• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
:grinning:

asi to balim...manza to vali domu nemam na nej naladu..jdu spat..jupíííí paa :dizzy_face:
9. črc 2009 ve 21:15  • Odpověz
lis: dobrou :slight_smile:
9. črc 2009 ve 21:18  • Odpověz
Dobré ránko!!!

tak koukám, že jste se včera rozjely... :slight_smile:

Maru, tak jak bylo na dovolené? doufám, že jste si to užili?

včera jsem byli venku a při zpáteční cestě nás chytl takový slejvák, že na mě nezůstala nitka suchá... voda ze mě tekla, fakt super..a když jsme dorazili domů, tak to pomalu přestávala, ale neměli jsme se kam schovat, ani stromy tam nebyli...
Venca byl ve službě, takže jsme byli sami doma

holky, hoďte prosím vás nějaký receptík pro inspiraci!!! už nevím co malému vařit a ráda bych zkusila zase nějakou změnu...

a noc byla hrozná, Váša se mě už od večera budil s pláčem, takže ve 3 hod ráno se stěhoval ke mě do posele, tak jsem se moc nevyspala, byla jsem nesvá, aby někam nespadnul, jak cestuje...
10. črc 2009 v 06:34  • Odpověz
jsem si uvědomila, že příští víkend už také frčíme na dovču, toto letí.... :slight_smile:
10. črc 2009 v 06:34  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Lis - no tak dcera tohohle docenta nebo inženýra nebo co on vlastně je :grinning: chodí poměrně pravidelně na koníka, bohužel jen do snažilek, a už několik dlouhých let :frowning2:
10. črc 2009 v 06:44  • Odpověz
Dobré ráno,
Lis já už včera odešla,kdybych věděla,že za pár minut přijdeš tak ještě vydržím :wink:
No já vás malinko taky budu otravovat se svoji story,jen ona nezačne toho 12,ale už dnes :sweat_smile: A takhle to pomalinku začíná :

Před rokem:
"Ještě spinkám a vychutnávám si pelíšek,čeká mě krásný den strávený s kámoškou a její 3,5 měsíční dcerkou tak se těším,že si pochovám miminko"
10. črc 2009 v 07:16  • Odpověz
Dobré ráno,

MARUŠKO, jen to piš, je hezký vidět jak to vypadalo z té druhé strany. :dizzy_face:
A kor já, já to neviděla ani z té koníkovské, páč jsem měla jiné starosti :frowning2: , ale hezké starosti :wink: :dizzy_face:
10. črc 2009 v 07:22  • Odpověz
LENI, noc u nás taky byla divná, Aný se vzbudila kolem 1 hod. a byla vzhůru skoro hoďku. Tak jsem si myslela, že by si tuhodinku mohla ráno přispat, ale prdlajs, v 5:30 se začala v postýlce vrtět a před 6. definitivní vstávačka. :confounded:

Jéé, jsem si hrála nového Landu a CD po něm jsou vánoční koledy, tak mi tu hrajou :grinning: Řeknu vám, že je to zvláštní poslouchat koledy v létě. Člověk to má zafixovaný a spojený se zimou.
10. črc 2009 v 07:26  • Odpověz
Ajop Veru,
to víš,že jo,mě by to nedalo vás nechat bez mého myšlenkového pochodu co bylo před rokem .... :grinning:
10. črc 2009 v 07:28  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: Tak máme novinku :slight_smile:

CHODÍME ZA RUCE!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
(ne teda ruce vytažený nahoru, ale držím ho, dle rady rhb, v podpaží...)
10. črc 2009 v 07:38  • Odpověz
Pepi gratulace :wink: Taky jsem nejdříve chodila tak,že jsem dávala malému ruce do podpaží,ale teď už chodíme tak,že ho držím za ruce,ale nemá je vyvěšené nahoru,ale držím mu je pokrčené u ramínek,Domi spíše potřebuje jistotu,že ho držím.

