• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
tak mě tečou slzy.... jsem fakt na měkko... taková cíťa se ze mně stala po porodu....
tak nevím, co budu dělat, až budeme slavit také rok!!! to budu jen řvát :grinning:
5. črc 2009 v 11:37  • Odpověz
Veru, moc pěkné fotky
ten dortík jsi dělala sama? a jak?
5. črc 2009 v 11:38  • Odpověz
NO jako Veru svátek neřeš vůbec,jsou to jen jmeniny,dostane pusu a nějakou kokinku asi,to stačí :sunglasses:
Se ty děti uměli narodit,svátek a narozky v jeden měsíc,my to máme téměř do měsíce :slight_smile:
5. črc 2009 v 11:39  • Odpověz
tak se fo´t až po gratulacích :grinning:
5. črc 2009 v 11:39  • Odpověz
Se tu tlemíš a počkej jak to sama ořveš :wink: Vsaď se :zipper_mouth: :grinning:
5. črc 2009 v 11:40  • Odpověz
Aničce přejeme krásné narozeniny, hodně zdravíčka, štěstíčka a lásky :dizzy_face: Fotečky krásné a dortík vypadá úplně k nakousnutí.

A Kubíkovi a Kristýnce také vše nej k měsíčninám :dizzy_face:
5. črc 2009 v 11:40  • Odpověz
tak my to máme dobré..narozky únor,svátek červenec :wink:

tak já mu nakoupím kokina a pošlu :sweat_smile:
5. črc 2009 v 11:41  • Odpověz
neser božka..to jsou malý věci :grinning:

juli díky
5. črc 2009 v 11:41  • Odpověz
Zkus něco poslat a už se vážně neznám :angry: :angry:
5. črc 2009 v 11:42  • Odpověz
LENI, jen jsem smíchala Choceňský jogurt (je hodně smetanový) s čerstvýma malinama a dala vrstvy piškoty-jogurt-piškoty-jogurt-piškoty a nahoru čerstvé maliny a bylo. Za 3 minuty byl hotovej :wink: :sunglasses:

JULI děkuju.

NIKKYY, člověče asi jo, budu se při gratulacích schovávat za foťák :wink:
5. črc 2009 v 11:43  • Odpověz
jéé nasraná Maru..to musí být sexy :grinning: :grinning:
hele a vůbec,nezakazuj mi něco poslat mému synovi :grinning:
5. črc 2009 v 11:44  • Odpověz
sexy :angry: :angry: :angry: :angry:
Mě ta holka vážně štve!!! :angry:
5. črc 2009 v 11:45  • Odpověz
VERU - choceňský jogurt Pepa standardně baští a moc mu chutná :slight_smile: tak dík za inspiraci, asi to tak pořeším taky, a dort pro příbuzenstvo objednám, s tím se blemcat nebudu :slight_smile:
5. črc 2009 v 11:45  • Odpověz
PEPI,není zač. :wink:

:dizzy_face: """přesně před rokem: stavili jsme se nakonec doma, abych si toaleťák vyměnila za vložku a aby jsme nechali Bonu na zahradě. Při té příložitosti jsem se po několikaměsíčních zácpách úplně vys**la z podoby. V tu chvíli jsme začala věřit že fakt asi rodím. Do batohu jsem hodila kartáček na zuby, ručník, noční košily a Crocsy a pokračovali jsme v cestě do Podolí.""" :dizzy_face:
5. črc 2009 v 11:48  • Odpověz
já tě taky milujuuuu :grinning: :grinning:
5. črc 2009 v 11:58  • Odpověz
Veru dobrý vzpomínky :grinning:
5. črc 2009 v 11:59  • Odpověz
ahojky,

Aničce všechno nejlepšíííííííííííííííííí ke krásnému 1 ročku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Kubíkovi a Kristýnce vše nejlepšííííííííííííííííí k měsíčninám :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

lis: Anička není první srpňátko..pro opravu...

veru: jj...na termínech si tak holky píšou ,co bylo před rokem..je to hezké si vzpomenout :slight_smile: a fotečky krásné.....
5. črc 2009 ve 12:15  • Odpověz
jinak u nás sprchlo,jsem chtěla jít na návštěvu,tak budu sedět doma....jsem dneska lemra a mám KOPR :grinning:
5. črc 2009 ve 12:20  • Odpověz
tady je hezky....odpo chci vennn už jsme nebyli dlouho

Gab: Kuba děkuje za gratulaci :grinning:
5. črc 2009 ve 12:26  • Odpověz
tady padaly mini kroupy a je hnusně :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. črc 2009 ve 13:08  • Odpověz
tak snad to sem nedojde :sweat_smile:
5. črc 2009 ve 13:09  • Odpověz
nene..neboj :slight_smile:
5. črc 2009 ve 13:10  • Odpověz
nééééééé Gabi to mi ani nepiš,fakt jo? :frowning2:
Tak to je v dupce,jednou se odhodlám,že dám malého vozit ven babi a těším se jak si pošiji krásně a zase prdlačka :angry:
5. črc 2009 ve 13:24  • Odpověz
no tady hřmí jako blázen...já myslela,že i u vás je hnusně
5. črc 2009 ve 13:28  • Odpověz
neboj..nepřijde to ani k tobě :slight_smile:
5. črc 2009 ve 13:29  • Odpověz
No to není,jako je tak polojasno,občas krásně svítí sluníčko,ale na déšť to zatím nevypadá,já nechci aby pršelo :frowning2: Dojde to,to je jasné,jsme od sebe kousek :unamused:
5. črc 2009 ve 13:33  • Odpověz
tak takto bylo včera u nás
5. črc 2009 ve 13:34  • Odpověz
NO to mi je jasné,že tady to u nás bude o den se zpožděním .......... Veru taky vám tam padali kroupy a pršelo? A jak dlouho pršelo? :sweat_smile: Trochu výslech :zipper_mouth:
5. črc 2009 ve 13:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.