• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
gabus, já ne, ale víceméně si ho můžeš přičarovat sama :slight_smile:
4. črc 2009 ve 20:51  • Odpověz
jojo Aník zítra bude velká holka..... :dizzy_face: :dizzy_face:

a nám 5 měsíců..mazec jako :pensive:
4. črc 2009 ve 20:52  • Odpověz
Nikky, také tak, jak začne natahovat a ještě i ručenky, tak jsem na měkko... ale fakt mě poslední dobou krmení neba, je to divadlo!!!!
no a za pár dní Domča bude sfoukávat první svíčku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a já musím v úterý poslat expres do Karviné :grinning:
niikkyy: tak jako u nás :grinning: předklání se se špinavou pusou ze židle jako na strany,takže mám i židličku jako prase..

pepi: já vím... :slight_smile:
4. črc 2009 ve 20:53  • Odpověz
jsem to chtěla napsat, že vy také máte měsíčniny!!!

tak před rokem jsem se rozjeli s porodama... to není možné, jak rychle to uteklo!!!
no on nejdřív jí krásně,zažene největší hlad a pak už dělá kraviny :angry:
jo a ručky jaksi pomalu začíná natahovat taky..ale jen když je natáhnu já na něj a říkám pojď k mámě,tak často už se na mě natahuje :dizzy_face:
letí to jako bláááááááázen...................
4. črc 2009 ve 20:54  • Odpověz
nedávno jsme ještě byly s pupkama a pak řešily prdíky a kojení atd... a teď? už prní krůčky
4. črc 2009 ve 20:54  • Odpověz
utíká to strašně rychle :frowning2:

Gab: jo tak to se nepřekláníme ještě :grinning: ale na bok se stočí taky a prská to za potah :angry: :angry: a nejvíc mrkev..to co barví samo :angry:
4. črc 2009 ve 20:55  • Odpověz
Váša jde za každým... je mu to fuk!!! nechápu po kom je.. :grinning:

hlavně když se mu někdo věnuje, tak je prostě v pohodě...
Leni: te´d koukám,že malej se narodil na můj TP :dizzy_face:
on shazuje hračky a potom kouká dolů,kde jsou,že....a se špinavou pusou..no my musíme mít hračky,když jíme,jinak to nejde...a když už nechce jíst ,tak mně začne mlátit do ruk a odhánět...
4. črc 2009 ve 20:56  • Odpověz
tak maty nejde k nikomu cizímu...je jenom náš :slight_smile:
4. črc 2009 ve 20:57  • Odpověz
niikkyy, doufám že mě nebudeš mít za krkavčí matku.... když malej začne kravit s jídlem - jak popisuješ y, cucat bryndák, otáčet se v židli atd atd atd, tak prostě řeknu "asi nemáš hlad," a natvrdo ho vyndám ze židle a dám zpátky do ohrádky... kouká vykuleně, párkrát zkusil i řvát... Vydržím to tak 15 min, pak mu to přihřeju znova a už to dojí bez okolků...
4. črc 2009 ve 20:58  • Odpověz
pepi: todle jsem dělala u dětí,když byli větší....a nemyslím si,že je na tom něco špatného.
4. črc 2009 ve 21:00  • Odpověz
tak holky ...dobrou ....valím do sprchy a spinkat..ani nevím,co je v telce...ještě zkouknu program :slight_smile:
4. črc 2009 ve 21:01  • Odpověz
pepi: tohle začnu dělat taky ale až bude starší..ještě mi přijde na to malej Kuba.....
4. črc 2009 ve 21:01  • Odpověz
Gab: TITANIC..ale na něj nekoukám..kravina :sweat_smile:
4. črc 2009 ve 21:02  • Odpověz
my to aplikujem +/- od půl roku.... a myslím že už dobře ví co se děje... jinak by to pak nezdláb bez cavyků
4. črc 2009 ve 21:03  • Odpověz
Pepi, díky, příště vyzkouším... :dizzy_face:
4. črc 2009 ve 21:17  • Odpověz
Leni my ho bez nějakých emocí vyndáme, zkonstatujem "asi nemáš hlad" a pak vydržíme aspoň těch 15 minut než "to jdeme zkusit znova" a ještě se nestalo, že by to napodruhý nezdláb absolutně bez cavyků
4. črc 2009 ve 21:21  • Odpověz
ahoj holky...tak Kata dnes spala opet 12 hodin to je takova parada, ze o tom radeji nechci psat, abych to nezakrikla..budim se driv nez ona a cekam.. :sweat_smile: ale taky posledni dny spala pak pres den tak sotva hodinku, takze proto asi..no ale jako me to vyhovuje..dnes jsme byli na zahradce, mela tam bazenek a jak se koupala byla sladka, tak si to uzivala.. :dizzy_face:

ty jo Ani uz rok to je mazec... :astonished: a zaroven krasnyyy to bude mit Verusv nostalgii :slight_smile: musim zitra zajit a kdyby ne, tak preji uz predem nej nej te nasi vlasate krasne okate princeznicce prvnimu srpnatku :dizzy_face:

Jo a ja kdyz zvysim na Katu hlas, tak se mi tlemi takze asi tak..zacne natahovat jen tehdy, kdyz uz je fakt jako unavena a vsechno chce a prudi :unamused: a jak si porad delam hlavu, ze mi nechce moc pit, tak staci jit do sprchy a ona lohni primo ze sprchy.je to sila nevim co se to naucila, ale jak vezmu sprchu vystrihne hysterak a vcera rvala pul hodiny a byla nasrana :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
4. črc 2009 ve 21:29  • Odpověz
jo a Ambiderman zname pouzivame a je ok...ale Kata ma ted potnicku jen sem tam...zatim teda dobry... :wink:

pepi: delam to same kdyz blbne u jidla vsude to matla hlavne po sobe a kouse u toho popruhy, tak koncim...proste neji a pak az treba za dve hodky, kdyz zacne mnam mnam... :zipper_mouth:
4. črc 2009 ve 21:31  • Odpověz
Lis: je to holka šetřivá....vodovod levnější než čaj :grinning:
4. črc 2009 ve 21:32  • Odpověz
jo jsem to blbe napsala nechodime s ni pit ze sprchy..to neee ale jako pri koupani to dela :grinning:
4. črc 2009 ve 21:32  • Odpověz
Ahoj holky, hlásím, že ZOO byla super, DONCE i Kristýnce to moc slušelo a Kristýnka na tož že spala za celý den 20 minut byla naprosto zlatá. K prvnímu seznámení došlo pod střechou terária, kde jsme se 30 minut musely mačkat kvůli šílený buřině, ale i tak se to byl povedený "mikro" srazík :slight_smile: .
Tady je pár foteček z té naší velrybářské výpravy :wink: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2982039&vReferer=

A jinak vás dnes budu asi trošku otravovat s takovýma vsuvkama....
:dizzy_face: """"přesně před rokem: už jsem nevydržela ležet, páč břicho mi docela dost tvrdlo a tak jsem vstala a do vesnického konzumu šla koupit snídani. M. stále spí a já vůbec netuším že už vlastně rodím....""""" :dizzy_face:
5. črc 2009 v 07:08  • Odpověz
VŠECHNO NEJLEPŠÍ K NAROZENINÁM ANIČCE!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Je to tady,Aný slaví 1.narozeniny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Aničkaáááá mááááá narozeniny,
my máááme přáááááánííííí jediný,
štěstíííííí,zdravíííííííí.štěstíííííííí.zdravííííííííííí
HLAVNĚ TO ZDRAVÍ!!!!!!!!!!!!!!!!
5. črc 2009 v 07:15  • Odpověz
A Kubíčkovi k 5.měsíčninám :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
A Kristýnce od Donky k 11.měsíčninám :sunglasses:
5. črc 2009 v 07:15  • Odpověz
MARUŠKO děkujeme!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

No jo, my vlastně máme další dva měsíční oslavence...
Kristýnce taky všechno nej nej k posledním měsíčninám a
Kubíčkovi vše nej nej k 5 měsícům!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
5. črc 2009 v 07:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.