• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
No Kacm kéž by :dizzy_face: Ale jsem realista :grinning:
Kde je vůbec Kaciska? už tu nějak nechodí :frowning2:
10. črc 2009 v 09:44  • Odpověz
kacm - hele ale sny o hov.. jsou prý že budou peníze :grinning:

za přání děkuju, snad to klapne :slight_smile:
10. črc 2009 v 09:45  • Odpověz
kacm ja chci nahate jen u Kati u sebe ani omylem... :grinning: s nami jde i manza...Katule usnula jdu zehlit musim stuj co stuj...manza ma plno nevyzehlenych kosil.... :rolling_eyes: :rolling_eyes: brrr
10. črc 2009 v 09:49  • Odpověz
Kata taky pekne chodi, kdyz ji drzim za hrudnicek, kdyz tomu ja nerikam chozeni :stuck_out_tongue_closed_eyes:, ikdyz mete jak drak...to prave bude az to zvladne sama :wink: na to se tesim i netesim, protoze pak to bude mazecc
10. črc 2009 v 09:51  • Odpověz
Maru kdyby ta výhra klapla, tak by to bylo super vidˇ? Ty jo to by byla dovča..... :grinning:
Kaciska jsem už moc nechodí....asi vím proč, už nechce nic řešit s nikým o svém soukromí ani se jí nedivím.... :slight_smile:
Papi fakt jsou hov... peníze? Ty jo to bych už musela být milionářka....hihi
Lis já jsem se nechala vyfotit jen tak decentně kde ten můj brišní měch není snad moc vidět....... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak Danda ještě nechodí jen se snaží zatím kolem stolečku, tak snad taky začne po ročku.
10. črc 2009 v 09:59  • Odpověz
kacm - sny o hov.... prý znamenají peníze :slight_smile:
10. črc 2009 v 10:05  • Odpověz
jj je to pravda o tech penezich...a ted jsem si zrovna nedavno rikala proc Kaci nechodi.... :astonished:
10. črc 2009 v 10:10  • Odpověz
Holky co budete dneska vařit....já dělám obalovaný květák s bramborem a okurový salát..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. črc 2009 v 10:15  • Odpověz
my mame rizoto :slight_smile:
10. črc 2009 v 10:22  • Odpověz
Ahojky

Tak hlásím,že jsme už OK,jen trochu průjem,ale prej pohoda,jsme na dietě lehké!
Dostala jsem další rady na příkrmy..maso,pak přesnídávky,jogurty atd......
Ale dostali jsme mastičku,má na nožkách suché fleky,počátek atopického,tak ať se toho brzo zbavíme :wink:

MAruuu ty mi holka začneš rodit...to je mazeeecccccc :sweat_smile:
10. črc 2009 v 10:25  • Odpověz
jo a poslouchala ho,pač občas trochu kašle a frajerovi se mooc líbi čím ho poslouchá,tak jí to serval z krku a uší...ona ho nepobírá trochu :sweat_smile: dělal na ní kapříka..což je novinka,už něvyplazujem jazyk,ale děláme kapra :grinning:
10. črc 2009 v 10:27  • Odpověz
Ahoj holky,
Kacm fotečky jsou moc hezký :slight_smile: !

Včera jsme byli na jedenáctiměsíční prohlídce a MUDra byla spokojená, tak jsem ráda. Toník už moc nepřibírá má 9,7kg a 76cm, takže je akorát. Taky jsem jí říkala, že sám chodit nechce, jenom kolem nábytku a ona, že vidí raději, když v tomhle věku lezou než chodí, že nemám nic uspěchat, tak jsem ráda, že to mám potvrzený protože babička by ho furt chtěla tahat za ruce a já do ní hustím a hustím a už jsem i nepříjemná. Jinak ten můj kolovrátek už tři měsíce mele tá ta, tá ta, tá ta a to pořád, nepřetržitě jen něco slyší venku zarachotit, nebo jede auto a to je pořád , až mi je to maličko líto, ale taťka se samo dme :slight_smile: .

Vidím, že Maruška je zpátky a začíná rodit, tak to jsem zvědavá na on line porod podruhé.

Jo a včera jsem se byla podívat na kamarádčinu Zuzanku, má osm dní a je tááák malinká a to má skoro čtyři kila, je to neuvěřitelný, jak jsem to rychle zapomněla a taky na mě dolehla jakási nostalgie, jak se mi blíží ten termín porodu, ach jo.

