• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
jsem tu,omlouvám se nestíhačka :frowning2:

Před rokem:
Strávila jsem den venku s kámoškou a její holčičkou,zašli jsme si na obídek a dali procházku,miminku v bříšku jsem koupila puzzle na zem. V 18h jsem sedla ke compu a chladila si nohy v lavoru,celé odpoledne mě divně píchá ve spodku a mě hlavou projela myšlenka,že jsem tak unavená,že bych porod fakt nezvládla ..... :zipper_mouth:
10. črc 2009 v 19:08  • Odpověz
Veru lásko balíček dorazil,nemám co říct,jsi poklad :wink:
Kontra začali ve 23h :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. črc 2009 v 19:09  • Odpověz
jéé jsem se sekla o 3 hodinky :sweat_smile:

dorazilll juchůůůůůůůů :dizzy_face: :dizzy_face:
10. črc 2009 v 19:14  • Odpověz
Dorazil :dizzy_face: Fotečky budou vše pak hodím na rajče,něco tady (tu se moc nevleze ),mám fotky jak z oslavy ze Slovenska,tak teď jak škubal tvé dárky a pak se bude fotit zítra a v neděli tak to pak dám dokupy a dodám ..... teď mě napadlo,že jsem ještě neviděla fotky od Aničky z té velké oslavy,musím napravit ..... zítra bude fotit spíše ségra ...
Ještě musím jít udělat pomazánky.

Před rokem:
Stále sedím u compu a přemýšlím proč jsem tak unavená,na konovi ani noha,neteče teplá voda (odstávka) tak si jdu nahřát,hodit sprchu a chci brzy zalehnout,ach ta únava.
10. črc 2009 v 19:19  • Odpověz
maru: ty máš pamatováka......zatím to zní hezky :slight_smile:
s tou vodou jsi mi připoměla,že nevím,kdy bude letos..musím mrknout na stránky
10. črc 2009 v 19:28  • Odpověz
dala jsem malého spát,ale nějak se mu nechce..ach jo..já jsem dneska tak unavená :frowning2:
10. črc 2009 v 19:30  • Odpověz
foto až v neděli? tak jo no :cry:
mě mládě dělá bordel v pelechu taky....strašná sranda :sweat_smile:
holky nase mlade tu lita jeste no to ten odpo spanek..pujdeme koupat..ty joo Maru mam z toho osypky brrr za par hodin to prijde...ale stejne, jak si tohle clovek pamatuje co? :sweat_smile:
10. črc 2009 v 19:41  • Odpověz
tak mladej je zticha v postýlce a kouká,te´d jsem ho šla zkontrolovat a řehtal se ,jak mne viděl :grinning:
10. črc 2009 v 19:43  • Odpověz
dneska nic není v telce...samé hovadiny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. črc 2009 v 19:45  • Odpověz
Před rokem:

Jdu spát,mám břicho jako kámen a Domi se divně mele. Očekávám,že usnu do 5 minut.

Holky pamatuji,bylo to divné od začátku rána,ještě vím,že jsem měla na oběd rajskou polívku, ale druhé už nevím :sweat_smile:
10. črc 2009 ve 20:09  • Odpověz
ahoj holky,

tak dnes jsem dala Vašíka k babičce na odpoledne, tedy od 15 hod do 18hod..
jeli jsme s Vencou na houby a předtím jsme měli romantiku... jako za mlada.. :wink:

ale Váša má teplotu, 37,5 po odečtu, to asi ty zoubky, minule to také tak měl, jsem mu dala nurofen na úlevu, protože v noci se stále budil a plakal
takže čekám obdobnou noc...

