• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
achoy
Gabi no oni si zahrádku hodně udržujou mají tam i rybníček s rybkama no moc pěkně to mají udělané...taková prostě rekreační zahrádka zkusím pohledat nějakou lepší fotku a ukážu :wink:
13. črc 2009 v 11:36  • Odpověz
pepi tak kočárek jsem koukala včera ale vypadá dobře já chtěla golfky mám teda moon a jsou malinký nemáme je pořád mám je do auta a když jedu sama do města pač s velkým kočárem se mi jako už jezdin nechce ataht se snim taky ne a moje máma zase nerada jezdí stěma golfkama..má radši normální sporták že si muže kdykoliv přehodit ručku muže na ní koukat a mluvit a hlavně že je to klasická čtyřkolka a nemá aretaci na kolách...
13. črc 2009 v 11:40  • Odpověz
autor
ali pěkný fotky...taky si Julča hraje s autama jo???
tý voe,sem jí narkmila přebalila a nechce spat,zase hysterák v postýlce...ach jo.....už nemám sílu :rolling_eyes:
13. črc 2009 v 11:40  • Odpověz
kaci to máme taky nechám jí v postýlce odejdu a za 10 minut je klid a ted slyším že si hraje,jako já se tím už nezatěžuju nechceš spát tak si hrej a za chvilku najde novou hračku a hraje si v postýlce...oni zkouší kači a když kní budeš lítat hned jak si jen pobrčí nebo něco tak toho bude zneužívat a volat tě...
13. črc 2009 v 11:43  • Odpověz
autor
peti-taky pěkný fotečky,takovýdle krásný počasí co tam máte tady nepamatuju... :angry: :dizzy_face:
13. črc 2009 v 11:44  • Odpověz
pepi koukla jsem na barvičky těch kočárku a mě osobně se líbí ta modrá je moc pěkná a myslím že i na udržu bude lepčí než ta oranžová hm????
cipin včera jsem ještě koukala na to pískoviště a taky jsem pro jablíčko.. :sunglasses:
autor
alí ale já jí nechám řvát třeba půl hodiny...a ona to zvyšuje....ona se neuklidní ona si neumí sama najít zábavu a hrát si...nechápu....jdu tam aby se nepoblila
13. črc 2009 v 11:45  • Odpověz
kaci malá si hraje jen s autama malý velký prostě auta a má i asi 5 panenek a to nic párkrát sněma třískla o zem a nic auta mají kola a točí se a prostě jsou lepší nooo.
13. črc 2009 v 11:45  • Odpověz
jo to taky znám zalykáni až se skoro pozvrací...taky mi křičí z postýlky lumpisko jedno
13. črc 2009 v 11:46  • Odpověz
autor
no už chrupe u mě v ruce...hrůza....ale radši než mě rupne tak jí uspím jinak by byl sekec :sweat_smile: zmetek jeden :zipper_mouth:
u nás frčí dvd a ovladače a tak no :wink:
13. črc 2009 v 11:48  • Odpověz
kači, zmetek??? :zipper_mouth:

alli asi taky vyhraje ta modrá... :wink:
13. črc 2009 v 11:51  • Odpověz
Pepi, vidím, že řešíš sporťák, tak my máme Dema lotus sport a jsem spokojená... :wink:
13. črc 2009 v 11:53  • Odpověz
fajro jdu si ho zgooglit :slight_smile: ten váš :slight_smile: a jinak samozřejmě - ahoj :slight_smile:
13. črc 2009 v 11:55  • Odpověz
petipacka krásné fotečky a máte suprovej bazenek :slight_smile:
13. črc 2009 v 11:56  • Odpověz
autor
no zmetek,proč ty otazníky? :sweat_smile:
13. črc 2009 v 11:56  • Odpověz
autor
ahoj fajro a bibi :wink:
13. črc 2009 v 11:57  • Odpověz
no tak zkoušela jsem julinku uspat ale chce si hrát má tam xylofon tak si hraje bouchá do toho a strašně se řechce takže asi spát nebudeme
13. črc 2009 ve 12:01  • Odpověz
alli - no jo no jsou to dárečci, a spí kdy se chce jim, a ne kdy se hodí nám :slight_smile:
13. črc 2009 ve 12:01  • Odpověz
autor
jdu do sprchy,sem celá zpocená z ní.....no samo že nespí... :rolling_eyes:
13. črc 2009 ve 12:05  • Odpověz
Jo , koukni Pepi.... :wink:
13. črc 2009 ve 12:05  • Odpověz
pepi ale já se ani nedivím že nechce spát spala krásně v noci a vstávala až okolo 9 nechám jí ona si pěkně hraje...jediné co mě štve že když je opravdu už unavená tak neumí si lehnout a ležet já musím být u ní ona mě chytne za ruce a nepustí mě tak tam sedím 5 - 10 minut jako nevadí mi to hladim ji koukám na ní ale chtěla bych jí to pomalu odnaučit aby na mě nebyla nějak moc závyslá u toho usínání za chvili po mě bude chtít abych u ní ležela u postele ... :grinning:
13. črc 2009 ve 12:08  • Odpověz
Ahoj holky,
me aspon Sam ted spi, Sebik se prospal v kocarku a ted taky odmita :slight_smile: ale teda musim ho pochvalit za to, ze si az neskutecne dlouho dovede sam hrat, asi mu doslo, ze kdyz jsou dva, tak nema maminku jen pro sebe a kdyz me ma na dohled, tak je v pohode.
Jinak hlidani u nas zatim nehrozi, obcas manza, jinak zatim nikdo, Samika hlidala babicka uz od malinka, ale u Sebika to nejde, tak to nebudu lamat pres koleno :wink:

Pepi, s kocarem neporadim, my mame dvoj a jeste trikolku :wink:

No a kdybyste si prece jen chteli o vychove deti neco precist, tak jsem nedavno cetla tohle a je to psany velmi ctivou formou, docela kratke a poucne :slight_smile: http://obchod.portal.cz/produkt/proc-jsou-stastne-deti-stastne/
13. črc 2009 ve 12:09  • Odpověz
Kaci, je těžko radit, jak na malou, každé dítě je jiné, Bibi, když pláče, snažím se vydržet, ale je pravda, že ona do 5minut přestane, říkáme, že simuluje :sweat_smile: Zkus vydržet, možná je to opravdu jen tím obdobím a bude to už jen lepší.... :wink:
13. črc 2009 ve 12:09  • Odpověz
A neřešte už Kacisku, jaké ji to asi je??? :frowning2: Podle mě, každému můžou rupnout nervy, ne? :wink:
13. črc 2009 ve 12:12  • Odpověz
Allieh, my jsme Sama naucili usinat samotneho az tak nejak po roce, loni v lete myslim, ae i ted obcas chce, aby si u neho nekdo lehl, vetsinou nastesti usne sam :slight_smile:
alli - malej vyžaduje abych u něj byla, aby při usínání nebyl sám, tak tam u něj sedím, případně si taky lehnu, a on si putuje po postýlce, kouká z okna, a pak usne... Ale když tam je sám, tak řev... říkám si že to přejde, až pomine sep. úzkost, tak to nehrotím a vyjdu mu vstříc.
fajra - eine kleine tsechische simulante :grinning: taky ho občas doma míváme :grinning:
13. črc 2009 ve 12:13  • Odpověz
Pepi, jo jo, přesně to jí říká manžel :grinning: malý chytrolín
13. črc 2009 ve 12:15  • Odpověz
autor
fajra-díky za radu,vím musíme vydržet ale někdy je to fakt na mašly..... :sweat_smile:
ahoj lin
13. črc 2009 ve 12:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.