Matyho,tak to mu bude stačit.... :slight_smile:
3. črc 2009 v 10:00  • Odpověz
Gabus, tak to už se mi taky stalo, že jsem koupila maso nebylo ještě prošlé, ale po rozbalení šíleně smrdělo :unamused:
Tady je od rána zataženo a samozřejmě dusno. Já dneska vařím čočkovou polívku a játrovou omáčku
3. črc 2009 v 10:10  • Odpověz
Ahoj holky, jdu se ohlásit, že žijeme, ale Jolanka je marod, tak trochu bojujeme :frowning2: V úterý v noci zvracela a od té doby ještě parkrát a ktomu má furt horečky, nejdřív to vypadalo na přehřátí, ale když horečky neklesaly, tak jsme ještě vyrazili na pohotovost. Máme ATB, celkem nic na ní nenašli, ale nechce jíst, má průjem, tak to vypadá na nějakou střevní virózku. Jsem docela ráda, že kojím, pže od toho úterka v podstatě nic nesnědla nebo to hned vyhodila, tak aspoň něco dostává, jinak do ní něco dostat nejde. A to je jinak pěknej žrout... Jestli se to do zítra výrazně nezlepší tak budeme asi muset do nemocky :frowning2: TAk držte pěsti :wink:
3. črc 2009 ve 13:54  • Odpověz
Kacm, ta tříkolka vypadá úžasně, taky o ni budu uvažovat :dizzy_face:

Pepi, my dneska taky noc nanic, malá se vzbudila kolem 1 a pak si hrála, plakala, šli jsme spát až před 4. :rolling_eyes: , tak mazec, nevím, vždycky usne, až když dostane chamomilu, nemůže se ji nějak prořezat horní zoubek, už aby byl venku...a pokojíček teď začínáme dělat, tak nějak na podzim by už mohla být ve svojem :grinning: , ale stejně nám bude smutno.. :wink:
3. črc 2009 ve 13:54  • Odpověz
Cipin, to je mi líto Jolanky, snad ji to přejde a nebudete muset do nemocnice, držím pěstičky :wink: To je hrůza, jak ty nemoci teď řádí :angry:
3. črc 2009 ve 13:57  • Odpověz
A když tu čtu o těch zoubkách, tak nám se ted s nimi taky roztrhl pytel už máme osm:slight_smile:
3. črc 2009 ve 13:57  • Odpověz
Nám se klube 6. a ne a ne vylézt
3. črc 2009 ve 13:58  • Odpověz
Faj, snad to bude OK, ted má ATB třetí den, tak snad konecne zaberou...

Jinak my máme Jolču taky pořád v ložnici a mě to teda vyhovuje, bylo by mi smutno:slight_smile: a zvlást kdyz jeste v noci svaci, tak bych si pro ni musela lítat a stejne by skoncila u nás v posteli, abych nemusela ponocovat:slight_smile: Ale musím dokopat manzu at konecne vybereme nejaké skrine k ni do pokojicku a zacit to tam kultivovat, at pak nemusíme na posledni chvilí spechat az to pak prijde...
3. črc 2009 ve 14:01  • Odpověz
Musím běžet povesit prádlo, už ji nemám do ceho oblíct, má všechno pozvracený nebo od průjmu:frowning2: :unamused: Snad to aspon brzo uschne a nebude prset jako vzdycky kdyz povesim pradlo :angry: :grinning:
3. črc 2009 ve 14:04  • Odpověz
Cipinku, taky pořád peru jako blázen....Bibi mi tu už usíná, tak ji jdu uložit na odpolední siestu a taky mě čeká praní, žehlení, úklid-klasika :unamused:
3. črc 2009 ve 14:13  • Odpověz
Ahoj holky, tak mame vysledky vyteru a malej ziskat Zlateho strafylokoka... no snad na to ty ATB zabrali... na ko vyter jdeme za 3 tydny :frowning2: a klube se nam stolicka :frowning2:
3. črc 2009 ve 14:26  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz
To jsem ráda že s TŘÍKOLKA líbí taky jsem z ní unešená, jen jsem 3. hodiny přemýšlala kterou barvu objednat zda červenočernou nebo zelenočernou a vyhrála červená.......
To marodění s dětičkama je fakt šílené, držím všem palečky aby byli brzo zdravé a čilé......
Nám rostou dvě stoličky naráz, ale vše v pohodě, se zoubky bojujeme bez léků a tlumidel bolestí.....už jich máme 6, takže zatím žádné léky nepotřebujeme..... :grinning:
3. črc 2009 ve 14:37  • Odpověz
kuk :dizzy_face:
to byl dneska pařák,co? :confused:
Marůdkům přeji brzké uzdravení,ach jo furt jsou tady nějací marůdci :frowning2:
3. črc 2009 v 19:20  • Odpověz
hm tak dneska tu čumím jak husa do flašky já,nic se mi nechce ani psát,jsem zmožená a práce mi stojí :rolling_eyes:
3. črc 2009 ve 20:21  • Odpověz
nakukuji...
já ještě uklízím bordel v kuchyni,nějak nestíhám...jsme byli odpo pryč a doma čurbes :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. črc 2009 ve 20:40  • Odpověz
tak zase nakukuji a nic nepřibylo :grinning:
jdu spát,cosi jsem poklidila a už jsem KO :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. črc 2009 ve 22:02  • Odpověz
Ahoj holky, ještě nakukuju, za chvíli budu dávat Jolance antibiotika a měřit teplotu, tak jsem zvědavá. Připadá mi, že je to lepši, jak včera, ale horecku má pořád. Večer snedla pár tech kukuřicných "hadů" tak aspon neco a snad se to zitra zase o kousek zlepsi a nebudeme muset do té nemocky :frowning2:

