• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
holky se podrzte Kata mi zapla DVD :grinning:
14. kvě 2009 v 08:23  • Odpověz
Gabi Maty to dožene a fakt bych teď s tebou měnila,bych ho dala lehnout a on by ležel :sunglasses:
Lis Káťa je prostě Xena :sunglasses:
Semetrika jsem určo taky,jen mi to neřekne :grinning: :grinning: :grinning:
14. kvě 2009 v 08:24  • Odpověz
Jo a dítě zase usnulo ještěže tak,bych toho čokla asi fakt už zabila.Potřebuji pokecat než se pustím do vaření :dizzy_face:
14. kvě 2009 v 08:25  • Odpověz
maru: maty se mi budí zase tím,že se v noci přetočí na břicho a tím je vzhůru...ale jinak poho..ale furt kňučí a to je někdy na palici!!!
14. kvě 2009 v 08:26  • Odpověz
manza tam mel Luis de Funese nevim jak se to pise a ona to zapla a ted tu trsa u uvodni znelky... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

oni ty chlapi jsou fakt jinak nastaveny mi prijde... :unamused: taky chodim sama ven a jsem spokojena...obcas jde a nastesti nerepta, to by si mohl jeste zkusit.. :sweat_smile:

gabi: helma by tedy bodla..premyslela jsem i o chranicich kolenou je uplne odrena a cerveny kolinka...

vcera ji manza poridil i sedatko do vany..no vcelku je to neprakticky..ja o tom mluvila, ale zatim jsem to koupit nechtela a on to iniciativne privezl a jako ona uz pri koupani neposedi, takze na to je to dobry, ale jak sedi nejde umyt :frowning2:
14. kvě 2009 v 08:26  • Odpověz
gabi: to delala Kata preci vzdy se pretocila a vzhuru ted se pretoci a spi na brisku, ale je to tak 14 dni chvili to chce vydrzet az se nauci spinkat dal.. :wink:
14. kvě 2009 v 08:28  • Odpověz
tak já jdu udělat ranní hygienu,Maty musí asistovat :grinning:

lis: :grinning: chytrá hlavička..Maty mi tu na stole u PC demontuje mikrofon a patlá obrazovku, leda tak můžu psát,když je vzhůru
14. kvě 2009 v 08:28  • Odpověz
jdu ji dat do Fabuly a pustim skolku...a vyhodu to ma ze tak kolem 10 hodiny odpadne a bude spat na balkone.. a manza uz snad taky bude pryc tak chvili klidddd :zipper_mouth:
14. kvě 2009 v 08:29  • Odpověz
lis: no musím vydržet..pamatuji si ,jak jsi to tu psala..tak my to období máme teď. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. kvě 2009 v 08:29  • Odpověz
Jo jsou jinak nastavený to určitě,ale já jsem typ co si nestěžuje a bere to jak to je,postěžuji si jenom tady jinak nesu svůj kříž hrdě na zádech,malého miluji a nedala bych ho za nic na světě,i kdyby mi vstával ve 4h ráno,ale tak to máme každá :slight_smile:
O sedátku do vany jsem uvažovala,tak asi ne,že?
No tak malý už moc teda nepospal,tak jdu pro něj a čokla přece jen zabiju :angry:
14. kvě 2009 v 08:30  • Odpověz
gab: no je to sice zahul, ale prejde to :wink:
14. kvě 2009 v 08:32  • Odpověz
Mě se nepřetáčí,mě sedá a padá dopředu,protože v ten moment co si sedne usne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Krasnej den holky jdu vas pozdravit. http://jdna.rajce.idnes.cz/kveten_09/ a ukazat co jsme zasek stihli udelat za praci no. Jenze ted se to zase zastavi nachvilku.
Maru: zabij :grinning: no ono je asi dobry, ale nejde mi umyt pipka a zadek kdyz sedi nebo jsem tele nevim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. kvě 2009 v 08:33  • Odpověz
Tak zase spí,si ze mě dělá šoufky už od brzkého rána :grinning:
Tak čokl přežije ještě :grinning: Sedátko tedy zkusím pořešit s manžou,mě hrozně štve jak to všechno je drahé pro ty děti,to abych kradla! :angry:
Ahoj Adi,mrknu :wink:
14. kvě 2009 v 08:35  • Odpověz
Ahoj holky,
zdravim vas vsechny zase po dlouhy dobe :slight_smile: Obcas docitam, co je noveho, ale pak uz nemam cas napsat. Tak dneska nejdriv neco napisu a pak az doctu :wink:
Je super, ze uz jsou rarasci zase zdravi, bylo mi jich hrozne lito.
Nazev rarasci je fakt vystiznej, manzel vzdycky Helence rika, ze ma na hlave raracha :slight_smile:
14. kvě 2009 v 08:37  • Odpověz
No hezké to tam máte :dizzy_face: To se bude miminku určitě líbit :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. kvě 2009 v 08:38  • Odpověz
ahoj adi..taky mrknu... :wink:

