• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
Jéééééé tak sem dej hned fotky, jsem na ostříhaného Domínka moc zvědavá. To bude ještě větší fešák než teď :dizzy_face:
12. črc 2009 v 07:02  • Odpověz
Dám fotečky,se těším hlavně,že se mu uleví :slight_smile:
12. črc 2009 v 07:04  • Odpověz
Jo a omrkla jsem vaši oslavu a jako není nad oslavu venku,to je jiná,moc krásné fotečky :dizzy_face: :dizzy_face:

A ještě pro Gabus,ptala ses na dorty tak méďa je kupovaný od jedné šikovné paní a ten pro Domínka mi dělala Kozinka,já fakt na dorty nejsem,takže ji tímto děkuji :slight_smile:
12. črc 2009 v 07:05  • Odpověz
Maru - tak díky, zkusím to a pak dám vědět :slight_smile:

Ad dorty - já se rozhodla udělat jen pro malýho - víceméně takovej jako měla Anička, a na příbuzný kašlu, to prostě koupím a nebudu tím trávit život :slight_smile:
12. črc 2009 v 07:09  • Odpověz
Jojo, venku je to fajn. Za rok to bude ještě lepší, to už budeme ve svém, takže pozvu Aničce i kamarády a kamarádky a nikdo z DD nás nebude prudit. Ježiškote to bude bájo!!!
12. črc 2009 v 07:11  • Odpověz
PEPI, super rozhodnutí. :wink:
Ale ten Marušky byl krásný
12. črc 2009 v 07:12  • Odpověz
jj Pepi dej vědět,ty rajčátka klidně nemusí jíst,stačí jak pustí šťávu a bude to šťavnaté :wink: Tak dej vědět :dizzy_face:

No já to taky tak měla,pro malého a pro příbuzný koupený,já nic nepekla. Neumím to na to holt nejsem.
12. črc 2009 v 07:12  • Odpověz
Děkuji Veru :slight_smile: Ale jak píšu,není to moje dílo,ani jedno. To Donka se blízkne svými dortíky :dizzy_face: :dizzy_face:

No jéje Veru tak to ti budu závidět dvojnásob,škoda že nebydlíš blíže hned bych se vtěrkla na oslavu :sweat_smile: :grinning: :grinning:
12. črc 2009 v 07:13  • Odpověz
Maru - uvidíme jak se na rajčátka bude tvářit, přece jen ve skleničkách hami jsou, a taková Krůta s rajčaty je jeho zamilovaná :slight_smile: A ve skleničce s telecím jsou taky :slight_smile: A jinak? malinko osolit, rozklepat, a na másle osmažit, nebo zapéct? ptám se jak idiot že, ale ještě jsem to nedělala :slight_smile:
12. črc 2009 v 07:14  • Odpověz
Já nesolím,ale malinko neuškodí. Na másle můžeš udělat tak i tak,ale raději zapekám a klidně se ptej :wink:
12. črc 2009 v 07:19  • Odpověz
OK, takže solit spíš ne, rozklepat, co bylinky? domácí bazalka, malinko to tím postrašit? hezky na máslíčko, a dát tam cca jedno rajčátko, a péct :slight_smile: a pak čekat jak se bude mládě tvářit :slight_smile: a samozřejmě fotit pro tetky koníkovky :slight_smile:
12. črc 2009 v 07:21  • Odpověz
Fotit jasně :dizzy_face:
Bylinky klidně ty dávám taky :slight_smile: Malýmu bude určitě chutnat,jak bude málo šťávy tak dej rajčátka více a ty nemusíš opravdu mu vůbec dávat,stačí ta šťáva z nich a aby to neměl suché :wink:
Teď jdu taky trošku pouklízet,průběžně budu chodit rodit :slight_smile:
12. črc 2009 v 07:23  • Odpověz
malej usnul, já mám za sebou sprchu, umytou kebuli a jdu to tu tak nějak zcivilizovat :slight_smile: až půjdou kluci na procházku, tak budu vařit plněné papriky a zelňačku :slight_smile:
12. črc 2009 v 07:25  • Odpověz
Ty bláho zelňačku jsem dlouho nedělala a po tý se můžu utlouct! Škoda že na ní nemám suroviny, hned by šla do hrnce.
12. črc 2009 v 07:55  • Odpověz
MARU, tak klidně příští rok můžeš přijet, i bych vás měla kde ubytovat :wink:
12. črc 2009 v 07:56  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:

