• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
třebas to půjde na jinou stranu..jako to počasí je letos fakt zvláštní,už mně to se*e!!!no jdu si dát oplatek na nervy asi.. :grinning: :grinning: :grinning:
5. črc 2009 ve 13:35  • Odpověz
no my to s Prahou máme na přeskáčku :grinning:
5. črc 2009 ve 13:36  • Odpověz
NO my máme jistotu,že to prostě jde od Prahy a přes vás,se nestalo,aby to šlo jinak.Tak to se těším no :frowning2: Mě počasí taky štve,včera jsem se krásně opálila a teď budu zase blednout,jelikož pochybuji,že do konce července bude ještě tak hezky tepoučko.
5. črc 2009 ve 13:38  • Odpověz
já mám pocit ,že bude jeden den svítit slunko a druhý pršet a tak to půjde celé prázdniny.. ani nevím,na předpově´d jsem se nedívala...
5. črc 2009 ve 13:43  • Odpověz
kroupy nebyli...prselo chvili hodne,pak vubec,pak poprchávalo pak zas nic..ale zataženo
5. črc 2009 ve 13:44  • Odpověz
Gabus, ono to je klidně možný... my předevčírem prolili i s kočárem, a 10 min po našem příchodu dom nebylo po dešti ani stopy....
5. črc 2009 ve 13:45  • Odpověz
hm tak to si z nás dělá počasí čurinu děvčata :zipper_mouth:
5. črc 2009 ve 13:46  • Odpověz
pepi: aprílové počasí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. črc 2009 ve 13:48  • Odpověz
jdu něco dělat,se mi tááááák nechce,musím upéct bábovku
5. črc 2009 ve 13:48  • Odpověz
Gabus no já dneska spálila na uhel pizzu, ještě že mám vždycky něco zamraženýho :slight_smile: a dneska kuchyni radši obejdu obloukem :slight_smile:
5. črc 2009 ve 13:49  • Odpověz
pepi: to se někdy stane,no... :frowning2: :slight_smile: za mně ji nikdo neupeče..jdu na to..malý ještě spí,takže mám chvilku čas :slight_smile: a zásoby v mražáku nemám :frowning2: ,u nás by jsme byli hlady.
5. črc 2009 ve 13:57  • Odpověz
já prostě neumím vařit "přiměřeně", ať dělám co chci, vždycky z toho je plnej hrnec, tak se pak lifruje do mrazáku :slight_smile: a zrovínka dneska se to mooooc hodilo :slight_smile:
5. črc 2009 ve 13:58  • Odpověz
Já taky neumím vařit,ale nějak ani mrazit,když udělám hoooooodně,jakože to je často (viď Veru :wink: ) tak prostě jím tak dlouho dokud to je,klidně i 3 dny :sweat_smile:
A už pršelo v Ostravě,říkali v rádiu takže to tu je do hoďky :frowning2:
5. črc 2009 ve 14:05  • Odpověz
maru tak to my zamražujem, a H. si pak bere mraženky do práce, jen mu k tomu uvaříme čerstvou přílohu - těstoviny, rýži, brambory, a hotovka :slight_smile:
5. črc 2009 ve 14:07  • Odpověz
Vidím, že tady řešíte počasí, tak hlásím, že nad Těšínem (pro Gab a Maruš) je úplně černo :angry: a taky před chvílí hřmělo a poprchá, no léto jak vyšité, fakt :unamused:
5. črc 2009 ve 14:07  • Odpověz
tady ve vzduchu smrdí bouřka....
5. črc 2009 ve 14:08  • Odpověz
A taky vařím na více dní někdy, hlavně polévky, a občas dám něco zamrazit, asi tak, jak píše Pepi, manžel pak má někdy oběd do práce...já mám na vaření papír, tak brnkačka :wink: :grinning: dneska jsem vařila dobrůtku chutnalo i Bibi, krůtí maso s rajčaty a cuketou, mnamka :wink:
5. črc 2009 ve 14:10  • Odpověz
Tak já mám papír na ruce :sweat_smile: Jakože šití a tak,takže pro mě taky brnkačka :sunglasses: Ale vaření mě neba :stuck_out_tongue_closed_eyes:
NO a je mi jasné,že po tom co jsem si přečetla u fajry se nám bouřka a déšť nevyhne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. črc 2009 ve 14:18  • Odpověz
Jo a Martin si v práci nemá kde ohřát moji hotovku takže stravenky to jistí a jí v restauračce :wink:
5. črc 2009 ve 14:19  • Odpověz
Verusv tak co už máš tlaky na konečník? je ti horko děvče??? :sweat_smile:
5. črc 2009 ve 14:20  • Odpověz
Moc moc gratulujeme Anicce a Sebik posila pusinku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. črc 2009 ve 14:27  • Odpověz
Ale zatím nic Maru, možná klid před bouřkou.... :confused:
5. črc 2009 ve 14:35  • Odpověz
Nechte Verusv, když rodí, tak nemá náladu odpovídat.... :grinning: :grinning: :sweat_smile:
5. črc 2009 ve 14:37  • Odpověz
Veruu tlačíme,dýchámeeeeeee :sweat_smile: :grinning: :grinning:
5. črc 2009 v 15:35  • Odpověz
Ahojky,
Veru, vše nej nej Aničce k ročku. :slight_smile:
A Kristýnce a Kubíčkovi k měsíčninám. :wink:
5. črc 2009 v 15:39  • Odpověz
Tak mi Domi zrovna odešel ven,já to fakt špatně snáším,už mi je smutno já si na to snad nikdy nezvyknu :pensive:

Verusv vydržžžžžžžžž!! :wink:
5. črc 2009 v 15:44  • Odpověz
MAru já byla na kafi u sousedky a taky už jsem si říkala,co tu asi beze mě dělá :frowning2: a to jsem byla na chvilku..ale prej řval mamamama :grinning:
5. črc 2009 v 15:45  • Odpověz
5. črc 2009 v 15:46  • Odpověz
jinak jsem se rozhodla,že ho asi držím moc dlouho vzhůru večer..od 5 v 7 koupání pak jídlo,takže je vzhůru 3 hodiny a ve směs od 4..což je na něj dlouho a fakt je pak protivka,tak buu koupat už v půl 7...a když ještě nebude chtít spinkat,ještě pohrajem a pak půjde....a bude..zbytečně ho držím a pak pláče :pensive:
5. črc 2009 v 15:48  • Odpověz
No přesně Veru,taky jak jsem ti psala chodí Domi klidně 18.30 do postýlky a neboj zase o tak moc brzy se nebudí,ať jde spát 19.30 nebo o hodku dřív stejně se vzbudí 6.30 tak se neboj a jen ho dej spinkat,půjde dříve nebude plakat únavou a bude spokojený,uvidíš :wink:
No mě to taky děsně cuká,nevím co dřív,jako šiju,ale pořád chodím mrknat na net a vymývám si mozek hlasitou hudbou :grinning: A jdu si uvařit čokoládičku :dizzy_face: :dizzy_face:
5. črc 2009 v 16:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.