• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
Ahoj :slight_smile:
My se chystáme spát teprve teď, ale malá je protivná, leze jí dvojka dole, tak to asi bude na dlouho :pensive:

A musím se pochválit, dětička zase spaly celou noc bez řevu. Ten minulý týden byl hrozný.
8. črc 2009 v 09:18  • Odpověz
Ahoj Juli... no malýmu začlý lízt stoličky.... a před chvílí usnul takže vysávání se odkládá :slight_smile:
8. črc 2009 v 09:33  • Odpověz
ahoj,
vařím,tak jen nakukuji...malý je taky protiva,,asi zuby :frowning2: se z něj picnu...ale už spí.

vždycky večer chci sednout k PC,ale buďmalý začne řvát a jdu uspávat a nebo jsem já KO :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tady už přestalo pršet a svítí slunko,ale je chladno..no neva :slight_smile:
8. črc 2009 v 10:40  • Odpověz
ahoj, tak jsem šla nakouknout... Váša mi teď usnul, tak mu jdu dodělat oběd..
ale nevím jak mi bude jíst, mám dojem, že se tlačí špičáky, ale nevím, moc mě do pusy koukat nenechá..
jen když se směje tak toho hned využiju...

Pepi a kolik máte zoubků? já myslela, že stoličky rostou jako poslední?
ale je fakt, že každému to roste jinak, nám min týden vylezla dvojka dole a ta druhá zatím nikde...
každopádně zoubky už by mohly vylézt všechny, je to pro rarášky fakt otrava
8. črc 2009 v 11:43  • Odpověz
tady je krásně, svítí sluníčko,a el myslím, že docela fouká...
každopádně se dnes těším ven, vyrazíme na prochajdu a zkusím ty nové golfáče, ať si zvykám...
8. črc 2009 v 11:44  • Odpověz
Ahojte děvčatka.....nejdříve bych chtěla popřát vše nejlepší Aničce k ročku a pak Domínkovi, sice mu rok ještě není, ale než jsem zase zavítám, tak bude mít po ročku :stuck_out_tongue_closed_eyes:

U nás leje jako z vody, takže procházka dnes asi nebude možná navečer. :angry:
8. črc 2009 ve 13:28  • Odpověz
Ahojky, tak nakukuji, chtěla jsem jít s Kájou ven, ale usnula mi, tak skočíme jen na nákup až se vzbudí... :wink:
Jinak Káje asi taky lezou zoubky, protože je v poslední době nějaká rozmrzelá, budí se dost často v noci a pak přes den dospává noc...a když si představím kolik je zoubků, tak máme o zábavu na pěkně dlouho postaráno! :sweat_smile:
Niky, tak to je fajn, že se Kubíkovi plavání líbilo! :slight_smile: Máš pravdu, že to převlékání je docela náročné...i já zkušenější jsem vždy spocená jak .... :grinning: A druhý problém je, že v tom Tygříku jsou hrozně malinkaté šatny, žádné odkládací pultíky, žádné ohrádky kam je možnost dítě dát a v klidu se osprchovat a nebát se, že ti dítě bude cestovat po mokré podlaze apod., tohle je tam pitomý, ale říkám si, že přes léto to tam nějak vydržím! :slight_smile:
No, jdu kamarádce dělat seznam co vše potřebuje na přípravu svatby, tak si aspoň nostalgicky zavzpomínám... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. črc 2009 ve 14:04  • Odpověz
u nás taky leje,takže sedíme doma :frowning2:
8. črc 2009 v 15:35  • Odpověz
tak to byl den teda..malej reakci na Hexu jak sviňa....horečka,kňoural,plakal..furt chtěl nosit,tulil se,no šílené a do toho má průjem....mazec...ale to měl už ráno a myslím,že to má ze včera z bazénu,přece jen se pár krát napil té chlorované vody...myslíte,že to může být z toho??co se může dát na průjem???
no a nechctěl jíst...večer ze 180 vypil 60 cudinka moje,jsem z něj hotová...chci zpátky své živé miminko
8. črc 2009 ve 20:01  • Odpověz
Niikkyy, na průjem mrkev, voda z uvařené rýže, borůvky a vynechat mléko. A doktorka nám doporučila Smectu, ale nevím, od kolika měsíců se může užívat. Jo a probiotika.
8. črc 2009 ve 20:08  • Odpověz
vynechat mléko??? vždyť my jsme ještě furt na UM tak to mu nemám dát jíst jo???
takže zítra k obědu jen mrkvové oyré???

no zda se posejří ještě přes noc a ráno,volám DR
8. črc 2009 ve 20:09  • Odpověz
třeba to byla jen reakce a už to bude zítra lepší :wink:
vím, že Nutrion dělá nějaké speciální mléko bez mléčné laktozy, ale nevím, jak se jmenuje. Snad tady ještě přijdou holky, které ho měly.
8. črc 2009 ve 20:15  • Odpověz
no dle mě to má z bazénu,pač byl posranděnej ráno po probuzení....loknul si tam pár krát vody ( chlor a sůl) asi ho to prohnalo :frowning2:
8. črc 2009 ve 20:17  • Odpověz
nikkyy: Nutrilon uz to mliko nedela, ale je od Nestle http://www.lekarna.cz/nestle-al-110-por-plv-sol-1x400g/ my ho meli a jako super, kdyby srandil, tak mu ho kup je to primo na to :wink: , ale snad to bude ok...a jak pise juli normos mliko nee nej napr. nemlecnou ryzovou sunarku, to by snad uz mohl...a ty odvary, ale je to hnus fialovej, tohle mliko je mnamka a Kata za nej byla stastna...

