• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
Ahoj holky,

Maruško : Dominičkovi přeji včechno nejlepší k prvním krásným narozeninám. Moc zdravíčka, štěstíčka a ať vám dělá jen samou radost.
Jukla jsem ti na fotečky a jsou krásný. Moc vám to tam sluší :wink: jo a Maru kluci mají stejné lacláčové 3/4 jako má Domča a ještě jsem jim koupila bodíčka s medvídkem Pú :slight_smile:

U nás tenhle víken byl děsnej :pensive: Kluci se asi domluvili a prořvali skoro celej víkend. Dneska měl Tomášek takovej zachvat, že ani večer nejedl až teď před 22hod. a ještě jsem mu dala nurofen. Špatně snáší zoubky teď ho trápěj a já jsem už ko. A zítra jsem sama to mě asi trefí šlak. Už nevím jak mu pomoci aby tolik netrpěl :cry: Čaj nechtěl ani mlíko ani oběd, ale to mlíko vypil k obědu. A teď ho taťka měl na ruce a já mu dávala mlíčko. Holky fakt hruza :frowning2: no nic jdu do hajan tady stejně už se spinká :dizzy_face:
12. črc 2009 ve 22:20  • Odpověz
Ali : botičky jsem taky kupovala a měly by být o 1cm až 1,5cm větší
12. črc 2009 ve 22:22  • Odpověz
ajiik taky děkuji......
Přeju aby Tomášek byl brzy ve své kuži je to hrozné chudáčci malincí musí si to vytrpět a my jim pomoct..ale vydršíme jsme tady všechny silné maminky NE?????

Já kráva zase lezu do těch témata a koukla na nějaký fotky ježišiiiiiiiiiii jsem pitomá že já si tak vždycky tu hubu nareju....
12. črc 2009 ve 22:27  • Odpověz
Ali díky někdy se mi chce až brečet když nemůžu pomoc :pensive: tak nikam nekoukej já už taky nelezu páč pak bulim jak želva a pak jsem vyřízená a honí se mi to v hlavě
:rolling_eyes:
12. črc 2009 ve 22:31  • Odpověz
mp já jsem taky taková že moc přemýšlím nad vším....

Ajiiik máš muj obdiv dvojčata je to mazec asi bych to nedávala ale zase na druhou stranu musíš a žiješ pro ně a vím že by mi pomohla hodně rodina....věřím jak ti musí být ale vždy si řekneš dobrý a jedeš dál ty jsi super máma :grinning: :sunglasses:
12. črc 2009 ve 22:46  • Odpověz
Ahoj holky, máme za sebou vcelku normální víkend, takže se u nás nic převratného nestalo...

Gratulujeme Domínkovi k prvnímu ročku, bylo fajn si to po tom roce připomenout, až mě to zase zamrzelo, že malá musela císařem, ale co, hlavně, že je v pořádku venku...

Právě jsem koukala na dárek pro Jolanku, je to už tky pomalu na poslední chvíli, tak musím konečně vybrat - chtěla bych takové to dvojdílné plastové pískoviště, kde se dá z toho vrchního dílu udělat bazének. Mám dva favority a samozřejmě se nám s manžou líbí každému to jiné :angry: Hodím vám sem odkazy a můžete mi napsat postřehy, třeba nám pomůžete rozhodnout:slight_smile:
http://www.master-shop.cz/piskoviste-zbozi-41892.htm
http://www.master-shop.cz/piskoviste-jablicko-zbozi-146901.htm

Co dáváte dětem vy, pro inspiraci:slight_smile: Ješte jsem pak zvědavá, co dostane od příbuzných, nejraději bych aby dali bud peníze nebo se poradili, ať zbytecne nevyhazují peníze za blbosti... Ale jak to sikovně udelat :confused: :sweat_smile:
12. črc 2009 ve 23:25  • Odpověz
Dobré ranko,
ještě jednou všem moc děkujeme za gratulace :dizzy_face:
13. črc 2009 v 06:28  • Odpověz
Ahoj, poctivě jsem dočetla včerejšek, Marušce gratulace, a ostatní radši nebudu komentovat, abych se náhodou nezařadila do nějakého tábora... Trochu mi to vzalo iluze, ale na druhou stranu, dneska ráno mě napružil už Honza, takže to co jsem si tady přečetla o přetvářce, nepotento se a "táborech" byl jen další dílek do skládanky, další sundání masky, že... Ale jak to tak bývá, když na někoho ukazuju prstem, tak zbytek prstů ukazuje NA MĚ, že... Takže - kdo si nakonec sundal masku????

My dneska jdem ověřit podpisy na jedny listiny, a pak asi kupovat golfky Patron Pluton - ale holky, dotaz, golfky nemívají tašku na rukojeti? Nebo ji nemají jenom tyhle?
13. črc 2009 v 06:54  • Odpověz
Dobré ráníčko!

Zdravím po dlouhé době zase LINN!

LENI, tak mu dej hrnec s pokliččkou a máš super dárek :grinning:

AJIIK a co zkusit na zoubky ty homeopatika? Já teda nevím přesně jaké,a le holky dávaly tak určo poradí.

