• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
a pradlo no comment..susi se mi uz dva dny na balkone cejchy...a jelikoz vzdy uschnou a pak zase zmokno, tak nevim, kdy to budu moci sebrat :sweat_smile: vcera jsme byly s kamoskou cely den po Pze..nakupy jako super!! a tech slev v Tescu, HM a CA fakt bomba!! Holky maji zase spoustu hader, ale fakt jako super kauf :wink: hmm a penezenka ta to schytala pekne tedy...ale jinak super adrenalin vrele doporucuju :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. črc 2009 ve 14:30  • Odpověz
Lis, já zas ujíždím na kytkách, už to tu máme jak v květinářství, chtělo by to větší byt - a asi jsem se minula povoláním :grinning: Jinak tady toho moc na nákupy není, tak aspoň tak, uštřím, ale někdy se mi v tohmle ohledu (a nejen v tomhle teda:slight_smile: po Praze stýská :cry:

Jo a taky začlo lít a nádobí furt nic:angry: :grinning:
9. črc 2009 ve 14:37  • Odpověz
cip: ja taky nejsem v Pze a ani bych nechtela byt, ale jako jednodenni vylet do Phy na nakupy je hotovy balzam na dusi..zatim to s holkama jde, ale az budou behat a navic vse chtit, tak to bude asi na hlavu a bude po radosti...kytky jsou krasny nahodou, jen at vam nevezmou moc kysliku :sweat_smile: :wink: ja mam nadobi umyty, uvareno a cekam na ditko zda a kdy se vzbudi..je to nekonecny dnes nejak...a mam tunu zehleni to kdybych vedela, uz to mam hotove...MOZNA :grinning:
9. črc 2009 ve 14:43  • Odpověz
Tak u nás to pátá hodina ranní jistí, to je Kája prostě už vyspinkaná... :angry: ...narozdíl ode mě a dnes jsem s ní odmítla vstávat a kupodivu po chvilce blbnutí v postýlce usnula a spala až skoro do osmi...což se stává opravdu vyjímečně :sweat_smile:
Jjj, Lis, taky budu muset vyrazit na nákupy, a to nejen pro hadříky na Káju, ale také pro sebe, máme s holkama v sobotu dámskou jízdu, tak potřebuji obnovit šatník, abych si nepřipadala jak Popelka mezi těmi všemi krásnými, mladými, hubenými a skvěle ohozenými slečnami!!! :grinning:
9. črc 2009 ve 14:46  • Odpověz
U nás je to doma taky jak v květinářství, ale na kytičkách ujíždí manža né já! :grinning: Však v domečku na ně bude místa až až... :wink:
Jinak Praha je fajn, ale jak na co...já už si tu docela za těch pár let zvykla a sice se teď budeme stěhovat za Prahu, ale k metru to budeme mít cca 15minut, tak je to pohoda! :slight_smile:
9. črc 2009 ve 14:49  • Odpověz
Sil tak to joo zajdi nekam do HM nebo Chodov rovnou ve velkem a tak maji fakt slevy jak blazen..taky jsem si vyjimecne koupila cerne kalhoty na sebe!! :dizzy_face: to se jen tak nestava...hmm me pravidelne Kata o pul paty zacne pobrekavat, ale vzdy si lehne a zase usne...dela to pet noci..jinak spi celou noc a predtim ale spala jeste lip...10-12 hodin v kuse a to byla lahoda..budicek treba o pul 8 a ted od 6 je cila :unamused: ja nechciiiii, ikdyz 5 hodina je teda fakt horsi :rolling_eyes:
9. črc 2009 ve 14:50  • Odpověz
Sil jo kdyz je metro pobliz, tak je to max. pohoda...ja tam taky bydlela jeden cas, ale nastesti jen jako na podnajmu..a pri studiich to byly casy juu :astonished:
9. črc 2009 ve 14:51  • Odpověz
Jinak my v byte nemame ani kytku..ono se jim tu nedari...jsme pod strechou je tu vedro a dusno a tak..a navic na zemi neprichazi ted v uvahu..ale vydobila jsem si policky a tak se chystam, ze zase nejakou nenarocnou kytku zkusim.. :fearful:
9. črc 2009 ve 14:52  • Odpověz
Já zajdu asi do Letňan, tady je obchodů, že nevím co dřív!!! :grinning: Jo, člověk si Prahu jinak užíval když byl svobodný než teď s dětmi, to opravdu dám přednost trochu klidu někde za Prahu, kde bude hlavně zeleno a né samý panelák! :angry:
O tom spaní mi ani nevyprávěj, poslední noci se Kája budí i v noci...přičítám to zoubkům nebo špatným snům...a o prospané noci bez buzení si zatím dávám jen zdát!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. črc 2009 ve 14:55  • Odpověz
my meli super prospane noci o to je to ted horsi nezvyk..brr snad se zase srovna..taky rostou spodni dvojky.. :astonished: :unamused: jj my jsme prave o Letnanech taky vcera premysleli, ale nakonec jsme jely do Sterbohol a na Cernak... :slight_smile: a stacilo to bohate...Letnany budou priste...tam je toho mraky :grinning:
9. črc 2009 ve 14:56  • Odpověz
asi ji jdu vzbudit spi jak sipkova ruzenka a pak se nema budit rano :pensive:
9. črc 2009 ve 14:57  • Odpověz
Já mám Letňany kousek, tak zítra asi vyrazíme na procházku tím směrem... :sweat_smile: A na Čerňák to budu mít zase blízko až se přestěhujeme! :wink:
Holky, chci se zeptat, kolik vám děti sní jogurtu? Já Káje dávám bílou Holandii a ona by klidně spořádala celou dvoustovku, ale mě to přijde moc... :sweat_smile: A dáváte jogurt každý den?
9. črc 2009 v 15:00  • Odpověz
Sil jak kdy nekdy mi taky Kata sni klidne 2 activie bile :sweat_smile: snazim se ho davat kazdy den alespon jednou :wink:
9. črc 2009 v 15:04  • Odpověz
Já bych asi taky v Praze bydlet nechtela, s prckem je to jiný, než na škole-proto jsme se taky stehovali:wink:, ale právě, mohla by být blíž, že bych si tam vždycky mohla odskočit a za chvíli byla doma.. Takhle je to přeci jen na dýl...

