• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
Ahojky

Tak jsme taky byli na plavču a super,Kubča byl v pohodě...ale jako mazec s tím převlíkáním atd...jsem byla jaksi mimo mísu :sweat_smile:
7. črc 2009 v 16:24  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Dotaz především na "vícemaminky" :slight_smile: Do kdy byste používaly baby prací prášek? mám pocit že ty baby jsou tak šetrný, že to nic nevypere.... :confounded:
7. črc 2009 v 17:24  • Odpověz
Pepi, nevím co je vícemaminka, ale já jsem používala Lovelu, pak nějak došla a teď už peru v Palmexu i Tondovi a jsem spokojená a malýmu to neva.
7. črc 2009 v 17:41  • Odpověz
Peti - heh myslela jsem maminu co má víc dětí - že by třeba řekla "ne neblbni, do roka jeď lovelu " nebo tak něco :slight_smile: Ale díky za tip :slight_smile:
7. črc 2009 v 17:42  • Odpověz
pepi. já cca v 6 měsících začla prát v normálním prášku,čekala jsem ,jestli se Maty osype a nic,takže peru nejvíc v Lanze a jinak Palmex,Rex,atd...Lovela nic nevyprala...
7. črc 2009 v 17:44  • Odpověz
Gabus tak dík, vyperu "testovací prajdu" v našem prášku a uvidíme :slight_smile:ú My si kupujem z Efektu, je to zásilková drogerka někde z Moravy, jsou levný a pere to dobře...
7. črc 2009 v 17:46  • Odpověz
pepi: zkus to a uvidíš :slight_smile:
7. črc 2009 v 17:47  • Odpověz
Já mám ještě půlku Lovely a pak už zkusím vyprat v normoš prášku.

My jsme dnes byli plavat, byla tam nová teta i spoluplaváčci a nevím, jestli to bylo tím, ale Nelinka to celé prořvala :cry: . Vůbec jsem ji nepoznávala, dřív byla i s bráchou příkladem a dneska ... snad to bude příště lepší :sweat_smile:
7. črc 2009 v 17:48  • Odpověz
Gabus ale jedno Lovela pere dobře... barvy :grinning: všechno je takový vybledlý :- :confounded:
7. črc 2009 v 17:48  • Odpověz
Pepi, tak to nejsem :grinning: :sunglasses: .
7. črc 2009 v 17:49  • Odpověz
pepi. tak právě to chce už přejít na jiný prášek pro záchranu barev :grinning:
juli: tak to Nelinku pěkně rozhodilo... :frowning2: a nebo neměla svůj den...

niikkyy: dneska byla premiéra?

jdu koupat uřvance :grinning:
7. črc 2009 v 17:52  • Odpověz
Peti no právě :slight_smile: Já právě spolíhala na gabusi nebo prostě někoho kdo má už starší děcko, a ví líp :slight_smile: Ale evidentně, až dojedem Lovelu, který tam je tak na 3 praní ještě, tak už nic nekupuju a pokud se mi po tom neosype, tak je jasno
7. črc 2009 v 18:03  • Odpověz
gab: jj premiera

tak já vyprala poprvé v Lovele a jinak peru v nasem...občas,když tam má hlavně věci Jakub,dám lovelu
7. črc 2009 v 19:21  • Odpověz
nazdárek, tak malého jsem uložila a musím se vrhnout na žehlení, mám tady takovou hromadu, že už je mi z toho zle... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dnes jsme byli celý den u našich, koupali se a tak.. a nějak jsme to přežili bez kočárku, mamka ho uspávala v 20 let starém kočárku z Ruska, no mazce.. se tam tak tak vlezl, ale dobrý, pak hodím foto, jsem se musela smát, je to jak kočárek pro panenky

Venca mi dnes doveze ty golfáče, tak jsem ráda, nakonec se tam stavil cestou zpět ze Slovenska

Niky, tak to je super, že se plavání líbilo, si to budete spolu užívat.. jsem také vždy byla zmatená s tím převlékáním a sprchováním, jsem kolikrát nevěděla co mám dělat dříve...

peru v Batoleti a jsem spokojena, ale sem tam vyperu i v normálním prášku a asi už to také nebudu hrotit
7. črc 2009 v 19:49  • Odpověz
ahoj holky,

verusv : moc se omlouvám za pozdní gratulaci, ale teď jsem nestíhala a nebyla moc na netu. Tak moc moc gratuleji Aničce ke krásnýmu prvnímu roku :slight_smile: Přeji moc moc zdravíčka, štěstíčka a hodně sluníčka v jejim krásným úsměvu a ať Vám dělá jen samou radost :slight_smile:

A vím že tady byli i měsíčňani, tak přeji taky vše nej nej :slight_smile:

Nám pořád dělají okna už mě to neba pořád vysávám a stírám. Ještě dva dny a bude hotovo.