A jsem ráda,že se malý hned po návratu vrátil do svého režimu a teď už spinká,na Slovensku to nešlo tak to měl rozhozené a usínal chudínek únavou doslova "padal na hubu". Tak já jdu uklízet :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. črc 2009 v 07:54  • Odpověz
Jo a Pepi neuvěříš,ale zdálo se mi o tom,že si těhu :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Taky mě zaujalo jak jsi psala,že děti vidí duchy,no na Slovensku jsem ten pocit měla,když mi v noci křičel a nechtěl spát,musela jsem mít rozsvícené jinak Domi křičel - hrůzou??? :fearful: :frowning2: Druhá noc už oki.
10. črc 2009 v 07:55  • Odpověz
maru jééééé kéž bys měla pravdu :slight_smile: :dizzy_face:
10. črc 2009 v 07:57  • Odpověz
No nekeceám!!!!! :wink:
10. črc 2009 v 08:01  • Odpověz
téda maru že bych si koupila pro jistotu test? :grinning:
10. črc 2009 v 08:06  • Odpověz
Krásné ranko rarašenky.....tak copak dnes probíráte......těhulkování?

Maru Domínek už bude mít roček, toto letí......fakt neuvěřitelně :slight_smile:
10. črc 2009 v 08:16  • Odpověz
10. črc 2009 v 08:18  • Odpověz
kacm - moc hezký fotky :slight_smile: Já bych chtěla malýho nechat profi vyfotit až mu bude rok :slight_smile: mám kamarádku profi fotografku, fotila nám svatbu :slight_smile: viz beremese :slight_smile:
10. črc 2009 v 08:23  • Odpověz
Papi děkujeme.........já mám taky kamarádku profi fotografku, chtěla jsem malého nechat vyfotit asi tak na třech měsících ale ona ta kamarádka je také na mateřské, takže to vyšlo až tedˇka......no lepší v 9. měsích než v 15ti letech....hihi :wink:
10. črc 2009 v 08:26  • Odpověz
Kacm- no těhulkování až tak neprobíráme, jen Maru se zdálo, že jsem těhotná :slight_smile: tak jsem si říkala, co kdyby to byl věšteckej sen :grinning:
10. črc 2009 v 08:41  • Odpověz
Ty bys Pepi chtěla už teďka druhého mimíska? Ty jo tak to tě fakt obdivuju, já druhé plánuju až tak za 5-6 let dříve fakt ne...... :wink: ten můj rarach vydá za dva někdy i za tři :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. črc 2009 v 08:59  • Odpověz
ahojky Pepi je hazarder :sunglasses: ja planuji tak za 3 roky, ale uvidim az podle toho, jak to s Katou bude vypadat.. :sweat_smile:

my jdeme na profi fotky do atasu pristi stredu, tak jsem na to zvedava...kacm vypadaji moc hezky...ja nevim co si vzit na sebe :slight_smile:
10. črc 2009 v 09:09  • Odpověz
:slight_smile: no my se začnem snažit v září :slight_smile:
10. črc 2009 v 09:11  • Odpověz
ale taky je Pepíno zlatý hodný dítě :slight_smile:
10. črc 2009 v 09:12  • Odpověz
pepi taky se mi zdálo,že jsem na stírací los vyhrála milionek tak jsem vyslala Martina pro něj a pak ti napíšu jak moje sny vycházejí :grinning:
Já chci taky brzy druhé,stejně jako Pepi mám zlaté dítě :dizzy_face: Už spinká 1,5h a já jedu jako fretka ať vše stihnu pouklízet :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. črc 2009 v 09:25  • Odpověz
ja mam asi taky zlate dite :grinning: presto ale druhy jen tak nebude..bohuzel jsou tu i jiste okolnosti, proc to proste nejde... :zipper_mouth:
10. črc 2009 v 09:28  • Odpověz
Pepi, gratuluji k chůzi, jde to rychle, že?

Kacm, máš moc krásné fotečky
10. črc 2009 v 09:29  • Odpověz
Juli - to teda.... Jako cíleně ho tahat nebudu, přece jen nemám chuť ho nějak urychlovat, ale myslím že už i sám bude vědět jak, tak se bude snažit sám :slight_smile:
10. črc 2009 v 09:31  • Odpověz
:grinning: Mě se holky zdálo že mě pokadil pták a když jsem byla v ZOO tak mě taky pokajdil....takže sny se plní.....ale o vyhraném milionku se mi fakt nezdálo, tak Maru tfůůůůůj,tfůůůůj, atˇto vyjde..... :grinning:
Pepi tak držím palce, atˇ druhý mimísek brzy přijde :slight_smile:
10. črc 2009 v 09:35  • Odpověz
Lis já taky nevěděla co si mám vzít na sebe, ale věděla jsem že chci nějaké nahé fotky, takže jsem to tak neřešila....... :grinning: džíny a tríčo ....... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Juli děkuju za pochavlu :grinning:
10. črc 2009 v 09:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.