• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
GABI, pa. Já jdu hypnotizovat ty brambory
12. črc 2009 v 19:47  • Odpověz
holky, také si myslím, že to zoubky nebudou, zítra zavolám doktorce a domluvím se s ní
má jen ty horečky, vyrážka zatím nikde, nesmrká, nekašle, sem tam i něco sní....
možná to bude ta 6-tá nemoc, uvidíme...
no má 38,2 po odečtu, tak jsem mu dala čípek.. chudáček se mi před chvílí vzbudil a měl úplně mokrou hlavu, jak se potí a to ho vzbudilo, zase si ho pak vezmu na noc k sobě, stejně se budí a když spí se mnou, tak je klidnější a já také

je to děs... v bytě máme horkoa zítra teprve vedra mají začít... ale asi ven půjdeme jen tak někam do stínu

Gabi, jak to, že neznáš brambory na loupačku? tady na jižní Moravě to baštíme!!! a je to výborné a hlvně jednoduché

mě poslední dobou stále pálí žáha, tak budu muset trochu nasadit nějakou dietu... žádné kafe, smažené atd... už mám pryč žlučník a sem tam se mi to ozve, ale je fakt, že co jsem byla těhu, tak to bylo v poho, myslím, že to mám z nějakého vnitřního napětí.... a ne z jídla, to už je pak jen dodatek...
12. črc 2009 ve 20:17  • Odpověz
leni: tak to my měli víc..po odečtu 38,6 a střídala jsem po 4 hodinách sirupy na teploty,pak čípky hned vysral a do rána byl ready
12. črc 2009 ve 20:19  • Odpověz
Nikky v noci měl také po odečtu 38,5
dá¨vám mu čípky, mám dojem že mu lépe zabírají
12. črc 2009 ve 20:21  • Odpověz
už to máme od pátku, prve jen tak zvýšená teplota a teď už horečky...
je celý nesvůj.... :unamused:
12. črc 2009 ve 20:22  • Odpověz
Ahoj holky,
jsem stihla docist aspon dnesek a vidim, ze druhy porod on line probehl paradne :slight_smile: takze gratulujeme s klukama Marusce a hlavne oslavenci :dizzy_face:
Dominicku, vsechno nej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. črc 2009 ve 20:22  • Odpověz
jj nám taky čípky,jenže jak měl průjem,tak to bylo k ničemu
12. črc 2009 ve 20:23  • Odpověz
jojo, s průjmem je to horší, to by hned lítalo...
takhle mi to krásně udrží, ale dávám mu i Nurofen sirup, ale moc se na něj netváří no... sice ho polkne... ale...
12. črc 2009 ve 20:25  • Odpověz
autor
tak sem si dala do kupy album,,,musím šetřit místo aby se nám to tam vše vešlo....
verusv-tak už baštíš? :wink:
12. črc 2009 ve 20:26  • Odpověz
jsem myslela, že už toi dnes bude dobře... mě to většinou trvá jen jeden den nebo noc...pak už je to ok, jen jsem slabá a znechucená
12. črc 2009 ve 20:26  • Odpověz
Verusv asi baští... se nenechá rušit.... takovou ňamku :slight_smile:

a Maruška ještě slaví!!!! :grinning:
12. črc 2009 ve 20:27  • Odpověz
mě dr říkala že když nespadne,mám mu dávat oboje najednou...jako oba druhy sirupy najednou co 4 hodinky
12. črc 2009 ve 20:27  • Odpověz
Kaci a co říkala Verča na písek? na dovolené...
ještě jsem Vášu na písek nedala,a le chtěla bych to zkusit
12. črc 2009 ve 20:29  • Odpověz
autor
holky jdu do hajan....tak VŠEM doboru noc a nezlobte se na mě....sem ujela....někdy to zamrzí ale člověk nesmí nic brát tak osobně...zase bude fajn....tak páááááá
12. črc 2009 ve 20:29  • Odpověz
autor
leni-veru v pohodě akorát se jí nelíbilo že ho měla z zadečku a v očičkách.... :grinning:
12. črc 2009 ve 20:30  • Odpověz
Kaci ahojky

