• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
Musím,nechodí mi to :frowning2:

Tak dobrou noc :dizzy_face:
11. črc 2009 ve 21:25  • Odpověz
ja ho mam doma, ale jeste jsem nezkousela... :confused:
11. črc 2009 ve 21:29  • Odpověz
Mě to pomohlo k tomu,abych měla normální cyklus a díky němu jsem dnes mohla slavit narozeniny svého syna :wink: Teď jsem 36DC a ani náznak,že bych to měla dostat ... těhu nejsem není po čem,gumu máme pořád.
11. črc 2009 ve 21:30  • Odpověz
Nic já vám všem děkuji za chválu a tak a jdu taky na kutě :dizzy_face:
Zítra se těšte ,konečně porodím :grinning:
11. črc 2009 ve 21:31  • Odpověz
no ja zkousela gynex a nic, ted mam od dr. tu antiko...ted mam uz dobrane plato a cekam, ale tusim ze nic nebude...a tak asi dojde na Femose taky nebo nevim... :confused:
11. črc 2009 ve 21:31  • Odpověz
Dobrou noc :dizzy_face:
11. črc 2009 ve 21:32  • Odpověz
Maru byl to krasny den, ale opravdove narozeniny budou az zitra...tak at se na to hezky vyspite... :dizzy_face:
Lis je to naprd,taky mi to začalo opět haprovat :frowning2:
pusu a pohlazeni Dominkovi a teda ze maminku potrapil..dobrou noc :wink:
a mame vas radi :dizzy_face: :dizzy_face:
11. črc 2009 ve 21:33  • Odpověz
Lis děkuji,jdu se vyspat teda pokud mi to myšlenky dovolí,hodně se mi to vrací ....
Tak dobrou noc :slight_smile:
To já taky :dizzy_face: :dizzy_face: :astonished:
paaa
11. črc 2009 ve 21:34  • Odpověz
maru: fotky božííííííííííííí :slight_smile: krásně jste to oslavili a těch dárečků :slight_smile: Dominiček byl pěkně zcákaný :slight_smile: a s mamkou jste si fakt na té fotce úplně podobné...a moc vám to sluší rodinko :slight_smile:
11. črc 2009 ve 21:36  • Odpověz
maru: to bylo kdysi a taky ně to štvalo..te´d už nee,teď už je to OK :slight_smile:
11. črc 2009 ve 21:36  • Odpověz
fotečky nááádherné, moc vám to slušelo

Mě před rokem dr. oznámila, že když do dvou dnů (přes víkend) neporodím, tak v pondělí jdeme na to. Takže už jsem se na to začala psychicky připravovat :slight_smile:

Dobrou noc
11. črc 2009 ve 21:42  • Odpověz
juli: taky tě to čeká.....za chvilku :slight_smile:

dobrou holky,jdu dát sprchu a spát
11. črc 2009 ve 21:44  • Odpověz
jo MARU ...gumy nejsou 100% :grinning:
11. črc 2009 ve 21:45  • Odpověz
tak už jsem ospršená a ještě mám dotaz:
maru: vidím,že jsi dělala ten dortík,jaký byl?..chystám se taky na něj asi....

a už jdu.
11. črc 2009 ve 22:18  • Odpověz
Ahoj holky, no koukám že maru nostalgicky vzpomíná :slight_smile:

DOmínkovi krásný roček :slight_smile:

A co se týká toho očkování, tak nebezpečné je proti klíšťové encefalitidě....
12. črc 2009 v 05:50  • Odpověz
Dobré ranko,
tak je to tady,můj chlapeček má rok a už je batolátka. Holky děkuji :slight_smile:

Před rokem:
Chystám se na vyšetření,v 7h má přijít doktor,kontrakce jsou šílené mám pocit,že jsou pořád. Smích mě opět přešel .......
12. črc 2009 v 06:38  • Odpověz
Maru, ahoj rodičko.... :slight_smile: čéče já jsem si vždycky říkala že závidím holkám co rodily normálně, u mě to bylo šmik šmik, máte kluka, ale když jsem tě tak četla, tak možná svůj postoj přehodnotím :slight_smile:
12. črc 2009 v 06:41  • Odpověz
Ahoj Pepi,no já jsem jiný případ,jsou holky co taky porodili přirozeně a hned :wink:
Je pravda,že ten poslední den jsem málem umřela v kontrakcích :sweat_smile: :grinning:
12. črc 2009 v 06:44  • Odpověz
Maru, a ještě tě budu otravovat s prosbou :slight_smile:

Poraď, kuchařko, koupila jsem malýmu krůtí filet, a přemýšlím jak mu ho udělat - příloha asi brambory, ale jak upravit maso? Jenom opéct na másle? nebo jak? prosíííím :slight_smile:
12. črc 2009 v 06:51  • Odpověz
Před rokem:
Přišel pan Doktor a rozhodl se mi píchnout vodu. Jéžiš já úplně zapomněla,že nějaká voda ve mě je a že by měla jít ven. Tak jsem nadšená,chovám se už fakt tak,že se chytám každé naděje,které mě posune k tomu samotnému závěru. Ptám se pana DR. jestli to bude bolet,už se fakt bojím každé bolesti asi taky je to únavou.Samozřejmě to vůbec nebolelo,vytekla ze mě snad vltava a břicho se mi zmenšilo. To co přišlo po prasknutí vody se mi ani nesnilo. Neskutečné kontrakce,hýkám jako osel a vidím všechny svaté ....
12. črc 2009 v 06:53  • Odpověz
pepi tak já bych to udělala na másle a přidala na plátky krájené rajčátka,dodá tomu šťávu a chuť :wink:
12. črc 2009 v 06:54  • Odpověz
Dobré ráno,

tak Maruška jde pomalinku ale jistě do finále!!!!

:dizzy_face: :slight_smile: :dizzy_face:
A my přejeme Domískovi smíškovi k jeho prvnímu roku hlavně hodně zdravíčka, štěstí, úsměvů, lumpačení s tátou a mazlení s mámou. Anička posílá oslintanou pusinku (už je umí dávát, ale jsou takové kapří :wink: )
:dizzy_face: :slight_smile: :dizzy_face:
12. črc 2009 v 06:56  • Odpověz
Veru děkuji,už mě to bere :pensive:
12. črc 2009 v 06:59  • Odpověz
A zítra jdu ostříhat to svoje batolátka,na to se už taky těším má to dlouhé a potí se pod vlásky :dizzy_face:
12. črc 2009 v 07:01  • Odpověz
Gabus: Jak není 100%? Však ona nám nepraskla a jinak se tam dostat spermošky nemůžou,ne?
12. črc 2009 v 07:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.