• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
kacm díky....nebudou nakonec.hkavně že jsou skladné

kaci to teda mám :grinning: :grinning:
6. kvě 2009 ve 14:18  • Odpověz
no prave ja si to rikam taky me odradilo to, ze u Fabuly pisou ze je do 15 kg a to maji normos deti v roce a pul..Kata to mozna bude mit dele, ale tady ta drevena je nastavena ve vysce na tom stolecku a kdyz je dite vetsi da se to oddelat a muze si malovat a jist samo atd...jenze ta drevena nema ksiry a kolecka tudiz nemohu si ji prevest nebo napr.ji ukurtovat..a ja se bojim ze to nase dite z ni nejak proste vyleze :confounded: ona dokaze vsechno..dnes napr. vlezla do lehatka po brise a to i pres tu hrazdu nad tim..uz v tom dela jen kraviny a lehatko musime uz zrusit...uz v nem seda a to neni ono blbne..musi jist kultivovane uz....kdyz me jde i o to, ze kdyz jsem v kuchyni, tak si ji do toho dam a chvili treba bude na me cucet..(mozna!!!) anebo aby si v tom trunila, kdyz ji pustim kouzelnou skolku nebo tak... :confused:
6. kvě 2009 ve 14:19  • Odpověz
Kaci jen at spi bude mit silu a koukam uz mas smysl pro humor tak to je ok...nam se s manzou zvedla nalada pri odberu stolice to byl zazitek :grinning: :grinning: :grinning: (rozumejte nasi :sweat_smile: )...cloveku se hned pak ulevi vid?? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. kvě 2009 ve 14:20  • Odpověz
jo a uz vim proc mi nedorazily dalsi kupony z DM babybonus...ja jsem se registrovala v tehu a ta prvni knizka je neutralni...a pak se ma zaslat, co se narodilo a oni podle toho posilaji kupony..a to jsem neudelala, takze cekam jak blba a ono nic.. :grinning:
6. kvě 2009 ve 14:21  • Odpověz
hmm tak dik za pokec :sweat_smile: :sweat_smile:
6. kvě 2009 ve 14:21  • Odpověz
autor
jj jasně chápu no,to je na prd pokud to nejde na té stoličce prikurtovat a co tam udělat náky kšíry??manža by si mohl pohlát,..to by šlo hele náky pásy tam připevnit aby nevypadla třeba spodem víš...ale na to malování a jiný ptákovinyk je to výhoda...no... :slight_smile: no my v lehátku absolutně ne a taky ho prodávám... :slight_smile: myslím že kačenka jako xena se nebude moc zdržovat v lehátku... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale musíš se sama rozhodnout a co manža??jakej má on názor?
6. kvě 2009 ve 14:22  • Odpověz
autor
lis-já nejsem robot,píšu pomalu...neblbni... :grinning:
6. kvě 2009 ve 14:23  • Odpověz
autor
mám páč vidím že je verune lépa a to mě dodává sílu víš... :slight_smile:
6. kvě 2009 ve 14:23  • Odpověz
no manza chtel drevenou ale ja ho zvyklala tim ze nema ty pasy - ona je tam jen paska mezi nohama takze tam nepropadne...ale ono zase kdyz ma nohy sveseny dolu, tak by nemela vylezt...my uz meli rozhodnutou Fabulu, ale po objednavce se nikdo neozval..takze jsme byli pro drevenou - tu navrhovali i nasi...chteji nam na ni pridat a mela ji svagrova a byla prave moc spokojena....jakou mate vy Kaci?? :confused: a tak porad vaham jak prdla a nevim proste :fearful:
6. kvě 2009 ve 14:25  • Odpověz
ja pisu rychle mam na to skolu - vsema deseti :grinning: :grinning:
6. kvě 2009 ve 14:26  • Odpověz
Jo a musíme se pochlubit..už zahušťuju papůo dooost méně a neblinkáme...jsem šťastná..moje šikulka malá..holky já chci druhý mimi :sweat_smile:
6. kvě 2009 ve 14:27  • Odpověz
nikkyy: jsi blazen? :grinning:
Lis: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a už jsi poslala co se narodilo??? :sweat_smile: ale pro motorové myši asi neposílaj slevy :grinning:
jj napsala jsem ze mame Xenu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. kvě 2009 ve 14:28  • Odpověz
autor
jj lis tak to je jiná...to já mím na ukazováčcích mozůlky :grinning: :grinning:
my máme normální klasiku plastovou s polstrováním viz foto.... :wink:
no ale kdybych měla možnost tak bych šla taky do té dřevěné....my jsme jí dostali pro veču k vánocům no... :sweat_smile:
6. kvě 2009 ve 14:28  • Odpověz
hmm asi do ni pujdu na aukru maji super nove za 780 kc coz je super!!! :dizzy_face:
6. kvě 2009 ve 14:30  • Odpověz
autor
holky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
niky přejde tě to neboj
autor
lis ber tu dřevěnou.... :slight_smile:
6. kvě 2009 ve 14:31  • Odpověz
6. kvě 2009 ve 14:32  • Odpověz
přejde? asi jo co až začne lítat atd :grinning: ale néé chci Adušku ještě..nebo druhého kloučka :dizzy_face: aby jsme fakt neměli psa,jak vyhrožuje manža :sweat_smile: že prej druhé dítě bude pouze štěkat :grinning:
6. kvě 2009 ve 14:33  • Odpověz
jééé až budu vybírat jídelní židličku..další jobovka a nebudu vědět jakou :sweat_smile: od kdy tam prcky dáváte? 6 měsíců?
6. kvě 2009 ve 14:34  • Odpověz
jsme asi pred 10 dny byli v Ikee a tam jsme dali Katu do te jejich bile..holky mela z toho revoluci mlatila do stolu a pistela tam...no a taky olizovala stul bylo to hned vedle detskeho koutku a tak me dnes napadlo, ze tam odtud taky mohla mit rotavira ufff jenze zabrante ji to nelizat nooo :unamused:
6. kvě 2009 ve 14:34  • Odpověz
nikkyy: mela by se davat az kdyz dite sedi, ale na vetsine je napsano od 6ti mesicu
6. kvě 2009 ve 14:35  • Odpověz
Tak jsem tu holky.....no mazec chvíli tu nejsem a vy toho nakecáte tedy..... :grinning:
6. kvě 2009 ve 14:35  • Odpověz
Lis tak tu bych tam chtěla potkat :grinning: hele taky jsem byla v Ikee a vzala si tam super brindáky až budou příkrmy...pač to moje prase cpe zároveň s flašku do pusy i ruce a hračky...chvíli neni v klidu.je v lehátku a stále musí mlátit rukama a nohama kopat..jo a naučil se sundavat ponožky :angry:
6. kvě 2009 ve 14:36  • Odpověz
Lis jeslti ti můžu poradit tak jdi do klasické židličky dřevěná je super, ale kamarádky chlapeček byl tak aktivní, že z ní vypadl právě že neměla zádné kšíry, těžko soudit mno......je zase dobrá právě na ten stoleček a židličku, ale on v ní stejně nechtěl být jak ho tam dala a viděl že z toho sám nevyleze, tak tam být nechtěl to už bych raději koupila židličku a stoleček v Ikei pro děti jak mají budˇ dřevěný a nebo plastový.......těžko radit každá židlička má něco. :wink:
6. kvě 2009 ve 14:37  • Odpověz
Lis ty tu židli přišroubuj k zemi :grinning:
6. kvě 2009 ve 14:39  • Odpověz
ufff Kata urco vyleze :rolling_eyes:
6. kvě 2009 ve 14:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.