• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
maru: myslela jsem ten ovocný dortík... :slight_smile:
aa jo..gumy budou 100%..jsem si dělala srandu..zatím znám jenom případ,kdy kamarádka zapadla přes antiko,přes gumu neznám nikoho :grinning:
12. črc 2009 v 09:15  • Odpověz
Před rokem:

V 9h je mi tak úzko,že škemrám o ten zázračný epidurál,je mě vyslyšeno a během 10 minut mi ho napíchnou. ááách ta úleva :sunglasses: Netuším,že zabere jen na hodinku ...
12. črc 2009 v 09:29  • Odpověz
Gabi ten dělala kámoška :wink:
12. črc 2009 v 09:29  • Odpověz
ahojky tak ja pocetla neco rano a holky mam jen dotaz vy jako varime detem uz normalne viz. Pepi jako platek masa a k tomu brambory a pak to pokrajite nebo mackate nebo jak? Ja to varim Kate vse dohromady...me prijde ze je to tak jako tak nastejno..a abych ji davala maso zvlast a prilohu taky no nevim, asi jsem nejak pozadu :confused:

Maru docitam porod :wink:
12. črc 2009 v 09:43  • Odpověz
Maru když tak to zas čtu ten tvůj porod,tak jako proti tobě jsem to měla ještě OK a nevím,na co si furt stěžuju :frowning2: a kdybych mohla epi,tak to určo bylo lepší
12. črc 2009 v 09:43  • Odpověz
ja taky nemela epi asi bych ho ani nestihla... :wink: navic byla sobota a rano takze nez by nekdo prisel bylo by po :zipper_mouth:
12. črc 2009 v 09:46  • Odpověz
lis: já taky vařím vše dohromady...měl už i naše klasické jídlo 2x,ale kuře na paprice s knedlíkem mi držel v puse..přitom to bylo táááááááááááák dobré :slight_smile:
12. črc 2009 v 09:46  • Odpověz
lis: ty jsi to měla mega rychlé :grinning:
12. črc 2009 v 09:47  • Odpověz
já neměla nikdy epi...ale napichovali mně při císaři do páteře a to mi stačilo....
12. črc 2009 v 09:47  • Odpověz
maru: já jsem taky magor na dorty,jsem zvědavá,co vytvořím já..jeden objednáma ajeden upatlám :grinning:
12. črc 2009 v 09:49  • Odpověz
joo ja to mela fakt rychle a vubec jsem se divila, prijela jsem do porodnice co 5 minut kontra a byla jsem na 4cm...po dvou hodinach...no a pak asi do hodky jsem byla na 6cm a fakt jako fofry, ani jsem si to neuvedomovala a prave, ze jsem porad cekala delsi dobu a kdyz mi rekli, ze muzu tlacit tak ja se lekla ze jako uz?? :astonished: :astonished: a kdybych tlacila dobre narodila se uz i mnohem driv..cca o pul hodky... :zipper_mouth:
12. črc 2009 v 09:51  • Odpověz
a nebyla tak fialova :pensive:
12. črc 2009 v 09:51  • Odpověz
hmm mě když řekli už tak jsem si říkala že konečně to bude za mnou ale to jsem nětušila,že budu tlačit další skoro 3 hodiny :sweat_smile:
12. črc 2009 v 09:54  • Odpověz
pokud bych si měla vybrat zubaře nebo porod ...jdu do porodu..zubaře nééééééééééé se bojím :frowning2: :frowning2: :frowning2:
12. črc 2009 v 09:55  • Odpověz
jo tak to já taky zubáka neeee jsem se ulila i v těhu :grinning:

teda ten kluk je hyper...MM ho uspal a odjel na nákup...já furt jsem divná..kluk si dal 20 minut a už tu řádí na sedačce..likviduje kapesníky..mazec..a válí sudy :sweat_smile:
12. črc 2009 v 09:58  • Odpověz
ty jo,začal mi nějak moc zvracet :frowning2: teď snad vyblil všechno jídlo :pensive:
12. črc 2009 v 10:02  • Odpověz
nikkyy a jak je tobe ?
12. črc 2009 v 10:05  • Odpověz
Dobré ránko!!!

