• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
Ahoj holky, nakonec jsme skončily s malou v nemocnici, ale hned v tu sobotu v noci se to pak zlomilo a ATB začly zabírat, tak nás už dnes zase pustili a doléčujeme se doma. Malá už začala zase docela baštit, teploty nemá, tak myslím, že už je to jen otázkou času... :dizzy_face:

Jak jsme neměla přístup na net, tak ještě dodatečně Aničce všechno nej k ročku a ostatním k měsíčninám:slight_smile: :dizzy_face:

Jinak co jsme chytla poslední příspěvky - co posílájí z Rodiny ignoruju, pže kdybych to brala, co má už Jolanka umět, tak bych skončila v blázinci, pže oproti všem tabulkám je dost pozdau, ale ona má prostě své tempo a do toho jí nikdo nemá co kecat :wink: :zipper_mouth: :grinning:
6. črc 2009 v 16:58  • Odpověz
ahojky,

jen hlásím, že jsme prožili hezký a docela hektický den!!!

od rána jsme byli u našich, koupání atd... pak za chvíli dorazila tchýně, ráno volala, tak jsem ji řekla, at se staví.. a pak dorazila kámoška z PV s malou Magdou
no docela mazec, stále se něco dělo, bylo horko k padnutí, pokazilo se to až večer a teď tady prostě leje...

a já jsem ko, šupnu do sprchy a jdu spát...

a naši byli na houbách, tak jsme měli smažené masáky, byla to ňamka

Maruško, užijte si krásnou dovolenou a pak i oslavu!!!! těším se na foto

dnes jsme píchly kolo u kočárku, no, v podstatě se mi prodřela přední kola, jak se natáčí, takže musíme pořídit nová...tak si zítra frčím pro golfáče, ať mám na střídačku, když se stane něco takového, teď jsem bez kočárku

valím spát, dobrou noc :slight_smile:
6. črc 2009 v 19:34  • Odpověz
CIPI, tak hlavně že už jste doma a je líp! A děkujeme za přání.

LENI, to je fajn, že jste si dnešek užili, kola od kočárku už jsou ale poněkud méně fajn :confounded:

Tady je pár foteček z dnešní velký oslavy http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2987959&vReferer=
6. črc 2009 v 19:39  • Odpověz
Ahojík

Veru akérát jsem zkoukla fotečky a superka :dizzy_face: :dizzy_face: Anička je fakt beruška :dizzy_face:
6. črc 2009 v 19:41  • Odpověz
NIKKYY díky! Je to pusina a začíná se teď snažit opakovat po nás slovíčka a kolikrát je to fakt pěkná zmatlanina :grinning:
6. črc 2009 v 19:48  • Odpověz
Hezký večer, fotečky jsou Verus roztomilé...Áňa je rarášek! :grinning: A dortík jsi udělala super, jak jeden, tak druhý, taky jsem si říkala, že piškotový bude nejlepší, aspoň si bude moc Kája dát taky a je to hlavně rychlý a dobrý! :slight_smile:
Cipin, to jsem ráda, že je Jolance už lépe a jste z nemocnice doma, tak snad už máte vybráno a teď už bude vše v pohodě! :slight_smile: A souhlasím s tebou, že kdybych měla brát v potaz všechny "chytré" maily a knihy, tak jsem už dávno v Bohnicích, protože Kája stejně jako Jolanka na nic nespěchala a pak najednou ze dne na den udělala velký pokrok, takže odhaduji, že Jolču to brzy taky čeká! :slight_smile:
No, jdu si uvařit kafčo a připravit věci na zítřejší plavání...Káje jsem pořídila plavečky a sobě koupací čepici, tak to budeme kočky! :sunglasses:
6. črc 2009 ve 20:37  • Odpověz
Ahojky

Sil: taky zítra začínáme plavat..hele co vše balíš??
6. črc 2009 ve 20:38  • Odpověz
No, pro sebe: plavky, ručník, žabky (nerada chodím ve sprchách bosa), koupací čepici, brýle nějak nemusím a pro Káju: plavečky, ručník, přebalovací potřeby, něco na mazání a sprchový gel...snad jsem na nic nezapomněla! :slight_smile:
6. črc 2009 ve 21:00  • Odpověz
kujuuu :dizzy_face:
6. črc 2009 ve 21:04  • Odpověz
Veru, hezké fotečky, Anička je strašně kouzelná princezna - celá maminka :wink: :slight_smile: Hlavně, že se obě oslavičky vydařili a Ani byla spokojená :dizzy_face:
6. črc 2009 ve 21:38  • Odpověz
ahojky tak nestacim zirat co jste toho tady napsaly...clovek tu neni dva dny a je to neco pres deset stran..uff to tedy nevim, jak doctu...jen doufam, ze si Anicka uzila krasny svuj rocek a rodice taky..a taky ostatni oslavenečci.. :dizzy_face:

jen co jsem tu nejak postrehla SIl ty se nebojis nechat Kaju jist jen tak jablko? ono ja se bojim, ze by ukousla velky kus a nevdechla ho (navic kdyz nema tedy zoubky, tak bych se tuplem bala)..nase dr. takhle jednou zachranila male dite v cekarne, protoze prave jedlo samo takto jablko a od te doby vsechny varuje, ze jako to neni ok :pensive: ale tak jak treba jen plasi co ja vim, ale ja jsem v tomhle srabik :confused:

pepi: mak bych asi nedala (na rohliku sem tam zrnko asi je jedno, ale makovec je samej mak)...ale mam na tebe takovou otazecku, jak jsi pres to tajemno myslis, ze deti vidi duchy? nebo jako je to realne? Ja si myslim, ze jsou dost na to senzitivni :astonished:
6. črc 2009 ve 21:59  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Lis no makovec jsem nakonec zatím ani nedělala, ale taky mu ho asi nedám :slight_smile: to mu radši udělám něco vyloženě pro něj....

Děti duchy vidí - ono totiž duch není nic nepřirozeného, a děti ještě nemají zdupanou intuici a tohle "mimosmyslové" vnímání...
7. črc 2009 v 07:04  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:

Lis, určitě nejsi srabík. Tadýskovi už takto jablíčko zaskočilo :pensive: , ukousl si větší kousek a nezvládl ho rozkousat a bylo zle. Naštěstí stačilo trošičku bouchnut do zad, ale krve by se mě nedořezal a už si dávám pořádný pozor.
7. črc 2009 v 07:53  • Odpověz
Ahojky maminy! Konečně máme hotovou střechu, bylo to o nervy s těma střechařama, ale už to je, tak je klid.
Vidím, že Verus si už "prožila" podruhé porod Anýska, až mě to dojalo :sweat_smile:.
Cipi, snad už bude Jolance jen dobře, vůbec si nedovedu představit, že bychom museli s Toníkem do nemocnice.A s tím, že Jolanka není podle tabulek si nelam hlavu, však to dožene :slight_smile:.
Jinak Tondovi se nechce chodit, všude se dostane po kolenách rychlostí blesku, tak co by chodil. Zato umí vylézt po schodech(máme dlouhý a strmý) a dokonce je i sleze pozadu.
7. črc 2009 v 09:42  • Odpověz
ahojky!!!

tak jsem teď uložila Vašíka, už byl pěkně protivný, ale to je tím, že se ráno nedospal protože nás v půl 9 vzbudila švagrová telefonem.
vařím a mám ho stále kňourajícího přilepeného na nohách, motá se mi kolem trouby, kde peču, takže fakt super...
tak jsem ho teď šupla do postýlky a ani neprotestoval, takže je asi fakt ko

odpo budu u našich, mamka má dovču, tak pokud počasí vydrží, tak se budeme koupat, zatím je krásně
ještě řeším, jak pojedu do Brna pro ten kočárek, sama to asi nedám, protože se fakt po okraji Brna moc nevyznám... a Venca dnes musí jet s máti na Slovensko za dědou... :unamused:
stále je někde v řiti... stále nějaká práce, takže se moc nevídáme :unamused: a je to takové nějaké

Peti, tak to je Toník šikula, že leze po schodech...
prosím tě, jak jste ho naučili slízat z postele?

a už se tam ozývá, jdu na něj mrknout a pak mám ještě fůru práce
tak zatím papa
7. črc 2009 v 10:36  • Odpověz
Ahoj holky, přeju hezký den:slight_smile: My jsme ještě dneska zavřený doma, tak to bude asi dlouhý :stuck_out_tongue_closed_eyes: Navíc jsme docela dlouho spaly, tak to asi hned tak nehrozí :wink:
7. črc 2009 v 10:41  • Odpověz
holky vsechny zdravim :slight_smile: to je zase vedro ja od rana makam jak barevna, Kata ted spi, ale cekam, ze na me jukne kazdou chvili..uff a odpo mame zubare brrr :confounded:
7. črc 2009 v 11:19  • Odpověz
jo a Veru porod on-line rok pote nemel chybu :wink: fakt jako uplne zajimavy, jak si to clovek pamatuje proste do detailu...myslim,ze to je fakt jedno z mala na co se zapomenout neda...

