• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
Gabi, Nelinka spí také jednou, zase jen dopoledne. Odpolko ani náhodou, to je všechno zajímavější
9. črc 2009 v 10:43  • Odpověz
nikkyy: takže první den plavání a hned toto,jo? jejda.....
juli: tak my zas po obědě,ale jsem ráda..takhle stihnu cosi udělat a pak můžem po sváče ven :slight_smile: Ale ty děti by nejradši nespaly vůbec,co? tolik energie,co mají..vždycky Matymu říkám,že mně někdo říct,ať jdu spát,tak jdu a ani neceknu :grinning:
9. črc 2009 v 10:49  • Odpověz
gabi: jj hned toto...on hned musel samo lemtat tu vodu...strašná sranda a teď trpí :pensive: kdyby do toho nebyla hexa,tak myslím,že by to bylo víc v poho....jenže MM mi neřekl,že ráno měl průjem..kdybych to věděla,posunu očko :frowning2: bych ho nakopala...prej noo měl to pěnové,vodové...a já: no to si děláš prdel,a to ti přišlo nomální? On: no nevím,nepřišlo..nechtěl sem tě hned lekat :sweat_smile: :angry: :angry: :angry: :angry: zabít a zakopat hluboko pod zem

dneska ráno k němu vstal,pač měl jít pryč a malej se akorát vzbudil,já to nevěděla a neslyšela,pač ho hned vzal a jako nebyl schopen mi říct,jaké měl kakání...tak jsem vyhrabala plenu v koší :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. črc 2009 v 10:54  • Odpověz
holky mě kluci pořád spěji 2x denně a dopol. si kolikrát dají i 2,5hod a odpol. max. 1hod. Vubec si nedovedu představit až nebudou dopol. spinkat to budu asi šedivá :sweat_smile:
9. črc 2009 v 10:54  • Odpověz
Aji: mě když nespí odpo,tak z něj šedivým...a to tě ibdivuju a smekám,s 2 děckama už jsem dávno v Bohnicích :sweat_smile:
9. črc 2009 v 10:55  • Odpověz
Krásné poledne ...... tak jakpak se máte? Holky co jste vařili, já už nevím co vařit...... :angry:
9. črc 2009 v 11:34  • Odpověz
Kacm - já dneska vařím vepř. plec na zelenině a se smetanou a i klukum jen jsem to rozdělila a s těstovinama :slight_smile:
9. črc 2009 v 11:52  • Odpověz
ajik: ty jo takovou dobrotu.....no já jsem dnes udělala testovinový salát jen rychlovku.....zítra asi udělám obalovaný květák....... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. črc 2009 v 11:56  • Odpověz
tak má teplotu zas..po odečtu 38,5..dala jsem nurofen čípek......za jak dlouho můžu něco dalšího??

jinak ho děsně bolí ta boule od injekce :frowning2:
9. črc 2009 ve 12:03  • Odpověz
za 4 ha paralen
9. črc 2009 ve 12:31  • Odpověz
mělo to být za 4 h
9. črc 2009 ve 12:32  • Odpověz
tak máme horečku po odečtu 38,5..mazec,dala jsem čípek ale během 5 minut ho vysral...tak jsem volala DR,ta už tam neni,ale byla sestra,mám dávat sirup,střídat 2 druhy...po 4 hodinách,pokud přejde teplota 39 a víc,dávat oba najednou.zítra mám naklusat,vemou mu z prstíku krev na rozbor zda nemá nějakej vir,pač prej toto už neni reakce,ale mohl něco chytit v tom bazénu..nechce moc papat,teď spal 4 hodiny,najedl se trošku a zas spí....jsem z toho úplně hotová :frowning2: snad mu ta teplota klesne,zítra jsem zvědavá co mu najdou...snažím se do něj lít aspoň čaj,ten bere díky bohu...je jak mrtvolka,akorát se po mě válí a hicuje :pensive:
9. črc 2009 ve 13:09  • Odpověz
Niky, tu bouli mu chlaď.... nám dr řekla Fenistil gel...
9. črc 2009 ve 13:15  • Odpověz
pepi: jj chladím a MM jel do lékárny a koupí fenistil,mám jen kapky...moc dík
9. črc 2009 ve 13:17  • Odpověz
niikkyy, v pohodě.... a ani proti chlazení neprotestuje, co :wink:
9. črc 2009 ve 13:22  • Odpověz
ne..je totálně mimo....ale ta noha ho musí bolet..jakmile ho položím,ječí chvíli..při přebalování taky...mě je z toho uzko.....

