• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
:dizzy_face: """Tak a je to tu! Poslední kontrakce, doktorka dělá stříh a Aný letí!""" :dizzy_face: M. říkal že jí tak tak doktorka chytla, že to byla fakticky střela :grinning:
5. črc 2009 ve 22:06  • Odpověz
Veru to mi říkali taky..celé 3 hodiny na konci a furt že už to bude..hahahahahahahaha
5. črc 2009 ve 22:07  • Odpověz
A je to! :wink: :slight_smile:
tak u mně to bylo..tááááááááák te´d jde vidět zadeček,teď už ho vytahují,ještě hlavička....
Jo to mi taky MM říkal,že vyletěl jako šíp a Dr. ho nemohl chytnout :sunglasses:

Tak huráááááááááááááááááááááááááá,gratuluji maminko :dizzy_face: :dizzy_face:
A jdu spát, marťásek je už tady :slight_smile:
hurááááááááááááááááááááááááá gratulujemmmmmmm
5. črc 2009 ve 22:08  • Odpověz
A Aný má rok,je už velká holka - Batolátko :dizzy_face: :dizzy_face:
Marťa se doma narodil přesně jako Aný :grinning:
Anička je na světě.....jupííííííííííííííííííííííí :slight_smile:
gratulace :slight_smile:
5. črc 2009 ve 22:09  • Odpověz
Holky, vy moje tři sudičky, díky za asistenci :dizzy_face:
5. črc 2009 ve 22:09  • Odpověz
no u mě nemohla pořád vyjít hlava a pak prej vyplulo bezvládné tělíčko :pensive: ošetřit,sundat šňúru a furt nic a tak se PA natahovala,že mu jí plácne a než to udělala,Kuba začal ječet,ale šíleně,že mě to probralo :grinning:
5. črc 2009 ve 22:10  • Odpověz
A já mám odrozeno, tak jdu spát!
Papa, dobrou noc a děkuju, že jste se mnou rodily! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
není zač..taky jdu spát..žehlení se nekonalo :slight_smile:
dobrou :slight_smile:
niikkyy: ještěže tak..si to nedokážu představit..plácnout
5. črc 2009 ve 22:11  • Odpověz
Tak odrozeno a jdu spát..byl to ale nervák jako Vám řeknu :sweat_smile:

dobrouuuuu a Aničce ještě jednou všechno nejlepší :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a do dalšího ročku jen a jen vše nej :dizzy_face: :dizzy_face: pusu od Kubíka
5. črc 2009 ve 22:11  • Odpověz
dostal by na zadek no :grinning: neměl tam lézt :sweat_smile: :grinning: :grinning:
5. črc 2009 ve 22:12  • Odpověz
Veru, moc gratuluju porod jsi měla bezvadnej :wink: :grinning:

Aničce přeji všechno NEJ NEJ K PRVNÍMU ROČKU :slight_smile: :slight_smile:
5. črc 2009 ve 23:00  • Odpověz
Gratuluji!!! maminko byl to ukázkový porod!!! :grinning:
A Anička už je batolátko!!!! ufff

jsem tady měla návštěvu, tak jsem se nemohla zůčastnit, maso jsem neudělala, nevyžehlila, prostě nic, tak někdy jindy

ach jo... je mi z too nějak smutno... asi to na mě padlo...

Maru, jsi celá mamka... a ještě ti musím říct, že Domínek je na tebe čím dál více podobný!!! oči a pusinka...
5. črc 2009 ve 23:23  • Odpověz
a jdu spát!!!! zase se blíží půlnoc!!!

dobrou noc přeji a za týden rodíme s Maruškou

papa
5. črc 2009 ve 23:24  • Odpověz
Ahojk MOC MOC GRATULUJEME K 1******

Jinak kluci trošku pokašlávaj, ale jinak už dobrý ATB zabrala a já jsem už taky OK a to jsem si pro ně ani nestihla zajít :slight_smile:
Takže ještě asi zítra budeme ležet, jinak je v té posteli pokud tam nebudu taky neudržím a pak už to pomalu rozpustím a zase budu aspoň já fungovat.
6. črc 2009 v 00:23  • Odpověz
No pěkně jsi to zvládla Verus, to závidím, že víš minutu po minutě, co se kdy dělo :wink: to já se trápila kontrakcema a nakonec byl stejně CS, ale jsem za to ráda.... :slight_smile:
6. črc 2009 v 00:33  • Odpověz
Dobré raníčko,
začal další horký den,tady je zatím krásně,svítí sluníčko a je teploučko,nemám iluze - asi se to zkazí podle předpovědi.
Leni jj říkají,že jsem podobná na mamku a asi to tak bude no :sweat_smile: domi je zae na mě,ale oči Leni ne,ty jsou Martinové jinak je komplet na mě :wink: A půjde za týden ostříhat,má to strašně dlouhé :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Dneska asi moc nebudu a další 3 dny vůbec,jedeme pryč tak dneska balím a hlavně nakupuji pro malého jídlo atd. a pak oslava tak to taky nebudu,no normálně se na déle dostanu až v pondělí dříve ne,ale znáte mě,špehovat a nakukovat budu :slight_smile: Akorát teda úterý - čtvrtek nebudu vůbec. Tak jen pro info,kdyby mě někdo sháněl :wink:
6. črc 2009 v 07:12  • Odpověz
Dobré ráno.

MARUŠKO, hezky si to užijte! Já valím ve středu na chatu. LIS!!! konečně bysme mohly dát to Konopiště!!!!
6. črc 2009 v 07:37  • Odpověz
Ahojky..
maru neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
jinak pěknou dovču :dizzy_face:
6. črc 2009 v 07:52  • Odpověz
Veru jsem na mobu :wink:
6. črc 2009 v 07:52  • Odpověz
mobu??mobilu že??? no jako hlavně chci info,že jste dojeli v pořádku.....jasný?????
hele a v pátek doma budeš?balíček...
6. črc 2009 v 07:54  • Odpověz
oki pisnu ti smsku až dojedeme :wink: Mob jak mobil :dizzy_face:
Ty balíčku můj :wink: V pátek budu,ale ještě nevím jestli se vrátíme ve čtvrtek odpoledne nebo pátek dopoledne,když tak skáknu na poštu,to je pohoda :wink:
6. črc 2009 v 07:57  • Odpověz
Ahojky, toje zase krásně, co? Škoda jen, že se to vždycky odpoledne zatáhne a nemůžeme se vykoupat.

Toto mi přišlo z Rodina, myslím, že se tady nedávno řešilo, kdy začínají děti chodit:
Pravděpodobně vaše dítě ještě samostatně nechodí. Průměrné dítě začne chodit okolo 13. měsíce. Chůze se brzy stane nejoblíbenějším způsobem pohybu a postupně se zlepší tak, že s sebou bude přenášet i různé věci. Může se stát, že trochu ztratí zájem o jídlo. Již neroste tak rychle a hlavně má nyní jiné zájmy, např. učit se chodit.
6. črc 2009 v 08:41  • Odpověz
jj Juli to mi taky přišlo a potěšilo mě to,že teda nemám zaostalé dítě :dizzy_face: :dizzy_face:
pak mi přišlo teď někdy,že dítě žárlí,když se bavíme s někým jiným a nevěnujeme mu pozornost a tak hlasitě piští a upozorňuje na sebe a toto fakt sedí :wink:
6. črc 2009 v 09:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.