• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
Sice si netahá za kuličky,ale ručky mezi nohy s oblibou taky dává... :sweat_smile: Ambiderman se kupuje v lékárně a stojí cca 30 Kč podle velikosti kelímku... :slight_smile:Já ho používám na všechno, kdykoliv má Kája vyrážku apod., tak mažu a rychle zmizne... :wink:
4. črc 2009 v 08:28  • Odpověz
Fáákt?? Ty jo děti průzkumníci :grinning:
Tak se poptám v lékarně,třeba nám taky pomůže :slight_smile:
4. črc 2009 v 08:32  • Odpověz
Ahoj holky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Mám novinku :dizzy_face:

PRVNÍ KROK!!!!

Udělal ho v postýlce, stál opřenej o zadní stěnu, já seděla před postýlkou a na moje "pudeš ke mně," udělal první vratkej krůček :slight_smile:
4. črc 2009 v 08:36  • Odpověz
Kacm - ad tříkolka - my jí budem kupovat URČITĚ - a červenou, kvůli bezpečnosti... bude s ní drandit v parku, kde je dominantní zelená barva, tak aby tam neměl mimikry

Ambiderman si taky značím :slight_smile:
4. črc 2009 v 08:47  • Odpověz
Pepi, velikánská gratulace Pepínovi k prvnímu krůčku. To už půjde rychle, za chvíli za ním budeš běhat :slight_smile:

Holky, máte zaplacený nějaký poplatek na MMB na prodej věcí?
4. črc 2009 v 09:33  • Odpověz
Pepi gratuluji jak píše Juli už se to poveze :wink:

juli měla jsem,ale už mi skončila platnost a znovu jsem si to nezaplatila,inzeráty můžu dát tak to mi stačí a jak budu chtít aukci tak si zaplatím balíček aukcí,to mi přijde lepší.
4. črc 2009 v 09:36  • Odpověz
Ahojík

čauky Maruuu :dizzy_face:
4. črc 2009 v 09:58  • Odpověz
Hezké letní dopoledne,
Maru, Samík když je bez plínky nebo ve vaně si s pindíkem taky pořád hraje. Jednou si ho tak tahal, že ho měl úplně červenýho, ale asi ho to nebolelo :grinning: kuličky ho moc neberou :grinning:
Pepi, moc gratuluju k prvnímu krůčku :slight_smile:
Juli já nemám akorád možná jednu poslední aukci.
4. črc 2009 v 10:10  • Odpověz
čau Veruuuuuuuuuuu :dizzy_face: :dizzy_face:

Je k padnutí,šla jsem nakoupit a byla jsem rudá jak rajče :stuck_out_tongue_closed_eyes: Teď malý spinká a až se vzbudí jdeme na koupák,už se těším bude mít premiéru :dizzy_face: :dizzy_face:
jj Petul taky ho má červeného a taky nevypadá,že by ho to bolelo,právě naopak :sunglasses:
4. črc 2009 ve 12:56  • Odpověz
čauky,
dneska byla s malým venku mamka,tak jsem si pouklízela...a Maty dneska doma spal 3 hodiny..trhnul rekord,takže spát půjde až večer....

maru: máte tam koupák? my tu máme aquapark,ale je to od ruky,ale slíbila jsem děckám,že zajdem..ale je to pálka,za mně a 3 děti :grinning: ..no ale co bych pro své děti neudělala,že? tak snad se to Domíkovi líbilo :slight_smile:

