• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
Před rokem:
Na cestu do Ostravy dostávám kapačku do žíly,něco na zastavení kontrakcí,prý abych jim v sanitě neporodila.Jsem vyplašená,pořád si sobecky říkám,že mě se tohle prostě stát nemůže :frowning2:
11. črc 2009 v 07:17  • Odpověz
MARU, to byl hořčík, ten jsem dostala taky, že mi to rozeženou, ale oni mi po něm nastoupily pravidelné po 3 minutách :slight_smile:
A měla jsi u sebe nabitej mobil a podávala info Martinovi? Ten si tu službu musel vyloženě užívat chudák :unamused: když nemohl být s tebou
11. črc 2009 v 07:22  • Odpověz
Verusv asi jo,mě to taky neustalo,právě naopak taky jsem to měla pravidelný a stejně bolestivý,ještě si vzpomínám,že jsem polykala jednu tabletu magnesia za druhou.
jj info jsem podávala stále,měl nějakou shodou okolností službu v Ostravě,normálně tam nemá službu a později to se ještě dozvíte tam dorazil za mnou a odešel až jako hrdý otec :slight_smile:
11. črc 2009 v 07:41  • Odpověz
Ahojky...

Tak já jsem KO...jako mazec,strašně mě bolej svaly,je mi na blití....Manža maká,což je fakt bomba,nejsem schopna Kubcu tahat na ruce,takze tu pisti...prima..normalne ho mam na ruce a podlamujou se mi kolena :frowning2:
už byl ukňouranej,šel hajat a já jdu taky.....tohle nedám jako :pensive:

Maru: ty vzpomínky...to je fakt hustý...doják :pensive:
11. črc 2009 v 08:41  • Odpověz
Před rokem:

Mám za sebou monitory,každý si do mě strčil prsty,pipinka mě bolí jak nikdy a kontrakce neustávají,zesílují dávky magnesia a stále do mě lijou kapačku. Sedím už na porodním pokoji sama v křesle,koukám z okna a tiše o samotě trpím,Domi stále kope a kope,uklidňuji se,že je v pořádku,přemýšlím jestli to zvládne (Ká odhad 1,9kg,Ostrava odhad 2,2kg) a hlavou se mi honí,že já to nezvládla do konce,je mi jasné,že dnes (haha) porodím a stanu se maminkou. Takhle tam sedím až do 15h než přijde Martin z práce.

Veru,že ty rodíš se mnou? Bobku tak zavolej mamce,sestře komukoliv ať dojede a pomůže ti obstarat Kubíčka.Myslím na tebe a posílám energii,ještě nějakou mám
:slight_smile:
11. črc 2009 v 09:00  • Odpověz
Maru: no jasně,rodím s tebou....bolí mě ale fakt břicho a všechno možné a je mi na blití...vidíš jak to prožívám???
mamka i ségra jsou v práci dneska :frowning2: chudínek Kuba dneska,fakt s ním kraviny dělat nemůžu,jsem ráda,že ho zvednu z postýlky,přebalím a položim na zem pod hrazdu..je to mazec :frowning2:
11. črc 2009 v 09:37  • Odpověz
ahojky,

maru. začíná to být kruté....
niikkyy: nemáš střevní chřipajznu?

lis: fotky úžasné :slight_smile: ten bazínek teď mají v kaufu v akci,viděla jsem ho v letáku...
11. črc 2009 v 10:12  • Odpověz
Před rokem:

"Jsem otevřená na 3cm v duchu jásám,že to bude už určitě brzy,ale nedochází mi,že mi stále kontrakce zastavují. Bolesti mám silnější a v křesle se to už nedá vydržet,monitor prodýchávám těžce,ale ležení mi naštěstí nevadí. Čekám na příchod Martina,hodiny se mi neskutečně táhnou,smskují komu se dá a dozvídám se,že se mnou rodí celý koník."