Maru, jojo, pamatuji s, že jsi byla na tom dlouuuhém výletě :slight_smile:

a dneska je blbý den, mamka mi sdělila, že od kámošky dcerka 5 let má rakovinu, tak jsem z toho hodně špatná... :frowning2: a je toho jaksi víc...

jdu si dát sprchu a asi si dám vínko, no uvidím.. a půjdu brzy spát
10. črc 2009 ve 20:10  • Odpověz
MARU, takže jsi to tušila?
Já si pamatuju, že dva dny před porodem jsem měla pocit jakoby se mi Ančí šroubovala dolů (píchala mě pipka, jak píše Maru) :slight_smile:

LENI, to je strašný. Takovýhle věci snad lepší nevědět... :pensive:

Jsem dnes koupila poprvé Nutrilon 3, jsem si myslela, že je až od roka a on je už od 10m :confused:
10. črc 2009 ve 20:20  • Odpověz
veru: o tom píchání jsi tady psala,to si pamatuji...

leni: to je hrozné,taková malá... :frowning2:
maru: piš,piš...

jdu na nádobí a pak sem,jestli zase nelehnu :grinning: a malý nespí :angry: :angry: :angry:
10. črc 2009 ve 20:24  • Odpověz
leni: romantika před výletem? týýý jo...musí se využít každé volné chviličky :grinning: :grinning: :grinning:
10. črc 2009 ve 20:25  • Odpověz
GABI, třeba ti aspoň bude spát o to dýl ráno :wink:
10. črc 2009 ve 20:39  • Odpověz
tak Jakub je OK a zato já mám zimnici,ucpanej nos a bolí mě snad všechny svaly na tělo..mooc super :frowning2:
10. črc 2009 ve 20:51  • Odpověz
Verusv netušila ani náhodou,vůbec jsem si to nespojovalo dohromady,myslela jsem že dorazili poslíčci :sweat_smile:

před rokem:
Nemůžu usnout v posteli sebou házím,píchá mě stále dole a Martin vedle mě funí (to si pamatuji přesně,záviděla jsem spánek) - jo a my tak běžně chodíme spát brzy :sunglasses:

A jelikož tu fakt nebudu celou noc sedět tak pokračuji co přišlo v noci!

Ve 23h mi dojde,že mám pravidelné bolesti,jsou co 5 minut,ale slabé tak si pořád myslím,že to jsou prostě poslíčci,spát se nedá ani náhodou,lezu z postele ven a do 02h rána se krčím na sedačce a snažím to prostě zaspat. Bolesti nepřestávají ,chci si dát sprchu teplou,abych to rozhnala,ale boužel je odstávka takže dál trpím a začínám přecházet bolestí po bytě.Říkám si,že to jen tak nepřejde a ve 4h píšu kámošce jak vypadají poslíčce,že mě nějak divně bolí břicho. Krafu s ní na ICQ a ona mě přemlouvá ať vyrazím do porodky. V 6h ráno se odhodlám a po probdělé noci budím Martina ...........

Zbytek se dozvíte následující den :wink:
10. črc 2009 ve 21:06  • Odpověz
No a chystám to tu na oslavu tak s tu už dneska nedostanu,nakouknu ráno a nenechám vás bez porodu on-line :slight_smile:
Dobrou noc a ať je klidná oproti loňskému 10.7 :wink:
10. črc 2009 ve 21:08  • Odpověz
jojo, holky je to hrozné, raději nemyslet!!

Nikky, tak ať je lépe, honem dej pilulku a šupky do postele, zahřát se potit... to je to počasí, chíli pařák a pak chladno..

Gabi, jojo, musí se využít každé volné chvíle, právě mi to přišlo, jako v období, než jsme měli Vášu.... prostě kdykoli a kdekoli, teď už tedy opravdu kdykoli, když není třetí osůbka!!!
jo a houbařů byl plný les, normálně všude stála auta...mazec, asi fakt rostou, ale my jich zase tolik nenašli, ale je fakt, že jsme tam byli chvíli

Veru a jaký Nutroš jsi koupila, ten banánový nebo normální?
10. črc 2009 ve 21:18  • Odpověz
už spí............ :slight_smile:

nikkyy: něco na tebe leze..šup do postele...To počasí je na prd..mně dneska venku bylo chvíli teplo a pak chvíli mi z té kosy stály chlupy,fakt počasí ideální na nemoce :angry:

maru: v nejnapínavějším si přéstala...no musím vydržet do zítřka,ale s tou vodou,to by mně nakrklo,že sis ani nemohla ulevit ve sprše...a v dobrý čas sis psala s kámoškou :slight_smile: tak tedy zítra.....

leni: já bych si dala smažené praváky..mňam..jenom já jediná jím houby v rodině,ale nechodím na ně,nepoznám je a když jsem kdysi v brně chodila s tchýni do lesa na houby,tak jsem kolem nich přešla a ani si jich nevšimla :grinning: fakt houbařka jak vyšitá :grinning:

tož valím spát...

