• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
No já ho na rukách neuspávám,mám co dělat ho udržet,šíleně mě bolí záda a krční páteř tak prostě usíná v postýlce,ale jako poslední dobou to je katastrofa!!!! To je prostě přesný on zabírá a jak ty oči začnou padat v ten moment honem sedne,jak je slabý a ospalý tak přepadne dopředu a už se vzbudí a začne se tam válet a dělat čertoviny.Toto mě fakt točí,protože do chvilky zase kňučí,že chce spát a to i hodinu v kuse a někdy se prostě ani nepodaří usnout :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. kvě 2009 v 07:42  • Odpověz
já to taky nedělám pravidelně večer co večer, jen když vidím že je přetaženej nebo takhle řádí, tak se ho takhle snažím zklidnit
14. kvě 2009 v 07:45  • Odpověz
To já právě jak vidím,že je přetaženej tak začnu zpívat ( což je děs) nebo třepat tou postýlkou a to většinou usne.
14. kvě 2009 v 07:50  • Odpověz
my zpíváme každej večer, Ho ho Watanay, jen dvě sloky sice ale každý večer, od prvního dne co je doma
14. kvě 2009 v 07:51  • Odpověz
Já mu chtěla už číst pohádky,ale on pokaždé než usne tak večer řádí a pohádky má na háku,takže ještě vydržím.
14. kvě 2009 v 07:53  • Odpověz
POhádky čítává táta, když na to přijde :slight_smile:
14. kvě 2009 v 07:55  • Odpověz
A malý způsobně leží a poslouchá?
14. kvě 2009 v 07:56  • Odpověz
ne, většinou se natahuje tak, aby viděl na obrázky :slight_smile:
14. kvě 2009 v 07:59  • Odpověz
ahoj holky...pepi ja uz mam predzvesti na MS asi 8 mesicu a nic :grinning:

Maru to jsou tedy ranni probuzeni ze? Kata spala do 6:30 a ted uz tu truni v nove zidlicce - specialne pro Kaci tak mame Fabulu :slight_smile: snad nafotim...

Jinak vcera jsme byli u mudry..Katulin ma 7,1 kg (jeste po jidle :sweat_smile: ) a 67 cm...a podrzte se dr.nam zakazala, abysme ji nechavali stoupat fakt jako silenyy :astonished: stoupa si asi mesic a ona pry, ze je brzy a je to zatim zatez na kycle...no jenze ona stoji proste porad :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ze pry motivovat k lezeni a tak ... no ona leze jak fredka a to uz ji samo jako nebavi..no a celej den byt s ni na zemi a neudelat uz jako vubec ale vubec nic odmitam...jsem si myslela, ze je to jejich prirozeny vyvoj a kdyz si sama stoupa, tak asi vi proc no ne?? A ja ji ted to budu zakazovat a ona nebude vedet proc (vzteka se samozrejme) a za mesic ji budu nutit zase stoupat ne? No tak jsem z toho jelen..vcera vecer uz jsem byla na nervy...to je porad nelez sem a nelez tamhle a nestoupej..no a manza tento tyden chodi nejak pozdeji, takze vzdy po koupu i krmeni a ja padam na hubu..pak rychle varim veceri, coz se driv neda s ni (nebo jsem fakt radeji venku to je smysluplnejsi) a po 21 hodine se divim kolik je hodin... :confused: :rolling_eyes: ty joo a takhle je to furt...a do toho ten domov duchodcu a depka je na svete..vcera manzel prisel vyjimecne pri koupani a v dobrem umyslu mi pomoci Katu totalne rozdovadel, takze nechtela pak spat..no ja na mrtvici..a pak si chci dat asi po roce v klidu vanu a ona se mi napusti vana prna rezave vody..tam nahore me asi nekdo nema fakt rad :frowning2: :frowning2:
14. kvě 2009 v 08:00  • Odpověz
Lis, naše mudr i rehabilitační říká, že se děcko nemá do ničeho nutit, ale cokoliv udělá SAMO OD SEBE, je v pořádku, protože ví, že na tohle už stačí

Jak je vaše mudr stará či mladá?
14. kvě 2009 v 08:03  • Odpověz
Lis já tě mám ráda :wink:
Ale tu tvoji Dr. nechápu,já si myslím,že pokud sama od sebe Káťa začala stoupat což ano tak ji nenechej,sama dospěla do fáze,kdy je připravená na stoupání a na Dr. se vykašli,lézt leze a že stoupá? Není se co divit,když leze už dlouho,ona to má tak jak to má být akorát moc brzy jak ostatní a klouby se připravovali podle mě tím,že lezla,já bych ji určitě nechala stoupat je na to připravená :wink:
Ty vado jak jsem četla vaše míry tak tiše závidím,chtěla bych si ji pochovat,takové miminko :sweat_smile: Mimo to jsem taky na všechno sama,manža si ještě krásně vychrupuje a já tu lítám od rána,už teď jsem unavená :pensive:
14. kvě 2009 v 08:04  • Odpověz
pepi tak mi jsme nedošli do fáze,že by hajal a poslouchal,obrázky ho taky nebaví,takže pohádky přijdou teprve časem :slight_smile:
14. kvě 2009 v 08:05  • Odpověz
Maru Pepča bude určitě knížkovej, na stolečku vespod (který těsně sousedí s ohrádkou) měl jedno leporelko, a ten se chudinka tak snažil si ho vzít, nešlo mu to tak se rozbulel, až jsem mu ho podala, tak byl spokojenej.... Mimochodem to bylo "Koblížek Nafoukánek" :slight_smile:
14. kvě 2009 v 08:07  • Odpověz
Tam mělo být tak ji nechej a ne "nenechej" :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jo a naše míry z 8 měsíční prohlídky jsou 76cm a 8710g :slight_smile:
No to je hezké pepi,tak knížečky závidím,ale věřím,že taky na ně u nás dojde,já jsem taky knížková,tchán úplně brutálně a byla bych ráda,kdyby malý měl toto buď po něm (je hodně sečtělý) nebo po mě (jsem málo sečtělá,ale ráda čtu cokoli :sweat_smile: )
14. kvě 2009 v 08:09  • Odpověz
To bude Pepča taky dlouhán teda,ale vy jste oba dlouhání tak se není co divit,u Domiho mě překvapuje výška,dispozice má na Kátinou výšku :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
14. kvě 2009 v 08:10  • Odpověz
Maru, Honza má 198cm a já 180 :slight_smile: takže malej doopravdy má být po kom :slight_smile: Malej si stáhnul ze stolku vyžehlený bryndáky a žužlá je :slight_smile:
14. kvě 2009 v 08:12  • Odpověz
mudra je mlada prave a fakt dobra takze me to prekvapilo ze jako mi tohle tvrdi...jezdi k ni i Partysova z Phy :sweat_smile: joo pry je pohybove nadprumerna, ale jako tak at je to ja uz vim...holky ale vcera si stoupla ke kosi s hrackama a on se na ni prevrhl a letela na zada a takova zucha do hlavy...ja uz byla na nervy a porad ji sledovala...a ja krava jedla susenku a stala kousek od ni a nestihla jsem dobehnout :frowning2: :frowning2: uz jsem nemela vubec silu nanic :pensive:

