• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
problemy zadny jen ho znam... :wink:
9. črc 2009 v 15:22  • Odpověz
uz tu nejsem :grinning:
9. črc 2009 v 15:22  • Odpověz
Lis, napsala jsem ti to jméno v IP :slight_smile:
9. črc 2009 v 15:23  • Odpověz
Lis tak si tu ip přečti až tu budeš :slight_smile:
9. črc 2009 v 15:26  • Odpověz
Jo, já jí do jogurtu dávám čerstvé ovoce a z přesnidávek kupuji Frutapuru, tak ta by měla být "přírodní"! :slight_smile: Co se týče těch jogurtů, tak co člověk to názor nebo-li co odborník, to názor, takže já se spíše přikláním ke zdravému selskému rozumu a k tomu, že je na každé mamině co svému dítku dá nebo nedá! :grinning:
9. črc 2009 v 15:47  • Odpověz
ahojky,

tady začlo až te´d šíleně chcát!!!!

dneska jsme si udělali šíleně dlouhou procházku, nejprve vrátit kartičky do pojišťovny,pak do ALPINE sportu - mají super slevy,tak jsem si něco musela koupit :slight_smile: ,pak vybrat rodičák,pak do Tesca - tam jsemzas nechala fůru peněz ,Matymu jsem tam koupila trička a pončo na léto k bazénu jako osušku, no chtěla jsem hlavně ty letní overaly na spaní,ale všechno v malých velikostech,na kluky velké vybrané a to měli 3 ks za 110 kč,jen na holky měli,takže smůla..ale ty barvy..krása :slight_smile: a pak do Takka - no zase na na Matyho a Vojtu trička a tílka za 29 kč - super!!!!dneska jsem jinak nadšená - super kauf :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

niikkyy: chudinka Kubíček :frowning2: snad mu zaberou léky.....
9. črc 2009 v 17:21  • Odpověz
kvítka taky miluji,ale jsme taky pod střechou,ale zatím to jde..taky tu máme dusno,to neznám,předtím jsem bydlela v přízemí,tam byla zas zima.....no ale na zemi mám velkou palmu a maty mi na ni chodí,se do plazí a trhá..jakmile mu řeknu : nee..nesmíš..tak just jde k tomu..potvora malá :grinning: snad ho to brzy přejde....
9. črc 2009 v 17:23  • Odpověz
tak uz tu jsem..precetla jsem IP a uz mam jasno :wink:

gabi: to jsi dobre pokoupila..ty overalky holcici by bodly taky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. črc 2009 v 17:58  • Odpověz
kuk :dizzy_face:
Jsme doma,zatím nedočítám mám toho plné brejle,už se těším až si tu sednu a dočtu si vás a prostě dám "nohy hore" :sweat_smile:
9. črc 2009 v 18:28  • Odpověz
Maru ty jsi byla pryc? mi to nejak uniklo.... :unamused: ale bylo mi divne, ze jsi se tu neobjevila...
9. črc 2009 v 18:40  • Odpověz
lis: jj..ty overálky jsou moc krásné a v akci..cherokee má fakt krásné barvy..a stejně si pro ně zajdu,jen doufám,že je nedostanou tak na podzim,kdy je už nebudu potřebovat :grinning: nevím,jak často doplňují zboží...

maru: a kde jste byli? tož jsem taky nepostřehla....já a něco mi uniklo :grinning:
9. črc 2009 v 18:55  • Odpověz
jdu žehlit.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: jak nepůjdu te´d tak už nikdy
9. črc 2009 v 18:55  • Odpověz
No holkyýý,co to jako je? Vy nevíte,že jsme jeli na Slovensko? :confused: :wink: Byli jsme tam jen 2 noci,či -li takový víkend,ale bohatě mi to stačilo,Domi zrovna tu první noc nebyl nadšený,že je mimo domov a dal mi to sežrat u té druhé si to rozmyslel a byl opět hodný Domík. Jinak jsem fakt zjistila,že s tak malým batoletem ( si zvykám :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) někam jet jen na chvíli,kdybychom tam byli déle tak mě odvezou,totál narušený jeho spánkový režim a to byla katastrofa jak se mu chtělo spát,jinak byl zlatý to zase jo :slight_smile:
9. črc 2009 v 19:35  • Odpověz
Jsem tak letem světem dočetla,že je Kubíček marůdek už vím,to mě mrzí nejvíc,že zrovna v tu chvíli jsem tu nebyla a pak Lis jak ses ptala proč jsem psala,že je Maty v dubnu tak to fakt netuším co to jako bylo,ale co vím tak jsem jen psala o miminku,které se narodilo předčasně v dubnu a teď už je doma. Ale fakt se to netýkalo Matyáška od Gabus,ale toho nedonošeného miminka a asi se taky jmenoval Matyášek,to už si nepamatuji :wink:
9. črc 2009 v 19:46  • Odpověz
jo už vím,psala jsem toto :

