• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
Dobré ránko, přidáváme se ke gratulantům a přejeme Aničce všechno nejlepší k ročku... :grinning: A fotečky ze ZOO super, krásně jste si to holky užily! :slight_smile:
5. črc 2009 v 07:34  • Odpověz
Verusv já se taky budu opakovat,ale kurňa holka pamatuji si to jako do teď jak jsem četla,že rodíš tak jsem si říkala,no tak to se mi nemůže stát,já mám času fůru,kde je konec srpna :sweat_smile: Mě to ani ve snu prostě nenapadlo,že jsem další na řadě a zbývá mi s bříškem jen týden :zipper_mouth:
5. črc 2009 v 07:45  • Odpověz
Jo a nejdůležitější věc dneška,psala Lenca že u nich proběhl zázrak tak pozor: u nás se STAL TAKY ZÁZRAK :dizzy_face: :dizzy_face: niky čti : hele MŮJ MILOVANÝ CHLAPEČEK NEJHODNĚJŠÍ NA SVĚTE SPAL CELOU NOC BEZ JEDINÉHO PROBUZENÍ :grinning: :grinning: jupíííííííí dočkala jsem se po roce jsem spala celou noc v kuse :grinning: :grinning: :grinning: Jsem s toho happy a je mi jasné,že se to zase dlouho nestane :rolling_eyes:
5. črc 2009 v 07:47  • Odpověz
MARU, viď??? :confused: Vždyť ještě nedávno jsem se tahala s pupkem a teď už ten můj "pupek" žvatlá slovíčka a zkouší první krůčky :dizzy_face: Hergot, to jsem se zase dojala :grinning: :cry: :dizzy_face:
A vy to máte taky už za rohem :wink:

SIL, díky moc! :dizzy_face:
5. črc 2009 v 08:03  • Odpověz
No jo sletělo to :frowning2: Máme to taky za dveřmi,přesně týden,další neděli jenže já budu rodit už od pátku,naštěstí tam máme oslavy tak nebudu tolik vzpomínat :sweat_smile:
5. črc 2009 v 08:07  • Odpověz
andulce všechno nejlepší a krásný přerod z kojence v batole! :dizzy_face:
5. črc 2009 v 08:12  • Odpověz
Zdravím tady všechny! Jsem tu zavítala po dlouhé době a chtěla bych se Vás holky na něco zeptat.... Kolik Vám toho teď dítka sní? A jak často a co asi? Pokud máte dítka na UM, jak často jim je dáváte? Já dávám malému ráno UM (210ml+7odm.), dopoledne nějaký jogurtek, tak v jednu oběd (tak 200ml), odpoledne (tak ve čtyři) třeba taky jogurtek, nebo spíš pomačkané ovoce) a večer (tak v 19.30h.) UM (210ml+7odm.) s kaší. Není to už málo? Jsem viděla, že se prodávají od Hami ty hotové jídla od 10měs. už 250ml, měla bych to dát už celé? A jak často vám dítka spí? A už je tak něco učíte? Jestli mají nebo nemají něco dělat? Třeba od kdy tak učit dítko jíst samo lžičkou? A od kdy ho naučit pít z toho nekapajícího hrnečku? Mě z něho malý nechce, je zvyklý na dudel.. Nebo už učíte dítka na nočník? Děkuji moc za rady a názory.
5. črc 2009 v 08:14  • Odpověz
daja - ahooooj :slight_smile: no malej na snídani má 1 - 2 jogurty, ke sváče Frutapuru, oběd - skleničku hami nebo teď začínám dělat domácí obědy, odpolední sváča je zase ovoce, a večer kaše nebo mlíčko nestlé :slight_smile:
5. črc 2009 v 08:20  • Odpověz
Anýskovi přeju KRÁSNÉ 1. NAROZENINY :slight_smile: ! Je to mazec! Naprosto neuvěřitelný, jak děsně to frčí. Verus, hezky si to dneska užijte!
5. črc 2009 v 08:21  • Odpověz
Pepi a na snídani už teda nemá mléčko? Takže mléčko má jen večer s kaší? A na oběd tu skleničku - toho sní kolik? Těch 200ml nebo víc? Večer dávám taky mléčko Nestlé. A co tak papká malý na oběd domácího? Zatím jsem spíš dávala kupované, doma nevím co pořád vymýšlet.. A někde jsem četla, že takto staré dítko by mělo jíst 6x za den, ne 5x, ale nevím kde bych dávku navíc vměstnala :slight_smile:
5. črc 2009 v 08:24  • Odpověz
Ahojky

Aničce přejem s Kubíkem všechno nejlepší k 1.ročku...nádhera :dizzy_face: :dizzy_face:

Veru já si to jako dnes pamatuju jak sem seděla u tchána na zahradě a ty jsi volala,že rodíš..mazec..rychle jsem psala Maru ať to sem hodí,že nejsem na netu :sweat_smile:

MAruuuu no superrrrr...domča šikulka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. črc 2009 v 08:28  • Odpověz
Dajahu
Ráno v 6.30 - 150ml mlíčka
09:30 - jogurt s lučino k tomu frutapura nebo čerstvé ovoce
12.00 - polívka nebo 120ml mlíčka před dopoledním spánkem
2.00 - oběd - vařím pro malého,dneska má koprovku
16.30 - sváča,jogurt,přesnídávka,ovoce jako kdy
18.30 - 19.00 - 180ml mlíka

