• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
MARU, nezoufej, to ještě dorazí. Mě ta minulá přišla po 44 dnech! Jako už jsem myslela žže budu mít koníkovskou stříbrnou po Šroubkovi :grinning:
13. črc 2009 v 07:51  • Odpověz
No já už myslela taky,ale fakt jsem ji naštěstí nezískala.
Veru dorazí určo,ale kdy kurňa? Od porodu jsem takové zpoždění neměla.
Femouš stojí pepi taky tak zhruba 350Kč :slight_smile:
13. črc 2009 v 07:54  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem přišla, něco dočetla a už zase jdu :grinning: , Tonda volá, musím! Možná se stavím později :sunglasses: .
13. črc 2009 v 07:59  • Odpověz
ty jo Peti jsi rychlovka :sunglasses:
13. črc 2009 v 08:01  • Odpověz
13. črc 2009 v 08:02  • Odpověz
PETI je fofrník :grinning:
13. črc 2009 v 08:16  • Odpověz
Já tu furt dumám, jestli mám jet na velký nákup nebo jen k řezníkovi, nechce se mi ani jedno....
13. črc 2009 v 08:16  • Odpověz
Verus - no já zas přemýšlím že bych měla na poštu, poslat jedno přání k narozkám a jednu kondolenci... ale asi půjdu jen o to dřív než půjdem na to ověření plus pro golfky....
13. črc 2009 v 08:18  • Odpověz
To vem jedním vrzem všechno :wink:
13. črc 2009 v 08:27  • Odpověz
autor
hm holky koukám že se s toho včerejška udála aféra,...no nic radši jdu...že člověk radši nedržří hubu.... :cry:
13. črc 2009 v 08:29  • Odpověz
verus - asi to tak dopadne :grinning:

Hele a nechceš pak z nákupu zajet na tu zelňačku? :grinning:
13. črc 2009 v 08:29  • Odpověz
kači - ne držet hubu, ale nejdřív čtu, a pak reaguju....
13. črc 2009 v 08:31  • Odpověz
autor
ted už je to je jedno...stejně sem tu za největší krávu.....
13. črc 2009 v 08:32  • Odpověz
autor
jo zapoměla sem pozdravit ahojky jen sem chtěla říct že jsme včera hodila fotky verunečky jak chodí....jen pár foteček...pokud vás to tedka bude ovšem zajímat..... :frowning2:

verusv-jak chutnaly brambůrky??
13. črc 2009 v 08:34  • Odpověz
Má cenu ti to vyvracet? Necháš si to vyvrátit? Nezlob se ale působí to dojmem že máš spoustu problémů kolem, a tohle byla ta poslední kapka jíž to v tobě třesklo... a bohužel prsty byly rychlejší než oči...

Kačko, vyřeš si svoje problémy, vím že nejsou malý, a přiznej si že je vůbec máš, jak vidíš, zasahujou ti i do takovejch nevinnůstek jako je modrej koník... Takže si to VYŘEŠ, ať je to cokoliv.... Kdybys potřebovala pomoct ozvi se, ale když to budeš opravdu chtít řešit, a ne třetí nebo sedmistoupadesátoudevátou šancí... Moc tě prosím, teď dej tu šanci hlavně sama sobě...
13. črc 2009 v 08:36  • Odpověz
Verus - tak se klidně stav, a můžem dát procházku parkem s kočárama, kdybys chtěla :slight_smile: po polívce :grinning:
13. črc 2009 v 08:37  • Odpověz
koukám že to tu usnulo, tak se loučím, nebudu tu vést monolog....
13. črc 2009 v 08:46  • Odpověz
autor
ale já tu sem
13. črc 2009 v 08:49  • Odpověz
ale nepsalas :slight_smile: tak to vypadalo že tu plkám sama se sebou :slight_smile:
13. črc 2009 v 08:50  • Odpověz
Verunka je šikulka,koukala jsem na fotečky :dizzy_face:
Zakopeme válečnou sekeru,kašleme na to co holky :wink: Kaci už bude hodná :sunglasses:
Já jdu do obchodu a vařit tak papá a mám vás ráda všechny a už žádné hádky já tu chodím ráda a hrozně nerada se hádám :slight_smile:
13. črc 2009 v 08:50  • Odpověz
autor
pepi psala sem ti IP....ale to je jedno
maru-já se taky nerada hádám ale jednou mě ujedou nervy a hnedka mě tu každej odsoudí že sem si sundala masku nebo jaký jeste kecy,prostě mám doma problému s verunkou moc zlobí a nemám trpělivost sem na ní hnusná někdy a pak mě to moc mrzí....prostě mám náky depkový období a pak to schytaj všichni kolem mě ....tak mě to mzrí..prostě kdo mě chce psát tak mě bude psát a kdo ne tak at nepíše ale at si mě teda vůbec nevšímá...děkuji...
maru-děkuji...pááá
13. črc 2009 v 08:53  • Odpověz
Maru - já nic nevykopávala, jen jsem okomentovala :slight_smile: Ale dobrá dobrá, myslím že všechny strany si z toho něco odnesly, Kačka poučení, dřív čtu než se namíchnu :slight_smile:
13. črc 2009 v 08:53  • Odpověz
autor
verusv-jo a jak ste se tu bavily a tom po kolika dnech to máte tak já už sem vysadila prášky a mám to furt 3 do měsíce...dr nechápe a já taky ne a to je možná taky ten střed těch mých nervů a výbuchy vzteku...ale chodím na ijekce tak sem zvědavá...myslíte že ten femouš by mě taky pomohl?? :confounded:
13. črc 2009 v 08:56  • Odpověz
jdu si přečíst tu zprávu nějak jsem si nefšimla :slight_smile: jsem ve víc oknech
13. črc 2009 v 08:57  • Odpověz
kači, tys vysadila prášky? chcete druhý? :slight_smile:
13. črc 2009 v 08:57  • Odpověz
autor
pepi nene já měla špatné jaterní testy a měla jsem měsíčky 3x do měsíce...a mám furt sem nervní a asi potřebuju psychologa...kdo by se s toho nezvecnul to mít v kuse pomalu měsíc... :rolling_eyes:
13. črc 2009 v 08:59  • Odpověz
Kači, zareagovala jsem až na tu druhou IP
13. črc 2009 v 09:01  • Odpověz
kači - škoda že nejsi z prahy, tady znám moc fajn psychologa.... vyzkoušeno na vlastní kůži
13. črc 2009 v 09:02  • Odpověz
autor
pepi ty jsi potřebovala psychologa?????kvůli tomu prvnímu?? :frowning2:
13. črc 2009 v 09:03  • Odpověz
autor
já bych spíš potřebovala nervy vás všech a hlavně....
13. črc 2009 v 09:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.