jo a gabi ja jsem asi telatko, ale kdo je teda prvni srpnatko...a proc Maru psala neco o tom, ze se Maty narodil v dubnu? ja to vubec nechapu ale proste vubec :frowning2: me asi neco uniklo ci fakt netusim..holky nezlobte se ale ja fakt celou dobu zila s tim, ze Ani byla prvni :pensive: :rolling_eyes:
7. črc 2009 v 11:21  • Odpověz
nam taky Kata sleza z postele :grinning: Leni proste jsem ji to ucila, vzdy kdyz se priblizila, tak jsem ji nasmerovala a ukazala, jak ma dat nozicky postupne dolu a ted ona doleze ke kraji, stoci se na bok a pekne nozku po nozce sleze...obcas taky prepadne jak hrouda, ale proste vetsinou sleze..jeste ji ale jistim nekdy je rozjeta a neohrabana z toho :sweat_smile: jenze ona je na takovy veci chapava..reknu podlez zidli ukazu kudy ma lezt a ona leze :grinning: jinak mi ale na vse hazi bobek jako paci paci atd..no mamo co to jeee?? :sunglasses:
7. črc 2009 v 11:24  • Odpověz
Lis - myslím že Juli měla ještě dvojčátka dřív než je Anýsek od Verus...
7. črc 2009 v 11:46  • Odpověz
Leni, no já ho to naučila podobně jako Lis Kaťuli. Posunula jsem ho ke kraji, řekla jsem, že se musí otočit, to jsem zdůraznila a přitom jsem ho otáčela prdelkou ke kraji a nožku po nožce dolů a přitom jsem říkala, jedna, druhá a když byl dole, tak jsem chválila, že je šikulka a teď už slízá fakt krásně, nebojím se ho nechat nahoře, někdy z dálky z kuchyně jen řeknu otočit, když vidím, že chce dolů a on na mě mrkne, že jako ví a že mu to nemusím říkat, ne :grinning: a valí dolů.
7. črc 2009 v 11:49  • Odpověz
Lis, já myslím že první byla Julinka od Venuse a pak kluci od Ajika, no a teď Anička od Verus.
7. črc 2009 v 11:50  • Odpověz
holky asi mate pravdu ja jsem pak patrala, ze Venuse vlastne psala, ze nemohla dat vedet a Ajik vlastne..no jo jsem popletena..

peti: taky kdyz se ji to povedlo, tak jsem tleskala jak diva a ted na me udela kukuc a rekne ocima hele mamo a uz padi z postele je to prča vid?? :slight_smile: :sweat_smile:

ale co to teda Maru sem davala o tom Matym :confused:
7. črc 2009 ve 12:19  • Odpověz
Lis, to nevím, nějak jsem to nepostřehla, dočítám jaksi ledabyle :sunglasses: :grinning: .
7. črc 2009 ve 12:21  • Odpověz
je to tak píše Petipačka, první byla Julinka, pak dvojčáka, pak Anička, po ní Domínek a pak my
7. črc 2009 ve 12:50  • Odpověz
juli - aha, já myslela že tvoje děti jsou ta dvojčátka co vykoukla koncem června... Tak to byla ajjiik?
7. črc 2009 ve 12:52  • Odpověz
jj, Ajik .. my jsem 2 dny po Domínkovi
7. črc 2009 ve 12:53  • Odpověz
aha tak to jsem byla uplne mimo misu :sweat_smile:
7. črc 2009 ve 13:05  • Odpověz
Hezký den holky, tak jsme zpět z plavča a Kája to zvládla v pohodě, tak jsem ráda! :slight_smile: Jen naše dnešní noc byla ukázková, protože Kája se vzbudila snad 6x za noc, ale vždy stačilo jí vzít, pohoupat, šoupnout zpátky do postýlky a zase se spalo, ale já si připadám jak zmlácená...nevím, zda jí nezlobí zoubky! :frowning2:
Lis, k tomu jablíčku, nechávám jí jíst samotnou, ale sedím přitom u ní a dávám na ní pozor a co se týče velkých kousků, tak ty naše madam nepapká, takže když si ukousne větší, tak ho chvíli pocucá a pak vyplivne... :sweat_smile: Jinak ostatní ovoce jí mixuji třeba do jogurtu, tak zrovna včera měla kiwi a v pohodě, tak postupně vyzkoušíme zase další ovoce! :slight_smile:
Leni, jak jsi psala, že máš Vašíka pořád u nohy, tak u nás to není jiné a ke všemu jak začala Kája stoupat, tak pořád u všeho stojí... :sweat_smile:
7. črc 2009 ve 13:40  • Odpověz
ahojky,
náročný to den zase... :slight_smile:

lis: jj, Julinka od venuse první a pak kluci od Ajjiika a pak Anička....
o Matym a dubnu nic nevím....kde jsi to četla?

add. jablko: Vojta ,když byl malý,tak mu taky kousek zaskočil a už nikdy více!!! musela jsem ho převrátit a chytit za nohy a tlouct do zad,až mu ten kousek vypadl..a klepala jsem se z toho ještě dost dlouho,proto mám taky strach to dát Matymu..se už bojím...naše Dr. říkala,že zachraňovala dítě,co vdechlo zase kukuřičnou křupku....
7. črc 2009 v 16:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.