• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
pepi: no ja vim ja jsem ho videla ma ho kamaradky holcicka.... :confused: aha me to matouci neprislo me se libilo jak to mluvi :grinning:
13. kvě 2009 v 10:21  • Odpověz
ja si myslim ze jde hlavne o ten odposlech ne? jako ze kde co zmackne je uz jedno..ale mozna se pletu fakt nevim :fearful:
13. kvě 2009 v 10:22  • Odpověz
lis, no tobě se to líbilo, ale aby se to líbilo malý.... Ta Katka (proboha netvrdím že má patent na rozum :slight_smile: ) říká, že kdyby to říkalo vždy to samý, tak by to tomu děcku dalo daleko víc...
13. kvě 2009 v 10:24  • Odpověz
no uvidime jeste bude rodinna porada co a jak mame jeste 3 mesice :wink: ale diky za podnety...
13. kvě 2009 v 10:33  • Odpověz
Šmankote, co se to stalo s tou stránkou??? :grinning:

LIS, já to měla teď posledních 14 dní, nálada na bodu mrazu, protivná Anča kvůli zubu, hádky s manžou kvůli žití tady v tom domově důchodců.... Prostě se to zase všechno nashromáždilo. Ale už je zase dobře. Tak vydrž, bude líp!!! Mně pomohlo, že jsem furt trajdala venku. Dopo jsme byly doma, ale po obědě jsme vypadly ven a vracely jsme se až na koupání. Nechceš dát příští týden to Konopiště? :wink:
13. kvě 2009 v 10:39  • Odpověz
ahojky,
no to byl masakr přečíst tu stránku!!!! :grinning: :grinning: :grinning:

maru: díky...jsem ale strhaná jako pes :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no já jsem tada ráda,že se s nikým dospělým tady doma nehádám,by mne piclo...

lis: já nemám chlapa, a doma od narození Matyho je všechno úplně jinak,nestíhám,nějak to není jako to bývalo,nejsem schopná uklízet tak jako dříve,lítám pořád venku a jak přijdu lítám kolem děcek,jsem více unavená a na pořádek kašlu...pořád si říkám,že až Maty vyroste a bude trošičku samostatnější,že si toho doma více udělám..no už aby to bylo :grinning:

ten mluvící pejsek se mi taky líbí :slight_smile:
13. kvě 2009 ve 14:48  • Odpověz
jůůů Any má fotečky z plavání...krásné :dizzy_face:
Verunko,kam chodíte plavčit???Začnu se pomalu jukat kde co je a od půl ročku chci začít taky..pokud teda budu schopná jít do plavek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. kvě 2009 v 16:38  • Odpověz
Holky, dneska mám den... byla jsem hnusná na malýho - kravil s jídlem i u oběda, jsem protivná sama sobě, mám to dostat a namíchnul mě Honza - objektivně teda musím říct že by mě dneska s*al i dýcháním :grinning:
13. kvě 2009 v 16:42  • Odpověz
hmm a já to po 3 dnech zas dostala.taky mazec :frowning2:
dneska jsme byli na kalmetizaci a musíme za týden znova...zda se posune očko Hexy,máme po dovče ..pač bez očko nikam nejedu :pensive:
13. kvě 2009 v 16:44  • Odpověz
nikyy, jak, po třech dnech???
13. kvě 2009 v 16:47  • Odpověz
Tak jsem tu,dnes jsme byli na 10-ti měsíční prohlídce,tak mám doma kluka jako buka máme 10,3kg a 78cm,měřeno dvakrát,pro jistotu :dizzy_face:
Veru jakto,že znova na kalmetizaci?není to dobré? A jak dostala,máš antiko,ne? Hele nemyslíš naši dovču,že ne?

Gabus já mám taky doma všechno jinak a mám jen jedno dítě,klobouk dolů :sunglasses:
13. kvě 2009 v 16:56  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jen v rychlosti vas docitam a koukam ze resite pejska od FP, malej ho ma uz cca od 4 mesicu a zatim je spokojenej, sice barvy a tak mu nic nerikaji ale basnicky a pisnicky se mu mooc libi. Takze z nasi zkusenosti jen doporucuju :slight_smile:
Nasi prckovi koupili k roku odrazedlo a my nevim, asi piskoviste nebo kreslo.... jeste se uvidi. Tatrovku uz dostal a mooc se mu v ni libi :wink:
13. kvě 2009 v 18:00  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz
maru teeeda gratulace k trimesicni prohlidce
13. kvě 2009 v 18:01  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz
no přestala jsem menstruovat a dostala jsem to zas po třech dnech co jsem skončila :frowning2:

MAru: tak teda to máš kluka jako buka :slight_smile:
Kalmetizace: reakce Ok jen to neni zahojené!tak příští středu znova!
Myslím letní dovču,u Vás neeeee :wink: Ale v létě pokud nebude mít Hexu všechny dávky,nikam nejedu prostě k moři.takhle by to vycházelo že červen,červenec a začátek srpna poslední a můžem frčet,zda se to posune,pešek
13. kvě 2009 v 18:01  • Odpověz
kecaaaam desetimesicni, myslim asi na hovadiny :grinning: Dominek je teda cara :slight_smile:
13. kvě 2009 v 18:01  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz
Michell jj čára,ale po rodičích fakt ne :sweat_smile: Děkuji :wink:

Hm Veru tak to budu držet moc palečky,aby se to neposunulo,nám se jedna hexa posunula o týden kvůli rýmě a jeden prevenar taky o týden kvůli potničkám,tak moc a moc držím palečky :dizzy_face: :dizzy_face:
13. kvě 2009 v 18:40  • Odpověz
MARU, Aný dnes taky byla na prohlídce a Prevenaru a má 8,2 kg a 70 cm. Teda Domísek je dlouhán...
13. kvě 2009 v 19:24  • Odpověz
Maru kdyby o týden tak fajn,,ale snad né o měsíc..prostě do půlky sprna musí být naočkovanej...pak dám asi prevenar(teda tu novinku,teď nevím jak se to jmenuje..ještě se poradim s DR)
13. kvě 2009 v 19:41  • Odpověz
NIKKYY chodíme do Motýlka do Letňan. Akorát to zase šupáci zdražili... sice o dvacku na lekci, ale i tak. Jak kdyby to nestálo dost i teď. Hele Veru, ještě je u nás vedle v ulici nové plavčo Modrý tygřík. I mají nějaké www stránky, buď s pomlčkou nebo bez, teď nevím, tak jukni i tam :wink: A většinou začínají ty kurzy od září a zápis na ně bude určitě ještě před prázdninama, tak bych doporučovala zvládnout to v květnu, aby bylo volno.
13. kvě 2009 v 19:42  • Odpověz
Veru děkuju..jj právě to chcu zařídit do prázdnin :wink:
13. kvě 2009 v 19:44  • Odpověz
Na ty letňany jsem koukala..drahé jak prase
13. kvě 2009 v 19:45  • Odpověz
To mi povídej, stojí to raketu... :rolling_eyes:
13. kvě 2009 v 19:46  • Odpověz
děsný na čem všem nevydělaj
13. kvě 2009 v 19:50  • Odpověz
Na dětech se vydělává nejlíp, navíc je babyboom, plavčo je IN, tak si to bohužel můžou dovolit. Bohužel stále poptávka převyšuje nabídku, tak co by nezvedali ceny, že? :angry:
13. kvě 2009 v 19:52  • Odpověz
no tak to je jasné..se juknu kolik mi přispívá pojišťovna taky..ale myslím že litřík nebo dva
13. kvě 2009 v 19:53  • Odpověz
Verusv Aný má krásné míry,musí být fajn do ruky :wink: Závidím,moje záda jsou totál v čoudu,dneska je cítím obzvlášť a hlavně krční páteř :pensive: Domi měl 70cm v 6m a 8kg v 5m :sweat_smile:
Veru tak nemělo by se vám to odložit,hlavně aby byl Kubíček zdravý :slight_smile:
jdu do sprchy a pak zapnu ICQ zda tam budeš :wink:
13. kvě 2009 ve 20:06  • Odpověz
Ahoj Holky! Tak se hlásím po dlouhé době. . Gratuluju opožděně k všem měsíčninám. Tak Honzík je jak koukám taky docela dlopuhej (76cm), ale vychrtlouš proti vám teda maximální (7,3kg) :grinning: no jo atlet.. Asi aby mohl šplhat, což ho děsně baví a jinak Honzík už udělaá 4krůčky sám a pak buď žuch, nebo se musí chytnout...
Pepi, jak to, že máš nevrlou? Já teda změny v náladě při MS nepociťuju, jsem nevrlá pořád :grinning:
13. kvě 2009 ve 22:16  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky, tak snad dneska bude líp než včera :slight_smile: závisí to i na tom jak bude Pepča baštit a zda mi to už konečně propukne... předzvěstí hromada, ale zatím nic a to mě točí :slight_smile:
14. kvě 2009 v 06:59  • Odpověz
Ahojky,
no tak hned po ránu mě ten můj cukrouš pěkně naštval,nejprve si vstal v 5h ráno,po 30 minutovém přemlouvání ať ještě spinká jsme teda vstali neboť spát se prostě nebude a v 6h ráno se už rozhodl,že se mu jak chce spát tak začal neskutečně kňučet,chvíli jsme si ještě hráli jsem stejně věděla,že hned neusne,do postýlky šel 06:45,oči jak angorák,padali mu víčka a on stejně bude věčně sedat a cestovat v postýlce a do toho kňučet,že se mu chce spát,ale lehnout si a zavřít oči to nééé,no tak 07:15 děsný řev jakože fakt chce spát,ale spát nebude!!! Už jsem fakt se neudržela a musela jsem odejít jinak bych po něm křičela,jeho uspávací rituál čajík dneska neuspěl a jinak neusne takže řev,15 minut jsem třepala postýlkou než se uráčil usnout,jako jestli toto bude každý den tak mě asi odvezou,tak jsem chtěla ať sedí a teď si to užívám :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Neustále se budí tím jak si sedá i v noci a samo,že to vstávání v 5h ráno je tím,že prostě si sedne a tím se vzbudí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nejhorší je,že on chce hrozně spát,ale brání se tomu,za dopoledne mi většinou spal tak 2x po 1,5h a teď s kraválem usne hned ráno na 1h a do 13h než jdeme ven jen uspávám,to je děs! :stuck_out_tongue_closed_eyes: A on kňučí neboť chce spát,ale spát nebude a nebude :stuck_out_tongue_closed_eyes: Až začne stoupat tak začne další cirkus,božííííííí :rolling_eyes:
14. kvě 2009 v 07:34  • Odpověz
Maru, vítej, podobný uspávání jsme měli včera... očička padala, ale vždycky sebou trhnul jako "já přece nemůžu spát, já musím vstávat/sedat/dělat paci paci, co kdyby mi něco uteklo...." Tak jsem si ho vzala na ruku, tiše mu něco povídala, pak teda usnul...
14. kvě 2009 v 07:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.