• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
jj taky myslím :wink:
teď čekám na další gratulanty :wink:
12. črc 2009 ve 14:35  • Odpověz
a kdo má přijít dneska? tak si to hezky oslavte :slight_smile:
12. črc 2009 v 15:15  • Odpověz
autor
holky mrzí mě to ale prostě mě to jen tak přišlo,tak prominte,neměla sem doboru náladu a všechno na mě padlo.....chodím sem ráda ale někdy mě to příjde se sem něco napíšu tak nikdo nic ale asi se mě to zdá.....tak se omlouvám..... :pensive:
12. črc 2009 v 17:24  • Odpověz
Zdar ženy, gratuluju Maru k Domínkovi, honem jsem to proletěla a byl to zážitek :grinning: !
Moc jsem nepochopila to kastování, ale to je jedno, nečetla jsem moc podrobně. Furt si myslím, že reagovat na příspěvky je dobrovolná věc a někdy člověk reaguje, někdy ne, nemyslím, že jsou tady nějaký tábory, jasně že k sobě někdo má blíž viz. Nikky a Maru, ale vždyť Kaci zase s Ali nebo Kacm, ne? Já nevím, prostě, je to pokec a hotovo :slight_smile: :sweat_smile:.
Kaci, Verunka je šikulka, to u nás nevím nevím jestli se Tonda do roka rozchodí, asi ne, ale třeba překvapí :grinning: , stejně je to pusinka.
Kdo je teď na řadě Nelinka a Tadeášek?
12. črc 2009 v 18:03  • Odpověz
autor
peti-já jsem taky nečekala že se rozchodí tak brzy,bylo to ze dne na den...aje to naše šikulka..neboj toník ještě třeba překvapí... :wink: lézt jsme začli až na 10 měsících a chození sme taky stihli v 10 měsících...no skoro v 11 no :grinning:
12. črc 2009 v 18:16  • Odpověz
KACI, v poho, hlavně že už jsou chmury pryč. :wink:

PETI, přesně tak, v úterý rodí Juliet a 19. Meryluu. Ale nevím jestli tu už bude, je v tom Bulharsku u móře. Nevíte někdo do kdy tam mají být?
12. črc 2009 v 18:58  • Odpověz
ahojky,
právě jsem uložila Vašíka, stále horečkujeme... tak zítra zavolám Mudře a uvidíme... už mě docela hrabe, 3 dny jsme nebyli venku, ale zítra asi půjdeme, jen tak do parku, trochu na vzduch i pro malého je to protivné a dlouhé být celý den doma..
do teď tady byli naši a tchánovcim, tak měl alespoň zábavu

Kaci, myslím, že to bylo zbytečné...
také si tady kolikrát píšu jen tak a nikdo nereaguje, ale také nereaguji na všechny příspěvky, to se ani nedá... hlavně když se člověk napojí jednou za den...

my zatím také nechodíme a myslím, že to bude až tak kole toho roku, ale je mi to jedno... i když včera pár vteřin sám stál n aposteli, což je nerovný povrch, tak jsem koukala... ale to byl je momentík

Maru, tak už to máš za sebou, to je úleva co? my zatím máme ještě plná bříška!!!! :slight_smile:
a ten jeden steh závidím!!!!
12. črc 2009 v 19:00  • Odpověz
jo a Peti, myslím, že jsi tady psala, že Toník stále říká jen táta...
tak to my máme také tak a když řeknu máma... tak odpoví že je pá.... no co na to mám říct!!! :grinning:
12. črc 2009 v 19:01  • Odpověz
LENI, safriš a furt je má stejně vysoké? To podle mě už asi k zubům nebude. :unamused:
12. črc 2009 v 19:04  • Odpověz
jen nakukuji..no nevím KACI...napsala jsi to předtím dost drsně( hlavně o těch přetvářkách)....jsi si tu vylila zlost na nás :frowning2:

jinak MERY už je na dovolené dlouho,co?závidííííím :slight_smile:

leni: chudinka Vašík.... :frowning2: snad to brzičko přejde :slight_smile:
12. črc 2009 v 19:10  • Odpověz
tak Kuba usnul..MM jel do práce později,já to fakt nedávám,snad nebude mít průser...celý den se věnoval malému a já fakt jen spala a spala...nic do sebe nedostanu...mám motavici,,no děsný...ale aspoň si vyzkoušel,jaké to je od rána lítat kolem Kubči +nákup a uvařit....prej jako už se mi nediví,že padám kolikrát za vlast.....