A jelikož v 15h přijdou hosté pokračují dál: "v 15 h dorazí Martin,čekáme na příchod doktora a jeho ortel zní: maminku necháme porodit! Tady mi dojde,že mě ještě čeká neskutečná cesta než porodím,ale stále věřím,že to ještě dneska bude. Místo kapáku na zastavení dostávám kapačku s Antibiotiky,kdybych měla případného streptokoka. Tak nějak čas mi uniká,přestávám sledovat kolik je hodin,začíná jít do tuhého a už nemůžu ani ležet ani sedět a tak přecházím po pokoji sem a tam. Absolutně nevnínám čas a asi tak přecházím až do nočních hodin. Sprach a ani balon mi nedělají dobře,tak v předklonu vydýchávám kontrakce. Tady si toho už moc nepamatuji,jenom vím,že jsem stále na 3cm otevřená až kdesi do nočních hodin."

Nakouknu zase až někde večer,až všichni hosté odejdou a oslavenec bude spát :slight_smile:Pěkný den.
11. črc 2009 ve 12:50  • Odpověz
maru: moc hezky to sem píšeš :slight_smile: teda ,ale já bych nevydržela rodit tak dlouho..díky bohu za krátké porody :slight_smile:

jsem teď vstala s Matym a jsem jak praštěná...a drahoušek se vzbudil hore zadkem..bude to krásné odpoledne....musím si vypít kafčo.
11. črc 2009 v 15:20  • Odpověz
já se jdu rozloučit,každou minutou musím umřít...lítá to ze mě horem spodem,masakr a do toho dítě nechce spát a ječí :cry: :pensive: :pensive:
11. črc 2009 v 16:58  • Odpověz
niikkyy: božinku...jste něco chytli z toho bazénu...zítra ti už bude líp..určitě..já to nedávno taky měla..hlavně pij..já sebou na druhý den sekla.
11. črc 2009 v 17:54  • Odpověz
já právě nemůžu do sebe dostat ani vodu.....hned mě z ní natahuje :cry:
MM dojel dřív domu a Kubču si na hodinku vzala sousedka,tak super....já to fakt nedávám...skáče po mě a já odbíhám na WC a neudržím ho....MM už ho vykoupal,teď se oblíkaj,dostane papů a jde spát....snad bude zítra líp,jinak mě klepne :frowning2:
11. črc 2009 v 18:52  • Odpověz
Jejda, Verunko zkus ledovou colu po lžičkách. Ale je fakt, že jestli je to ta žaludeční viróza, tak nepomůže nic, prostě si to musíš odtrpět. Super že už máš m. doma a postará se o Kubíčka.
11. črc 2009 v 18:58  • Odpověz
zkus to po lžičkách jak píše veru...já taky nepila,protože jsem to hned vyblila...já měla kýbl vedle postele :grinning: já bych na WC nedošla,jak jsem byla slabá...
a fajn,že už máš manžela doma,to ti pomůže a uklidní tě to :slight_smile:
11. črc 2009 v 19:06  • Odpověz
colu nemám,nemám tu nic :frowning2:
jo je fajn,že je dřív doma..už se kluci vykoupali,najedli a jde se uspat :wink: já už byla nervní jak Kuba kňoural a pištěl a já do toho toto...mazec :pensive:
11. črc 2009 v 19:13  • Odpověz
ahoj holky,

tak konečně mám dnes chvíli nakouknout sem, jak se rodí a co je nového!!!

a koukám, že Niky trpí, tak ti veru přeji, aby to rychle přešlo, je to humus ty střevní chřipky, nesnáším to... trpím vždy jak dítě...

a Vašík od včerejška horečkuje, tak nevím co to je, asi ty zoubky, ale uvidíme, kdyby to do pondělka nepřešlo, tak zavolám Mudře, ať jsem v klidu
je mrzutý, spavý a moc mi nechce baštit
má stále mezi 37,5 a 38, tak mu vždy dám Nurofen, ale když jsem mu dala čípek do prdýlky, tak mu horečka ustoupila a zdál se mi i celkově lepší, tak nevím, už spinká, byl ko

jsem vysála, vytřela a teď si dávám kafe, hlavně v klidu

a byla jsme dnes ráno v PV mrknout na plavky,ale na ty moje věšáky prostě nic není... :frowning2: a příští víkend jedeme do Jižních čech k rodině.. tak snad bude vše ok a v lepším případě budu mít i plavky
máme je sice v obchodě, ale mě opravdu málo co sedí a je to už probrané

Pepi, mám na tebe dotaz!!! prosím tě, četla jsme příspěvek na jiné smutné diskuzi a chtěla bych se zeptat, ketré to očkování je pro děti nebezpečné?

a ještě jse se chtěla zeptat, myslíte, že můžu mlíko střídat? myslím třeba Nutrilon s příchutí a Hami? když už jsou děti větší?