maruska39 • 1d • 5. červenec 2009 ve 21:34

Která pravidla porušuje: | Zruš gabus:

26.4.2009 PŘEDČASNĚ SE NARODIL NÁŠ SYN MATÝSEK na konci 27tt v 10:32 akutním císařským řezem. 1480g,výška nezměřena

Gabus se ptala kdy se to nedonošené miminko narodilo co bylo v albu na hlavní stránce,že to tam nenašla a já ji na to napsala toto,co jsem okopírovala z alba toho miminka :wink:
Záhada vyřešena :sunglasses:
9. črc 2009 v 19:48  • Odpověz
hm tak tu nikdo tak se jdu připravit na noční klid :grinning:
zítra mě zase čeká honička .... úklid,nakupování a příprava oslavy a ..... začínám rodit :zipper_mouth:
9. črc 2009 ve 20:09  • Odpověz
Maru jsem tuuuuuuu no jo vsichni cekame na dalsi porod on-line rok pote :wink: fiha vidis a me ta zahada tak popletla hlavu..omlouvam se, ale to SLovensko me nejak minulo...ja jsem jeden den moc nedocetla....bylo toho desne moc tak jsem asi nedocetla mezi radky...me uz Kata spi jupiii asi dam nej. new foto... :sunglasses:
9. črc 2009 ve 20:14  • Odpověz
tak už mne to taky docvaklo...s tím Matyáškem :slight_smile:

maru: zlatý domov ,co?
takže bude druhý on-line porod? no už se těšííííííííííííím :slight_smile:
9. črc 2009 ve 20:44  • Odpověz
i jáááá gabi nezehli ja taky musimm...a porad odkladam..premyslim, ze pujdu spat :grinning:
9. črc 2009 ve 20:48  • Odpověz
á už cosi vyžehlila..zbytek zase zítra..já to najednou prostě vyžehlit nemůžu :grinning:
9. črc 2009 ve 20:53  • Odpověz
to znam ja to delam na etapy a to znamena, ze mam porad vytazene zehlici prkno pak ho na par dni uklidim a vrstvim pradlo na kosi :grinning: mazeccc a to se neda jako :rolling_eyes:
9. črc 2009 ve 20:55  • Odpověz
jo a hledala jsem ty overalky pod Tescem a nemuzu najit... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. črc 2009 ve 20:56  • Odpověz
taky mám vrchovatý koš neustále... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

no v letáku nebyli,kouknu na Tesco...teď právě mají v Tescu slevy na oblečení.
9. črc 2009 ve 20:59  • Odpověz
no ja prave dala akce a ono nic nevyjelo... :unamused:
9. črc 2009 ve 21:05  • Odpověz
ne není to v letáku..ale u nás toho mají hodně poslevňovaného,a právě ty letní overaly za dobrou cenu a fakt mně to naštvalo,že na matyho nebyli a na holky měli všechny velikosti...
9. črc 2009 ve 21:07  • Odpověz
na holky je toho tam fakt hodně a ti kluci jsou ošizení :frowning2:
9. črc 2009 ve 21:08  • Odpověz
hmm to se divim, ja to znam zase naopak.. :sweat_smile:
9. črc 2009 ve 21:08  • Odpověz
tak u nás je to zase jinak :grinning:
9. črc 2009 ve 21:10  • Odpověz
9. črc 2009 ve 21:11  • Odpověz
ty voe :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
9. črc 2009 ve 21:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.