• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
jj Veru to je přesně ono :wink:
Viděla jsem fotečky,jsou parádní a hele s tím jazykem super!!! :dizzy_face: No a tak se Domi odstrkoval kdesi v 6m ne-li později :sweat_smile: Za chvíli se bude plazit,to na tuty :sunglasses:
5. črc 2009 v 09:14  • Odpověz
no on je furt spocenej....teď mu dám pytel na spaní,už je vypranej,tak budu muset míň obléct právě
5. črc 2009 v 09:14  • Odpověz
a neni mu zima???do pytle bych mu to dala,ale jen tak asi ne....až budou v noci vedra tak to jo...

hele jazyk..to už nekomentuju...furt ho má venku..šílený..něco mu říkám..nadávám a on vyplázne jazyk a výtlem :sweat_smile:

no snad se ještě plazit nebude..to už nebudu dělat nic jiného,než tu vytírat,pač bude blít jak doga a hlavně jak mi padaj vlasy,tak budu muset denně luxnout... :sweat_smile:
5. črc 2009 v 09:16  • Odpověz
Maru mě se strašně líbí ta fotka našich capartů na tom koberci....ta je krásná...uvažuju,že mu jí vyvolám,zvětším a do rámečku :dizzy_face:

ale už bych měla nějaké foto vyvolat a dát do albumu... :sweat_smile:
5. črc 2009 v 09:18  • Odpověz
jj to se mi taky líbí ta fotka je fakt boží :sunglasses: A v září je pofotíme ještě víc a budou další fota :dizzy_face:
5. črc 2009 v 09:20  • Odpověz
no jasan...nafotíme...na výletě atd...bude prdča..pojedem už obě golfkama :dizzy_face:
co Martin na to,že budete na 2 noci??neva?
5. črc 2009 v 09:22  • Odpověz
Neva? naopak! Ten je nadšený a už se nemůže dočkat :slight_smile: NO já doufám,že Domi už bude pár krůčků dělat sám :dizzy_face:
5. črc 2009 v 09:24  • Odpověz
ti říkám,že mi přijde na proti :dizzy_face:
jen doufám,že bude hezky,ať můžem do té Prahy :wink:
se těší do Holubiček jo? morybundus :grinning:
jako Tom mi ukazoval,že Martin už něco zkoušel na toho žlutého psa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. črc 2009 v 09:29  • Odpověz
Co zkoušel? Nechápu :sweat_smile:
No naproti přijde Kuba :grinning: No holubičky mu nedají spát :grinning:
5. črc 2009 v 09:31  • Odpověz
udělat návrh na ty stránky žlutý pes :grinning:
5. črc 2009 v 09:33  • Odpověz
Kuba ti z toho kopečka udělá tam jedině sudy a nebo plížení vpřed :grinning:
zda chce chodit brzo,mu ty nohy přerazím :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile:
5. črc 2009 v 09:34  • Odpověz
Chci se zeptat naší zkušené kuchařinky, vařím maso na rajskou, myslíš, že tam můžu dát nové koření, které pak stejně vyndám...já jen, aby to Káje nevadilo? :slight_smile:
5. črc 2009 v 09:34  • Odpověz
Sil, mně doktorka říkala že z koření může skoro všechno, kromě česneku a pálivých věcí....
5. črc 2009 v 09:36  • Odpověz
Sil já myslím,že jo :wink: Dala bych ho tam,stejně ho pak vyndáš :slight_smile:

JO??? Ty jo a ani mi nic neřekl jako :angry: Si to s ním vyřídím :zipper_mouth: No tak plazit bude už určitě,to se neboj :wink: Tam máte kopec,jo? No potěš :sweat_smile:
5. črc 2009 v 09:37  • Odpověz
Proč ne česnek?
5. črc 2009 v 09:38  • Odpověz
Děkuji za info :slight_smile: Jo a přidala jsem dvě fotečky z naší včerejší návštěvy domečku (pak je smažu), aby jste se mrkly na náš "hrad", já už se holky tak těším na stěhování!!! :slight_smile:
5. črc 2009 v 09:39  • Odpověz
kopec ne...si dělám srandu...jen od parkoviště je cestička k baráku
5. črc 2009 v 09:40  • Odpověz
jéééé to je krásný baráček :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Ale teda jen jedna fotečka :sweat_smile: Tam se bude bydlet jedna báseň :dizzy_face:
5. črc 2009 v 09:41  • Odpověz
ááááááá už je tam i druhá s maminkou před baráčkem :dizzy_face:
5. črc 2009 v 09:42  • Odpověz
jůů pěknej baráček...kde stavíte?
5. črc 2009 v 09:42  • Odpověz
Maru - česnek prý velmi opatrně až po roce, kvůli alergiím
5. črc 2009 v 09:43  • Odpověz
V Mochově, tj. za Černým mostem po staré směr Poděbrady :slight_smile: Kolaudace by měla být v srpnu, tak snad už v září budeme bydlet! :sunglasses:
5. črc 2009 v 09:43  • Odpověz
Děkujeme za pochvaly! :slight_smile:
5. črc 2009 v 09:44  • Odpověz
Mochcov znám..se tam vdávala kamarádka..teda měli tam hostinu :wink:
5. črc 2009 v 09:44  • Odpověz
No, je to taková větší vesnice... :grinning:
5. črc 2009 v 09:46  • Odpověz
Však jsem říkala Verus, že pak můžou přijet s Aný na návštěvu, tak se můžete Niky s Kubíkem přidat, moc rádi vás uvidíme...konečně budeme mít místo pro návštěvy, což se v tom našem malém bytečku nedá! :unamused:
5. črc 2009 v 09:47  • Odpověz
Sil, pěknej baráček :slight_smile: Kdy že se to přesně stěhujete?
5. črc 2009 v 09:50  • Odpověz
http://www.mimibazar.cz/recepty.php?user=

holky mňamka neskutečná :dizzy_face: :dizzy_face: Mám hotovo a už se těším až se malý bude olizovat.
Jen pro upřesnění já jsem dala jogurt activii bílou a bez zrnka soli,prostě nesolené a i tak moc dobré :slight_smile:
5. črc 2009 v 09:50  • Odpověz
Aha Pepi tak to jo,no malý měl česnek leda tak půl stroužku pod kuřátko,ale ten česnek samo nejedl,jen pro chuť.Jsem to nevěděla,že by neměl no :sweat_smile:
5. črc 2009 v 09:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.