CIPIN, já bych asi vzala jablíčko, páč oni si děti používají na bábovičky hodně ty okraje a to sluníčko je má tím svým tvarem daleko víc nepraktické. Teď jsem asi nahrála do karet manželovi co? :grinning:

Jak byly ty vedra, tak jsem malé nedávala ponožky a ona si je teď furt sundavá, páč na boso to je lepší, jako když si je nesundá 30 minut, tak to je úspěch. Já už umím nandavat ponožky bleskurychle ve všech pozicích. :rolling_eyes:
13. črc 2009 v 06:56  • Odpověz
http://www.slune-cz.cz/kocarek-patron-bohemia-pluton-2009-1/ vypadají takhle, zkušenější které už máte golfky, mrkněte, prosím, a klidně kritizujte...
13. črc 2009 v 06:56  • Odpověz
na zoubky jsou CHAMOMILLA VULGARIS... ředění tak 15CH (céhá)
13. črc 2009 v 06:58  • Odpověz
Ty vado PEPI, ty filozofko. Já vůbec nevím co jsi tím chtěla říct :confused: :sweat_smile:
A já myslím, že golfky tašku nemívají páč by se jim posunulo těžiště a mohli se snadno převrátit ne? Teda jen tipuju, ale ruku do ohně za to nedám. :wink:
13. črc 2009 v 06:58  • Odpověz
Já to taky nějak nechápu :sweat_smile: Pepi co vím tak golfky tašku nemají :slight_smile:
13. črc 2009 v 07:02  • Odpověz
Verus - asi jo, zní to logicky... Ale asi mívají kapsu v boudičce, ne? musím na to mrknout.... nebo že bych vyvalila svou "kabelku" do níž se mi vejde litr mlíka, kilo brambor a bochník chleba? :grinning:

A ad moje filosofování : :grinning:
13. črc 2009 v 07:02  • Odpověz
jako,že se ještě vracím ke včerejšku,mě teda nejvíc zklamalo,že se to obrátilo proti mě,ale zase chápu že zrovna já jsem rodila tak jsem byla na ráně,Kaci se omluvila neměla svůj den já to respektuji taky ho někdy nemám a umím odpouštět,ono ani zase tak není co,jen byla trošku naštvaná,to je v pohodě.
13. črc 2009 v 07:05  • Odpověz
a když už jsem v tom filosofování (nějak se mi to zalíbilo, co,) tak ještě přidám jeden příměr - na konto toho "ujela jsem promiňte" a všechno bude dobrý....

Byl jeden kluk, a ten byl hrozně zlostný, a jeho táta mu poradil, aby za každý pocit vzteku zatloukl do země kolík. Kluk to tak dělal dejme tomu měsíc. Po měsíci mu táta řekl - stačí. A teď se zamysli nad každým kolíkem, proč jsi ho tam dal, a pokud už na to nemyslíš, tak ho vyndej. Postupně vyndal všechny kolíky, a přišel za tátou. A ten mu říká - a podívej se na tu zem - kolík tam není, ale stopa ano.... Lidi, kterých ses dotkl svým vztekem, ti možná odpustí, ale zůstane v nich hmatatelná stopa....

HOWGH
13. črc 2009 v 07:07  • Odpověz
Hele PEPI, to jsi jako já, já teď kupuju stále větší a větší kabelky, už mám třetí a doufám, že to je konečná, páč větší už bude jedině nějaká sportovní kabela na hokejovou výstroj :grinning:
13. črc 2009 v 07:08  • Odpověz
VERU no já nikdy nenosila kabelky na pudr a peněženku, já vždycky mívala velký :grinning: ale te´d teda už obří :grinning:
13. črc 2009 v 07:10  • Odpověz
jj Pepi já teda na golfkách mám kapsu v boudičce :wink:
a filosofování s klukem a kolíkem - něco na tom asi bude :wink:
13. črc 2009 v 07:13  • Odpověz
Maru :slight_smile: jdu nám oběma udělat snídani, tak pak přijdu :slight_smile:
13. črc 2009 v 07:14  • Odpověz
Holky kde se dá koupit Femigard? Ve zdravé výživě? Minule jsem ho objednávala přes net a teď bych chtěla ho zkusit sehnat u nás nebo Gynex je taky na úpravu cyklu?
13. črc 2009 v 07:16  • Odpověz
Musím si totiž upravit cyklus,chodí mi děsně nepravidelně a jak dojde ke snažení tak ani nebudu vědět kdy to mám čekat tak si to potřebuji srovnat a Femigard mi opravdu pomohl už minule.
13. črc 2009 v 07:20  • Odpověz
PEPI, tak to je dooooost dobrý!
13. črc 2009 v 07:23  • Odpověz
MARU to nevím, ale možná bych zkusila ty zdravé výživy, event. nějakou větší lékárnu.
13. črc 2009 v 07:25  • Odpověz
Veru díky,taky jsem si říkala :wink:
13. črc 2009 v 07:25  • Odpověz
Maru - ano, gynex je taky na úpravu cyklu, ale pokud bych byla na tvým místě, sáhla bych po už osvědčeným :slight_smile:

Veru - ještě by si to měla přečíst ta, které to bylo primárně určeno
13. črc 2009 v 07:26  • Odpověz
Pepi zkusím nejdříve zázračný Femigard a pak když nezabere(což nevěřím) tak ten Gynex :wink:
13. črc 2009 v 07:33  • Odpověz
Maru - kamarádce ten GYnex pomohl, tak ho tehdy po tom našem potratu dala mně, že bych to ještě stihla (po otevření se může brát jen 3 měsíce) ale já si nestihla vzít ani kapku :wink:
13. črc 2009 v 07:37  • Odpověz
Tak to je zase z jedné strany dobře,žes to nestihla.Zakousl se Pepíno :wink:
mě už to vážně štve,od první ms mi to chodí nepravidelně a já nevím kdy to čekat a kdy ne,jedině v době antika mi to chodilo jako hodinky,asi jsem jedna z těch,která bude mít nepravidelno ms celý život :frowning2: A jelikž jsem to teď vůbec nedostala zatím tak asi ani nemám ovulku :frowning2:
13. črc 2009 v 07:45  • Odpověz
Maru - tak jak chceš, nevím kolik stojí ten Femi, ale Gynex je asi za 350 kč :slight_smile:
13. črc 2009 v 07:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.