Lis, kytky právě zlepšují ovzduší, dokonce si mě teď donutila googlit, jak to s nima vlastně je :wink:
9. črc 2009 v 15:05  • Odpověz
tak milostpán se probral...totál studenej BEZ TEPLOTY vytlemenej jak lečo,snědl celé papání,chtěl ještě,a teď se válí na zemi a demoluje hrazdu :grinning: KUBA JE ZPĚT doufám,že to nezakřiknu :pensive:
9. črc 2009 v 15:09  • Odpověz
Sil, my jsme jogurt zatím ještě nezkusily, musím konečně někdy koupit nějaký, který by mohla a dát jí ho. Ale jinak bych to neřešila, jestli jí chutná, tak bych jí ho dala kolik bude chtít... A budu asi dávat každý den, vápníku není nikdy dost :wink: :grinning:
Ahoj holky... no já půjdu do Letňan asi dneska večer... sama, bez Pepína, ale pro věci pro něj - hlavně přesnídávky do DMka - nemají je drahý a já mám tu jejich kartu.... Takže tam, a pak mám nehoráznou chuť na něco z KFC :grinning: a když tam budu tak asi prolezu céáčko... docela se těším, už mi to s Pepou doma leze krkem, vím on za to nemůže že jsem si já řekla, že ten první rok je pro děcko to nejdůležitější a proto žádné hlídání nic, jen my s Honzou... Ale taaaaak se těšíííímmmm na tu Šumavu, kde ho s klidem nechám na celý den tchánovcům... cítím že to potřebuju, ale kdybych ho teď někomu svěřila jinýmu než Honzovi, vnímala bych to jako zradu... Magor? možná :grinning:

