• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
autor
jj jasně co se dalo čekat tak pardon....stejně sem radši chodit nebudu páč to stejně nemá cenu,.,,,je to tu rozdělený na tábory a každej se před každým přetvařuje a tak....abyste se s marušky všichny nepotento(a nic proti maru).....stejně polovina sme nechodí jen proto že když napíšou tak nic zádná odezva....tak se tu mějte :slight_smile:
12. črc 2009 v 11:34  • Odpověz
LIS, já žeru ty Kačulínkovy culíčky. To má jak od kadeřníka :slight_smile:
12. črc 2009 v 11:35  • Odpověz
pretvaruje? ahaaa no to jsem si nevsimla..jak se to pozna?? :stuck_out_tongue_closed_eyes: kaci je to tvuj nazor....a mas pravdu diskuse je dobrovolna, takze kdyz te nebavime, mas na vyber skoda, ale nutit te nebudeme.... :confused:
12. črc 2009 v 11:36  • Odpověz
Veru od kadernika??? :grinning: :grinning: no jen ode me a to musi byt fofr, aby mi nezdrhla... :sunglasses:
12. črc 2009 v 11:36  • Odpověz
KACI čau a nedělej tiskového mluvčího holkám jo? Já sem taky poslední dobou moc nechodím a rozhodně ne kvůli tebou uváděným důvodům.
12. črc 2009 v 11:37  • Odpověz
hmm a já sjem tu zase zůstala....
12. črc 2009 v 11:38  • Odpověz
LIS, no má i takovou krásně učíslou ofinku, no prostě prdelka neskutečně slaďounká. Já můžu Anče dělat jen tu palmmičku, protože strany a vzadu má ještě krátký. Všechno jí roste akorát nahoře :grinning:
12. črc 2009 v 11:39  • Odpověz
Hele ALLIKU, co to máš za golfky, to je Zappík?
12. črc 2009 v 11:40  • Odpověz
verus nene moon
12. črc 2009 v 11:40  • Odpověz
A dají se jim sklápět záda?
12. črc 2009 v 11:41  • Odpověz
jj jde to do lehu ale nejsou pevný takový ohebný nevím jak bych to napsala
12. črc 2009 v 11:42  • Odpověz
Veru diky ale jako to vis asi to ma od prirody... :sweat_smile: jenze stejne jsou to takovy licousky a tak bych ji rada strihla, aby mela lepsi ty vlasky....jenze to nez pak naroste..no ale v zime to bude jedno....ale do srazu bych ji vlasky rada zachovala, tak holky porovname.. :grinning: udelame modni prehlidku.... :wink:
12. črc 2009 v 11:44  • Odpověz
no nic jdu dodělat obídek a pak pujdeme asi na zahradu do bazénu mějte se a nezlobte se a usmívejte se :dizzy_face:
12. črc 2009 v 11:44  • Odpověz
ali Julinka vypada uz jak velka holka a jak se smeje do fotaku to je boziiii :dizzy_face:
12. črc 2009 v 11:45  • Odpověz
my se usmivame... :slight_smile: mej se krasne pa
12. črc 2009 v 11:46  • Odpověz
ALLI, jako že je to látka napnutá mezi tyčema? Vy jdete do bazénu??? Jak je u vás??? Tady je 22st, já sedím doma ve svetru :confused:

LIS, uděláme kadeřnickou show :grinning: :sunglasses:
lis děkujeme ona se ráda fotí řeknemě udělj sýýýýr a ona se usměje nebo udělá ksichtík je to zlatíčko
jo a v te paruce to nema chybu..taky ma velka kukadla Julinka :wink:
12. črc 2009 v 11:47  • Odpověz
Ahojky holky jsem tu v poradku ikdyz s par karamboly. Ale je mi moc dobre. A co tady noveho??
12. črc 2009 v 11:48  • Odpověz
Veru me to taky z okna prislo vedro, ale mame 20 st Katulin spi na balkone a dala jsem na ni silnejsi deku prislo mi chladno...ale v tydnu maji byt tropy, tak se holky urco zase cvachtnou v bazenkach.. :sunglasses: jj na tvem velkem pokoji udelame prehlidku a nacesame zensky....jo a Veru kolik ma Ani saticek? me to prijde zatim neprakticky a moc jich nemame, rikam si ze az bude chodit, tak to bude jina parada, ale takhle ji to jen prekazi ...mame asi troje bavlneny a ty jeste jde, ale moc je nenosi....jen ve stredu jdeme do toho atasu, tak asi i culicky nacesu at ma pamatku.. :dizzy_face:

Maru dychej dychej....uf uf :pensive:
12. črc 2009 v 11:49  • Odpověz
a to já se zas z Marušky klidně poseru :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Kaci,tebe asi štve,že nejsi středem pozornosti ne??? dneska je to MAru,,,rodí...minule zas Verunka,taky rodila :wink:

Ada:copak???
12. črc 2009 v 11:50  • Odpověz
adi ahojky s karamboly?? :confused:
ADI, ježišmajra, jaký karamboly????
Jinak tady nového to, že dneska rodí Maruška
ja se taky klidne poseru :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: a nikkyy s prominutim ty od toho nemas opravdu daleko ze?? :grinning: :grinning:
12. črc 2009 v 11:51  • Odpověz
LIS, šatíčků má dvě pr*ele, ale ještě je nenosí, jak píšeš zatím jsou nepraktický, až bude chodit, tak jí ale do nich budu cpát furt :dizzy_face: :grinning:

NIKKOUŠKU, myslím žes na to kápla :wink:
12. črc 2009 v 11:52  • Odpověz
LIS :grinning: :grinning: :grinning:
12. črc 2009 v 11:53  • Odpověz
Tak mě to tu trošku šoklo,mám vůbec ještě pokračovat? Aby s te se ze mě neposrali!!!
Jako fakt mě to urazilo,promiň Kaci,ale nemám víc co říct,pro ty kdo chce jao LIs a Verusv a moje Veru tak pokračuji:

Před rokem:
Tak branka zalezla a jdu na to. První tlačení se nepovedlo,zatlačila jsem si pěkně do hlavy. Pak už se mi to i daří jen mám pocit,že hlavičku v životě nevytlačím .......
12. črc 2009 v 11:55  • Odpověz
MARU, prď na to. A tlááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááč!!!!!!! :wink:
12. črc 2009 v 11:56  • Odpověz
Maru posereme se skupinove a radi neboj nic... :grinning: :wink:
12. črc 2009 v 11:57  • Odpověz
nikkyy: a za jakej tym ty kopes??? :grinning: :grinning: :grinning:
12. črc 2009 v 11:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.