Holky a taky potřebuju poradit, co mám uvařit, nemám absolutně žádnej nápad,co pořád vařit. Kacm, květák je dobrota, možná ho taky udělám, dík.
10. črc 2009 v 10:34  • Odpověz
Petipacka nas Dany taky nechodi a nutit ho nebudu jeste ma cas a Tonik ma krasne miry :grinning: ja taky nevim co varit.......ale kvetak jsem uz nemela dlouho obalovany tak se tesim ze si zase narvu pupek :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. črc 2009 v 10:40  • Odpověz
já dneska obídek s kámoškou a kočárkama venku :slight_smile: a malej dostane nějakou skleničku :slight_smile:
10. črc 2009 v 10:44  • Odpověz
holky taky nebudu nutit, to rozhodně ne, ale fakt to vypadá že se co nejdřív rozchodí sám.... Dneska to vzniklo při natahování tepláčků, kdy jsem ho na přebalováku postavila, jednou rukou chytla a druhou natahovala, a on udělal ŤÁP... Tak jsem to pak jenom jednou vyzkoušela, asi tři krůčky, a bylo :slight_smile: Jen kvůli svýmu egu, jak je šikovnej, ho nehodlám urychlovat a mrzačit mu tím záda :slight_smile:
10. črc 2009 v 10:52  • Odpověz
Ahoj holky! Jen Vás jdu pozdravit. Byly jsme s Kristýnkou v Praze a potkaly se s VERUS a Aničkou, ale to už určitě víte :slight_smile: Holky jsou obě velké kočky a moc ráda jsem je poznala. V Praze bylo fajn, ale hned jak jsme se vrátily dostala malá horečky a ty pořád trvají. dnes mě mudra řekla, že má nějakou angínu - no děs :frowning2:

Tal já zase běžím za tím drobkem, pa
10. črc 2009 ve 12:18  • Odpověz
DONI, safriš to je blbý. To asi z toho počasí, nejdřív vedra na padnutí a pak zase zima :confounded: Přeju ať je Kristýnka brzo fit! A pošli mi prosím do IP tvou mailovou adresu, já ti pošlu všechny fota ze Zoo.
10. črc 2009 ve 14:30  • Odpověz
zdravííííííííííííííím,ty nemoce zas řádí :frowning2: :frowning2: :frowning2: marůdkům přeji brzké uzdravení :slight_smile:

taky mám květák v ledničce,budu dělat na večeři mozeček,já obalovaný moc nejím,to radši cuketu....
10. črc 2009 v 16:11  • Odpověz
Maty dneska poprvé usnul v postýlce na břiše,ještě nikdy tak nespal,te´d chrní,protože byl protivka,málo spal.
10. črc 2009 v 16:13  • Odpověz
jo a sny o hovňousech: to chce si vsadit :grinning:
10. črc 2009 v 16:14  • Odpověz
MARUUU, tak jak jsi na tom? Už víš že přišla řada i na tebe????? :slight_smile:
10. črc 2009 v 16:20  • Odpověz
Maru bude v noci odjíždět rodit :sweat_smile:
10. črc 2009 v 16:46  • Odpověz
Maru tak co porod?? porad zadne info... :confused:
10. črc 2009 v 16:47  • Odpověz
gabi: me ted taky Kata spi prudila jak blazen..no nevim, kdy usne vecer, ale tak uvidime..takhle bych ji neudrzela ani do pul 6 :rolling_eyes:
10. črc 2009 v 16:48  • Odpověz
Maru teprve dneska v noci jela do nemocnice...tak nemá co psát zatím :sweat_smile:
10. črc 2009 v 16:50  • Odpověz
no jo ale i tak uz by mohla mit uklizeno :wink:
10. črc 2009 v 16:55  • Odpověz
Má.... pocity, co dělala atd.
10. črc 2009 v 17:01  • Odpověz
presněěěěěěěěěěěěě Maru honem sem pojď :fearful:
10. črc 2009 v 17:02  • Odpověz
byla na dlouhé procházce celej den s Kozinkou :grinning: před rokem
10. črc 2009 v 17:02  • Odpověz
já bych šla spát holky,ať jsme těch 38 hodin připravené rodit s Maru :grinning: myslím,že ve 2 ráno,či nějak tak jí začli kontra
10. črc 2009 v 17:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.