Jinak já prala v lovele a nic moc. A už dlouho peru v persilu ten je jak pro děti, tak i pro nás a jsem spokojená.
A dělala jsem to jak tu psala Nikky když bylo víc pro kluci tak jsem dala dětský..
7. črc 2009 ve 20:08  • Odpověz
jsem tu opet v nelukrativnim case.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

gabi ja nevim Marus psala neco jako od gabuse a bylo tam ze se narodil Maty v dubnu atd.atd..nevim na jake je to strance, ale asi se to netykalo nasi diskuse co ja vim... :pensive: :pensive: jsem popletena...a jak to ctu ve spechu... :astonished:

Ja teda peru v Senzitivu Persil..a jsem spokojena..ted mi dochazi baleni, ale koupim jeste jedno..ja v tom peru i nase veci, proste kdyz je to nejak dohromady...jinak mam Rexe a v tom peru jen to horsi tmave a tak..ale klido bych uz riskla i normos nedetsky prasek...mozna uz i obcas sem tam neco vyperu a ok... :sunglasses:

Sil: prave ze to jablko to je Kaja dobra, ze to vyplivne Kata chce totiz vse mermomoci polykat a to i treba uplne obrovsky kus rohliku, prezvykuje, ale pak polyka a davi se tim..fujj uz jsem to parkrat zazila a fakt radeji ji to davam do pusy sama, protoze si to tam cpe uplne nezrizene... :frowning2:
7. črc 2009 ve 21:12  • Odpověz
Kata zase vecer rvala po koupani je to den co den stejny uff jsem rada pak,ze usne...ale to jsou fakt hysteraky..pak vypije kasi a zase blbne...a tlemi se na vsechny strany, no to je fakt naladovost... :rolling_eyes:

o zehleni ani nemluvim...zitra jedeme s kamoskou do Phy i s holkama, takze toho moc neudelam... :confounded:
7. črc 2009 ve 21:14  • Odpověz
tož jdu spat rano vstavame a jupii vylet..tak pa a dobrou noc vsem...
7. črc 2009 ve 21:30  • Odpověz
Ahoj holky, ještě nakukuju:slight_smile: DNeska jsme byla v autoškole, pak jsem si skočila na nákup - sama!!! aniž bych musela hlídat kočárek, prostě úžo:slight_smile: - hlídal manža a Jolanka to skoro celé prořvala, tak byl pak jak převálcovanej a dokonce mi vysekl poklonu :wink: :grinning:

Zítra jdeme k obvodní na kontrolu, tak doufám, že bude všechno, tak jak má být, ale Jolča vypadá až moc zdravě, tak doufám, že nebude překvápko. Jen to pro nás znamená, že budeme muset zase začít cvičit :frowning2: :cry: :confounded:
7. črc 2009 ve 22:00  • Odpověz
tady začíná nějaká bouřka jak hlásili a to jsme odpoledne říkala, že jim ta předpověď asi nevyjde, protože dnes bylo superově, teplouičko, sluníčko, sem tam mrak.. sjme se s Vénou koupali, on by mohl být ve vodě stále
a myslíte, že jsem ho vyfotila, hlavně že stále tahám foťák a pak zapomenu fotit, no jsem jelito, tak příště no

a kousky mu také dávám sama, také se mi stalo, že se začal dusit, já nervy a to je děs, jednou se dokonce brutálně pozvracel, jak mu to uvízlo v krku.. takže už jsem hodně opatrná

a golfáče už máme doma a jsou zatím na první dojem dobrý, tak uvidíme v terénu... a jsou lehounký
hodím foto