Jinak souhlas s Cip..mame s nemocnici stejnou zkusenost...a me Kata za dva dny zhubla 250 g a prisla mi jak chrastitko, takze ted jsem rada, ze basti jak fik... :slight_smile: ale jako jinak bych mohla taky vypravet..nejedla tam dva dny skoro nic...jen ty jejich SLADKE caje...protoze nic jineho se nedalo, presne jak pises... :unamused:
8. črc 2009 ve 20:50  • Odpověz
jo a nikkyy sezenes ho normos v lekarne
8. črc 2009 ve 20:51  • Odpověz
Lis: takže tohle mu dělat místo Beby???? to nevamže nebude mít třeba 2 dny nic mléčného??????
jinak děkuji za radu
8. črc 2009 ve 21:04  • Odpověz
Ahoj Nikky a holky,

Nikk- kluci taky měli průjem a nám pomohl od NESTLE NUTRITION AL 110 BEZ LACTOSY a opravdu to zabralo. A jak píšou holky tak SUNARKA RÝŽOVÁ je od 4. měsíce. A vařila jsem jim mrkev, rýži a maso to mohly. Jinak opravdu přísná dietka aby se to nerozjelo a ne heřmánkový čajík!!! Hlavně ať je Kubíček co nejdřív v pořádku !!!
8. črc 2009 ve 21:12  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Leni - no má devět (oficiálně už se proklubala i trojka vlevo dole) a když se na mě culil v kočárku - no vlastně spíš chechtal - tak byla vpravo dole vidět, že se chystá pětka....
9. črc 2009 v 07:12  • Odpověz
Ahojky :slight_smile: Děti spí, tak jduna chvíli internetit.

Niikkyy, co Kubík, je to lepší?

Pepi, nevíš jak dopadla JanaKrop.? Jestli už je konečně začal někdo léčit a je jim líp?
9. črc 2009 v 09:50  • Odpověz
Ahojky

Juli: nene furt stejné....volala jsem DR a koupila jsem probiotika na průjem,smectu...furt spinká,je moc unavenej....pokud zítra nebude změna,okamžitě mám jít k DR..hlavně mu dávám čajík,aby se mi neodvodnil
9. črc 2009 v 09:52  • Odpověz
Ahojky,

kluci taky spinkají, tak jdu snídat a při tom vařím. Dnes nám dělají naposledy okna jupííííí :slight_smile:

Nikky a dr. nám radila černej čaj a trochu hr. cukru. Čaj ten staví a nám opravdu taky pomohl a ten cukr aby měli energii a Filípek ji měl pak až až :angry: Ať se Kubík brzy ztoho dostane. Držím palečky. Průjem je svinstvo :pensive:
9. črc 2009 v 10:00  • Odpověz
Tak držím palečky. Ještě jsem si vzpoměla, že mi dr. říkala ať jim dám banán a jablíčko, že to také pomáhá. Nevím, jestli už to Kubík jí, já jsem to dětem rozmačkala do té nemléčné rýžové kašičky.
9. črc 2009 v 10:04  • Odpověz
banán jsdem mu už dala......moc toho nepojedl

Aji: černej čaj? normoš sáčkovanej? nebo musí být nějaký spešl dětský?
9. črc 2009 v 10:06  • Odpověz
Nikk, obyčejnej co pijeme mi. Necháš jen chviličku louhovat ne moc dlouho.
9. črc 2009 v 10:23  • Odpověz
oki..děkuju :dizzy_face:
9. črc 2009 v 10:24  • Odpověz
no není za co hlavně aby to bobíškovi pomohlo. Je to dost krutá dieta já jsem už ztoho byla zoufalá, protože jsem už nevěděla co jim dát když odmítali jíst. A průjmu se děsím :rolling_eyes:
9. črc 2009 v 10:26  • Odpověz
ráno jedl v poho...dala jsem mu před chvilkou banán a taky snědl aspoň trochu..tak uvidím teď v 11 zda bude papat :frowning2: je mi ho tak líto...dělá tu auauauauauauauaua
9. črc 2009 v 10:28  • Odpověz
zdravím,

nikkyy: tak ať je Kubíčkovi co nejdřív líp, posíláme pusana na uzdravení :slight_smile: tak to asi nemá z té chlorované vody,ne?

my dnes vstávali v 8 hodin, nemusím vařit,mám ze včera,takže paráda....musím dneska na VZP odevzdat kartičky,se mi nechce,ale musím,pořád to odkládám...
9. črc 2009 v 10:29  • Odpověz
jo jinak už maty spí jen jednou denně a to po obědě,dopo už nechce spát....asi už je velký kluk :grinning:
9. črc 2009 v 10:30  • Odpověz
Gab: ahojky....kujem...jj určo z chloru i DR to říkala :frowning2:
9. črc 2009 v 10:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.