No dneska šel dřív spát,byl KO a jako k večeři nic nesnědl..jen 40ml..mazec ne?ale je fakt,že před 2 hoďky vypil 150ml
12. črc 2009 v 19:11  • Odpověz
A pro pobavení vám napíšu naše včerejší story jak jsme jeli s manžou kupovat světla na domeček...
Aničku jsme nechali doma a hlídala jí moje máma, my jsme koupili všechno co jsme potřebovali, naložili kombíka až po střechu a že to rovnou hodíme na domeček. M. se mě ještě v Praze ptá, jestli mám s sebou klíče od domečku, protože on ty svoje půjčoval dělníkům a já na to, že nejsem jako on, abych měla 3 svazky klíčů a že všechny co používám mám na jednom kroužku, tak ať je v klidu. Přijedeme na domeček a mě až tam docvaklo, že jsem své klíče nechala mámě aby mohla s Aničkou i na zahradu a nezabouchla si dveře. Prostě jak se mě M. ptal, tak mi to vůbec nedošlo... No ale nejlepší přijde na konec, přijedeme domů a já říkám M. o jeho klíče, že mu tam připnu ještě jedny náhradní a zjišťuju, že on je už na klíčích má!!! Takže jsme fakt podařená dvojka - blbý a ještě blbější :sweat_smile: :grinning:
12. črc 2009 v 19:12  • Odpověz
leni: mě stačilo,že byl dva dny horečkách a už jsem to nedávala......kolik má?
niikkyy: konečně to pochopil ,co " mateřská dovolená" :grinning: znamená.....
autor
já vím,mrzí mě to..
leni a nebude to ta šestá nemoc???nebo zoubky ale to nevím nevím... :unamused:

sme si událi s manžou brambory na loupačku a sem se nák přejedla ale pochutnala sem si.... :grinning:
12. črc 2009 v 19:13  • Odpověz
NIKKYY, moc držím palce aby ti bylo líp, marodění s mimčem se fakt nedá. :confounded:
veru: i to se stává.. :grinning: :grinning: :grinning: ..máte domeček daleko?
GABI no cca. 25 km od Prahy.
12. črc 2009 v 19:15  • Odpověz
Veru :grinning: to jsi mě fakt pobavila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

gab: jj mu říkám,mazec co??a on,že mu to tak nepřišlo když je vždycky doma i se mnou a o kluka se střídáme..ale on fakt od rána lítal....tak usoudil,že druhé fakt zatím ne :stuck_out_tongue_closed_eyes:

je to normoš,že mi nejedl teď?
autor
verusv: :grinning:
Hlavně nejsem nadšená z toho, že ty světla máme složený v garáži, musíme je co nejdřív odvézt na domeček. Nahoře u tetky bydlí M. bratranec kterýho teď pustili z basy a ten si chodí dost často nakupovat do garáže za pět prstů - zmrd.
12. črc 2009 v 19:16  • Odpověz
no je to děs jako....já vstanu a dobrých 10 minut rozdýchávám motání hlavy...jelikož Jakub už spí,ráno bude brzo budíček určo,né li v noci na jídlo když nejedl :confounded:
12. črc 2009 v 19:16  • Odpověz
Veru..tak to je hustý...s tím bych pod jednou střechou fakt nebyla
12. črc 2009 v 19:17  • Odpověz
NIKKYY, asi ještě není úplně ok. Hlavně jestli dal 150 před 2 hoďkama tak bych to neřešila. :wink:
12. črc 2009 v 19:18  • Odpověz
veru: panejo ..to je rodina... :frowning2:

niikkyy: jen se Kubík dopil..myslím,že mu to stačí.
No je to šmejd na entou, okrádá i vlastní mámu. Už abysme byli v čudu.
niikkyy: tak piiiiiiiiiiiiiij tekutiny :slight_smile:
12. črc 2009 v 19:19  • Odpověz
GABI, to je rodina od tchýně, M. je díky bohu po rodině od tatínka. Teda jaký díky bohu, kdyby byl do rodiny tchýně, tak si s ním ani nic nezačnu :grinning:
12. črc 2009 v 19:20  • Odpověz
niikkyy: třebas se nevzbudí a budíček bude až ráno :slight_smile:
12. črc 2009 v 19:20  • Odpověz
veru: to je jasný..díky bohu...takže až bude domeček,zavřou se za váma definitivně vrátka?
12. črc 2009 v 19:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.