Přejeme Vše Nejlepší Domínkovi k 1. narozeninám!!!!
hlavně zdravíčko!!!! :slight_smile:

Maru, fotky super!!! dortík nádherný... a celkově jde vidět, že jste si oslavu krásně užili...

my stále horečkujeme.. a stále nevím, čím to je.. nemá kašel, rýmu nic.. jen prostě horečky... v noci měl 38,5 a teď také... :frowning2: , tak už spinká, stále kňourá a prostě se necítí, jen když mu dám do prdýlky čípek, tak mu krásně zabere
myslíte, že to mohou být zoubky? mě se to moc nezdá, zítra zavolám doktorce

jdu dělat obalovaný květák!!!

ach jo, do středy budeme sami a pak frčíme na chatu a pak do Čech, tak snad bude Vašík fit...
a to mají být od zítřka horka, jsem myslela, že budeme u bazíku, tak asi nee

Maru, porod jsem měla podobný, vůbec jsem se neotevírala, neměla jsem zajitou branku a vodu mi museli také píchat, prostě to bylo šílené, ale vzpomínám na to ráda....
epi jsem také neměla, jsem se toho bála :unamused:
12. črc 2009 v 10:05  • Odpověz
no je to lepší,ale žaludek a střeva cítím furt...je mi nějak divně...ale MM jde večer do práce :angry: prej si dovču neveme,ale prej nepůjde cvičit a bude doma až do půl 6...oo jak obětavé,když potřebuju pak koupat atd a já se předkloním a vybleju se
12. črc 2009 v 10:06  • Odpověz
Niikky, to je normál... Vašek mi také kolikrát vyblil co snědl, jak se kutálel nebo si narval nějakou hračku do krku..
12. črc 2009 v 10:06  • Odpověz
jo ono to je i tím,že chlastá hodně čaje asik
12. črc 2009 v 10:07  • Odpověz
jj hodne to rozredi a je to venku... :fearful:

Leni ahoj vypada to na 6tou nemoc.. :frowning2:
12. črc 2009 v 10:09  • Odpověz
Před rokem:
Tak a je to zpátky a nemusím už ani psát,že to přišlo v takové brutální síle,že se mi zaleskli oči slzami,ano opravdu při každé kontrakci mám chuť brečet.Je to únavou určitě a to že musím ležet přivázaná na monitor. V 11h,ale přijde spása,Domi je v pořádku a pouštějí mě na balon,jsem otevřená na 8cm!!!!! Rekord všech rekordů a já skáču jak divá,aby malý sestoupil dolů. Nejhorší hodinka teprve přijde .....
12. črc 2009 v 10:35  • Odpověz
zlato vydržžžžžž :sweat_smile:
12. črc 2009 v 10:40  • Odpověz
Držííím :wink: Věřila jsem,že do 12h porodím,tvrdila to PA :slight_smile:
12. črc 2009 v 10:42  • Odpověz
Maru ufff uplne to vidim brr :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. črc 2009 v 10:56  • Odpověz
autor
ahoj všem

ještě jednou dominikovi vše nej. :slight_smile:

no nejsem jediná kdo sem nechodí je plno holek které tu chybí..... :frowning2: a ani se jím nedivím... :zipper_mouth:
12. črc 2009 v 11:16  • Odpověz
Achoy Kačulíne muuuuuj bylo mi smutno a každým dnem jsem tě tu vyhlížela.... :dizzy_face:
12. črc 2009 v 11:17  • Odpověz
Dominičkovi taky vše nej k ročku at je zdraví a plný sily a nezlbí maminku
12. črc 2009 v 11:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.