Lis, tak si zítra užijte pěkný výlet!!!
7. črc 2009 ve 22:00  • Odpověz
Leni, v Uničově už to nějakou chvilku bouří, byla jsem na zahrádce pro úrodu a metelila jsem, abych nezmokla, stihla jsem to jen tak tak - málem jsem měla v kalhotách, když jsem viděla ty mraky... :grinning:
7. črc 2009 ve 22:05  • Odpověz
Cip a co fotečky? ať víme, jak Jolča vypadá!!!!
7. črc 2009 ve 22:05  • Odpověz
no tady děsně fouká a hřmí, tak nevím, jestli to dorazí k nám, ale každopádně kolem dokola se něco děje
7. črc 2009 ve 22:06  • Odpověz
JJ, fotečky, jsem hrozná, ale včera jsem vyžehlila, dneska uklízela, takže to čeká v pořadníku a snad se k tomu brzo dostanu :sweat_smile: :pensive:
7. črc 2009 ve 22:08  • Odpověz
tak už tady leje... a je to tu!!!!

za chvíli jdu spát, dala jsem si skleničku a už cítím jak na mě jde únava
7. črc 2009 ve 22:22  • Odpověz
Taky jsem si dala jednu zdravotní, manža už chrní, přece jen brzo vstává a já si užívám volna...

Ještě jsem vám chtela napsat zážitky z nemocnice... Neprijde mi že bych to s jidlem pro Jolanku nejak hrotila, ale neceho se snazím vyvarovat, zvlást kdyz to vsude doporucují. ALe zrovna v nemocnici a docela jsem s tím narazila - jedna sestra s tím mela dost problém, kdyz jsem pro malou chtela neslazený caj, proste neexistuje, oni pro deti vaří slazený a jiný nebude. Jeste ze jsem s sebou vzala pro jistotu lahev kojenecké vody. Ovocná presnídávka jedině ta doslazovaná - stejne ji vůbec nechtela, tak jsem ji snedla já a to me utvrdilo v tom ji nekupovat, pze to chutná jak oslazený lepidlo. PAk na svačinu, i když mela nemléčnou dietu, pže měla prujem a strevní virozu, dostala smetanovotvarohovej krém. To, že Jolanka jsete mléčný výrobky vubec nezkousela nebyl vůbec problém. Pak měla problém, že ji blbě krmím a spostu dalšího, takže jsem byla ráda, že jsme doma a nikdo mi do toho nekecá. Ale je to mazec, když právě v nemocnici by to melo být ukázkový a je to tam tak akorát naopak...
7. črc 2009 ve 22:43  • Odpověz
Cip, jojo, také se občas setkávám s tím, hlavně v rodině.. ať mu dám to nebo ono.. ale já prostě ještě nechci a vypadám jako debil...

jsem nejmladší, takže mám jako poslední dítě a všichni jsou strašně chytří, protože přece jejich dětem dávalki vše... ne žy by mi to nějak hanili, ale je to prostě tak....
včera malému dala thcýně nektarinku, nemám nic proti tomu, ať ji zkusí, a večer měl an zádech pupínky, ale nevím, jestli to nebyli potničky, takže musím znovu zkusit, jestli na ni nereaguje...

ufff, a už cítím, žemám dost.. teda pokud mě bude chtít někdo opít, tak stačí jedna sklenka vínka a jsem ko!!! je to šílenost..
7. črc 2009 ve 22:51  • Odpověz
My jsme zas včera zkusili hroznové víno, kamarádi donesli, tak jsem taky nechtela prudit, jednou by na něj stejne došlo a myslím, že nějak alergenní snad není. Vždykcy jsme tu kuličku oloupali, zbavili jadérka a Jolance to šmakovalo až měla boule za ušima. Je to sice pruda to loupat, ale byla jsem ráda, že zase jí. Nikdy jsem si toho nevážila až teď, jak byla nemocná a poznala jsem, že když dítě nechce jíst, tak je to dřina do něj něco dostat. Od středy do soboty témeř nic nesnědla, krom kojení a to už přeci jen na plno moc nedávám, jinak nechtela nic, tak aspon díky za to co si ode mě ještě vytáhla... Zhubla naštestí snad jen asi 100 g, tak je to v pohodě a snad to zas brzy nabere.

Mizím spát, tak dobrou :sweat_smile: :dizzy_face:
7. črc 2009 ve 22:58  • Odpověz
Ahoj holky, tak malýmu rostou stoličky... Včera zase nemohl šmudlíček usnout, tak dostal sirup, plakal dokud mu nezabral, ale pak už dobrý... a baštil ve dvě a v pět...
8. črc 2009 v 07:33  • Odpověz
Teda tady to spí.... :sweat_smile:
8. črc 2009 v 08:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.