• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
Tím jsem chtěla říct, že pokud někdo chce s dítkem cestovat, tak ať cestuje a kdo nechce, tak ať necestuje...to samé platí o hlídání apod...prostě každý jsme jiní a každý to děláme jinak, ale všichni pro dobro svých dětí a s těmi nejlepšími úmysly!!! :grinning:
13. črc 2009 v 09:51  • Odpověz
To víš že jo... my jsme třeba s H. zajedno, že na hlídání přes noc mimo domov je čas až do chvíle, než bude ON chtít.... do té doby hlídání u nás doma
13. črc 2009 v 09:53  • Odpověz
autor
jj přesně...tak to mám být...pak je to právě stresující hlavně pro dítě a i pro tu mámu,,,,ale je blbost cpát dítě někam jen at si zvyká....
13. črc 2009 v 09:55  • Odpověz
autor
no nic děfčátka :sweat_smile: jdu vařit a odpo jedem k mojí tetě...musím zase ostříhat celou rodinku.... :grinning: tak zatím papa a milujte se množte se ju? :grinning:
13. črc 2009 v 10:04  • Odpověz
Ahoj holky,

verusv: homeopatika dávám, ale nějak teď nezabraly :frowning2:

Na dnešek jsem spala asi dvě hod. noc katastrofa. Nakonec skoro ani jeden nejedl až když jsem udělala housátka tak něco snědly. Filípek nesvačil brečel a tak ani Tomik nejedl když bráška řval :cry: nakonec jsem Filípkovi naměřila 37,9 po odečtu, tak doufám, že jsou to zoubky a ne nějaká viroza a hned usnul a Tomik aspoň vyžahnul 150ml mlíčka a už taky chrupká. Jsem vyřízená a zralá do bohnic je to fakt masakr a to byly v pohodě.

Maru super příběh o porodu úplně jsem si to představovala :stuck_out_tongue_closed_eyes: obdivuju vás co jste rodily tak dlouho!! Já rodila 4hod a 15min a myslela jsem že to nezvládnu :rolling_eyes:

jdu poklidit a něco sníst a možná se i natáhnu. Dneska nevařím a klukum dám skl. kupovanou nemám sílu :rolling_eyes:

jo a co Nikky a Kubča jak jsou na tom?
13. črc 2009 v 10:23  • Odpověz
my teď měli sváču... a pohoda... dostal kousek domácího ovocnýho koláče, a jak si čvachtal :slight_smile: a krmil se sám, já jenom dozorovala a chválila :slight_smile:
13. črc 2009 v 10:27  • Odpověz
Musím se pochlubit, Pepča už krásně papá sám, co jde.... koláčem se cpal, a už ani nebyl okolo podestlanej... jo, stoleček od židličky a na bryndáku, ale ne už na zemi jako ještě před týdnem, tak jsem ho moc pochválila, zavolala to tátovi, a malej přesně věděl že ho chválím, a zářil tu jak sluníčko...
13. črc 2009 v 10:41  • Odpověz
čauuuuuuuu,
vařím,tak něco málo jsem dočetla
tady zas byla komedie :slight_smile: :frowning2: :angry: :astonished: :cry: :grinning:

dělám zapečenou brokolici,zkusím dát Matymu,když mu to nepojede,dostano skleničku....

maru: ty jo,já to taky nedostala a mívám to nějak stejně s tebou,předběhla mne i dcera..a to jsem chtěla tento týden jít na aquapark,no mě švihne,jestli to zrovna dostanu....
13. črc 2009 v 11:06  • Odpověz
gabus - ahoj :slight_smile: no jo no já už si řekla že se k tomu nebudu vyjadřovat :slight_smile:
13. črc 2009 v 11:07  • Odpověz
pepi: já už taky ne :slight_smile: jinak maty mi spíš jídlo ničí než strká do pusy..takže ten bordel okolo :stuck_out_tongue_closed_eyes: To je Pepino šikulka :slight_smile:

ali: babi má krásnou zahrádku...
13. črc 2009 v 11:11  • Odpověz
jo PEPI všimla jsem si na golfkách,že někteří tam mají tu síťku koupenou ,jak se kdysi dávalo na kočárky místo tašky...
13. črc 2009 v 11:13  • Odpověz
gabus, a ty máš jaký golfky? kupovalas matymu nový, nebo´s měla schovaný? Můžeš mrknout okem zkušeným na ty v tom odkaze prosím?
13. črc 2009 v 11:18  • Odpověz
pepi: já nemám golfky,jen jak jsem tak koukala po golfkách venku...
13. črc 2009 v 11:19  • Odpověz
gabi - ani u jednoho jsi neměla golfky????
13. črc 2009 v 11:21  • Odpověz
pepi: je hezký a má polohování nožiček,což je super,některé to nemají a to je naprd....no mně se líbí...já měla pro sebe vyhlídnuté CAM flip,ale mám 2 kočáry,tak to neřeším,snad až příští rok až bude Maty víc chodit než se vozit
13. črc 2009 v 11:22  • Odpověz
pepi: neměla,všechny jsem vyvozila ve sporťáku,a nejezdia jsem autem,takže na co....
13. črc 2009 v 11:23  • Odpověz
jinak se mi líbí i ty chicco multiway,mají větší kolečka,ale zas ta cena...ale dají se koupit něco kolem 3500 kč
13. črc 2009 v 11:24  • Odpověz
gabi - takže není nic co bys mu vytkla? mně přijde dobrej, ale přece jen ty jako "vícematka" máš víc zkušeností :slight_smile: Já ho taky plánuju na ojedinělé cesty do centra plus až začne víc chodit... ale rvát do mhd klasickej sporťák je výkon hodný vzpěrače :slight_smile:
13. črc 2009 v 11:24  • Odpověz
pepi: s golfkama zkušenosti nemám...možná poradí holky,co už je mají,ale je dobrý :slight_smile: já bych nerada poradila blbě.
13. črc 2009 v 11:25  • Odpověz
pepi: a jakou barvu?
13. črc 2009 v 11:27  • Odpověz
Gabi jasně :slight_smile: a jak se jinak máte?
13. črc 2009 v 11:27  • Odpověz
já právě autobusem nejezdím vůbec,mně se dělá zle,hlavně jak je dusno a ti lidi..takže Maty se ještě ani nepovozil :slight_smile:
13. črc 2009 v 11:28  • Odpověz
jo jo...máme se fajn :slight_smile: teď Maty spí a jsem zvědavá ,s jakou náladou zas vstane..poslední dobou vstával hore zadkem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. črc 2009 v 11:29  • Odpověz
Ahoj, nakukuju :sunglasses: .
13. črc 2009 v 11:30  • Odpověz
Gabi - s barvou ještě váhám mezi tou oranžovou a bleděmodrou.... ta oranžová je taková lososová (už jsem je viděla naživo)...
tak jdu jíst..jsem zvědavá na svůj výtvor :slight_smile:
pepi: obě dvě jsou pěkné barvy...takže vybereš dobře :slight_smile:
13. črc 2009 v 11:31  • Odpověz
Gabi - nech si mlsat, já právě doobědvala zelňačku :slight_smile: a malýmu přihřeju tu krůtu s rajčátky a bramborem, co měl včera (evidentně ještě nemám odhad na velikosti porcí)
13. črc 2009 v 11:31  • Odpověz
pepi, já ti nebudu radit, nejsem vícematka :grinning: a taky nebudu kupovat golfky, ale mně by se líbily tyto http://www.detskydum.cz/detail/abc-design-moving-light-108207/, to jen tak. Zatím jsem nepřesvědčila Dušánka, že bysme je nutně potřebovali a je fakt, že na to moje ježdění po lese a kolem rybníka stačí ten náš sporťák po synovečkovi :slight_smile:
13. črc 2009 v 11:33  • Odpověz
Peti - dyš já nerada tříkolky :grinning: Ale jsi hodná
13. črc 2009 v 11:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.