• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
Na video mrknu,musí mi načíst a to trvá týden :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. črc 2009 v 16:12  • Odpověz
Mě je smutnoooooooooooooooooooooooooooooooo :stuck_out_tongue_closed_eyes: veru kde jsi?
5. črc 2009 v 16:20  • Odpověz
Kuba je kráásný a je mi ještě víc smutno,chci za vámi :pensive:
5. črc 2009 v 16:31  • Odpověz
Jak by vypadal oranžový pytlík na papučky s růžovou šňurkou a brzdičkou??? Asi blbě,co? :sweat_smile:
5. črc 2009 v 16:39  • Odpověz
Maru, nesmutni :slight_smile:
5. črc 2009 v 16:40  • Odpověz
jsem tu,nešel mi net....

oranž a růžovka? proč ne? přilož si to k tomu a uvidíš :dizzy_face:
5. črc 2009 v 16:49  • Odpověz
tak jsem sama...Tom odjel makat..ale je KO..vůbec se nevyspal,včera na noční lítali celých 12 hodin...jako na kulaťáku-Dejvice se nějaký magoři proháněli v autě a hráli si na Kobru 11..jeden z nich byl na streše..mazec ne? Tom je zastavil a oni prej o co jde,že nic nedělali,že asi blbě vidí....ehmm 18ti letý frackové,ještě horkej řidičák :angry:
5. črc 2009 v 16:51  • Odpověz
Tak jsem tu zas. Byli jsme na výletě, pro velký úspěch zase v zoo, ale tentokrát byl s náma i M. :wink:

:dizzy_face: """přesně před rokem: už jsme asi hodinku na sále. Vy už jste dostali echo od Nikkyy potažmo Marušky. Já mám po klistýru a pomalinku se to začíná rozjíždět. Kontakce už pěkně bolej, ale zatím je to prd. Ten pravej mazec přijde až kolem 20.hod, kdy začnou tlaky na konečník po píchnutí vody.""" :dizzy_face:
5. črc 2009 v 16:53  • Odpověz
Veru vydrž..za chvíli to bude :slight_smile:))
5. črc 2009 v 16:54  • Odpověz
Ty vogo NIKKYY takovýhle hajzly bych normálně ukamenovala. Ještě že ty jejich hrátky neodnesl někdo nevinný...
5. črc 2009 v 16:55  • Odpověz
Blbečci namachrovaní no :angry:

Pepi no jsem trapka,ale fakt mě ten můj malý chybí a nejraději jsem s ním a hrozně nerada ho dávám komukoli :sweat_smile:
Veru nevím no,vypadá to debilně,ještě červená by šla,bo ty žirafy jsou na červeném podkladě,ale růžovka ne,tak skočím zítra pro oranžové no :slight_smile:
Koukám pořád na Kubíčka,je tááááák sladký a táááááááák hodný :dizzy_face:
5. črc 2009 v 16:56  • Odpověz
no právě..MM byl totálně nasranej..jim říkal,že zda se chtěl zabít,ať si to dělaj někde na poli a né tam kde jsou lidi!!to prostě nepochopíš...prej chytl zas nerva a měl co dělat,aby jim jednu nefláknul..dostali pokutu,tu nejvyšší a stejně se tomu vysmáli,že jim to papínkové zaplatí :angry: :angry:
5. črc 2009 v 16:57  • Odpověz
juhůůůůůůů tak už se blíží finále :dizzy_face: :dizzy_face:
V kolik že to bylo?
5. črc 2009 v 16:57  • Odpověz
aha,tak to tu růžovku ne

jj dementi prostě....

hodnej?? to měl vzácnou chvilku..jinak je to čert.. :sweat_smile:
5. črc 2009 v 16:58  • Odpověz
MARU až po 22.hod.

NIKKYY, šmejdi. To je škoda, že dneska nemá policie takový respekt :unamused: Dneska z nich maj akorát srandu a ne jako dřív, kdy byli fakt autorita, páč měli daleko větší pravomoce.
5. črc 2009 v 17:01  • Odpověz
Veru jj přesně..MM říkál,že stačí zvýšit hlas,poslat je kamsi a už by na něj volali inspekci za urážky :angry:

jsme vzhůru.jdu krmit
5. črc 2009 v 17:02  • Odpověz
co to znamená " papír na ruce" ? jsem nepochopila....

veru: já když po píchnutí plodovky dostala tlaky na konečník,tak byl Vojta do pár minut venku...ukázkovej porod dle nich.. :slight_smile:
5. črc 2009 v 17:05  • Odpověz
my jsme byli nakonec za barákem v chodítku,svítilo nakonec slunko,semtam kaluž,ale malý si polítal,pak seděl v trávě a škubal...
5. črc 2009 v 17:06  • Odpověz
No právě. :confounded: Místo toho, aby stát policii podržel, tak je trestá. No a ti šmejdi si tím pádem dovolej cokoliv
5. črc 2009 v 17:07  • Odpověz
NO a takoví ti opálení spoluobčané jsou fakt chuťovky,ty mají pocajty úplně někde,je jim to jedno,žádná pokuta je nerozhází a ještě si opisují číslo a hází ramena :stuck_out_tongue_closed_eyes: Běžně vozí vzadu v autě kupu děti a samo,že ani jedno nemá autosedačku,ani podsedák a počet přesáhli taky jak jinak.
5. črc 2009 v 17:07  • Odpověz
nikkyy: video super..máte hezké puzlíky,jako barevně...a fotečky taky pěkné...Kubík má na sobě ten letní overálek,co jsi nevěděla,jak se ptala...tuším,že tu o tom byla řeč a že ty ses na to ptala...
5. črc 2009 v 17:09  • Odpověz
Tady nepršelo :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
opálení spoluobčané..tak to je hustý :grinning:
jo a Maty přišel z venku totál posmolený,tak musel do vany :grinning:
Tak řeknu na tvrdo ciguši,ne? :sweat_smile: :grinning:
jj overálek,ale já myslela,že někdo psal,že ho má s dl.rukávem
maru: vidíš... :slight_smile:
jj Gabi je to ten overálek,ty máš holka fakt přehled,to jsem se přesvědčila už tolikrát :sunglasses:
5. črc 2009 v 17:10  • Odpověz
cigoši :grinning: :grinning: :grinning:
tak jíme...ještě,že si to drží sám :grinning:

puzzle jsou fajn..obyč v tescu :wink:
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.