A ad jogurt - snažím se aspoň 3x týdně, ale ten náš otesánek málokdy skončí u jednoho :grinning:
Jjj, tak to je fajn, tak to já jí budu dávat ten jogurt klidně celý... :slight_smile: A když budu dávat chlebík třeba s Lučinou, tak jogurt pak dát asi odpoko na svačinu místo přesnídávky, že?
9. črc 2009 v 15:11  • Odpověz
Vím, že se ptám jak mimoň, ale tím jak ještě pořád kojím, tak v tom mám trochu hokej... :sweat_smile:
9. črc 2009 v 15:13  • Odpověz
Sil, pokud bude Kája při chuti, tak klidně i ten jogurt smíchej s ovocnou přesnídávkou, bude jí to víc šmakovat, jak to bude sladší a navíc zároveň zblajne i trochu ovoce a vitaminů :wink: :sweat_smile:

Nikky, to je fajn, tak hlavně ať to tak vydrží...
9. črc 2009 v 15:14  • Odpověz
Sil tak nebo ja to proste micham s ovocem, nekdy ho dam bily a samotny nekdy s ovocem...a dopo ma treba chlebik s lucinou, jak pises..a ted ji jdu delat svacu ovoce s tvarohem..takze to nejak stridam, ale tvarohu davam min a tak jednou tydne...je jeste prece jen plny bilkovin a at ji to moc nezatezuje...

nikkyy: super!! snad uz bude lip...Kata se taky prospala do ruzova az jsem ji vzbudila...jdeme ven..zatim pa :slight_smile:
9. črc 2009 v 15:14  • Odpověz
Cip - včera jsem měla na návštěvě kamarádku, jejíž tatínek je "inženýr přes tuky a mlíko" :grinning: (slova jí samotné) a když viděla že Pepínovi dávám Choceňský jogurt, tak to okomentovala že správně, že dle jejího táty je JOGURT jenom něco, co má 8%, lépe 10% tuku - takže Choceňský, Trojský, Florián... A pro děti tím spíš... Mlíko zásadně jen plnotučný (to taky pijem - aneb slovy Honzy "kráva ví co dojí :grinning: ) a prý jejímu tatínkovi různé Activie a Holandie akorát pijou krev :grinning:
9. črc 2009 v 15:15  • Odpověz
jo a ja to musim delat naopak, aby snedla presnidavku /ted uz je ale moc nedavam, jsou sladky a moc je nechce/, tak ji musim michat do bileho jogurtu :sweat_smile:
9. črc 2009 v 15:16  • Odpověz
ZA chíli mám doma manžu, tak jdu dělat že něco dělám :sweat_smile:

Sil, já to ještě nezkusila, taky pořád kojíme, aleplánuju jogurt dávat na sváču, buď odpo, dopo a klidně i s něčím - rohlíkem, křupkama apod. jestli je to tohle na co ptáš...
pepi: neni to Dlouhej? :confused:
Lis, ne, jeho příjmení je o hodně kratší :slight_smile:
9. črc 2009 v 15:17  • Odpověz
ale pohybuje se v tom už desítky let, je mu skoro 60 :slight_smile:
9. črc 2009 v 15:19  • Odpověz
Pepi, máme doma kávovej a doslazovanej - spíš jsem to myslela takhle :wink: Ale jinak díky za tip, aspoň budu vedět který mám koupit :sweat_smile:

A uz jsem pryč...
9. črc 2009 v 15:20  • Odpověz
Cip jojo :slight_smile: tak se měj hezky, i když ty už to vlastně nečteš :grinning:

Lis - proč vlastně, máš s Dlouhým nějaký problémy?
9. črc 2009 v 15:21  • Odpověz
no prave treba ho znam...nejaky docent?? :confused: neuci nekde na fakulte? promin jen me to zajima..z profesniho hlediska...ty mas vubec znamy, kamosku v Nutricii (psala jsi to ty vid?) - delala jsem tam k nim pohovor...ale tehdy jsem jeste nemela zkusenosti s detmi a to uprednostnovali... :unamused: tak uz padim pa
9. črc 2009 v 15:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.