• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
a niikkyy, ty neblbni, nejsi špatná máma... :slight_smile: :wink:
4. črc 2009 ve 20:02  • Odpověz
maru: foto staré..nejsem schopná se s Matym vyfotit detailně...akorát jsem to musela dát ČB ,neboť jsme se tu překrývaly :slight_smile:

nikkyy: co blbneš....víš kolikrát já řvala?jsi dobrá a milující MÁMA :slight_smile:
pepi: vy jste se nějak znaly?
4. črc 2009 ve 20:14  • Odpověz
čekám,až se Vojta uráčí přijít z venku dom,osprchuji ho( je špinavý jak ...) a pak dám sprchu a spát...
4. črc 2009 ve 20:15  • Odpověz
tak jsem dala nějaké nové fotečky :dizzy_face:

já vím holky,ale v tu chvíli totál beznaděj...nesnáším,když je MM v práci..to je šílenost prostě zabavit to hyper dítě..
Gab: před tebou smekám...bych to sama nedala jako :pensive: prostě nejsem 100% máma :pensive:
4. črc 2009 ve 20:20  • Odpověz
ahoj holky, všechny zdravím!!!

tak dnes bylo opravud léto, co? jsem KO

ráno jsme hned frčeli k našim koupat se, bylo fakt na padnutí!!! jsem si pěkně připekla ramena...

a odpo jsme jeli k tetě na zahradu, děláme selátko, jen tak, prý už dlouho nebylo ( minulý rok ) :grinning:
Váša super, potil se děsně, takže Maru, potničky máme také všude a hodně pod krčkem, takže zítra fakt vykoupu v černém čaji... dělala jsme to i když byl miminko a pomohlo to

rodina ještě paří a my s Vašíkem jsme jeli v půl 7 domů... teď už spinká a já půjdu v 22hod za ním

Venca má 3 denní kurz potápění, vede ho ještě s jedním kolegou
mají to až do pondělka, takže se ani neuvidíme... :frowning2:

Pepi, je mi Maovy oc a moc líto, nedokážu si tu bolest představit.... :pensive:
4. črc 2009 ve 20:22  • Odpověz
nikkyy: dala bys to,fakt....špatných dní je málo a převládají jenom ty krásné :slight_smile: my ženy vydržíme všechno....
a fotečky krásné,si s Kubíkem ještě užiješ,je to fakt rarach :grinning: a na té poslední ,jak se směje mi připomíná Dominička od Maru s tím smíchem :slight_smile:
4. črc 2009 ve 20:23  • Odpověz
Pepi, gratuluji ke krůčku, Pepíno dělá pokroky...

Vašík rád chodí po kuchyni s pomocí židle, ji tlačí před sebou a on chodí a je spokojený

Nikky, co blázníš??? jsi skvělá máma!!! nikdo není 100% -tní
také mám někdy takové divné pocity a halvně jsme docela nervák, takže je to děs, ale snažím se být v poho

a někdy si říkám, že mě ani Vašík nemá rád, protože si jde za každým a je mu to jedno...
dnes by se nechal odvézt až do Domažlic a ani bych mu nechyběla... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. črc 2009 ve 20:24  • Odpověz
leni: sis dala večerku na minutu přesně ,jo? :grinning: a den jste teda strávili fakt parádně..závidím
4. črc 2009 ve 20:25  • Odpověz
leni: nervák jsem i já.... :grinning:
4. črc 2009 ve 20:25  • Odpověz
Nikky, chválím fotky, super!!!!
je fakt moc šikovnej, asi bude klučičí dvojník naší Káti Xeny!!!
4. črc 2009 ve 20:26  • Odpověz
Gabi, no dala, protlže jsme hrozná, říkám si každý den jak půjdu brzay spát a pak je půlnoc a říkám si že ráno zase bude krize!! :grinning:

jojo, den byl moc pěkný, rychle utekl a my si ho moc užili...
4. črc 2009 ve 20:27  • Odpověz
a golfáče jsem si už konečně vybrala, z druhé ruky na MMB, v týdnu jedu do Brna se na ně mrknout, popřípadě hned vzít
nakonec vyhráli PegPerégo Pliko
4. črc 2009 ve 20:29  • Odpověz
no já jsem nervák šílenej a hlavně hned vylítnu...u Kuby se držím,abych na něj hned nezaječela...díky bohu se ovládám...by z toho byl ještě víc nervní chudák...ale kolikrát jak se vzteká bych mu jí plácla...ale nemůžu,to bych fakt nerozdýchala :pensive: a když je doma MM tak mu ho dávám a odcházím na balkon se uklidnit a je to...ale doma nebyl

děkuju za pochvalu fotek...je to rarach...neskutečný..a zabavit ho je neuvěřitelné...na jednu stranu se těším,až poleze a za hračkama si dojde atd...
4. črc 2009 ve 20:29  • Odpověz
jo taky si říkám,jak se vyspím,že půjdu brzo spát a hop,je 11 hodin a já úléhám kolem půlnoci
4. črc 2009 ve 20:30  • Odpověz
Gabu, no já ji sledovala už dlouho, ale poté co ji potrefilo to s matyáškem, mi v hlavě dunělo, že musí dostat růženín.... Tak jsem jí ho dala..... A kontakt na ni jsem dostala od naší verusv :slight_smile:
4. črc 2009 ve 20:32  • Odpověz
pepi ty jsi čarodějka ne? :sweat_smile:
4. črc 2009 ve 20:35  • Odpověz
pepi: to je hezké :slight_smile:
4. črc 2009 ve 20:37  • Odpověz
niikkyy, tak trochu :slight_smile:
4. črc 2009 ve 20:39  • Odpověz
tak mi posli trochu energie..jsem fakt mimo jak plakal :pensive:
4. črc 2009 ve 20:43  • Odpověz
nikkyy: tak ta poslední fotečka je good...jsi Kubíkova starší ségra,ne? :slight_smile:
4. črc 2009 ve 20:45  • Odpověz
Gab: :grinning: :grinning: né jsem jeho neschopná máma :cry:
4. črc 2009 ve 20:46  • Odpověz
posílám ti růžové světlo (představ si, jak tě zaplavuje růžový paprsek, který krásně světélkuje, a to světlo se ti rozlévá po celém těle...) Růžové světlo hojí dušičku, smaragdově zelené tělo a bílé je universální....
4. črc 2009 ve 20:46  • Odpověz
nikkyy: už zase????? :angry: :angry: :angry:
4. črc 2009 ve 20:47  • Odpověz
pepi: a můžeš mi přičarovat hodného chlapa? :grinning:
4. črc 2009 ve 20:47  • Odpověz
valím..se zas hlásí děti o PC
4. črc 2009 ve 20:48  • Odpověz
Nikky, někdy vylítnu, ale hned se krotím, protože vím, že mě to pak mrzí...
halvně když dělá scény u jídla, to fakt mám nervy na pochodu, tak raději koukám do blaba a přemýšlím co mám jako teď dělat, někdy na něj zvýším hlas, ale on pak začne natahovat... no prostě to není jednoduché :wink:

ale řekni mi, kdo někdy prostě neujede nebo nevypění,by pak musela dostat metál!!! :dizzy_face:
4. črc 2009 ve 20:48  • Odpověz
pepi..tak z té představy bych usnula :sweat_smile: jsem to četla a usínám :sweat_smile:

gab: jojo zas
4. črc 2009 ve 20:49  • Odpověz
padá na mě šílená únava.. dnes půjdu určo brzy, dopiju tady jakési pivko s příchutí Mojito a zalehnu... je to osvěžující, ale také na mě uspávací... :sweat_smile:
4. črc 2009 ve 20:50  • Odpověz
no tak u jídla..to nekomentuju...vyndavá si jídlo z pusy,prská,matlá rukama všude,bryndák cucá i s jídlem...takže kolikrát zvýším hlas a řeknu JAKUBE nahlas a najednou vidím jak se mu oči zalejvaj a rudne,natahuje a hned zas na něj dělám ťuťuťu...výchova jak blázen
4. črc 2009 ve 20:51  • Odpověz
a zítra má Anička 1 rok!!!! :dizzy_face:
4. črc 2009 ve 20:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.