na MMB mi už taky skončila platnost a už jsem neplatila...poslední dobou jsem byla zdechlá denně aktualizovat....
4. črc 2009 v 16:58  • Odpověz
Jsem doma :slight_smile:
jj máme,asi 5 minut od baráku :dizzy_face:
lidí milion,dětí ještě víc,malý byl nadšený,pořád chtěl ve vodě chodit :sunglasses: No super,akorát průser dojdu domů,dám malého na zem,pití do ruky jdu vybalit deku atd.přijdu a malý na té zemi spí :sweat_smile: On doslova odpadl jak ho to zmohlo,tak teď hajá v postýlce a za chvíli ho vzbudím a půjdu koupat,dám mu 30 minut odpočinku a pak má smůlu,snad usne večer :zipper_mouth:
4. črc 2009 v 17:47  • Odpověz
maru super,že se malému líbilo :dizzy_face:
4. črc 2009 v 17:55  • Odpověz
No líbilo :dizzy_face:
Kurňa nemám srdce ho budit,co mám dělat? :fearful:
4. črc 2009 v 17:56  • Odpověz
zase mi dal malý aspon čas se převlíknout,navečeřela jsem se,dala vařit kukuřici a teď fakt bych měla ho jít vzbudit :sweat_smile:
4. črc 2009 v 17:58  • Odpověz
vzbuď ho,.jinak ti neusne večer :sweat_smile:
4. črc 2009 v 17:59  • Odpověz
no :sweat_smile: Tak já jdu na to :frowning2:
4. črc 2009 v 18:00  • Odpověz
tak pozor..mladej začíná dávat nohy pod sebe a jako jde mu to a točí se tu na zemi..mazec :sweat_smile:
4. črc 2009 v 18:25  • Odpověz
To bude brzy plazit :wink:
to můj mladej,už je ooupaný,po večeři a ....... spí :dizzy_face:
4. črc 2009 v 18:43  • Odpověz
okoupaný :rolling_eyes:
4. črc 2009 v 18:44  • Odpověz
Ha banán,si to rozmyslela a už řádí v postýlce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. črc 2009 v 18:47  • Odpověz
maru: tak to jste prožili hezké odpoledne :slight_smile: mně tak děti taky odpadávali,jak byli malí,když jsme přišli z koupáku :slight_smile:

nikkyy: tak to bude Kubík brzo lozit po čtyřech :slight_smile:
4. črc 2009 v 18:59  • Odpověz
ale kurňa prý někde prší....snad to napřijde k nám :frowning2:
4. črc 2009 v 19:00  • Odpověz
NO taky jsem pro ať si to tam nechají :sweat_smile:
Gabi fakt jo? No ono to slunko a teplo a voda udělají své :wink:
4. črc 2009 v 19:02  • Odpověz
jj udělají své :slight_smile: i já jsem vždycky taky hotová....
jejda,musím taky vyrazit..kurńa bych potřebovala auto :frowning2:
4. črc 2009 v 19:05  • Odpověz
maru: a co fotečky z bazénu,máš? Dominiček alá bazén?
4. črc 2009 v 19:09  • Odpověz
Taky mě zmohla únava :stuck_out_tongue_closed_eyes:
NO auto to je poklad fakt,bez něj to je na prd :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. črc 2009 v 19:09  • Odpověz
jo na prd :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak zas tu mám kopu nádobí tak hurááááááááááá na něj :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. črc 2009 v 19:22  • Odpověz
jůůůůůůůůůůůůůůůůů Gabi má nové foto :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. črc 2009 v 19:30  • Odpověz
tak spíme...ale já jsem KO.... od 6 hodin řval a řval a řval,nechtěl ležet,chovat,prostě nic..kopal do mě,štípal,nechtěl se přitulit prostě nic,takže totální beznaděj a začala jsem tu řvár,že jsem neschopná máma,že jsem neměla mít dítě,že jsem neschopná.. :frowning2: :pensive:
4. črc 2009 v 19:45  • Odpověz
Ahoj holky.... Tak jsem dneska měla na návštěvě maovou... měla jsem pro ni dáreček - růženín, což je kámen dobra a lásky, protože oboje si zrovna ona zaslouží měrou vrchovatou... Je to moc milá holčina, a dá se říct že ji obdivuju za to jak zvládá... Jasně, taky se jí párkrát zaleskly oči, ale poté co má za sebou není divu :slight_smile: Pepíno ji nejdřív rekognoskoval, a pak se na ni i krásně culil :slight_smile:
4. črc 2009 ve 20:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.