• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
jdu uspávat..klasika Maty se mi vzbudil..zas z ničeho nic řev
5. črc 2009 ve 20:01  • Odpověz
já neměla taky zašlý lem..tak jsem dostávala 3 infuze aby zalezl a to jsem měla už tlaky na konečník..to trvalo 3 hodiny do porodu.mě když řekli,že můžu tlačit,tak to bylo vysvobození..ale to jsem nevěděla,že tlačit budu další 1,5 hodiny

MAru paaa taky jdu žehlit
5. črc 2009 ve 20:02  • Odpověz
zašlý lem? neznám tento termín...
tlačit 1,5 hodiny? no mazéééééééc

už jdu
5. črc 2009 ve 20:03  • Odpověz
nejhorší fakt snad bylo,když mi řekli,že musím seskočit a tlačit ve stoje s těmi dřepy...stáli mi na nohou abych fakt vší silou tlačila do řbicha...DR seděla na zemi a při každém tlačení šahala dovnitř,kde Kuba je.......nechtěl se dostat do porodních cest..to už jsem řvala,že chci CS a ona že teda jo....ale že mě ještě vyšetří..vyskočila jsem na postel(no vyskočila,hahaha) a ona že už je v cestách,že jedině kleště nebo budu muset pořádně tlačit,že je velkej....ještě že mi PA skočila na břicho,jinak bych tlačila ještě dneska.....
a porod placenty??jsem jim řekla,že to si snad ze mě dělaj srandu...že už nemůžu a usnula jsem :grinning: tak jí porodila DR a PA sama :grinning:
5. črc 2009 ve 20:06  • Odpověz
no tak né lem,ale ta branka nebo co to je,co ti musí nahoře v hrdle se ztratit,aby bylo místo pro miminko
5. črc 2009 ve 20:08  • Odpověz
:dizzy_face: """přesně před rokem: teď už jde tlusté do tenkého (doslova a do písmene). Já už prostě musím tlačit a když přijde kontrakce tak kvílím na M. že "musím tlačit zvoooooň!" a M. zvoní, přibíhá PA že ještě mám prodýchávat a netlačit a kdybych měla zase nutkání, ať zvoníme, že přijde. Asi ráda běhá, páč samozřejmě zase budeme zvonit. :grinning: """ :dizzy_face:
5. črc 2009 ve 20:59  • Odpověz
niikkyy. já to psala,jako že neznám vůbec takový termín a ani branka nevím...to jenom ,že jste nějaké vzdělané,že tu tak odborně píšete :slight_smile: a buď ráda,že jsi neměla CS :frowning2: je 100x horší....
5. črc 2009 ve 21:04  • Odpověz
tlusté do tenkého :grinning: :grinning: :grinning:
5. črc 2009 ve 21:05  • Odpověz
Jsem tu :dizzy_face: Vyžehleno a čekám na Marťáska než dojde z práce tak vám jdu dělat společnost,jste rády co :grinning:
5. črc 2009 ve 21:21  • Odpověz
A neříkejte,že tu nejste :confused:
5. črc 2009 ve 21:21  • Odpověz
já tu courám,ale musím pro změnu teď žehlit jáááááááááá
5. črc 2009 ve 21:22  • Odpověz
dívala jsem se na album PAVCIK..taky měla nedonošeňátko a teď má malého doma..a takový drobeček to je...
5. črc 2009 ve 21:24  • Odpověz
GABI taky jsem na něj koukala na bojovníčka malinkatého :dizzy_face:

MARU ty se máš! Já taky musím žehlit, už se k tomu dokopávám přes týden!, ale dnes na to už prdím, nakládala jsem maso na zítřejší grilovačku a už nic nedělám, jenopřece ještě rodím, tak ať se nepředřu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
5. črc 2009 ve 21:26  • Odpověz
taky vyžehleno :grinning:

spocená jak prase :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. črc 2009 ve 21:26  • Odpověz
Holky neštvěte mě s tím žehlením!
5. črc 2009 ve 21:27  • Odpověz
No Veru šetři se,ještě tě čeká hodinka dřiny :wink:

Tak já pohodička u televizky,moc toho nebylo,ale nebaví mě to :stuck_out_tongue_closed_eyes: Taky jsem koukala od začátku na bojovníčka :dizzy_face: :dizzy_face:
5. črc 2009 ve 21:28  • Odpověz
no já možná postavím do pokoje aspoň to prkno :grinning: :grinning: :grinning:

tak grilovačku bych si taky dala..chjo :frowning2:
5. črc 2009 ve 21:29  • Odpověz
a kolik měl jak se narodil? nevíte?
5. črc 2009 ve 21:29  • Odpověz
jsem to tam nenašla nebo přehlídla...
5. črc 2009 ve 21:30  • Odpověz
tak já tu měla 5 praček nevyžehlenejch...humus jako :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. črc 2009 ve 21:30  • Odpověz
gabus:

26.4.2009 PŘEDČASNĚ SE NARODIL NÁŠ SYN MATÝSEK na konci 27tt v 10:32 akutním císařským řezem. 1480g,výška nezměřena
5. črc 2009 ve 21:34  • Odpověz
Mě čekají zase ty debilní košile co dotáhne Martin z práce,to je pakárna :rolling_eyes:
NIKKYY, tak to já mám asi taky. Velkej koš má ještě jednou tak vysoký komín :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
GABI to tam nepsala.
MARU, už jen půl hoďky :wink:
Tak jsem slepá...
5. črc 2009 ve 21:35  • Odpověz
Verusv tak to je za dveřmi,ještěže já rodila ve 12,to nebudu muset čekat kdesi do noci než porodím :grinning: :grinning: předchozí dny nepočítám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. črc 2009 ve 21:35  • Odpověz
aha..to měla psané v jiném albu...Maru díky :slight_smile:

veru: s košem taky tak
5. črc 2009 ve 21:36  • Odpověz
no košile díky bohu nemá...fakt díky bohu.....

no a zítra další 2 pračky pojedou až MM dotáhne věci z práce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Verusv to bylo v jiném albumu :wink:
v noci se rodí dobře :slight_smile:
No neříkej,že jsi to nepošeptala malému do ucha,možná by si pospíšil :sunglasses:

Nakopli m net,už ho mám zase rychlý,juchůůůůůůůů :grinning: :grinning:
5. črc 2009 ve 21:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.