Domínku, přejeme ti všecičko nejlepší k narozeninám, hodně zdravíčka a úsměvů na tváři :dizzy_face:
12. črc 2009 v 07:56  • Odpověz
Verus - hehe takže inspirace? :slight_smile: Já ji dělám se slaninou na kostičky a smetanou na vaření :slight_smile: Takže jestli Verus chceš, seber Ančí a doraž, neumím vařit "přiměřeně," určitě jí zas bude kotel a dáš si :grinning: A to nemyslím jako srandu ale vážně :slight_smile:
12. črc 2009 v 08:00  • Odpověz
Verus - ale napadá mě, spíš zítra, protože dneska přijde Honzův kamarád, chce aby mu Honza ručil na nějakou smlouvu (jsou to takový věčný ručitelé si navzájem, nám zase Jindra ručí na půjčku ze Státního fondu rozvoje bydlení :slight_smile: Tak by to bylo takový hodně narychlo, zítra až ve čtyři máme sraz před Letňanským nákupním centrem, jdem kupovat golfáče :slight_smile:
12. črc 2009 v 08:05  • Odpověz
vzbudil se Honza, jdem snídat, tak ahooooj!

VERUS - klidně zavolej a doražte :wink:
12. črc 2009 v 08:22  • Odpověz
Juli děkuji :dizzy_face: Už vám to taky klepe na dveře :wink:
Verusv jsi hodná,ale myslela jsem to žertem :slight_smile:

Před rokem:

Stále ležím napojená na monitor,nesmím ho sundat,hlídají mi Domínka. Při každé kontrakci vytéká plodovka,nechápu kde se to bere. Konečně se otvírám,už jsem nějakých 6cm. Těžce vydýchávám kontrakce a těším se na miminko :slight_smile:
12. črc 2009 v 08:27  • Odpověz
PEPI, díky, mně za chvíli dorazí mamina a přiveze oběd. Míra před chvíli jel na motorky, tak aspoň nebudeme s Ančí samy. Ale dej si jí i za mně :wink:

MARU, já to myslela vážně! Jako fakt, kdybys chtěla příští rok dát výlet do Prahy (teda my budeme za Prahou), tak klíďo počítej s ubytkem. :wink:
12. črc 2009 v 08:39  • Odpověz
A byla bys i kousek od Nikkyy. :wink:
12. črc 2009 v 08:39  • Odpověz
No to bych byla :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: nebudu dopředu nic slibovat,ale nabídky si cením :wink:
12. črc 2009 v 08:48  • Odpověz
Alohaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

DOMINIČKOVI,SYNÁČKOVI MÉMU PŘEJEME CELÁ RODINKA VŠECHNO NEJLEPŠÍ K JEHO 1.ROČKU...............HLAVNĚ HODNĚ ZDRAVÍČKA A AŤ MÁ POŘÁD TEN NEODOLATELNÝ ÚSMĚV NA TVÁŘI A DĚLÁ VÁM JEN A JEN RADOST..POŘÁDNĚ HO ODE MĚ OPUSINKUJ :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

jůůů už jdete dělat stříhy stříhy jo?to jsem zvědavá na fotečku...mu vyniknout oči a holky si jí urvou :sweat_smile:
12. črc 2009 v 08:56  • Odpověz
děkujííííííííííííí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
NO jo jdu ho střihnout ať je frája :wink: Holky si ji můžou urvat je jen můůůůůůj :grinning:
12. črc 2009 v 08:57  • Odpověz
teda to bude fešák? a jak? celou hlavu stejně?nebo Backhema??to chci pak pro Jakuba :sweat_smile: :grinning: i když on je jak vylíhlé kuře :grinning: po stranách mu dorůstaj vlásky :grinning:
12. črc 2009 v 09:00  • Odpověz
nenávidím tvého můžeeeee...porazil mě v bowlingu :angry: :angry: :angry: :angry: :sweat_smile:
12. črc 2009 v 09:05  • Odpověz
To já nechápu o co jde stejně :wink: Ale ráno tu hrál jak divý.
néé zatím normálně na krátko,ještě je malý na nějaké čačí účesy :wink: To až na další stříhání asi.
12. črc 2009 v 09:07  • Odpověz
dobré ráno,

Dominičkovi přejeme k jeho krásným prvním narozeninám hodně zdravíčka,štěstíčka, lásky a věčný úsměv na tvářičce :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
na FB hrajem bowling a já to projela :angry:
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.