no hele Maru sedatko za 500 kc a pry bylo v akci jsem vyvalila oci ty joo a prave ze ja bych nejprve koukla na MMB nebo aukro ale on nee hrr a mame sedatko.... :zipper_mouth: to je presne on... :unamused: čokla muzes zabit zitra :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jůů čau Svel,co zlatováska?
Tak to je dobrá cena za sedátko,jsou mnohem dražší,no já taky prvně koukám na MMB,MMA a aukro,manža by určitě sám nekoupil,on ani neví,že něco takového existuje :sweat_smile:
jo na čokla určitě dojde,štěká věčně :angry:
14. kvě 2009 v 08:40  • Odpověz
adi krasna kuchyn a moderni barvy vsude to je prima :slight_smile:
14. kvě 2009 v 08:40  • Odpověz
tak sedi na Fabule a vse hazi dolu :angry:

no my prave nejdriv vzdy koukame na aukro, tak se az divim, ze to koupil hned, no ale asi to fakt bylo vyhodny...fakt drazsi jo? no to si neumim teda predstavit..dalsi plast a za tezky prachy... :unamused: a to jsme nikdy nechteli doma plasty a co toho uz mame brr :frowning2:

ahoj svel :slight_smile:
14. kvě 2009 v 08:42  • Odpověz
Ještě jsem vám neřekla,včera se mi někdo napíchnul na ICQ a posílal zprávy v tomto stylu: algosjgoijtnlkjhgnkjfh ckajfghhg - chápete to? Jsem hned změnila heslo,někdo mě asi špehuje :angry:
14. kvě 2009 v 08:42  • Odpověz
Ahojky

Já to dítě asi přetrhnu...haleká tu jak na lesy a teď když se máme chystat k DR na kyčle,tak frajer vytuhne a nemůžu ho za boha vzbudit,Vzala jsem ho na ruku a tuhej...totálně KO..by mě z něj kleplo!Hodinu tu mordoval pavouka(hračka od Lamaze) trhal jí tykadla a žral jí hlavu a teď spí..prevít malej!!! :grinning:
14. kvě 2009 v 08:44  • Odpověz
Pepi, Helenka taky nechce jist, tedy ovoce, jogurt a kasi uz jo, ale se zeleninou je vzdycky boj. Varila jsem, ale prisla jsem na to, ze ji kupovane chutna vic, tak jsem si rekla, ze nema cenu se s tim delat. Vetsinou jsem to pak vyhodila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Maru, my vstavame taky desne brzo, klidne kolem 5.hod. Snazime se odnaucit nocni vstavani a kojeni, takze v noci k ni vstava tatka. Vzdycky je uplne hotovej, ale kdyz uz jsme zacli, musime to vydrzet. Nechci to zakriknout, ale rekla bych, ze se to lepsi :zipper_mouth: :dizzy_face:
Lis, ja bych taky Katu klidne stoupat nechala, kdyz to dela sama od sebe a hlavne kdyz uz i leze. Helca taky stoupa, ale neleze, jen se plazi. Ono neni divu, ze ji to po plovoucce vyhovuje vic. Na kolinkach stoji a pohupuje se, udela krucek jednou nohou a pak se zase natahne na zem...
14. kvě 2009 v 08:45  • Odpověz
Ahojky..
MAru mě něco takového od Tebe přišlo na ICQ kolem osmé ráno..
čau lááásko,hele mrkni v kolik mě mě trápí malý budíčkem a pak dělá cirkus :stuck_out_tongue_closed_eyes:
maru: to jsou spamy :slight_smile: musis dat blokovat vzdycky nebo to budes mit porad... :rolling_eyes:

nikkyy: ahoj :grinning: :grinning: zrovna vcera jsem si rikala, ze bych te chtela poznat osobne :grinning:
já jsem to zablokovala,chodili mi asi 4 vzkazy,že si mě někdo přidal do seznamu a já to hned blokovala,teď jsou zablokovaní a stejně se někdo přihlásil na moje ICQ a poslal tyto nesmysly :zipper_mouth:
14. kvě 2009 v 08:46  • Odpověz
juj luci zasla se tu nejak schazime :slight_smile:
14. kvě 2009 v 08:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.