Dobrou všem :dizzy_face:
3. črc 2009 ve 23:13  • Odpověz
Ahojky,

všem marůdkům přeju co nejdříve uzdravení.

Všechny vás moc pozdravuje Donka, dnes máme spicha v zoo, tak se na holky moc těším. Doufám, že tam nepadneme vedrem.

Tak se mějte krásně, užívejte sluníčka pokud možno někde u vody a zatím papa.
4. črc 2009 v 06:54  • Odpověz
Ahojky holky koukam ze pulka z vas marudkuje tak hlavne se uzdravte.

Jinak uz jsme dal nez loni.
4. črc 2009 v 07:00  • Odpověz
Dobré ránko, tak dnes přebírá štafetu v ranním vstávání Kájula...ve čtyři hodiny usoudila, že je vyspinkaná!!! :angry: Prostě od té doby co začala stát, tak by nejraději stála pořád, a to hlavně v postýlce, takže večerní usínání a usínání tak nějak celkově je teď vždy hrozný rodeo... :confounded:
Jééé Verus, tak si to holky v ZOO krásně užijte a pozdravuj Donku...my dnes jedeme mrknout na domeček, už by měli být ve finále, tak jsem zvědavá!!! :sunglasses:
Všem marůdkům přeji ať je jim brzy lépe!!! :wink:
4. črc 2009 v 07:21  • Odpověz
Dobré ranko,
fuj Sil to si taky pamatuji takové budíčky,neboj přejde to jak se toho Kája nabaží :wink:
Dneska bude pařáááááááááák :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. črc 2009 v 07:30  • Odpověz
Marus, já vím, ale ty budíčky se mi vůbec, ale vůbec nelíbí a ke všemu ona když stojí, tak se ještě vzteká a haleká, že to není dle jejich představ a do toho bouchá hračkama o postýlku...razí heslo "když nespím já, nebudou spát ani rodiče"!!! :grinning:
Jjj, bude pařák...jo, chtěli jsme léto, tak ho máme!!! :sunglasses:
4. črc 2009 v 07:40  • Odpověz
Jsem ráda za teplo,ale malý to snáší blbě,jako mu to nevadí asi má rád teplo jako já,ale ty potničky,má je všude opět a zase,pod krčkem na zádech,na hrudníčku a že to jsou opravdu klasické potničky jsem si jistá,za ten rok je bezpečně poznám. Nijak ho nenavlíkám,jen tílko a kraťásky,v kočárku bez ponožek,bez bot a stejně,jezdím ve stínu pod slunečníkem :frowning2:

No Sil co ti budu povídat,taky jsem si tím prošla i noci kdy se budil s křikem a opravdu vše přešlo i ty noci,teď se budí okolo 6:30 což beru a v noci se probudí jen,když se sekne v postýlce a chce narovnat,takže vydržet!!! :slight_smile:
4. črc 2009 v 07:43  • Odpověz
Já vím, co by jsme pro ty naše prďolky nevydžely, že? :grinning: Jo, chce to trpělivost, ale já jako beran zrovna trpělivost do vínku danou nemám... :sweat_smile:
Jjj, potničky, o těch mi vyprávěj, Kája na ně tedy netrpí, ale dělají se jí okolo očiček a na nosánku jak nosí brýle, tak doktorka poradila natírat černým čajem a kupodivu to pomáhá... :wink:
4. črc 2009 v 07:51  • Odpověz
...a pak nám zabírá Ambiderman (masťový základ)... :slight_smile:
4. črc 2009 v 07:53  • Odpověz
jj vydržíme :sunglasses: Tak to ti věřím,že nemáš trpělivost,jednoho berena jsem si vzala za manžela a fakt vím,že trpělivost je jeho slabá stránka :sweat_smile: Za to my panny máme trpělivostí na rozdávání :slight_smile:
černý čaj opravdu pomáhá,ale já bych malého v tom čaji musela koupat :sweat_smile: Má to všude :rolling_eyes:
A včera jsem mu sundala plínku ať větrá a Domi si sedl a asi 30 minut si tahal za pinďu a kuličky,ale fakt drsně jsem se divila,že ho to nebolí :sweat_smile: No to vy asi neznáte Sil :grinning:
4. črc 2009 v 07:56  • Odpověz
a to se kupuje ten Ambiderman? To neznám :fearful:
4. črc 2009 v 07:57  • Odpověz
Jo a nejlepší je,že od rána si sahá na plínku a hledá tu super hračku :grinning:
4. črc 2009 v 08:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.