Maru neslaví,odpočívá :wink:

no já půjdu za chvíli do vany a taky zalehnu...však jsem za den prospala pouze 12 hodin skoro :slight_smile:
12. črc 2009 ve 20:32  • Odpověz
tak se zatím mějte....
jsem si odpo na hodku dáchla s Vašíkem, tak jsem docela v pohodě, dávám si čajík
12. črc 2009 ve 20:35  • Odpověz
já si dáchla celé odpo :sweat_smile:
12. črc 2009 ve 20:36  • Odpověz
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=24622686&tab=0

to je mazec, co? prostě nádhera, kdybych byla dítě, tak si fakt vyhraju...
jako živé....
12. črc 2009 ve 20:41  • Odpověz
a ta cena, to je skoro jako porodné!!!! :grinning:
12. črc 2009 ve 20:42  • Odpověz
Já jsem tu,ale nedočítám vás tak na nic nereaguji,jen Kaci vítej zpět :wink:
12. črc 2009 ve 20:57  • Odpověz
tak co oslava bobe?

jdu se rychle vykoupat a jsem tu
12. črc 2009 ve 20:58  • Odpověz
jj vyvedla se :dizzy_face: :dizzy_face:
Jsem unavená s toho vše,nic se mi nechce tak sedím a čumím do compu a čtu kraviny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. črc 2009 ve 21:01  • Odpověz
Maru a která hračka se Domínkovi nejvíce líbila... právě se inspiruji na MMB a stále ještě nevím co pořídit, právě nyní si s ničím moc nehraje, jen stále vše shazuje dolů a hrabe mi v lince
12. črc 2009 ve 21:05  • Odpověz
Asi ta tatrovka a pak trojkolka,ale nějak extra asi nic,všechno tak chvilku si hrál.
12. črc 2009 ve 21:07  • Odpověz
Ahojky tak jsem tu taky něco jsem dočetla děkuji za tipy botiček mám to napsaný v debilníčku a zítra vyrážím na nákupy a holky jakou velikost jste kupovaly přímo na nožku nebo o kousek větší aby je měly na dýl já se samo zeptám prodavačky ale aby mi něco nenutila jen aby prodala....
12. črc 2009 ve 21:43  • Odpověz
A brambory na loupačku no asi zííítra udělám je to dobrota moc...mnam mnam jak říka naše JUlinka jen co uvidí jídlo tak je mnam mnam :grinning:
12. črc 2009 ve 21:45  • Odpověz
Nikky asi řádí nějaká viroza pač mamka byla v čechách u své sestřenice měla tam být až do zítřka ale jely dnes domu protože tam měly střevní chřipku tak aby to nedotáhla domů tak se radši zbalily a jely....tak ti přeji aby jste to s Kubíčkem zvládly a ty se hlavně drž vím jaký to je měla jsem to když měla malá 4 měsíce a diky tomu přišla o kojo...manža mě týden zaskakoval a chudák byl vyřízenej....
12. črc 2009 ve 22:03  • Odpověz
Alli, botičky se vždy kupují větší..
normálně ji obuješ botičku, postavíš malou, narveš ji nohu do špičky a musí se ti tam vlézt tvůj prst, myslím do paty
ale dobrá prodavačka ti poradí....

tak ať dobře vyberete a pak hoď foto s botkama!!!
12. črc 2009 ve 22:14  • Odpověz
leni děkuji já vtomhle nějak jako nevím prodávala jsem oblečení jako dětské tak tohle jako nevím děkuji ale myslím že když pujdu do značky jako Bata a ccc nebo reno tak mi musí poradit ale i když v dnešní době některé prodavačky že...
12. črc 2009 ve 22:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.