Lis, Káťa je kouzelná, culíčky ji moc sluší, tak ji nestříhejte!!!! je to prostě naše Xena :wink:
11. črc 2009 v 19:50  • Odpověz
leni: tuším,že tam PEPI psala očkování proti klíšťatům....
11. črc 2009 ve 20:06  • Odpověz
Verůůůů už jsem tu lásko je ti lépe???????????

Jdu rodit :grinning: Než to naklepu tak strpeníčko :grinning:
11. črc 2009 ve 20:06  • Odpověz
tak já plavky mám,ale letos jsem ještě nebyla u vody,ale příští týden hlásí tropy,tak vyrazíme.... :slight_smile:
11. črc 2009 ve 20:07  • Odpověz
Marůů neniiiiii :(
11. črc 2009 ve 20:08  • Odpověz
hele ten tvůj manža má docela dost co? :grinning: :grinning:
11. črc 2009 ve 20:09  • Odpověz
11. črc 2009 ve 20:13  • Odpověz
Před rokem:

Od odpoledne žádná změna,zbitá jsem jak pes,usínám mezi kontrakcemi na 1 minuty,už nevěřím,že vůbec někdy porodím po každé kontrole jsem více a více nešťastnější jelikož se prostě neotvírám a jsem nějak mezi 3-4cm.
Někdy v noci Martin usíná na hodinku a já jsem víceméně i ráda,v té neskutečné bolesti chci být sama a prosím a´t je miminko v pořádku. Pořád pípá mobil nereaguji na něj o to se stará Martin. KOntrakce jsou co 2-3 minuty.
Okolo druhé ráno přijde doktor,vyšetří mě a nabídne mi epidurál,pomůže mi to otevřít se a na chvilinku si oddychnu od bolestí a můžu se prospat. Čekání na anesteziologa je nekonečné,po hodině (asi) přijde a napichuje mi katetr epidurálu,necítím bolest vpichu,modlím se ať mi to co nejdříve pomůže.
Po 15 minutách přijde slast,necítím nic a mám chuť se zase smát,Martin odchází do auta se prospat a já ulehám na lůžko,že si taky zdřímnu, za celé 2 hodiny jsem nezamhouřila oko ani na minutu,myšlenky a strach mi to nedovolí. v 5h ráno nastupují kontrakce a v mnohem větší míře a síle ............
11. črc 2009 ve 20:13  • Odpověz
Veru jj nenechá mě tu v klidu psát,pořád do mě něco hustí :angry:

Ty jo to je střevní chřipajzna jako blázen,zítra porodím a uvidíš,že se ti uleví a bude zase dobře :wink:
Jdu zkusit nahrát fotky na rajče.
11. črc 2009 ve 20:15  • Odpověz
Gabus vypadá krásně :dizzy_face: :dizzy_face:
11. črc 2009 ve 20:16  • Odpověz
maru: mně buší srdce z toho jak to píšeš....
11. črc 2009 ve 20:17  • Odpověz
Gabi a jak mě :sweat_smile: Já to znovu prožívám,znovu rodím a fakt je,že jsem zpátky o rok :unamused:
11. črc 2009 ve 20:18  • Odpověz
leni: ty voe ...co to je za kočár????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a Vašík vypadá v té houpačce veliký.. :slight_smile: je to slaďoch :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. črc 2009 ve 20:19  • Odpověz
maru: to věřím :slight_smile: ..zítra už budeš štěstím bez sebe :slight_smile:
11. črc 2009 ve 20:19  • Odpověz
Tak už posouvám fotky na rajce a pak vám je tu dám :wink:
11. črc 2009 ve 20:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.