ke vsemu jsem pekne nachcipana a Kata pšíká, takze druhy Prevenar odsunut...no je tam lhuta 2 mes. od prvni davky, ale kdyz se neco vyvrbi musi se preockovat znovu, takze 1800 v pr...i.. :confounded:
14. kvě 2009 v 08:14  • Odpověz
Ti je vyžehlí po svém :wink:
Hm tak to jste fakt dlouháni dlouhatánský tak já mám od tebe o 26 cm méně :sunglasses: Dobrý ne? :grinning:
14. kvě 2009 v 08:15  • Odpověz
ted zrovna stoji u compu :grinning: a nemela by :sweat_smile:
14. kvě 2009 v 08:15  • Odpověz
štěká čokl a vzbudil mi dítě,budu vraždit :angry: :angry: :angry:
14. kvě 2009 v 08:16  • Odpověz
Maru, co je malý to je hezký :slight_smile:
14. kvě 2009 v 08:17  • Odpověz
jinak manza samo taky spi a ja uz dve hodky vzhuru (no ale co to je od Maru vid...) joo a diky ze me mas rada, alespon nekdo to potesi po ranu a pri depkach..manza mi predevcirem rekl, ze se ze me stava domaci semetrika, takze to me jeste dorazilo..nejhorsi je, ze ma asi pravdu jsem na nej hnusna...jenze on o vik. zase jede pryc, porad je volny s nekym se schazi ne teda porad on mi jako pomaha a tak to zase joo ale clovek v izolaci doma uz vidi vse jako ze ten druhy to ma lepsi..no on zase musi makat a fakt hodne psychicky na bednu... :unamused: takze si clovek nevybere noo...jenze prijde na chvili jen tutu nunu a ma odbito... :confounded: ale vcera jsem dostala od Kati odmenu poprve rekla MAMA a od te doby jsem v kurzu :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
14. kvě 2009 v 08:18  • Odpověz
ahojky,
já mám taky těžké dítě, jenom jí a pohybu nic moc :grinning: :grinning: :grinning:

lis: káťa je drobouček :slight_smile: , s tím stáním bych ji necala,lézt už umí,tak jde o krok dále :slight_smile: a co koupit helmičku na hlavu? někde jsem tu viděla fotky,že maminy to dětem dávají na hlavičku....
14. kvě 2009 v 08:18  • Odpověz
Lis to určitě stihnete,ale už jste to měli teď posunuté kvůli té nemocnici,že? No i tak to stihnete nebooooj :slight_smile:
Pepi je to na prd být malá,nikam nedošáhnu,vypadám na 15 a vůbec mi každý tyká :confounded:
14. kvě 2009 v 08:19  • Odpověz
necala= nechala :slight_smile:
14. kvě 2009 v 08:19  • Odpověz
čoklové posr..y :angry:
14. kvě 2009 v 08:20  • Odpověz
jo a musim podekovat i Veruvs alias Veru za utechu..dnes uz je lepe a hele to Konopiste bysme mohly dat...jen jsem tam jeste se priznam nebyla tak nevim jak s tou Bonou :frowning2: my tam byly a ono se tam neco konalo, takze se tam nedalo ani dostat...no a tou nemoci se vse oddalilo.. :unamused: ktery den by se hodil?? :fearful:
14. kvě 2009 v 08:22  • Odpověz
No Lis ti chlapi se stejně mají,co? Můj chlap rukami rozhodně nemaká,že by se musel vyspat a nabrat sílu,prostě jsem si ho rozmazlila :stuck_out_tongue_closed_eyes: Chodí si na bowlingy,včera badminton a různé akce a já sedím doma a tiše vstávám denně se svým dítětem mezi 5-6h ráno. Pomáhá to ano,ale malého si na vycházku sám nevzal snad od vánoc a když jde s námi tak reptá,kdy už půjdeme domů,že mu to je vzácné a kecy :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže raději chodím sama a ať se sedí doma,jo vzácné mu to být může,ale pro mě to je taky vzácné být doma sama a dát si nohy na stůl,popravdě nevím co to je,ještě se to nestalo.
14. kvě 2009 v 08:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.