Někdo na nočník už chodí,Domi jen tak 1-2x denně se vyčůrá,nehrotím to. Samo lžičkou až přestane dělat u jídla kraviny :sweat_smile:

Veru viď? supéér jsem se vyspala :dizzy_face: :dizzy_face: A nějak se nám tu zatahuje :frowning2:
5. črc 2009 v 08:34  • Odpověz
jéééééžiš 09.30 mělo být chleba s lučinou :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
5. črc 2009 v 08:34  • Odpověz
Tak my to máme tak, že ráno po probuzení kojím, pak kolem osmé má jogurt s ovocem, na sváču kojím, k obědu skleničku (zatím dáváme tu menší) a dokojím, ke sváče pak Frutapuru a k večeři Kaši a dokojím! :slight_smile: A přes den jí dám jako chuťovku do ruky jablíčko, aby si ho okusovala! :slight_smile: A přemýšlím, že teď začnu dávat pomalu ke snídani chlebík s lučinou, tedy budu se pokoušet, protože chleba Káju moc nebere... :sweat_smile:
5. črc 2009 v 08:38  • Odpověz
maru ale jogurt s lučinou dobrý :grinning: :grinning:

no super,že jsi se vyhajala..kuba mi vedrem vstává v 6 ale dám čaj a do 7 ještě spí..

hele v čem vám sppinkaj,když jsou ty vedra????
5. črc 2009 v 08:41  • Odpověz
daja - mlíčko mívá v noci, když se kolem té drhé vzbudí... A postupně chci k odpolední sváče začít dávat chleba s něčím - žervé, lučina, tvrdý sýr... uzeniny až hooooodně později
5. črc 2009 v 08:43  • Odpověz
Holky děkujeme moc všem.
Jj VERU, já věděla, že na tebe je spoleh a ty to na koníka nějak dopravíš i kdybys nebyla on-line :wink:
5. črc 2009 v 08:46  • Odpověz
Veru to jo...já nevěřila co slyším když jsi volala :sweat_smile: :grinning: jsem si říkala,že je to fakt blbej vtip :grinning:
Když Káju nedávám do vaku, tak spí v overalu, protože se odkopává a když spí ve vaku, tak také overal, ale má holé nožičky... :slight_smile:
daja - skleničky jak kdy, ty osmiměsíční jsou 200g, 10měsíční už čtvrtkilovky, a velmi málo kdy něco nechá... Dneska třeba bude mít rizeto s kuřetem, včera jsem pekla kuřecí stehna, co zbylo jsem obrala, nám udělala rizoto který jsem dokořenila - uzená paprika, česnek, on má ve spešl hrnci jen se zeleninou, masem a malinko výpeku....
5. črc 2009 v 08:47  • Odpověz
no on se mi taky odkopává tak když nemá pytel tak má ten overal taky..dl rukáv a když pytel,tak nevím co dát...s krátkýma nohavicema a dlouhej rukáv nic nemám...jedině takové to body s krátkýma nohavicema a kr.rukáv..víš co myslím?
5. črc 2009 v 08:48  • Odpověz
jooa děkujem za gratulace k 5m :dizzy_face: :dizzy_face: jsem na to zapoměla :sweat_smile:
5. črc 2009 v 08:49  • Odpověz
já taky nevím co mu dávat k obídku....furt točím jedno a to samé...ale on asi stejně víc ještě nemůže....
dneska bude mít prvně mix zeleniny a rýži.......
ale mám pocit,že furt má mix jen....a nebo jen jeden druh zeleniny a k tomu brambor,maso a nebo jen brambor..jak to může jíst dokola nechápu :sweat_smile:
5. črc 2009 v 08:51  • Odpověz
Já mám právě overal, který má dlouhý rukáv a krátké nohavice, ale myslím, že i to body je v pohodě, však je teplo a ve vaku mu určitě zima nebude! :slight_smile: Nejlepší je to vyzkoušet... :wink:
Jjj, gratulace k 5 měsícům Niky...teda to to letí! :sunglasses:
5. črc 2009 v 08:57  • Odpověz
SIl: to jsem nikde neviděla overla s DL.rukávem a krátký nohy???
5. črc 2009 v 08:58  • Odpověz
Domi spí v overálku s krátkými rukávy a nožičky :dizzy_face: Stejně se pořád odkopává a když ho nechám v dlouhém overálku tak je komplet mokrý,vlásky,tělíčko vše,takže krátký overal.
5. črc 2009 v 09:02  • Odpověz
Verusv jak není niky on-line tak Maru určitě,to je tutovka :sweat_smile: :sweat_smile: Kecky jedny ukecaný :zipper_mouth: :grinning:
5. črc 2009 v 09:08  • Odpověz
MAru takže takovej ten letní overálek jo?? musím mu koupit...má jen takové hezké na ven,tak mu koupím v Tescu...líběj se mi tam ty zelené,jenže u nás je nemaj..jen new born

dala jsem fotky :grinning:
5. črc 2009 v 09:08  • Odpověz
5. črc 2009 v 09:09  • Odpověz
Já je podědila od švagrové, ale jak teď bude i v noci pařák, tak taky budu dávat s krátkým rukávem, protože Kája je taky docela dost záhřevná...jen já mám pořád pocit, aby jí náhodou nebyla zima, protože já jsem zimořivka a Kája bude po tátovi záhřevná! :grinning:
5. črc 2009 v 09:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.