a moje zlato Maru tu zrovna neni aby mě podržela :frowning2:
9. črc 2009 ve 13:25  • Odpověz
ahoj holky nikkyy to je mi lito snad uz bude lip ach joo kdyz spi to je dobre, at nacerpa silu je vycerpany.. :pensive:
9. črc 2009 ve 13:26  • Odpověz
a neves hlavu to je jen zacatek a postupne budeme vice a vice ostrilene...dle me to muze byt i ta reakce na hexu...a jak se oslabil chytil vir z vody.. :unamused: ale nastesti tohle samo odezniva jen zavodnovat a zavodnovat...co to mliko? :fearful:
9. črc 2009 ve 13:27  • Odpověz
Lis : plavat jsme byli den před hexou..ale srajdit začal do 24 hodin od plavání... pak hexa a mazec no....
zítra jedu k DR i kdyby už byl OK,ať ho zkoukne,mám strach prostě...nepoznávám ho...jen spí a spí...kde je můj malej satan???????už mi chybí ta jeho hyper :pensive:

čajík bumbá.....mlíko? ráno vyžahnuj 180...uvidím co sní až se probudí
dopo jsem mu dala banán a už ho vysral
9. črc 2009 ve 13:32  • Odpověz
hele toho Kulíška dát můžu že?
9. črc 2009 ve 13:34  • Odpověz
Jen nakukuju a koukám že je Kubíček marod. :frowning2:

VERUNKO, jestli ti průjmuje hodně, tak kupte ještě Kulíška, dává se aby nebyly miminka dehydratovaný http://www.kulisek-ors.cz/ a já jsem tehdy Aničce mlíko dávala, akorát tu vodu na něj jsem měla slitou z vařený rýže.
A jak už psaly holky, střídat ibuprofen (Nurofen, Ibalgin) a paracetamol (Panadol, Paralen) po 4 hodinách.

Držím palce ať je co nejdřív líp.
9. črc 2009 ve 13:35  • Odpověz
kuliska muzes urcite ale on je chutove hnusnej...a kup si to mliko bez laktozy ono par dni je to v pohode...nebo bude srandit porad :unamused:
9. črc 2009 ve 13:36  • Odpověz
me teda Kata po mliku prujmovala a po tomhle se to hned upravilo..chudacek maly...to znam Kata taky porad spala a chybela mi akcni Xena je to zoufaly na ne koukat, kdyz nemuzes temer nic delat... :pensive:

ahoj Veru
9. črc 2009 ve 13:37  • Odpověz
Ahoj LISOUNKU! To je na pytel tohle počasí. Já teď čekám, jestli začne chcandit nebo ne, musíme na procházku. Jak Bona, tak Aný už pruděj :confounded: Mám krámy, bolí mě břicho, musím jet nakupovat, ale teď nemůžu páč stojí už 3 hodiny magistrála. No den na prdlačku. A do toho nám v noci vymlátili a vypáčili okýnkou u dodávky, zmrdi. :angry:
9. črc 2009 ve 13:40  • Odpověz
Tak jsem se tu vysplínovala a jdu ven, kdyžtak holt zmoknu. :unamused:
9. črc 2009 ve 13:41  • Odpověz
Veru noo me to taky ceka ven...ach joo porad tu chcandi ale jak!!! :frowning2: Kata prudila cele dopo ale fakt uz jako z ni nemuzu co s ni je posledni dny? Proste jako rve a rve nic ji nebavi. leze po me budi se o hodku a pul driv. Pres den se budi ze spani s revem..chjoo asi ty dvojky spodni ji stvou bo nevim... :unamused: Veru ja dobiram prvni platicko antiko, tak jsem zvedava, zda neco dojde nebo spis zase nic nedojde....a ta vloupacka to je teda svinstvo :angry:
9. črc 2009 ve 13:43  • Odpověz
Ahoj holky, koukám, že se tu zas marodí :frowning2:

Nikky, mě to co potkalo Kubíka dost pripomíná to, čím si teď prošla Jolanka - taky horečky, průjem, nejedla a teda i parkrát zvracela. My jsme na to nakonec dostaly dost brutální antibiotika, byla to nějaká viróza, tak vás to možná taky potká, prý je toho teď všude spousty - ale aspoň se toho zbavíte a Kubík bude OK. Jinak jak psaly holky, co to půjde zavodnovat, ale zkus raději po menších dávkách častěji, aby Ti to nevyzvracel, přidat toho Kulíška, vynechat mléko a výrobky obsahující mléko (i mléč. kaši). Klidně dej i tu Smectu, tou nic nezkazíš a nasaď laktobacily nebo nějaká probitika... Hlavně je fajn, že vůbec pije, Jolanka nechtěla kromě kojení nic, tak jsme museli po půl hodkách do ní pravidelně injekční stríkačkou násilím cpát tekutiny... :frowning2:

Na jídlo mrkev, banán, jablko pro začátek, co se týče UM bohužel neporadím.

Na teplotu nám nejvíc asi zabíraly paralen čípky a ze začátku, když ta teplota nechtela moc dolů nebo hned zase sstoupala jsem dávala ještě na střídačku po 4 hod. Nurofen sirup.

I s těma ATB to trvalo skoro 4 dni než se to zlepšilo, ale už ten 3.-4. vypadala líp tak přeju hodně sil a neboj bude to OK...

Jinak malá to teď konečně taky zalomila, už se jí vrátila chuť k jídlu, tak mi užrala i kousek oběda :grinning: Ráno jsem se byla podívat v jednom obchodě na skříň k ní do pokojíku, mám pár katalogů, tak doufám, že nějakou konečně vybereme...
9. črc 2009 ve 14:16  • Odpověz
Ahojky holky, teda to mě mrzí Niky, tak držím palečky ať je Kubíkovi brzy lépe! :slight_smile: S tím plaváním to je pech, já tedy musím zaťukat, ale my plavčo v poho a dneska se Kája už trochu oťukala a u plavča si broukala a měla roupíky! :grinning: My byly venku dopolko a taky jsem Verus zmokla (tu magistrálu jsem viděla, autobus tak tak projel) a teď mi Kája usnula v postýlce, takže odpolko ven už nepůjdeme a spíše to tu půjdu trochu poklidit, v kuchyni se mi kupí nádobí! :sweat_smile:
Jinak mě Kája zatím spí 2x denně, a to dopolko tak 1,5-2h. a odpolko také...ale nezáviďte, ona toho zase nenaspí moc v noci, takže si to takhle kompenzuje! :angry:
Verus, k tomu okýnku...zloději jsou zmetci oprásklý...nám zase někdo asi z nudy vypáčil několik schránek ve vchodu, takže jsou zničený!!! :angry:
9. črc 2009 ve 14:17  • Odpověz
Tady teda momentálně nepší, ale honí se to tu a kdž jsem pověsila prádlo, tak samozřejmě chvilku sprchlo, abych to neměla jen tak brzo suché :angry: :angry: :angry: :angry:

Ke spaní, Jolanka spí jak kdy ,ale většinou ž 1x denne kolem hodky, nekdy víc nekdy míň.

Veru, to okýnko je teda ke zlosti, ale hlavně že vám auto zůstalo....

Sil díky, za připomenutí nádobí, taky ho tam má m slušnou kupičku, tak jdu na to:stuck_out_tongue_closed_eyes:, ale dobře se tu u toho PC sedí... :grinning: :sweat_smile:
9. črc 2009 ve 14:25  • Odpověz
ja tu jsem taky cekam az se vzbudi Kata a to spi uz pres dve hodky..chci jit ven...me spi vetsinou jen jednou denne, ale delsi cas..vyjimecne 2x denne a to cca po hodce..a ted se budi kolem 6 hodiny rano a nechce uz spat, ja ale odmitam vstavat..dostane mliko prebalime a pak si cupita v postylce..driv usnula hned a ted tam dela blbiny... :rolling_eyes: jeste pred tydnem spala do 7 az 7:30 hodin a poslednich 5 dni je to jinak :unamused:
9. črc 2009 ve 14:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.