brou zítra :slight_smile:
10. črc 2009 ve 21:39  • Odpověz
Ahoj holky:slight_smile:

MAru, ať to moc nebolí :wink: :grinning:

U nás se dnes taky dlouho prudilo, ale už naštěstí chrní, tak doufám, že to aspoň na oplátku zítra protáhne... Ode dneška už po nemoci zase cvičíme, tak už to není taková pohodička, odvykla jsem :cry:

Jdu koukat po netu na nějaké skříně, pořád ne a ne najít, to, co bych si představovala. A taky něco pro Jolítko k narozkám...

A houby taky můžu, jen s tím kočárek se mńa ně blbě chodí :wink: :grinning:
10. črc 2009 ve 21:54  • Odpověz
Maru za chvili to začne drzím pěstě at je ta nostalgie jen v dobrem :slight_smile: tesim se na dalsi story ale to bude fakt protrpěné, tady je videt ze zenské musí vydrzet vsechno a to musela byt bolest uf uf...muj porod 5 hodin byl proti tobe zivacka... :sunglasses: :astonished: Jinak alespon jedno mame stejne, nam taky netekla tepla voda..v panelaku standartne netece do 5 hodin, takze ja kontra od pul 4 pretrpela chozenim po obyvaku a cekanim na teplou vodu...to uz jsme ale nestihli...fakt ale za tohle nesnasim panelak, nechapu kdo to vymyslel to same je s topenim...proste chladne leto nebo vykyvy jako letos nikoho nezajimaji... :angry:

Leni ty nemoci zk**rveny to je hnus a tak mala holcicka to je fakt hrozny.. :frowning2: :frowning2:

A Domínkovi krasnéé narozeniny jupííííí zlatousek nas usmevavy...s Katou posílame pusinky..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: sice dopredu, ale tech neni nikdy dost.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. črc 2009 ve 22:31  • Odpověz
tak a dala jsem fota paaa :sunglasses:
10. črc 2009 ve 22:55  • Odpověz
jo a dnes Kata stala bez drzeni se otocim a ona drzi v ruce nafukovaci bazenek takovy ten maly s hrackama a proste stoji...ty blaho ja jsem to nepochopila proste suverene stala a drzela ho v rukou jen tak :grinning:
10. črc 2009 ve 22:56  • Odpověz
NIKKYY, to vypadá na nějakou chřipku, doufám že neee a vyspala jsi se z toho.

LENI, koupla jsem normální bez příchuti.

LIS, Káťa je naprosto dokonalá, nejkrásnější, nejpusinkovatější. Se tu nad ní rozplívám. A ty dva culíčky jsou prostě úžasný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. črc 2009 v 07:02  • Odpověz
Ahoj holky... malej dneska měl děsnou noc, budil se 22.30, 23.15, 1.30,4,30 a vstal 6.30.... Nevím co mu přelítlo, tohle nedělal ani jako novorozenec, a já jsem jak převálcovaná...
11. črc 2009 v 07:05  • Odpověz
Dobré ráno :dizzy_face: Mám fofry takže fofrem :slight_smile:

Před rokem:
V 6h ráno budím Martina,že rodím. Chudák vstal vyhukaný a během 10 minut jsme byli v autě. Jedeme do Karvinské porodnice.Jenže ouha tam se maluje,dost na mě vykuleně koukali co tam jako chci a když viděli,že mám bolesti brali mě hned na monitor,začínám být vyhukaná co se děje,pořád si tam šeptají a shánějí doktori. V 7h padne ortel,mimi má nízkou porodní váhu,já OPRAVDU RODÍM,nakládají mě do záchranky a s houkačkou nad hlavou jedu směr Ostrava. Martina mi poslali domů - či-li musel do práce. V záchrance mi to došlo!!! RODÍM!
11. črc 2009 v 07:07  • Odpověz
MARU, já si pamatuju, že v pátek už jsem měla Aničku u sebe z JIPky. Furt jsem si ji prohlížela a psala si s Nikkyy a ta mi psala že rodíš, tak jsem koukala asi takhle :confused:
11. črc 2009 v 07:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.